hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

4. Pekelný kilometr

12.7.2017, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Pekelný kilometr
  • datum konání: 12.7.2017
  • zobrazeno již 302x

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 17:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 17:45 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

běh do českotřebovské sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Propozice seriálu Pekelný kilometr 2017

E-mailová adresa

simunek@cncvyroba.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr-
11.7.20184. Pekelný kilometr-
30.5.20183. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr-
4.4.20181. Pekelný kilometr-
30.8.20175. Pekelný kilometr125
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr69
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 4. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5192

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6347
Keprtová Miloslava4844
Sadílek Ota4643
Borek Viktor0442
Šimůnek Jan8241
Borková Agáta0240
Borek Petr7040
Vacek Martin6936
Stránský Aleš6036
Šimůnek Jan0333
Matyášová Jana6533
Šimůnková Pavla7732
Serbousková Sára0432
Pilgr Luděk7631
Červ Miloslav5029
Buriánek Roman6529
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4928
Stránská Adéla9128
Vondra Vojtěch9827
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Preislerová Agáta Nela0926
Kačerovský Michal9826
Bureš Josef0626
Černá Markéta7025
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Pávek Jiří6925
Kostřicová Blanka6124
Gregorová Michaela0424
Gregora Jan0024
Gregorová Monika0023
Kalous Petr7723
Marholdová Aneta0723
Šafář Jaroslav5122
Záveský Filip9322
Lánová Aneta0721
Hruška Vladislav0421
Pirklová Markéta7921
Bielčik Jindřich4021
Kubišta Oto5321
Krátká Hana9521
Turek Martin8020
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Vávra Jan0720
Vetchý Kryštof0418
Kolářová Adéla0318

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C222Motyčka JanBabiččiných mazánků1000:00:30-
2C231Motyčka JakubBabiččiných mazánků1000:00:31-
3C2516Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:32-
4C275Kouba RadimRybník1100:00:33-
5C2923Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:35-
6C21813Procházka Daniel-1300:01:16-
7C22020Machalík JaroslavČeská Třebová1300:01:23-
8C22218Horáček FilipČeská Třebová1300:01:41-
-C2-17Brusenbauch AlanISCAREX junior team Česká Třebová11DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2122Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:29-
2D2414Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:31-
3D264Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:32-
4D289Němcová NatálieLitomyšl1100:00:34-
5D2103Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:36-
6D21121Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:40-
7D2128Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:41-
8D2136Nováková DenisaSokol Kunvald1000:00:45-
9D21410Valíková Klára-1300:01:05-
10D2157Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:01:07-
11D21615Stránská Nikola-1400:01:09-
12D21711Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:15-
13D21919Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:01:19-
14D22112Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:30-

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1210Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:10121,41
2M1915Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:1999,73
3M1143Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2778,86
4M11726Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3362,82
5M12511Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4144,02

Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1109Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:23112,67
2Z11519Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2998,76
3Z1181Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3488,57
4Z11922Švejdová AdélaČeská Třebová0800:01:3586,30
5Z1226Pavlišová AmálkaSvitavy0800:01:3683,67
6Z12423Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3877,83

Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07122,10
2M2517Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1599,49
3M21121Švejda RadimČeská Třebová0600:01:2378,41
4M2124Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2574,23
5M21613Fišer JakubTvoje máma Čes. Libchavy0700:01:3059,23
6M22124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3545,92

Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2314Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:11107,33
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:1499,40
3Z2625Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:1693,28
4Z272Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1692,62
5Z2818Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1790,01
6Z21320Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2567,17
7Z2207Motyčková AnnaBabiččiných mazánků0700:01:3541,13
8Z22312Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3735,80
9Z2268Zukalová EvaBabiččiných mazánků0600:01:485,45

Mladší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M334Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:26103,02
2M342Zukal AdamBabiččiných mazánků0400:03:28101,01
3M356König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:3395,97
4M363Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3692,82
5M388Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:4684,08

Mladší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z399Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:03100,00

Starší žáci (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:03114,24
2M427Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:10107,46
3M4711Simon MichalPolička0200:03:3878,30
4M4115Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:1045,74

Starší žákyně (trať 0,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4101Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:06114,42
2Z41210Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4485,58

Dorostenci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M576Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:57109,04
2M51133Simon JakubPolička0000:06:3190,96

Dorostenky (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53419Černohousová MonikaŽamberk0100:08:08100,00

Junioři 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ837Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:00100,00

Juniorky 18-19 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2646Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:33100,00

Muži A 20-39 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:13106,72
2MA244Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:22100,67
3MA440Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3592,60
4MA57Frydrych BroňaLes8900:05:5680,12
5MA914Slabý JanTvoje máma9000:06:1468,51
6MA1039Hyksa JakubZa sebe9100:06:2760,65
7MA1324Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:3555,61
8MA1415Košnar FilipTrailrun.cz9100:06:4748,01
9MA1636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5244,95
10MA214Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1133,13
11MA2423Machalík StanislavČeská Třebová - S.M.R.T.8000:07:2624,23
12MA2813Fišer DavidTvoje máma8000:07:4015,38
13MA2926Švejda RomanČeská Třebová - S.M.R.T.7800:07:4313,36
14MA309Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4711,05
15MA3147Němec JiříJehnědí9000:07:4711,03

Muži B 40-49 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33126,30
2MB1228Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3295,57
3MB1834Simon PetrPolička7200:07:0578,13
4MB2712Němec RadekLitomyšl7700:07:3861,07
5MB3730Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1441,90
6MB3920Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T.7500:08:1839,89
7MB4221Černohous ZdeněkŽamberk7300:08:4824,21

Muži C 50-59 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56144,40
2MC2027Hruban JanČeská Třebová6600:07:07113,52
3MC4722Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:5042,08

Muži D 60-69 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1932Ráb PavelČeská Třebová5200:07:06127,52
2MD4049Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:3691,05
3MD431Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:0081,43

Muži E 70 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:17122,67
2ME5035Bielčik JindřichElma Tým4000:11:4077,33

Ženy A 20-34 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA158Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:48117,40
2ZA2241Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:07:18103,76
3ZA3631Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:1478,84
4ZA4818Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:10:0927,40

Ženy B 35-44 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2542Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:27107,22
2ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:4798,64
3ZB3325Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:5894,14
4ZB3550Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1387,42
5ZB4116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:3976,48
6ZB4511Motyčková KateřinaBabiččiných mazánků7700:09:1461,37

Ženy C 45-54 let (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1748Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:03113,75
2ZC2338Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:24104,49
3ZC3843Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:1681,76
4ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0261,64

Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:19100,00

Trať 0,25 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2116Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07122,10
1M1210Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:10121,41
1Z2314Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:11107,33
2Z245Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:01:1499,40
2M2517Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:1599,49
3Z2625Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:1693,28
4Z272Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:1692,62
5Z2818Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:1790,01
2M1915Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:1999,73
1Z1109Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:23112,67
3M21121Švejda RadimČeská Třebová0600:01:2378,41
4M2124Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2574,23
6Z21320Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:01:2567,17
3M1143Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:2778,86
2Z11519Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2998,76
5M21613Fišer JakubTvoje máma Čes. Libchavy0700:01:3059,23
4M11726Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3362,82
3Z1181Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:3488,57
4Z11922Švejdová AdélaČeská Třebová0800:01:3586,30
7Z2207Motyčková AnnaBabiččiných mazánků0700:01:3541,13
6M22124Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3545,92
5Z1226Pavlišová AmálkaSvitavy0800:01:3683,67
8Z22312Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:01:3735,80
6Z12423Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT0800:01:3877,83
5M12511Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:4144,02
9Z2268Zukalová EvaBabiččiných mazánků0600:01:485,45

Trať 0,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:03114,24
2M427Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:10107,46
1M334Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:03:26103,02
2M342Zukal AdamBabiččiných mazánků0400:03:28101,01
3M356König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:3395,97
4M363Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:03:3692,82
3M4711Simon MichalPolička0200:03:3878,30
5M388Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:4684,08
1Z399Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:03100,00
1Z4101Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:06114,42
4M4115Vacek LukášISCAREX Junior team ČT0200:04:1045,74
2Z41210Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:4485,58

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:13106,72
2MA244Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:22100,67
1MB345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:33126,30
3MA440Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3592,60
4MA57Frydrych BroňaLes8900:05:5680,12
1MC610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:56144,40
1M576Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:57109,04
1MJ837Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:00100,00
5MA914Slabý JanTvoje máma9000:06:1468,51
6MA1039Hyksa JakubZa sebe9100:06:2760,65
2M51133Simon JakubPolička0000:06:3190,96
2MB1228Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3295,57
7MA1324Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:3555,61
8MA1415Košnar FilipTrailrun.cz9100:06:4748,01
1ZA158Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:48117,40
9MA1636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5244,95
1ZC1748Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:03113,75
3MB1834Simon PetrPolička7200:07:0578,13
1MD1932Ráb PavelČeská Třebová5200:07:06127,52
2MC2027Hruban JanČeská Třebová6600:07:07113,52
10MA214Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1133,13
2ZA2241Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:07:18103,76
2ZC2338Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:24104,49
11MA2423Machalík StanislavČeská Třebová - S.M.R.T.8000:07:2624,23
1ZB2542Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:27107,22
1ZJ2646Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:33100,00
4MB2712Němec RadekLitomyšl7700:07:3861,07
12MA2813Fišer DavidTvoje máma8000:07:4015,38
13MA2926Švejda RomanČeská Třebová - S.M.R.T.7800:07:4313,36
14MA309Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4711,05
15MA3147Němec JiříJehnědí9000:07:4711,03
2ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:4798,64
3ZB3325Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:5894,14
1Z53419Černohousová MonikaŽamberk0100:08:08100,00
4ZB3550Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1387,42
3ZA3631Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:1478,84
5MB3730Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1441,90
3ZC3843Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:1681,76
6MB3920Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T.7500:08:1839,89
2MD4049Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:3691,05
5ZB4116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:3976,48
7MB4221Černohous ZdeněkŽamberk7300:08:4824,21
3MD431Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:0081,43
4ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0261,64
6ZB4511Motyčková KateřinaBabiččiných mazánků7700:09:1461,37
1ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:17122,67
3MC4722Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:5042,08
4ZA4818Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:10:0927,40
1ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:19100,00
2ME5035Bielčik JindřichElma Tým4000:11:4077,33

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:13106,22
2MA244Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:22100,15
3MB345Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:3393,63
4MA440Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:3592,06
5MA57Frydrych BroňaLes8900:05:5679,54
6MC610Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:5679,13
7M576Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:5778,73
8MJ837Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:0076,53
9MA914Slabý JanTvoje máma9000:06:1467,90
10MA1039Hyksa JakubZa sebe9100:06:2760,02
11M51133Simon JakubPolička0000:06:3157,77
12MB1228Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:3257,12
13MA1324Stránský TomášČeská Třebová - S.M.R.T.8400:06:3554,97
14MA1415Košnar FilipTrailrun.cz9100:06:4747,34
15MA1636Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:06:5244,28
16MB1834Simon PetrPolička7200:07:0536,41
17MD1932Ráb PavelČeská Třebová5200:07:0635,70
18MC2027Hruban JanČeská Třebová6600:07:0735,30
19MA214Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:1132,42
20MA2423Machalík StanislavČeská Třebová - S.M.R.T.8000:07:2623,51
21MB2712Němec RadekLitomyšl7700:07:3816,13
22MA2813Fišer DavidTvoje máma8000:07:4014,63
23MA2926Švejda RomanČeská Třebová - S.M.R.T.7800:07:4312,61
24MA309Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:4710,29
25MA3147Němec JiříJehnědí9000:07:4710,27
26MB3730Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:143,00
27MB3920Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - S.M.R.T.7500:08:183,00
28MD4049Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:363,00
29MB4221Černohous ZdeněkŽamberk7300:08:483,00
30MD431Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:09:003,00
31ME462Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:173,00
32MC4722Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:503,00
33ME5035Bielčik JindřichElma Tým4000:11:403,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA158Nováková BaboraSokol Kunvald8300:06:48107,23
2ZC1748Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:0399,94
3ZA2241Hronová MarkétaCzech Tri k. Team9000:07:1892,83
4ZC2338Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:2489,99
5ZB2542Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:07:2788,54
6ZJ2646Václavková HanaDlouhá Třebová9900:07:3386,04
7ZB323Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:4779,13
8ZB3325Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:07:5874,20
9Z53419Černohousová MonikaŽamberk0100:08:0869,15
10ZB3550Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1366,83
11ZA3631Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:1466,52
12ZC3843Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:08:1665,57
13ZB4116Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:3954,83
14ZC445Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:0243,97
15ZB4511Motyčková KateřinaBabiččiných mazánků7700:09:1438,25
16ZA4818Černohousová MichaelaSK Žamberk9400:10:0912,22
17ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:193,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód