hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh Sázava - Lázek

3.9.2017, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Sázava - Lázek
  • datum konání: 3.9.2017
  • zobrazeno již 308x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
8.9.1996Sázava - Lázek44
6.9.1992Sázava - Lázek27

Statistika závodu Běh Sázava - Lázek

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1483

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Vacek Martin6916
Stránský Aleš6015
Šimůnek Jan4914
Keprtová Miloslava4813
Šafář Jaroslav5113
Šimůnek Jan8212
Dušková Lenka8012
Bielčik Jindřich4012
Svatoš Otakar3412
Žák Jiří7111
Merta Jaroslav3511
Horáček Michal7510
Volf Břetislav5210
Křenek Miroslav5010
Mannlová Jana8010
Vraštilová Miloslava569
Zdeněk Bílý599
Stránský Tomáš659
Doležal Martin709
Matyášová Jana659
Ožana Václav649
Pechek František538
Wendlig Miroslav538
Stránská Adéla918
Špacír Ladislav558
Vytlačilová Lenka848
Marek Dalimil608
Novotná Eva488
Tempír František498
Čechal Jaroslav618
Dostálek Petr678
Novotný Jiří457
Mertová Michaela767
Šrutek Stanislav587
Borek Petr707
Sadílek Václav507
Vacarda Vladimír597
Chlubna Jan847
Chaloupková Marie537
Jorová Ludmila627
Pečenka Libor617
Krňávek Vojtěch547
Zajíc Jan537
Ouřecká Renáta707
Javůrek Jiří487
Vítek Miroslav727
Černá Markéta706

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 03.09.2017, 10:43
  • zobrazeno již 553x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ86Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:36:2235
2MJ1125Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:36:3431
3MJ1726Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:38:1927
4MJ2119Moravec JakubJM Team Letohrad9900:40:1924
5MJ2355Gregora JakubActivity Lanškroun9800:40:4122
6MJ2856Gregora FilipActivity Lanškroun0200:41:5720
7MJ4131Vencl JiříActivity Lanškroun9800:45:5919
8MJ4520Moravec JanJM Team Letohrad0200:46:4018

Juniorky19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:3535
2ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1431
3ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3927
4ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1824
5ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:2822

Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA215Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:4935
2MA537Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5131
3MA767Jor MartinRunsport team8700:36:1927
4MA1036Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:2824
5MA1565Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:1022
6MA1642Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:3020
7MA183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0519
8MA2469Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:5718
9MA2753Minář MartinActivity Lanškroun8400:41:5017
10MA3349Křenek TomášLanškroun8000:43:0116
11MA4439Košnar FilipTrailrun.cz9100:46:1815
12MA6171Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:59:5914

Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Horák OndřejAK Kroměříž7500:33:1635
2MB335Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:5531
3MB450Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:4627
4MB663Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1424
5MB1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3622
6MB137Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:5020
7MB1468Kašpařík TomášSK Přerov7500:37:0719
8MB1944Záruba JanSix Monkeys7700:39:3718
9MB2528Michl PetrWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou7000:41:1317
10MB3151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:3616
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:42:5515
12MB3954Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:1914
13MB4260Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0913
14MB5161Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0312

Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC98Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2435
2MC202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:3831
3MC225Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:3827
4MC3462Hruban JanČeská Třebová6600:43:2324
5MC3758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:4122
6MC3821Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:5420
7MC4052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:5219
8MC5932Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:3618
9MC6433Cimprich MarcelŠenov6601:02:0617

Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD354Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2735
2MD5018Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5331
3MD5766Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3227

Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5459Metelka JosefSpartak Police4400:52:1335
2ME5643Vodička JanMK Radslavice4500:54:2731
3ME6216Groh StanislavAC Vrchlabí4601:00:2527
4ME639Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:2724
5ME6614Tučný JanMK Pardubice4701:05:3022

Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:3235

Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:1635
2ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0631
3ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2027
4ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1424
5ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2722
6ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4720

Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:0035
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1731

Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6038Drymlová Alena-6200:59:3235

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Horák OndřejAK Kroměříž7500:33:1635
1MA215Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:4935
2MB335Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:5531
3MB450Hejl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:34:4627
2MA537Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5131
4MB663Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1424
3MA767Jor MartinRunsport team8700:36:1927
1MJ86Křeček JiříELEVEN RUN TEAM9800:36:2235
1MC98Jančík BořekSVARTES Hořice6400:36:2435
4MA1036Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:36:2824
2MJ1125Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:36:3431
5MB1212Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3622
6MB137Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:36:5020
7MB1468Kašpařík TomášSK Přerov7500:37:0719
5MA1565Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:37:1022
6MA1642Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:37:3020
3MJ1726Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:38:1927
7MA183Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:0519
8MB1944Záruba JanSix Monkeys7700:39:3718
2MC202Vacarda VladimírEleven Run Team5900:39:3831
4MJ2119Moravec JakubJM Team Letohrad9900:40:1924
3MC225Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:40:3827
5MJ2355Gregora JakubActivity Lanškroun9800:40:4122
8MA2469Kapalčík ŠimonMistrovice9500:40:5718
9MB2528Michl PetrWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou7000:41:1317
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:1635
9MA2753Minář MartinActivity Lanškroun8400:41:5017
6MJ2856Gregora FilipActivity Lanškroun0200:41:5720
1ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:0035
1ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:3535
10MB3151Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:42:3616
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:42:5515
10MA3349Křenek TomášLanškroun8000:43:0116
4MC3462Hruban JanČeská Třebová6600:43:2324
1MD354Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:2735
1ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:3235
5MC3758Hanuš PetrCHT Pardubice6400:43:4122
6MC3821Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:5420
12MB3954Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:45:1914
7MC4052Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:45:5219
7MJ4131Vencl JiříActivity Lanškroun9800:45:5919
13MB4260Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:46:0913
2ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1731
11MA4439Košnar FilipTrailrun.cz9100:46:1815
8MJ4520Moravec JanJM Team Letohrad0200:46:4018
2ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0631
2ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1431
3ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3927
3ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2027
2MD5018Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5331
14MB5161Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0312
4ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1424
5ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2722
1ME5459Metelka JosefSpartak Police4400:52:1335
4ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1824
2ME5643Vodička JanMK Radslavice4500:54:2731
3MD5766Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:3227
6ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4720
8MC5932Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:3618
1ZD6038Drymlová Alena-6200:59:3235
12MA6171Hrevuš AlexandrSPORT Břehy u Přelouče7900:59:5914
3ME6216Groh StanislavAC Vrchlabí4601:00:2527
4ME639Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:01:2724
9MC6433Cimprich MarcelŠenov6601:02:0617
5ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:2822
5ME6614Tučný JanMK Pardubice4701:05:3022

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2641Delingerová MarieAK Kroměříž7600:41:1635
2ZC2970Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:42:0031
3ZJ3022Holíková ZuzanaWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:42:3527
4ZA3664Nováková BarboraSokol Kunvald8300:43:3224
5ZC4347Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:1722
6ZB4648Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:48:0620
7ZJ4746Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:48:1419
8ZJ4824Smažíková PetraWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou9900:48:3918
9ZB4945Šedová JanaSruby7300:49:2017
10ZB5229Honsová HanaActivity Lanškroun7900:50:1416
11ZB5317Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:50:2715
12ZJ5530Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:54:1814
13ZB5834Cimprichová JanaŠenov7400:55:4713
14ZD6038Drymlová Alena-6200:59:3212
15ZJ6527Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0301:02:2811

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Potřeboval jsem béčko tohoto typu v hezkém terénu. Pořadatelům nemám co vytknout a děkuji za vřelé přijetí.
trejbalk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód