hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Sokolí vrch

21.5.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 21.5.2017
  • zobrazeno již 418x

Sociální sítě

Místo konání

Autocamp Bobrovník
11:00 hodin

Přihlášky

online do 17. 5. 2017 zde: behnaserak.cz/registrace
nebo na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

předem 100 Kč
na místě 120 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 550 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu; první tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.behnaserak.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 22.05.2017, 07:56
  • zobrazeno již 951x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019

Muži A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616

Muži B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820

Muži C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024

Muži D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724

Muži E (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231

Juniorky (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517

Ženy A (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035

Ženy B (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924

Ženy C (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731

Ženy D (trať 6 km, 550 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927

Trať 6 km, 550 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
1MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4635
2MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5231
3MA428Juran MartinModra9100:33:0627
2MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3131
1MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4935
1ZC76Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:2735
3MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0027
4MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5924
2MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2331
3MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3327
4MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5424
5MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0222
6MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2920
1MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4635
1ZB1611Delingerová MarieAK Kroměříž7600:38:5635
5MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5822
7MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5419
8MA1914Krčál MichalBrno8300:40:0618
9MA2043Mareček Lukáš-8800:40:1817
4MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:2124
2MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:1031
1MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2035
2MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2231
3MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:4027
3MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:1027
1ZJ2733Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:42:2435
4MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:4024
6MB2913Ledvina PetrPampeliška Olomouc7300:42:5820
5MJ3015Juřík MarekFénix Ski Team Jeseník0400:43:2122
2ZJ3124Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:44:5131
2ZB3212Ledvinová JanaPampeliška Olomouc8200:45:0431
10MA3351Kovář DanielENJOY SPORT8000:45:2616
4MD3434Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:2724
3ZJ3541Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník0400:45:3627
4ZJ3623Strouhalová AnnaFenix Ski Team Jeseník0100:46:2024
6MJ3727Velc RomanFenix ski team Jeseník0400:46:2420
5ZJ3836Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0000:46:3522
6ZJ3940Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0200:46:4120
1ZD4035Dvořáková EvaBIATLON PROSTĚJOV5500:47:3935
1ME413Metelka JosefSpartak Police4400:49:4035
1ZA4219Ivanová PetraPÍSEČNÁ8300:51:1035
3ZB4345Bárová RomanaFENIX SKI TEAM JESENÍK7800:51:4427
7MJ4452Kašník Sebastián-0300:51:5019
2ZC4542Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč6400:52:3731
7ZJ4638Cenková EmaFenix SKI Team Jeseník0500:52:5219
2ZD4718Svačinová BlaženaPampeliška Olomouc5200:53:1531
8ZJ4826Lonková MagdalenaFENIX SKI TEAM JESENIK0000:53:4318
9ZJ4946Řehová HanaFenix Ski Team Jeseník0300:54:3517
4ZB5044Čagánková KateřinaFENIX SKI TEAM JESENÍK7700:58:5924
3ZD514Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:00:3927
2ME527Merta JaroslavJESENÍK3501:26:1231

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB110Horák OndřejAK Kroměříž7500:31:1135
2MA231Wurst MilanAK Šternberk8200:31:4631
3MA317Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:32:5227
4MA428Juran MartinModra9100:33:0624
5MB520Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:33:3122
6MJ622Strouhal JakubFenix Ski Team Jeseník0100:34:4920
7MB850Moskva RomanPasivity Žamberk7500:36:0019
8MA99Vybíral LukášSilný team Uničov8700:36:5918
9MJ1025Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:37:2317
10MJ1130Plášil MatějSokol Senohrady9900:37:3316
11MB1229Oberländer JanSokol Senohraby7500:37:5415
12MA138Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:38:0214
13MA1437Koryťák RadekJeseničtí orli8800:38:2913
14MC155Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:4612
15MB1748Žák MarekJESENIČTÍ ORLI7600:38:5811
16MA1832Sedláček AntonínBanáni - Jeseník8800:39:5410
17MA1914Krčál MichalBrno8300:40:069
18MA2043Mareček Lukáš-8800:40:188
19MJ2121Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:40:217
20MC2247Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:106
21MD2316Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:205
22MD241Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:224
23MC2549Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:41:403
24MD2639Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:102
25MC282Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:401

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód