Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh k mohyle Hanče a Vrbaty

9.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh k mohyle Hanče a Vrbaty
  • datum konání: 9.9.2017
  • zobrazeno již 776x
  • pořadatel: AC SAKÉ KATEŘINKY

Sociální sítě

Místo konání

Špindleruv Mlýn - Bílý most přes Labe, 715 m n. m.
11:00 hodin

Startovné

80 Kč pro přihlášené předem online
100 Kč pro přihlášené na místě

Popis tratě

Délka: 9 km
Převýšení: 696 m
Trasa závodu: Špindlerův Mlýn - vodovodní cestou na Horní Mísečky - Masarykovou silnicí k Vrbatově boudě - Mohyla Hanče a Vrbaty, 1411 m n. m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Novák
tel. 608 544 992

Internetové stránky

http://www.behkmohyle.cz/

E-mailová adresa

info@behkmohyle.cz

Výsledky závodu

  • platné k 11.09.2017, 08:13
  • zobrazeno 1191x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872
Muži A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848
Muži B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051
Muži C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551
Muži D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254
Muži E (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105
Juniorky (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593
Ženy A (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081
Ženy B (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105
Ženy C (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360
Ženy D (trať 9 km, 696 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772
Trať 9 km, 696 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
1MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:52105
1MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:56105
3MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4281
1MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:43105
4MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4972
2MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1493
3MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5781
5MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5466
4MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4672
2MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5893
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
3MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5681
5MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5966
4MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1772
1MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:49105
2MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1193
5MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3066
6MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5460
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
2MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0993
3MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1981
6MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2860
6MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:3560
4MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:3872
1ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:33105
7MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:4357
1ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:13105
7MA3061Urbánek JiříHO Slavie Liberec8700:54:4157
8MA3157Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:5354
8MB3269Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7000:55:1654
3MD335Šolc VítězslavBKL Machov5700:55:3681
9MB3430Oberländer JanSokol Senohraby7500:56:1051
7MC3571Gombita JosefMost5800:56:1457
4MD3665Alekseev AlexanderHorní Černá Studnice5600:56:2472
8MC3713Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3154
5MD3854Flegl VlastimilBrtev5300:56:5966
9MC3946Vavreček MiroslavBechyně6300:57:0551
6MD4019Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:57:2060
9MA4153Nápravník JakubTJ Maratonstav Úpice8700:57:4751
2ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3193
10MA4352Otáhal LucianKryštofovo Údolí8001:00:3848
1ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:06105
7MD4570Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:01:1157
3ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0981
2ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2893
3ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4081
1ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:06105
1ME5012Metelka JosefSpartak Police4401:07:42105
4ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1072
3ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3681
5ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2266
8MD5432Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:14:2254
2ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4593
4ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2772
6ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5360
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:41:58105
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:2193
3MB318Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:43:5281
4MJ435Novák DavidAC Vysoké Mýto9800:43:5672
5MA533Hruška JanKasper Swix Team8900:44:4266
6MC622Jančík BořekSVARTES Hořice6400:45:4360
7MA72Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:45:4957
8MB811Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.co7100:46:1454
9MB98Malý JanELEVEN RUN TEAM7300:46:5751
10MA1060Šolc VítězslavRedpoint - Eleven Team9100:47:5448
11MB1159Linhart RadekKerda Liberec7600:48:4645
12MC1228Buřil FrantišekVidochov6600:48:5842
13MC1416Vacarda VladimírEleven Run Team5900:49:5639
14MB1547Záruba JanSix Monkeys7700:49:5936
15MC1667Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:50:1733
16MD1768Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5500:50:4930
17MJ1849Krupka AdamIndičtí běžci0100:51:1127
18MC1925Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:51:3024
19MC2064Mück ArnoštHranice na Moravě5900:51:5421
20MD2214Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:0918
21MJ2350Krupka MilanIndičtí běžci0300:52:1915
22MA241Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:52:2812
23MB2548Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:52:359
24MJ2631Plášil MatějSokol Senohraby9900:52:386
25MB2834Vopršálek MiroslavBrück team7100:53:433
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1329Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:49:22105
2ZC2136Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:52:0493
3ZJ2727Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:53:3381
4ZD2939Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:54:1372
5ZD4215Lukášová MirkaPraha6100:59:3166
6ZA443Mikešová JanaSOKOL/BAKAKO Nová Paka9101:01:0660
7ZC4651Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:03:0957
8ZA4766Grabcová KláraČeský Krumlov8601:04:2854
9ZA487Hendrychová ZuzkaNová Paka8901:04:4051
10ZB4945Dohnalová MonikaPecka7401:05:0648
11ZC5156Haková MichaelaSokol Valteřice7101:08:1045
12ZD5243Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:08:3642
13ZC5337Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:10:2239
14ZJ5517Dohnalová BlankaTarget Sport Milovice0701:16:4536
15ZD566Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:2733
16ZC5726Šternerová HanaHradec Králové6301:24:5330

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Nádherné počasí umožnilo vychutnat přírodu terénu na Horní Mísečky. Masarykova silnice není vůbec jednotvárná, jsou z ní skvělé výhledy do kraje a potkáváte spoustu poutníků. Cíl u mohyly s panoramaty stojí za tu námahu. Při mé kondici mi chybí zajištění dopravy dolů a vyvezení suchého trika k cíli.
trejbalk
..ja si teda z Masarykovy silnice pamatuju jen Bořkovy záda a tmu :-D jinak "100%" souhlas ;-)
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód