Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME

20.5.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na ME
  • datum konání: 20.5.2017
  • zobrazeno již 649x
  • místo konání: Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
  • GPS: 50.1776003N, 17.1979339E

Sociální sítě

Místo konání

Penzion U Julka, Domašov 4, Bělá pod Pradědem
12:00 hodin

Přihlášky

online zde: www.behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 11:00 hodin
účastníci MČR se musí být zaregistrováni na stránkách ČAS

Startovné

130,- Kč předem přihlášení (nejpozději do 16. 5. 2017)
150,- Kč v den závodu
(závodníci účastnící se pouze MČR startovné neplatí, přihlášky od 1. 3. 2017 do 16. 5. 2017 na stránkách ČAS)

Popis tratě

Délka: 9,5 km (juniorky 6 km)
Převýšení: 813 m (juniorky 461 m)

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné ceny v hodnotě 30-40 tisíc Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Petra Ivanová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 21.05.2017, 15:27
  • zobrazeno 2416x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013
Muži B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836
Muži C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251
Muži D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181
Muži E (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681
Juniorky (trať 6 km, 461 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BáraCZE9900:32:27105
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072
Ženy A (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660
-ZA-75Kusyová Veronika-87DNF-
Ženy B (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2643Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:13105
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172
Ženy C (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572
Ženy D (trať 9,5 km, 813 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472
Trať 6 km, 461 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1299Stýblová BáraCZE9900:32:27105
2ZJ2300Havlíčková BarboraSK Čtyři Dvory Č. Budějovice0000:32:5193
3ZJ3297Hejtmánková BarboraCzech Skyrunning Team9900:40:2281
4ZJ4294Kratochvílová Tereza-9900:44:4072
Trať 9,5 km, 813 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7800:41:34105
2MA215Janů JanHvězda Pardubice z.s.9300:42:4093
3MA377Chrascina MarekTJ TŽ Třinec9700:42:5181
4MA451Kovář JáchymTJ Dukla Praha9600:43:2872
5MA565Kučera MartinVSK Univerzita Brno8000:43:5766
6MA630Záveský FilipČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9300:44:2260
7MA766Kučera LukášVSK Univerzita Brno8100:44:4057
8MA838Havlíček JanASK Slavia Praha7900:44:4954
9MA979Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:45:0651
1MB1070Horák OndřejAK Kroměříž7500:45:12105
10MA1122Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.8800:45:2548
11MA1254Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:46:1845
12MA1387Wurst MilanAK Šternberk z.s.8200:46:4042
13MA1439Ježek PřemyslAC Slovan Liberec, z.s.8200:46:5339
14MA1573Bednarský VojtěchTJ Šumperk, z.s.9700:47:1236
1MJ161Wittek DavidTJ Sokol Opava9800:47:15105
2MJ17109Kozlovský VladimírFenix Ski Klub Jeseník9900:47:4293
15MA1816Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:47:4633
16MA1933Sýkora JanTJ Dukla Praha9200:48:4030
3MJ203Požár BorekBěžecký klub F-C Kadaň0000:48:5781
17MA2150Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:49:1527
18MA226Krummer RadekTRIATLET Karlovy Vary z.s.8800:49:1724
4MJ2325Novák DavidAC Vysoké Mýto z.s.9800:49:2072
1MC2440Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:50105
2MB2597Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:49:5193
1ZB2643Schorná Matyášová PavlaCZE8000:50:13105
2MC2736Stránský AlešČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6000:50:2693
5MJ2867Žalčík KimFenix Ski Klub Jeseník9900:50:2666
3MB298Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:50:2881
19MA307Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:50:2921
20MA3181Juran MartinModra9100:50:4118
21MA3289Kantek MiroslavVSK Univerzita Brno9300:50:4415
1ZA3395Hloušková MonikaAthletic club Mariánské Lázně, z.s.8500:50:51105
2ZA3485Maršánová LucieHvězda Pardubice z.s.9000:50:5493
4MB3527Vacek MartinČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s6900:51:0072
3ZA3631Stránská AdélaČeskotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s9100:51:0381
6MJ3713Zemánek VojtěchVinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm0100:51:3160
22MA3812Kostka TomášFrenštát pod Radhoštěm8700:52:1012
7MJ399Albrecht MatyášSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9900:52:1257
23MA4099Šolc VítězslavRedpoint Eleven Club9100:52:419
5MB41107Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:52:5266
8MJ4224Křeček JiříTJ Sokol Kolín-atletika9800:53:0654
6MB4369Moskva RomanPasivity Žamberk7500:53:1760
7MB44112Ulich PetrMT Dobruška6800:53:2057
2ZB4541Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:53:3993
24MA464Kořán PetrAK Žatec8300:53:596
1ZC4782Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:54:05105
3MC4860Ožana VáclavZakisova Škola Běhu6400:54:2381
9MJ492Osolsobě JanAtletický klub AHA Vyškov, z. s.9800:55:0651
25MA5055Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:55:213
10MJ5174Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:55:3348
26MA5272Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:55:573
11MJ5345Broj MarcelBROJ TEAM ZLINICE0000:56:0545
12MJ5419Vondra VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:0542
27MA5559Vybíral LukášSilný team Uničov8700:56:253
4ZA5691Vnenčáková SoňaAC Moravská Slavia Brno9400:56:42-
13MJ5718Vebr PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:56:5139
8MB5892Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:5754
14MJ5990Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:57:2136
5ZA6037Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:57:3172
15MJ615Krátký LubošAK Žatec0000:57:3533
28MA6283Koryťák RadekJeseničtí orli8800:57:423
29MA6362Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:57:433
16MJ6493Plášil MatějSokol Senohraby9900:58:5430
30MA6557Krčál MichalBrno8300:59:153
3ZB6671Delingerová MarieAK Kroměříž7600:59:2581
4MC6735Vacarda VladimírEleven Run Team5901:00:0272
9MB6896Frank PavelTJ-Granitol Moravský Beroun6801:00:1851
10MB69101Sás LadislavAK Šternberk z.s.7201:00:5648
17MJ7061Zábojník MarcelBeroun9801:00:5627
5MC71110Karlík MichalLOKO Trutnov6401:00:5866
31MA7220Kačín MiroslavBřezina7901:00:583
11MB7346Krátký IvoLKS Vyškov6801:02:1145
1MD7411Špacír LadislavTJ Lokomotiva Břeclav5501:02:34105
6MC7568Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:02:4260
2MD7614Šolc VítězslavBKL Machov5701:03:0693
12MB7744Broj AdrianBROJ TEAM ZLINICE6801:03:4142
6ZA7842Mikešová JanaTJ SOKOL Nová Paka9101:03:5166
13MB7948Ledvina PetrPampeliška Olomouc7301:04:2339
32MA8084Strapek TomášSupíkovice8601:04:363
7MC8153Vanta JosefTriclub Dobruška6201:04:4957
8MC8226Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:05:4754
33MA8398Nápravník JakubTJ Sokol Lhota Č. Kostelec8701:06:013
1ZD8456Lukášová MirkaPraha6101:06:15105
4ZB8547Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8201:07:1172
2ZC8652Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:4493
14MB87108Křivohlávek PavelNový Malín7001:08:5836
2ZD88105Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5501:10:5093
3MD89106Kobliha MilanLRS Vyškov5701:10:5181
9MC9063Nádhera PetrHradec Králové6701:12:2251
1ME9132Metelka JosefSpartak Police4401:15:40105
3ZC9258Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6401:18:1981
3ZD9349Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5201:19:3181
7ZA94111Kollertová EvaMT Dobruška8301:25:0660
2ME9580Tučný JanMK Pardubice4701:26:1093
4ZD9634Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5601:26:2472
4ZC9764Nádherová HanaHradec Králové6801:57:1572
3ME9817Merta JaroslavJeseník3502:04:4681

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Hodnotím i navádění na start. Loni jsem jel směr Ramzová a přijel na start 5 min před startem. Trasa určitě lepší než loni.
karlik
Nová trasa je výborná. Neobsahuje pasáže, které nejsou "během do vrchu". Tedy ani běh po rovině či skopce a naopak ani lezení či klopýtání. Dá se opravdu celá běžet a stále stoupá. Jsem pro zachování i do dalších let. Děkuji.
Tak me treba skopci nijak zvlast nevadi :-D ..nicmene v tom ze sebehy jsou zlo se urcite shodnem :-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód