hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Cena města Chřibská

16.4.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena města Chřibská
  • datum konání: 16.4.2017
  • zobrazeno již 227x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 19.04.2017, 08:39
  • zobrazeno již 920x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ452Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:28:3235
2MJ537Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:28:5131

Muži A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:26:3435
2MA338Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:5931
3MA654Motl OndřejASK Slavia Rumburk9400:29:1427
4MA739Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:29:3524
5MA913Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:30:3922
6MA1320Česal MartinLitvínov8800:31:3520
7MA1828Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:4119
8MA1955Stezka MartinChřibská8400:34:0618
9MA3447Smetana JanRumburk8200:39:3517

Muži B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:27:4035
2MB812Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:29:5131
3MB1031Janeček LeošJablonec7200:30:4327
4MB1151Záruba JanSIX MONKEYS7700:30:5024
5MB1653Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:32:3122
6MB2829Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf7600:37:4520
7MB3146Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:38:5619
-MB-40Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf74DNF-

Muži C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1225Buřil FrantišekVidochov6600:31:0735
2MC1414Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:31:5431
3MC1724Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3427
4MC2222Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:1524
5MC2442Jindra DavidBRID Team6000:36:2122
6MC2510Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:4320
7MC2619Valenta MichalPrales Tužín6200:37:0919
8MC2945Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:1018
9MC3241Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:39:0717
10MC3650Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:4116
-MC-5Krátký JosefHvězda Pardubice65DNF-

Muži D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3315Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:2735
2MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:5731
3MD3949Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:41:2427

Muži E (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME407Metelka JosefSpartak Police4400:42:0835
2ME446Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:3631

Juniorky (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0935

Ženy B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1735
2ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5231
3ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2027
4ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2924

Ženy C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035
2ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2831
3ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0327
4ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0524

Ženy D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335
2ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1231
3ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1527
4ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1524
5ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3222

Trať 6,1 km, 397 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:26:3435
1MB227Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:27:4035
2MA338Lysák VlastimilVinotéka u Karla Brno8600:27:5931
1MJ452Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:28:3235
2MJ537Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát0100:28:5131
3MA654Motl OndřejASK Slavia Rumburk9400:29:1427
4MA739Kostka TomášVinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm8700:29:3524
2MB812Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:29:5131
5MA913Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:30:3922
3MB1031Janeček LeošJablonec7200:30:4327
4MB1151Záruba JanSIX MONKEYS7700:30:5024
1MC1225Buřil FrantišekVidochov6600:31:0735
6MA1320Česal MartinLitvínov8800:31:3520
2MC1414Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:31:5431
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035
5MB1653Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:32:3122
3MC1724Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3427
7MA1828Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:4119
8MA1955Stezka MartinChřibská8400:34:0618
1ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1735
2ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5231
4MC2222Karlík MichalLoko Trutnov6400:35:1524
1ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2335
5MC2442Jindra DavidBRID Team6000:36:2122
6MC2510Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:4320
7MC2619Valenta MichalPrales Tužín6200:37:0919
1ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0935
6MB2829Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf7600:37:4520
8MC2945Vanta JosefTriclub Dobruška6200:38:1018
2ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2831
7MB3146Račák AdamSpartak Rokytnice nad Jizerou7700:38:5619
9MC3241Chroust JanBK Falkenštejn Krásná Lípa6000:39:0717
1MD3315Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:2735
9MA3447Smetana JanRumburk8200:39:3517
2MD3544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:39:5731
10MC3650Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:4116
3ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0327
3ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2027
3MD3949Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:41:2427
1ME407Metelka JosefSpartak Police4400:42:0835
2ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1231
4ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0524
3ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1527
2ME446Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:46:3631
4ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1524
4ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2924
5ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3222

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1523Klimešová JanaUSK Praha7000:32:1035
2ZB2032Fanturová LenkaVSK FTVS7800:34:1731
3ZB2143Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:34:5227
4ZD2318Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:2324
5ZA2626Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:37:0922
6ZC3048Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:2820
7ZC3711Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:0319
8ZB3821Brettschneiderová KateřinaLitvínov7300:41:2018
9ZD418Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:43:1217
10ZC422Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0516
11ZD4335Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:45:1515
12ZD4517Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:51:1514
13ZB4634Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:52:2913
14ZD4730Hořejšová HanaPříbram6000:52:3212

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

..a kolac 110% :-)
turekm
Kromě perfektní organizace se mi hlavně hodně líbila trasa závodu.
ing_karlik

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód