hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

4. Zemská míle

30.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 4. Zemská míle
  • datum konání: 30.9.2017
  • zobrazeno již 527x

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

1 míle a kratší tratě na tartanu

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice seriálu

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 4. Zemská míle

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2713

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0420
Borek Viktor0420
Bielčik Jindřich4019
Pirklová Markéta7919
Kumpošt Radovan0818
Černá Markéta7018
Kumpoštová Andrea0518
Vetchá Rozálie0718
Keprtová Miloslava4818
Borková Agáta0217
Hanáková Klára0217
Kačerovský Michal6917
Resler Filip0917
Borek Petr7017
Vebr Dominik0317
Radiměřský Karel8717
Krátký Luboš6217
Serbousková Sára0417
Sejkorová Lenka6317
Gregora Lukáš0816
Sadílek Jakub0516
Slánská Daniela0516
Gregora Filip0215
Hájková Zuzana0815
Pirkl Vít1015
Jadrný Tomáš0415
Gregorová Michaela0414
Dušková Tereza0714
Sedláček Roman6414
Gregorová Eliška1214
Sedláčková Hedvika6614
Bis Marek0714
Krátká Hana9514
Jirásková Apolena1114
Scheuer Jan6614
Dušková Žaneta0914
Sadílek Filip0814
Gregorová Anna1014
Skalický Vojtěch0313
Topinka Tobiáš1013
Klementová Luisa0613
Vebr Patrik9813
Mlynář Vojtěch9813
Borková Adéla7513
Grätz Luděk5812
Hamplová Tereza0512
Hepnarová Stela0912
Kubeš David7512
Gregorová Jana1112
Mareš Lukáš0512

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2219Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30102,69
2C24258Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:3199,98
3C25142Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3197,33
4C26111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:3385,21
5C2748Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3382,30
6C21054Pich Matyáš-1000:00:3475,15
7C21143Morávek Matěj-1100:00:3569,45
8C215158Dušek Petr-1100:00:3761,05
9C21813Bláha BartolomějTJ Avia Čakovice1000:00:3947,41
10C219110Resler Mikuláš-1100:00:4040,26
11C22273Havlena Matyáš-1000:00:4134,76
12C22374Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:4222,25
13C22490Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:4319,20
14C22665Mareš FrantišekLanškroun1100:00:493,00
15C22770Picek VáclavLanškroun1300:00:513,00

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21130Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30110,81
2D2392Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31105,85
3D283Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3483,34
4D2910Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:3483,28
5D21235Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:00:3672,64
6D213107Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:3669,74
7D2146Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:3767,48
8D21659Skalická NelaLanškroun1100:00:3861,10
9D21728Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:3860,77
10D22091Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:4044,85
11D22153Skalická Anežka-1200:00:4043,36
12D225126Šítková Nela-1200:00:467,83
13D22818Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:523,00
14D22937Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:523,00
15D230138Dušánková Marie-1400:01:003,00
16D23144Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:073,00
17D23287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:103,00
18D23364Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:303,00

Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1750Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17100,78
2M195Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17100,00
3M11039Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1899,22
4M11147Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:1898,39
5M11633Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2191,01
6M11712Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:2189,50
7M12694Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2872,27
8M13062Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3068,14
9M13569Thun Daniel-0900:01:4527,38
10M13626Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:5015,01

Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1840Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:17111,13
2Z12145Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2397,80
3Z122260Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2691,07
4Z12377Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2690,36
5Z12575Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2885,42
6Z13779Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:403,00

Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10102,49
2M2324Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:01:10101,61
3M2488Krištof JanAtletika Polička0700:01:1295,91
4M2137Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1976,24
5M215161Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2171,99
6M22827Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2948,19
7M233144Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3434,68

Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09113,08
2Z258Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:1694,85
3Z2611Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1792,08
4Z21272Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:1888,73
5Z21434Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:2083,76
6Z21842Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:01:2279,41
7Z21993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2278,63
8Z22067Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2278,00
9Z22496Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2764,53
10Z2279Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2861,21
11Z229100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:2958,74
12Z23157Janischová Nikol-0600:01:3055,48
13Z23252Skalická Eliška-0700:01:3348,01
14Z23421Bláhová BeataSokol Čakovice0600:01:4516,71

Mladší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:33102,10
2M3599Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:34101,11
3M3731Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:3796,79
4M3938Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4487,60
5M313157Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:4881,65
6M31549Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5178,68
7M32189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0659,46

Mladší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31184Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:47102,62
2Z312131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:48100,60
3Z31646Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5296,78
4Z31823Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:5987,33
5Z323140Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:03:2062,93

Starší žáci (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4169Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21104,94
2M4261Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:23101,50
3M4325Kapoun JanAtletika Polička0300:02:2993,56
4M46199Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:02:3683,03
5M4851Skalický Vojtěch-0300:02:3782,42

Starší žákyně (trať 0,805 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z410159Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:46104,99
2Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:49101,33
3Z41730Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5593,68
4Z419162Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:03:0384,66
5Z42015Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0483,01
6Z42266Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1075,91
7Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2459,61

Dorostenci (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M521019Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:01100,00

Dorostenky (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:52113,78
2MJ51014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06104,85
3MJ121024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:4381,38
4MJ171015Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:0169,64

Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA61018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:08109,51
2MA91038Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:22100,85
3MA111009Novák MartinRudoltice8300:05:4089,64
4MA141036Živný Marek3D Fitness race team9100:05:5282,58
5MA331012Cisler MartinChrudim8000:06:4549,39
6MA421033Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:383,00

Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31042Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:05:04107,44
2MB41020Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:05:05106,51
3MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3886,05
4MB131034Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4780,35
5MB201099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0568,66
6MB231008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1761,03
7MB271111Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:06:3450,00
8MB381010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:3014,72

Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71030Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:15112,58
2MC81061Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:19110,50
3MC221053Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1576,92
4MC261050Hruban JanČeská Třebová6600:06:2471,70
5MC371028Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:2038,20

Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD181011Ráb PavelČeská Třebová5200:06:01109,43
2MD251022Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2099,70
3MD291025Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3790,87
4MD321097Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:4387,34

Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME411043Bielčik JindřichElma Tým4000:08:35114,51
2ME451029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:5585,49

Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA341063Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:07:04100,00

Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:55104,50
2ZB192002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:04100,03
3ZB211123Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:1295,47
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3582,66
5ZB301067Richtrová HanaLanškroun8200:06:4278,64
6ZB361004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1063,43
7ZB391031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3151,73

Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC161066Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:05:57111,66
2ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18100,67
3ZC311037Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:4387,67
4ZC351040Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:07:0675,58
5ZC401013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4853,27

Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD431081Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:41105,02
2ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:0894,98

Trať 0,161 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21130Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:30110,81
1C2219Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:30102,69
2D2392Gregorová AnnaŽichlínek ZŠ1000:00:31105,85
2C24258Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:3199,98
3C25142Veselý JakubAZAS Dolní Čermná1000:00:3197,33
4C26111Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:3385,21
5C2748Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:3382,30
3D283Němcová NatálieLitomyšl1100:00:3483,34
4D2910Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:00:3483,28
6C21054Pich Matyáš-1000:00:3475,15
7C21143Morávek Matěj-1100:00:3569,45
5D21235Hánová KarolínaRC Dětský klub1100:00:3672,64
6D213107Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:00:3669,74
7D2146Fišerová AdélaOrlické Podhůří1000:00:3767,48
8C215158Dušek Petr-1100:00:3761,05
8D21659Skalická NelaLanškroun1100:00:3861,10
9D21728Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:3860,77
9C21813Bláha BartolomějTJ Avia Čakovice1000:00:3947,41
10C219110Resler Mikuláš-1100:00:4040,26
10D22091Gregorová EliškaMŠ Žichlínek1200:00:4044,85
11D22153Skalická Anežka-1200:00:4043,36
11C22273Havlena Matyáš-1000:00:4134,76
12C22374Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:4222,25
13C22490Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:4319,20
12D225126Šítková Nela-1200:00:467,83
14C22665Mareš FrantišekLanškroun1100:00:493,00
15C22770Picek VáclavLanškroun1300:00:513,00
13D22818Jandejsková EliškaTJ Lanškroun1400:00:523,00
14D22937Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:523,00
15D230138Dušánková Marie-1400:01:003,00
16D23144Preislerová Viola ŽofieISCAREX Česká Třebová1400:01:073,00
17D23287Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:01:103,00
18D23364Pecháčková ViktorieDC Budáci1400:01:303,00

Trať 0,402 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21112Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:09113,08
1M222Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:10102,49
2M2324Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:01:10101,61
3M2488Krištof JanAtletika Polička0700:01:1295,91
2Z258Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:1694,85
3Z2611Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:1792,08
1M1750Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:17100,78
1Z1840Morávková LucieJiskra Ústí nad Oricí0800:01:17111,13
2M195Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17100,00
3M11039Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1899,22
4M11147Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:1898,39
4Z21272Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:1888,73
4M2137Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:1976,24
5Z21434Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:2083,76
5M215161Bis MarekDDM Lanškroun0700:01:2171,99
5M11633Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2191,01
6M11712Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:2189,50
6Z21842Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:01:2279,41
7Z21993Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:2278,63
8Z22067Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:2278,00
2Z12145Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2397,80
3Z122260Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:2691,07
4Z12377Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:2690,36
9Z22496Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:2764,53
5Z12575Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:2885,42
7M12694Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:2872,27
10Z2279Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:2861,21
6M22827Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:2948,19
11Z229100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:2958,74
8M13062Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:3068,14
12Z23157Janischová Nikol-0600:01:3055,48
13Z23252Skalická Eliška-0700:01:3348,01
7M233144Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:3434,68
14Z23421Bláhová BeataSokol Čakovice0600:01:4516,71
9M13569Thun Daniel-0900:01:4527,38
10M13626Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:01:5015,01
6Z13779Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:403,00

Trať 0,805 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4169Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:21104,94
2M4261Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:23101,50
3M4325Kapoun JanAtletika Polička0300:02:2993,56
1M344Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:33102,10
2M3599Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:34101,11
4M46199Vacek LukášISCAREX Junior team Česká Třebová0200:02:3683,03
3M3731Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:3796,79
5M4851Skalický Vojtěch-0300:02:3782,42
4M3938Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:4487,60
1Z410159Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:46104,99
1Z31184Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT0500:02:47102,62
2Z312131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:48100,60
5M313157Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:4881,65
2Z41414Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:02:49101,33
6M31549Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:5178,68
3Z31646Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:02:5296,78
3Z41730Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:5593,68
4Z31823Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:02:5987,33
4Z419162Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad0200:03:0384,66
5Z42015Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:03:0483,01
7M32189Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:0659,46
6Z42266Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:1075,91
5Z323140Dušánková MartinaHK Lanškroun0500:03:2062,93
7Z42498Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:2459,61

Trať 1,609 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:52113,78
1M521019Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:01100,00
1MB31042Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:05:04107,44
2MB41020Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:05:05106,51
2MJ51014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:06104,85
1MA61018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:08109,51
1MC71030Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:15112,58
2MC81061Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:19110,50
2MA91038Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:22100,85
3MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3886,05
3MA111009Novák MartinRudoltice8300:05:4089,64
3MJ121024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:4381,38
4MB131034Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4780,35
4MA141036Živný Marek3D Fitness race team9100:05:5282,58
1ZB151003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:55104,50
1ZC161066Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:05:57111,66
4MJ171015Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:0169,64
1MD181011Ráb PavelČeská Třebová5200:06:01109,43
2ZB192002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:04100,03
5MB201099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0568,66
3ZB211123Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:1295,47
3MC221053Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1576,92
6MB231008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1761,03
2ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:18100,67
2MD251022Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2099,70
4MC261050Hruban JanČeská Třebová6600:06:2471,70
7MB271111Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:06:3450,00
4ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3582,66
3MD291025Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3790,87
5ZB301067Richtrová HanaLanškroun8200:06:4278,64
3ZC311037Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:4387,67
4MD321097Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:4387,34
5MA331012Cisler MartinChrudim8000:06:4549,39
1ZA341063Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:07:04100,00
4ZC351040Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:07:0675,58
6ZB361004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1063,43
5MC371028Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:2038,20
8MB381010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:3014,72
7ZB391031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3151,73
5ZC401013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4853,27
1ME411043Bielčik JindřichElma Tým4000:08:35114,51
6MA421033Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:383,00
1ZD431081Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:41105,02
2ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:0894,98
2ME451029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:5585,49

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11046Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:04:52104,76
2M521019Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:0198,50
3MB31042Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:05:0496,74
4MB41020Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:05:0595,76
5MJ51014Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:05:0695,40
6MA61018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:0893,91
7MC71030Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:1588,93
8MC81061Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:1986,60
9MA91038Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:2284,54
10MB101026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:3874,15
11MA111009Novák MartinRudoltice8300:05:4072,41
12MJ121024Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:4370,80
13MB131034Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:05:4768,14
14MA141036Živný Marek3D Fitness race team9100:05:5264,77
15MJ171015Vencl JiříActivity Lanškroun9800:06:0158,49
16MD181011Ráb PavelČeská Třebová5200:06:0158,16
17MB201099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:0555,80
18MC221053Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:06:1548,78
19MB231008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:1747,75
20MD251022Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:2045,81
21MC261050Hruban JanČeská Třebová6600:06:2442,90
22MB271111Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:06:3436,11
23MD291025Červ MiloslavAtletika Polička5000:06:3734,61
24MD321097Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:4330,13
25MA331012Cisler MartinChrudim8000:06:4528,86
26MC371028Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:205,18
27MB381010Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:303,00
28ME411043Bielčik JindřichElma Tým4000:08:353,00
29MA421033Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:383,00
30ME451029Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:09:553,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Morávková KristýnaÚstí nad Orlicí7800:05:55101,86
2ZC161066Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:05:57100,81
3ZB192002Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:06:0497,33
4ZB211123Mencáková PetraJS Ginabela8100:06:1292,71
5ZC241070Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:1889,19
6ZB281055Pirklová KateřinaLetohrad7600:06:3579,72
7ZB301067Richtrová HanaLanškroun8200:06:4275,65
8ZC311037Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:06:4375,44
9ZA341063Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:07:0463,75
10ZC351040Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:07:0662,65
11ZB361004Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:1060,24
12ZB391031Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:07:3148,38
13ZC401013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4839,06
14ZD431081Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:419,56
15ZD441016Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:083,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód