hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Výprachtice - Buková hora

26.8.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 26.8.2017
  • zobrazeno již 478x

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
od 8:30 - děti a mládež
11:00 hodin - hlavní závod

Přihlášky

7:30 - 10:45 v budově ZŠ Výprachtice

Startovné

80 Kč dospělí, 40 Kč děti a mládež

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 373 m
Povrch: lesní a horské cesty
(děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1631

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5319
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Jirásková Eva6413
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Javůrek Jiří4812
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Vacek Martin6912
Merta Jaroslav3511
Šalplachta Jindřich4711
Keprtová Miloslava4810
Mannlová Jana8010
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka809
Vodička Jan459
Žák Jiří719
Kebrle Milan759
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Kolínek František568
Šrůtek Stanislav588
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Krupička Robert788
Červ Miloslav507
Šilar Tomáš637
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Šmída Oldřich487
Mazač Jaroslav687
Tučný Jan477
Heger Vojtěch747
Krejčí Stanislav637
Biemann Götz437

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 28.08.2017, 07:53
  • zobrazeno již 463x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci r. 2012 a mladší (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1629Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:46-
2C1737Grosskopf Robin-1200:00:51-

Předškolačky r. 2012 a mladší (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1922Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:01-

Chlapci r. 2010-2011 (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:34-
2C2338Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
3C2414Dresler LukášVýprachtice1100:00:41-
4C283Heger JakubVýprachtice1100:00:52-

Děvčata r. 2010-2011 (trať 0,13 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2221Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
2D256Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:42-

Nejmladší žáci I r. 2008-2009 (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M117Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:00:48-
2M128Skala RadimVýprachtice0800:00:49-
3M1320Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:49-
4M1443Pfeifer Patrik-0800:00:52-
5M164Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:00:54-
6M1818Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:55-
7M11026Moskva VojtěchPasivity Žamberk0800:00:56-

Nejmladší žákyně I r. 2008-2009 (trať 0,22 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1531Svobodová KláraAZAS Dolní Čermná0900:00:53-
2Z1616Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:00:54-
3Z1811Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:00:55-
4Z1101Schönová AdélaVýprachtice0800:00:56-

Nejmladší žáci II r. 2006-2007 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:01:36-
2M2430Krištof JanAtletika Polička0700:01:39-
3M2624Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:42-
4M21040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:02:06-

Nejmladší žákyně II r. 2006-2007 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z229Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:37-
2Z2342Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:38-
3Z2533Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:01:41-
4Z2717Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:45-
5Z2815Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:47-
6Z2927Kubešová KláraAtletika Lanškroun0600:02:02-

Mladší žáci r. 2004-2005 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3110Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:28-
2M3244Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:29-
3M3413Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:41-
4M3639Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:47-
5M372Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT0400:02:49-
6M31035Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:22-

Mladší žákyně r. 2004-2005 (trať 0,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3219Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29-
2Z3534Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:43-
3Z3825Moskvová AgátaKB Letohrad0500:02:51-
4Z395Chaloupková Petra1230500:03:18-

Starší žáci r. 2002-2003 (trať 0,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:17-

Starší žákyně r. 2002-2003 (trať 0,85 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4223Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:19-
2Z4328Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:47-
3Z4436Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:07-

Junioři 16-19 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ615Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:32:0135
2MJ2818Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:38:4431
3MJ5173Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:4327
4MJ7616Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:55:0324

Juniorky 16-19 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6936Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:50:1935
2ZJ7921Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:57:5231
3ZJ813Derková MartinaActivity Lanškroun0101:00:0627

Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:4535
2MA275Hübl RadekRUNSPORT Team8800:30:3931
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0427
4MA559Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:3524
5MA732Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:5122
6MA1578Roháček JanRun Sport Team8200:34:1520
7MA1671Janů LiborŠumperk7800:34:3019
8MA1755Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:34:4518
9MA206Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4117
10MA227Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0516
11MA2312Frydrych BroňaLes8900:37:1915
12MA4368Košnar FilipTrailrun.cz9100:42:1814
13MA4860Hála FilipPodkováři EU8500:43:1413
14MA6740Šustek FrantišekČeská Třebová8300:49:2812

Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB457Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:0635
2MB841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0031
3MB964Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:0527
4MB1011Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:0824
5MB1370Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:4222
6MB1426Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:0120
7MB1923Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:35:2919
8MB3172Doležal MartinSPS Sázava7000:39:2118
9MB3258Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:2517
10MB4063Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:41:0116
11MB4528Hampl AloisOstrov7000:42:4515
12MB595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:2714
13MB6549Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:5013
14MB7169Dostál Pavel-6900:51:3612
15MB7538Dušek VladimírVýprachtice7100:54:2611

Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1635
2MC1244Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:3031
3MC1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:0727
4MC218Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:36:0224
5MC2774Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:38:4022
6MC3630Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2120
7MC5046Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:4019
8MC522Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:43:4918
9MC5683Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:1817
10MC6453Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4316
11MC7214Kopecký Jan-6700:52:0115
12MC8081Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:4214

Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2451Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:2635
2MD2631Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5431
3MD2939Bláha MilanAF Křovice5700:38:4727
4MD3361Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:2624
5MD3742Ráb PavelČeská Třebová5200:40:2722
6MD3825Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:4420
7MD3933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:5019
8MD4137Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2818
9MD5477Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:0017
10MD5843Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:0616
11MD6013Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4515

Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME499Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:1535
2ME6348Metelka JosefSpartak Police4400:47:3531
3ME7027Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2127
4ME7419Vodička JanMK Radslavice4500:53:0324
5ME8250Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:0822

Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3065Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:0735
2ZA4424Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4031
3ZA4722Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:43:1027
4ZA6882Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:5324

Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2535Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:3435
2ZB4252Kolínková HanaAK Perná7400:41:3831
3ZB5367Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:5727
4ZB5780Bouchalová KláraRun Sport Team7900:44:2124
5ZB6220Šedová JanaSruby7300:47:0722
6ZB774Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3020

Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:3335
2ZC4666Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:4931
3ZC5547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:0427
4ZC6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:4724
5ZC7310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:4622

Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 373 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3554Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:5435
2ZD6676Dvořáková EvaProstějov5500:48:1031
3ZD7829Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5327
4ZD8317Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:5124

Trať 0,13 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2132Veselý JanAZAS Dolní Čermná1000:00:34-
1D2221Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:35-
2C2338Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:00:39-
3C2414Dresler LukášVýprachtice1100:00:41-
2D256Hegerová TerezaVýprachtice1100:00:42-
1C1629Krištof VojtěchAtletika Polička1200:00:46-
2C1737Grosskopf Robin-1200:00:51-
4C283Heger JakubVýprachtice1100:00:52-
1D1922Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:01:01-

Trať 0,85 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4112Moravec JanJM Team Letohrad0200:03:17-
1Z4223Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:03:19-
2Z4328Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:47-
3Z4436Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:07-

Trať 7,5 km, 373 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:29:4535
2MA275Hübl RadekRUNSPORT Team8800:30:3931
3MA379Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:31:0427
1MB457Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:31:0635
4MA559Buryška TomášRUN SPORT TEAM8800:31:3524
1MJ615Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:32:0135
5MA732Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:32:5122
2MB841Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:0031
3MB964Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:33:0527
4MB1011Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:33:0824
1MC1145Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1635
2MC1244Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:3031
5MB1370Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:4222
6MB1426Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:0120
6MA1578Roháček JanRun Sport Team8200:34:1520
7MA1671Janů LiborŠumperk7800:34:3019
8MA1755Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:34:4518
3MC1834Vacarda VladimírEleven Run Team5900:35:0727
7MB1923Vymazal PetrSK Salix Grymov7500:35:2919
9MA206Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4117
4MC218Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:36:0224
10MA227Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0516
11MA2312Frydrych BroňaLes8900:37:1915
1MD2451Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:2635
1ZB2535Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:3435
2MD2631Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:5431
5MC2774Skalický JosefActivity Lanškroun Farma Žichlínek6200:38:4022
2MJ2818Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:38:4431
3MD2939Bláha MilanAF Křovice5700:38:4727
1ZA3065Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:0735
8MB3172Doležal MartinSPS Sázava7000:39:2118
9MB3258Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:39:2517
4MD3361Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:39:2624
1ZC3456Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:39:3335
1ZD3554Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:5435
6MC3630Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:2120
5MD3742Ráb PavelČeská Třebová5200:40:2722
6MD3825Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:4420
7MD3933Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:5019
10MB4063Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:41:0116
8MD4137Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:2818
2ZB4252Kolínková HanaAK Perná7400:41:3831
12MA4368Košnar FilipTrailrun.cz9100:42:1814
2ZA4424Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:42:4031
11MB4528Hampl AloisOstrov7000:42:4515
2ZC4666Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:4931
3ZA4722Václavková JanaTJ Liga 100 Olomouc8900:43:1027
13MA4860Hála FilipPodkováři EU8500:43:1413
1ME499Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:1535
7MC5046Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:43:4019
3MJ5173Vencl JiříActivity Lanškroun9800:43:4327
8MC522Groš ŠtefanSK Valašského Království6100:43:4918
3ZB5367Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:43:5727
9MD5477Kobliha MilanLRS Vyškov5700:44:0017
3ZC5547Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:44:0427
9MC5683Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:1817
4ZB5780Bouchalová KláraRun Sport Team7900:44:2124
10MD5843Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:0616
12MB595Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:46:2714
11MD6013Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:46:4515
4ZC6162Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:46:4724
5ZB6220Šedová JanaSruby7300:47:0722
2ME6348Metelka JosefSpartak Police4400:47:3531
10MC6453Valenta MichalPrales Tužín6200:47:4316
13MB6549Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:47:5013
2ZD6676Dvořáková EvaProstějov5500:48:1031
14MA6740Šustek FrantišekČeská Třebová8300:49:2812
4ZA6882Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:49:5324
1ZJ6936Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:50:1935
3ME7027Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:51:2127
14MB7169Dostál Pavel-6900:51:3612
11MC7214Kopecký Jan-6700:52:0115
5ZC7310Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:4622
4ME7419Vodička JanMK Radslavice4500:53:0324
15MB7538Dušek VladimírVýprachtice7100:54:2611
4MJ7616Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:55:0324
6ZB774Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:55:3020
3ZD7829Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5327
2ZJ7921Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:57:5231
12MC8081Krátký JosefHvězda Pardubice6500:59:4214
3ZJ813Derková MartinaActivity Lanškroun0101:00:0627
5ME8250Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:0822
4ZD8317Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:04:5124

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód