hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozlovský kopec

25.6.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 25.6.2017
  • zobrazeno již 300x

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Plakát

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2526

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Kolínek František569
Hanuš Petr649
Marhold Luboš779
Heger Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 25.06.2017, 21:18
  • zobrazeno již 704x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9146Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:21:0335
2MJ1711Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:22:1031
3MJ2837Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:4827
4MJ3125Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:2124
5MJ5633Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:26:0622
6MJ7497Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:28:4020
7MJ8693Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:5719
8MJ9468Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:33:5218

Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4334Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:25:2635
2ZJ6949Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:27:4331
3ZJ7160Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:1827
4ZJ9519Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:34:0524
5ZJ9694Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:5522

Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:3935
2MA29Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:0631
3MA331Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:1127
4MA672Herda JanSKP Nymburk8300:20:2324
5MA742Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:3022
6MA891Šilar ZdeněkRunsport Team8100:20:4720
7MA15142Hradecký JaromírSkuteč8500:21:3219
8MA1617Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4218
9MA2062Šmarda Dominik-9500:22:2917
10MA2120Kovář JanCTC FORT SMC8100:22:5016
11MA2252Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:5515
12MA2384Budina JakubTrailrun.cz9300:22:5914
13MA27149Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:2613
14MA4065Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:25:1512
15MA48148Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:4011
16MA4935Lesák JakubOB TJ Sokol Žamberk9600:25:4310
17MA5586Živný Marek3D Fitness race team9100:26:059
18MA5940Stránský TomášČeská Třebová - MRT8400:26:328
19MA6264Košnar FilipTrialrun.cz9100:27:257
20MA6567Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:27:316
21MA7839Havran Josef-7900:28:515
22MA82141Dařílek MichalLanškroun7800:29:434
23MA93147Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:32:273

Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB436Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:1135
2MB58Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:2031
3MB1076Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0627
4MB1153Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:1024
5MB1369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2622
6MB187Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:1420
7MB251Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:23:2119
8MB32145Bílek PavelVrbice7100:24:2918
9MB3330Vopršálek MiroslavBrück team7100:24:3317
10MB3481Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3816
11MB3883Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0715
12MB4238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2514
13MB4663Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3813
14MB5143Hampl AloisOstrov7000:25:5112
15MB5478Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:0411
16MB6198Stečínský MartinOpatov7500:27:2510
17MB6682Němec RadekLitomyšl7700:27:359
18MB7696Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:428
19MB7913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - MRT7500:28:567
20MB8058Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:206
21MB8871Kolda JiříOpatov7300:31:295
22MB9046Šafr JiříVysoké Mýto7700:31:424

Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:1235
2MC1457Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3031
3MC1921Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:1527
4MC2450Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:0524
5MC2651Turbak JaroslavSebranice6300:23:2422
6MC3048Holický MilanPardubice6500:24:1120
7MC36143Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:4519
8MC39152Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1118
9MC4788Hruban JanČeská Třebová6600:25:4017
10MC574Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1116
11MC752Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:28:4215

Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3754Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:4735
2MD4116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2131
3MD5023Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:4527
4MD5832Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2424
5MD606Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5822
6MD6461Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:27:3020
7MD7090Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:0919
8MD7210Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:2618
9MD7324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:2717
10MD104150Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:4716

Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6873Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:4135
2ME855Metelka JosefSpartak Police4400:30:3131
3ME8755Vodička JanMK Radslavice4500:31:1327
4ME893Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:31:3624
5ME9841Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:2922
6ME10345Bielčik JindřichElma Tým4000:38:4020
7ME106144Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:45:5019
8ME10727Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:0718

Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3589Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:4035
2ZA4526Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:3831
3ZA5218Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:25:5327
4ZA6792Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:3924

Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5735
2ZB6375Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2631
3ZB7756Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4627
4ZB81151Šedová JanaSruby7300:29:3324
5ZB9170Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:5322
6ZB9944Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:3820
7ZB10195Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1719

Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4459Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3235
2ZC5380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0031
3ZC8377Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4527
4ZC9215Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1324
5ZC9747Holická AlenaBrno6600:35:1822

Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8487Dvořáková EvaProstějov5500:30:0135
2ZD10074Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5531
3ZD10299Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5227
4ZD10514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:3224

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Hübl RadekRUNSPORT Team8800:18:3935
2MA29Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:19:0631
3MA331Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:20:1127
1MB436Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:20:1135
2MB58Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:2031
4MA672Herda JanSKP Nymburk8300:20:2324
5MA742Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:20:3022
6MA891Šilar ZdeněkRunsport Team8100:20:4720
1MJ9146Bílek DavidJiskra Ústí nad Orlicí0300:21:0335
3MB1076Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:21:0627
4MB1153Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:21:1024
1MC1222Jančík BořekSVARTES Hořice6400:21:1235
5MB1369Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:2622
2MC1457Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:3031
7MA15142Hradecký JaromírSkuteč8500:21:3219
8MA1617Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:21:4218
2MJ1711Paleček OndřejRFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou0100:22:1031
6MB187Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:1420
3MC1921Vacarda VladimírEleven Run Team5900:22:1527
9MA2062Šmarda Dominik-9500:22:2917
10MA2120Kovář JanCTC FORT SMC8100:22:5016
11MA2252Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:5515
12MA2384Budina JakubTrailrun.cz9300:22:5914
4MC2450Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:23:0524
7MB251Urban JakubSkialp Dolní Morava7200:23:2119
5MC2651Turbak JaroslavSebranice6300:23:2422
13MA27149Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:23:2613
3MJ2837Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:23:4827
1ZB2928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5735
6MC3048Holický MilanPardubice6500:24:1120
4MJ3125Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:24:2124
8MB32145Bílek PavelVrbice7100:24:2918
9MB3330Vopršálek MiroslavBrück team7100:24:3317
10MB3481Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:24:3816
1ZA3589Nováková BaboraSokol Kunvald8300:24:4035
7MC36143Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:24:4519
1MD3754Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:24:4735
11MB3883Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:0715
8MC39152Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1118
14MA4065Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:25:1512
2MD4116Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:25:2131
12MB4238Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:2514
1ZJ4334Boková IvanaOB TJ Sokol Žamberk9900:25:2635
1ZC4459Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3235
2ZA4526Hronová MarkétaAtletika Chrudim9000:25:3831
13MB4663Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:3813
9MC4788Hruban JanČeská Třebová6600:25:4017
15MA48148Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:4011
16MA4935Lesák JakubOB TJ Sokol Žamberk9600:25:4310
3MD5023Šolc VítězslavBKL Machov5700:25:4527
14MB5143Hampl AloisOstrov7000:25:5112
3ZA5218Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9100:25:5327
2ZC5380Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:0031
15MB5478Pražák TomášJiskra Hylváty Kuželky7100:26:0411
17MA5586Živný Marek3D Fitness race team9100:26:059
5MJ5633Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:26:0622
10MC574Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:26:1116
4MD5832Ráb PavelČeská Třebová5200:26:2424
18MA5940Stránský TomášČeská Třebová - MRT8400:26:328
5MD606Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:26:5822
16MB6198Stečínský MartinOpatov7500:27:2510
19MA6264Košnar FilipTrialrun.cz9100:27:257
2ZB6375Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2631
6MD6461Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:27:3020
20MA6567Švejda RomanČeská Třebová - MRT7800:27:316
17MB6682Němec RadekLitomyšl7700:27:359
4ZA6792Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:3924
1ME6873Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:4135
2ZJ6949Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:27:4331
7MD7090Kobliha MilanLRS Vyškov5700:28:0919
3ZJ7160Václavková HanaDlouhá Třebová9900:28:1827
8MD7210Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:2618
9MD7324Hájek FrantišekFGT Stolany4900:28:2717
6MJ7497Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:28:4020
11MC752Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:28:4215
18MB7696Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:428
3ZB7756Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4627
21MA7839Havran Josef-7900:28:515
19MB7913Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová - MRT7500:28:567
20MB8058Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:206
4ZB81151Šedová JanaSruby7300:29:3324
22MA82141Dařílek MichalLanškroun7800:29:434
3ZC8377Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:29:4527
1ZD8487Dvořáková EvaProstějov5500:30:0135
2ME855Metelka JosefSpartak Police4400:30:3131
7MJ8693Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:5719
3ME8755Vodička JanMK Radslavice4500:31:1327
21MB8871Kolda JiříOpatov7300:31:295
4ME893Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:31:3624
22MB9046Šafr JiříVysoké Mýto7700:31:424
5ZB9170Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:5322
4ZC9215Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:1324
23MA93147Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:32:273
8MJ9468Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:33:5218
4ZJ9519Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:34:0524
5ZJ9694Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:5522
5ZC9747Holická AlenaBrno6600:35:1822
5ME9841Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:35:2922
6ZB9944Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:35:3820
2ZD10074Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:5531
7ZB10195Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1719
3ZD10299Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:36:5227
6ME10345Bielčik JindřichElma Tým4000:38:4020
10MD104150Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:4716
4ZD10514Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:41:3224
7ME106144Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:45:5019
8ME10727Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:08:0718

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Opět hodnotím velice kladně okamžité výsledky on-line. Kozlov je závod, který nikdy nezklame.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód