hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Mladkov - Suchý vrch

24.6.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 24.6.2017
  • zobrazeno již 346x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vágnerová Renata
tel. 737 929 824

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Běh Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3040

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6415
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Vodička Jan4513
Pleticha František4213
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrůtek Stanislav5812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Dobšíček Pavel8012
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Šmída Oldřich4811
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Tichý Pavel6310
Hanuš Petr6410
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Ožana Václav649
Fejgl Zdeněk429
Kozel Karel529
Křenek Miroslav509
Jandejsek Zdeněk619

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.06.2017, 21:20
  • zobrazeno již 665x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ736Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:44:50-
2MJ2330Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:49:3570
3MJ2629Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:51:4662
4MJ3539Moravec JakubJM Team Letohrad9900:53:5554
5MJ4028Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:54:5048
6MJ7461Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0601:04:3844
7MJ889Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:16:2240

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6227Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0001:00:3270
2ZJ6831Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0201:01:5262

Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:3170
2MA252Hübl RadekRUNSPORT Team8800:40:5562
3MA342Dryml MojmírRunSport Team8600:43:3354
4MA592Ambrož RadekLiga 100 Olomouc9300:44:0148
5MA945Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:45:3644
6MA1279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:1340
7MA1421Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:3338
8MA1573Honzíček MichalKRB Chrudim8800:47:0036
9MA1964Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:3734
10MA2167Clemenz SilvioJonsdorf7900:48:57-
11MA3126Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:53:0832
12MA3344Pešek OndřejKOB Choceň8500:53:4130
13MA3689Kapalčík ŠimonMistrovice9500:53:5928
14MA4353Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:55:0926
15MA4675Roháček JanRun Sport Team8200:55:5624
16MA4895Myšák PetrHK Choceň8600:56:2922
17MA5822Vlček PavelLoděnice8800:58:1920
18MA5970Košnar FilipTrialrun.cz9100:59:2018
19MA6411Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:00:4716
-MA-90Stejskal JakubLichkov95DNF-

Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB465Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:4470
2MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1162
3MB859Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:45:2954
4MB1113Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:4648
5MB1884Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:47:3544
6MB2077Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:48:1140
7MB2278Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:2738
8MB2448Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:50:55-
9MB2985Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:52:2436
10MB3019Vopršálek MiroslavBrück team7100:52:4734
11MB5274Roleček MilanPěčín7600:56:5832
12MB5340Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:57:1430
13MB5543Pořický JiříOdolena Voda7100:57:5628
14MB6396Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:00:4226
15MB6760Hirš Jan-7401:01:4124
16MB7050Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:5922
17MB7888Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0620
18MB911Vlček MartinSokol Mladkov7501:23:0418

Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:4170
2MC137Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:1862
3MC168Vacarda VladimírEleven Run Team5900:47:0654
4MC2754Dostálek PetrBouda6700:52:0848
5MC3482Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:5044
6MC3735Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:0340
7MC4172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:5438
8MC4486Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:55:2136
9MC4716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:1434
10MC4941Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:56:3832
11MC5187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:56:4930
12MC6510Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:01:1928
13MC6666Clemenz HeimoJonsdorf5901:01:30-
14MC8194Myšák MilanJehnědí6601:07:0126
15MC8791Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:15:4424

Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2520Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:2570
2MD3218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2862
3MD3812Bláha MilanAF Křovice5700:54:2654
4MD454Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:4448
5MD6114Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3044
6MD7146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:03:1540
7MD845Sponar JanTesla Brno5001:12:2438

Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7915Metelka JosefSpartak Police4401:06:2870
2ME822Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4462
3ME8651Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:14:2454
4ME9037Tučný JanMK Pardubice4701:20:0048
5ME933Klíma JanÚstí nad Orlicí4701:24:5644

Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4232Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:55:0570
2ZA5062Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:56:4462
3ZA5493Kamínková PetraLokomotiva Olomouc9100:57:2354
4ZA6057Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:0648
5ZA7549Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:53-

Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2170
2ZB5676Bouchalová KláraRun Sport Team7900:57:5862
3ZB6971Myslivcová Denisa-7701:02:4854
4ZB7255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5948
5ZB7780Šedová JanaSruby7301:05:4844

Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC176Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3070
2ZC3963Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:54:3562
3ZC5783Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:1854
4ZC7358Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:04:3348
5ZC7656Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:05:3144
6ZC8338Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:09:5540
7ZC8525Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:2738

Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8068Pštrossová MarieSNB Praha5901:06:4270
2ZD8917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:3362
3ZD9247Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5554

Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:27:44-
2LB210Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:31:41-
3LB314Severýnová Anna MarieMladkov0300:33:02-
4LB417Rašner JiříTJ Šumperk0800:33:20-
5LB516Brzobohatý OndřejCelné7900:34:17-
6LB615Filipová MarieMladkov0400:43:56-

Trať 4 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:27:44-
2LB210Řehák JanRaft Klub Letohrad6600:31:41-
3LB314Severýnová Anna MarieMladkov0300:33:02-
4LB417Rašner JiříTJ Šumperk0800:33:20-
5LB516Brzobohatý OndřejCelné7900:34:17-
6LB615Filipová MarieMladkov0400:43:56-

Trať 9,5 km, 522 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:3170
2MA252Hübl RadekRUNSPORT Team8800:40:5562
3MA342Dryml MojmírRunSport Team8600:43:3354
1MB465Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:4470
4MA592Ambrož RadekLiga 100 Olomouc9300:44:0148
2MB624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:1162
1MJ736Grzyb MateuszULKS Bystrzyca Klodzka9900:44:50-
3MB859Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:45:2954
5MA945Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:45:3644
1MC1034Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:4170
4MB1113Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:45:4648
6MA1279Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:46:1340
2MC137Jančík BořekSVARTES Hořice6400:46:1862
7MA1421Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:46:3338
8MA1573Honzíček MichalKRB Chrudim8800:47:0036
3MC168Vacarda VladimírEleven Run Team5900:47:0654
1ZC176Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:47:3070
5MB1884Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:47:3544
9MA1964Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:3734
6MB2077Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:48:1140
10MA2167Clemenz SilvioJonsdorf7900:48:57-
7MB2278Záruba JanSIX MONKEYS7700:49:2738
2MJ2330Vrbovský BenjamínFenix Ski team Jeseník0200:49:3570
8MB2448Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:50:55-
1MD2520Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:51:2570
3MJ2629Medek JakubFenix SKI Team Jeseník0200:51:4662
4MC2754Dostálek PetrBouda6700:52:0848
1ZB2823Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:2170
9MB2985Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:52:2436
10MB3019Vopršálek MiroslavBrück team7100:52:4734
11MA3126Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:53:0832
2MD3218Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:2862
12MA3344Pešek OndřejKOB Choceň8500:53:4130
5MC3482Karlík MichalLoko Trutnov6400:53:5044
4MJ3539Moravec JakubJM Team Letohrad9900:53:5554
13MA3689Kapalčík ŠimonMistrovice9500:53:5928
6MC3735Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:54:0340
3MD3812Bláha MilanAF Křovice5700:54:2654
2ZC3963Matyášová JanaSilvita s.r.o. ÚO6500:54:3562
5MJ4028Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník0200:54:5048
7MC4172Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:54:5438
1ZA4232Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:55:0570
14MA4353Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:55:0926
8MC4486Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:55:2136
4MD454Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:4448
15MA4675Roháček JanRun Sport Team8200:55:5624
9MC4716Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:1434
16MA4895Myšák PetrHK Choceň8600:56:2922
10MC4941Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:56:3832
2ZA5062Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:56:4462
11MC5187Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:56:4930
11MB5274Roleček MilanPěčín7600:56:5832
12MB5340Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7400:57:1430
3ZA5493Kamínková PetraLokomotiva Olomouc9100:57:2354
13MB5543Pořický JiříOdolena Voda7100:57:5628
2ZB5676Bouchalová KláraRun Sport Team7900:57:5862
3ZC5783Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:1854
17MA5822Vlček PavelLoděnice8800:58:1920
18MA5970Košnar FilipTrialrun.cz9100:59:2018
4ZA6057Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:00:0648
5MD6114Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:3044
1ZJ6227Poláková NatálieFenix SKI team Jeseník0001:00:3270
14MB6396Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:00:4226
19MA6411Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:00:4716
12MC6510Groš ŠtefanSK Valašského Království6101:01:1928
13MC6666Clemenz HeimoJonsdorf5901:01:30-
15MB6760Hirš Jan-7401:01:4124
2ZJ6831Mičkerová KarlaFenix SKI team Jeseník0201:01:5262
3ZB6971Myslivcová Denisa-7701:02:4854
16MB7050Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:02:5922
6MD7146Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:03:1540
4ZB7255Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:03:5948
4ZC7358Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:04:3348
6MJ7461Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0601:04:3844
5ZA7549Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:53-
5ZC7656Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:05:3144
5ZB7780Šedová JanaSruby7301:05:4844
17MB7888Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:0620
1ME7915Metelka JosefSpartak Police4401:06:2870
1ZD8068Pštrossová MarieSNB Praha5901:06:4270
14MC8194Myšák MilanJehnědí6601:07:0126
2ME822Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4462
6ZC8338Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:09:5540
7MD845Sponar JanTesla Brno5001:12:2438
7ZC8525Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:12:2738
3ME8651Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:14:2454
15MC8791Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:15:4424
7MJ889Bulička VojtěchAK Kroměříž1001:16:2240
2ZD8917Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:16:3362
4ME9037Tučný JanMK Pardubice4701:20:0048
18MB911Vlček MartinSokol Mladkov7501:23:0418
3ZD9247Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:24:5554
5ME933Klíma JanÚstí nad Orlicí4701:24:5644

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Neuvěřitelné: výsledky závodu okamžitě dostupné na Iscarex.cz bravo a děkujeme
Oproti loňskému roku , skvěle značená trať. děkuji organizátorům za skvělý závod.
pstrossovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód