Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný - nahoru a dolů

2.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný - nahoru a dolů
  • datum konání: 2.9.2017
  • zobrazeno již 279x

Sociální sítě

Místo konání

u základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 12 km a méně
Převýšení: 450 m a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Propozice závodu ve formátu PDF

POZOR!!!Příjezd do Dolní Dobrouče od Lanškrouna bude z důvodu rekonstrukce silnice uzavřen. Objížďka vede přes Ústí nad Orlicí nebo Dolní Čermnou, počítejte se zdržením.

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1318Křeček JiříEleven Run Team9800:29:0935
2MJ2309Štěpánek RadekOrel Obřany9700:31:5831
3MJ3320Moravec JakubOrel Orlice JM Team Letohrad9900:34:0327
4MJ5323Vencl JiříActivity Lanškroun9800:37:1624
5MJ6310Limburský JanOrel Brno Obřany0100:38:2922
6MJ12325Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:44:0920
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,25 km, 265 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7315Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:40:2135
2ZJ8327Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:40:4531
3ZJ10306Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč0100:43:1327
4ZJ11317Šinkovská MarkétaČervená9900:43:5824
5ZJ13314Kuncová MonikaOrel Vyškov9900:46:4522
6ZJ14313Kuncová MartinaOrel Vyškov0100:47:2420
7ZJ19326Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:50:1619
8ZJ24311Limburská EliškaOrel Obřany9900:55:2318
Muži A 20-39 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1236Šilar ZdeněkRun sport Team8100:47:2535
2MA4235Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:49:5331
3MA6230Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:50:1727
4MA7237Moravec MartinOrel Vencl tým Ústí nad Orlicí8400:51:3024
5MA9215Juránek StanislavOrel Židenice8700:52:2722
6MA10209Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:53:2120
7MA14231Hochman ZdeněkOrel Blučina8500:54:5119
8MA16211Chlubna JanOrel TJ Nové Město na Moravě8400:56:1118
9MA24227Nechvíl PetrAC Choceň9101:00:4217
10MA27244Pinkas TomášDolní Dobrouč Švábák7901:02:2816
11MA29238Živný MarekOrel 3D Fitnessrace Team9101:04:5115
12MA40251Dycka JanPodrážek8001:15:2114
Muži B 40-49 let (trať 12 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJméno<