hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

2Hrady

30.9.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2Hrady
  • datum konání: 30.9.2017
  • zobrazeno již 575x
  • pořadatel: TJ Sokol Bradlecká Lhota

Sociální sítě

Místo konání

KD Bradlecká Lhota
10:00 hodin

Přihlášky

Do 27.9. 2017 na www.2hrady.cz , kapacita závodu je pouze 150 běžců!

Startovné

100 Kč (pro předem přihlášené)
200 Kč (na místě)

Popis tratě

Délka: 7,2 km
Převýšení: 385 m
Povrch: asfalt (2,9 km), lesní a polní cesty (4,3 km)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://2hrady.cz

E-mailová adresa

2hrady@centrum.cz

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 02.10.2017, 07:41
  • zobrazeno již 479x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1011Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:5535
2MJ1630Čermák JiříAC Turnov0200:33:5631
3MJ2048Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:1827
4MJ3383Plášil MatějSokol Senohraby9900:37:2824
5MJ3847Krupka MilanIndičtí běžci0300:38:2522
6MJ5382Novák JakubBakako Nová Paka0100:40:3920
7MJ7564Rejha Jan-9900:46:3019
8MJ8054Sehnal VojtěchK. O. Poděbrady9800:48:5618
9MJ8184Plášil JanSokol Senohraby0200:49:2817

Muži A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymICEBUG - TJ Dukla Praha9600:28:0435
2MA24Fejfar OndřejInov-8 team8900:28:3631
3MA31Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:4527
4MA46Berka MartinAC Turnov8500:29:1624
5MA57Berka RadimKozákov8200:29:4122
6MA788Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:5020
7MA1295Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:33:1419
8MA1560Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:3818
9MA1967Vejvoda MichalT.J.Sokol Jičín8200:35:0717
10MA2319Hak TomášVítězná7800:36:1016
11MA2759Holas MartinUndead team Liščák8500:36:3715
12MA2869Tomeš JakubB-zone9200:36:3914
13MA3752Minařík Daniel-7800:38:1913
14MA4180Pešta MartinBakako Nová Paka7800:38:5912
15MA4361Malík MarekHARD ROCK RUNNERS7800:39:1511
16MA4494Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:39:1610
17MA4992Kvičera Vojtěch-8300:39:459
18MA5845Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:42:168
19MA6178Macháček AntonínCFD Boys8400:42:527
20MA6949Čapek MartinSyřenov7800:45:026
21MA7458Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:46:185
22MA7735Červenka Jaroslav-7900:47:424
23MA8242Hanousek VáclavJičín8000:50:333
24MA8771Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:53:322
25MA8993Šuk MichalNotthor8800:53:451

Muži B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB679Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2835
2MB1333Malý JanEleven Run Team7300:33:2131
3MB1796Záruba JanSIX MONKEYS7700:34:1927
4MB2162Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou7600:35:4124
5MB2243Polák MichalBakako Nová Paka7700:36:0422
6MB3220Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz7400:37:2320
7MB3474Hron Tomᚊumavský triatlon7700:37:3719
8MB3591Fiala LubomírL+L Team6900:37:5318
9MB4085Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:5417
10MB51100Žák Jiří-6900:39:5916
11MB5286Vokatý TomášNová Paka7100:40:2715
12MB5514Dušek MilošSokol Lomnice n.P.7400:40:5414
13MB7977Sobotka JiříCFD Boys7300:48:5113
-MB-46Špringl ZdeněkNová Paka70DNF-

Muži C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC931Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:4135
2MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0131
3MC1841Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:5227
4MC2444Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:2124
5MC3168Vavák LiborBK Sadská6500:37:0822
6MC4299Karlík MichalLoko Trutnov6400:39:1220
7MC4636Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:3019
8MC5427Valenta MichalPrales Tužín6200:40:4318
9MC6098Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:4717
10MC6226Kučera PetrTEST Stružinec6100:42:5816
11MC7055Sehnal TomášK. O. Poděbrady6700:45:2215

Muži D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2937Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:4335
2MD4789Flegl VlastimilBrtev5300:39:3331
3MD4821Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:4027
4MD5038Antoš JiříSKI Jilemnice5700:39:4924
5MD6612Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:3322
6MD7822Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4320
7MD918Holas Jaromír-5200:54:3619

Muži E (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7234Metelka JosefSpartak Police4400:45:5235
2ME8865Dostál VáclavČernožice4200:53:3331

Juniorky (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2610Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:3635
2ZJ5915Komárková Tereza-9800:42:3831
3ZJ9773Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0001:02:1327

Ženy A (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA85Stránská AdélaInov-8 team9100:32:1535
2ZA2525Khýrová AnetaCarla kupkolo9300:36:2331
3ZA303Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:0127
4ZA4523Fenďová ZuzanaPecky z Pecky8800:39:2324
5ZA6797Horáčková JanaOrel Studenec8500:44:4422
6ZA8618Košťáková Monika-8800:53:1120
7ZA9570Panožková Martina-9400:56:5219

Ženy B (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3929Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:38:3135
2ZB5666Kubicová IvanaSDH Svinaře8100:41:0531
3ZB6324Jampílková LucieL+L team7300:43:2727
4ZB6487Škorpilová JanaSC Jičín7400:43:5324
5ZB6550Podlipná Veronika-8100:44:0022
6ZB6863Košťálová Olga-7700:44:5320
7ZB7153Dohnalová MonikaPecka7400:45:2519
8ZB7390Vondráčková MartinaAster team7600:46:0718
9ZB7675Hronová JanaŠumavský triatlon8000:46:4817
10ZB9439Zdeňková Hana-7500:56:4316

Ženy C (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC132Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
2ZC5756Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:4831
3ZC8581Nováková SylvaNová Paka6600:53:0727
4ZC9057Šternerová HanaHradec Králové6300:54:1524
5ZC9276Lenčová JanaMilovice6900:55:1222
6ZC9672Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6601:00:4520

Ženy D (trať 7,2 km, 385 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3628Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:0035
2ZD8316Procházková IrenaTJ Háje5700:52:1831
3ZD849Holasová Jarmila-5400:52:4327
4ZD9317Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3824

Trať 7,2 km, 385 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymICEBUG - TJ Dukla Praha9600:28:0435
2MA24Fejfar OndřejInov-8 team8900:28:3631
3MA31Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:4527
4MA46Berka MartinAC Turnov8500:29:1624
5MA57Berka RadimKozákov8200:29:4122
1MB679Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2835
6MA788Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:5020
1ZA85Stránská AdélaInov-8 team9100:32:1535
1MC931Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:4135
1MJ1011Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:5535
2MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0131
7MA1295Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:33:1419
2MB1333Malý JanEleven Run Team7300:33:2131
1ZC132Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2135
8MA1560Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:3818
2MJ1630Čermák JiříAC Turnov0200:33:5631
3MB1796Záruba JanSIX MONKEYS7700:34:1927
3MC1841Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:5227
9MA1967Vejvoda MichalT.J.Sokol Jičín8200:35:0717
3MJ2048Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:1827
4MB2162Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou7600:35:4124
5MB2243Polák MichalBakako Nová Paka7700:36:0422
10MA2319Hak TomášVítězná7800:36:1016
4MC2444Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:2124
2ZA2525Khýrová AnetaCarla kupkolo9300:36:2331
1ZJ2610Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:3635
11MA2759Holas MartinUndead team Liščák8500:36:3715
12MA2869Tomeš JakubB-zone9200:36:3914
1MD2937Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:4335
3ZA303Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:0127
5MC3168Vavák LiborBK Sadská6500:37:0822
6MB3220Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz7400:37:2320
4MJ3383Plášil MatějSokol Senohraby9900:37:2824
7MB3474Hron Tomᚊumavský triatlon7700:37:3719
8MB3591Fiala LubomírL+L Team6900:37:5318
1ZD3628Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:0035
13MA3752Minařík Daniel-7800:38:1913
5MJ3847Krupka MilanIndičtí běžci0300:38:2522
1ZB3929Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:38:3135
9MB4085Oberländer JanSokol Senohraby7500:38:5417
14MA4180Pešta MartinBakako Nová Paka7800:38:5912
6MC4299Karlík MichalLoko Trutnov6400:39:1220
15MA4361Malík MarekHARD ROCK RUNNERS7800:39:1511
16MA4494Krupka JiříT.J. Sokol Jičín8100:39:1610
4ZA4523Fenďová ZuzanaPecky z Pecky8800:39:2324
7MC4636Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:3019
2MD4789Flegl VlastimilBrtev5300:39:3331
3MD4821Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:4027
17MA4992Kvičera Vojtěch-8300:39:459
4MD5038Antoš JiříSKI Jilemnice5700:39:4924
10MB51100Žák Jiří-6900:39:5916
11MB5286Vokatý TomášNová Paka7100:40:2715
6MJ5382Novák JakubBakako Nová Paka0100:40:3920
8MC5427Valenta MichalPrales Tužín6200:40:4318
12MB5514Dušek MilošSokol Lomnice n.P.7400:40:5414
2ZB5666Kubicová IvanaSDH Svinaře8100:41:0531
2ZC5756Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:4831
18MA5845Pospíšil JaroslavBike&Run Team Stará Paka7800:42:168
2ZJ5915Komárková Tereza-9800:42:3831
9MC6098Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:42:4717
19MA6178Macháček AntonínCFD Boys8400:42:527
10MC6226Kučera PetrTEST Stružinec6100:42:5816
3ZB6324Jampílková LucieL+L team7300:43:2727
4ZB6487Škorpilová JanaSC Jičín7400:43:5324
5ZB6550Podlipná Veronika-8100:44:0022
5MD6612Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:44:3322
5ZA6797Horáčková JanaOrel Studenec8500:44:4422
6ZB6863Košťálová Olga-7700:44:5320
20MA6949Čapek MartinSyřenov7800:45:026
11MC7055Sehnal TomášK. O. Poděbrady6700:45:2215
7ZB7153Dohnalová MonikaPecka7400:45:2519
1ME7234Metelka JosefSpartak Police4400:45:5235
8ZB7390Vondráčková MartinaAster team7600:46:0718
21MA7458Jüptner PetrSC Alemannia Fuchsberg7800:46:185
7MJ7564Rejha Jan-9900:46:3019
9ZB7675Hronová JanaŠumavský triatlon8000:46:4817
22MA7735Červenka Jaroslav-7900:47:424
6MD7822Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:47:4320
13MB7977Sobotka JiříCFD Boys7300:48:5113
8MJ8054Sehnal VojtěchK. O. Poděbrady9800:48:5618
9MJ8184Plášil JanSokol Senohraby0200:49:2817
23MA8242Hanousek VáclavJičín8000:50:333
2ZD8316Procházková IrenaTJ Háje5700:52:1831
3ZD849Holasová Jarmila-5400:52:4327
3ZC8581Nováková SylvaNová Paka6600:53:0727
6ZA8618Košťáková Monika-8800:53:1120
24MA8771Kůtek JiříTJ SKP Valdice9000:53:322
2ME8865Dostál VáclavČernožice4200:53:3331
25MA8993Šuk MichalNotthor8800:53:451
4ZC9057Šternerová HanaHradec Králové6300:54:1524
7MD918Holas Jaromír-5200:54:3619
5ZC9276Lenčová JanaMilovice6900:55:1222
4ZD9317Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:3824
10ZB9439Zdeňková Hana-7500:56:4316
7ZA9570Panožková Martina-9400:56:5219
6ZC9672Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6601:00:4520
3ZJ9773Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0001:02:1327

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Kovář JáchymICEBUG - TJ Dukla Praha9600:28:0435
2MA24Fejfar OndřejInov-8 team8900:28:3631
3MA31Havlíček JanASK Slavia Praha7900:28:4527
4MA46Berka MartinAC Turnov8500:29:1624
5MA57Berka RadimKozákov8200:29:4122
6MB679Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2820
7MA788Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:5019
8MC931Jančík BořekSVARTES Hořice6400:32:4118
9MJ1011Doležal VítSK Slavia Jičín9800:32:5517
10MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0116
11MA1295Záveský VojtěchLázně Bělohrad7800:33:1415
12MB1333Malý JanEleven Run Team7300:33:2114
13MA1560Ježek MartinSK Stará Paka8300:33:3813
14MJ1630Čermák JiříAC Turnov0200:33:5612
15MB1796Záruba JanSIX MONKEYS7700:34:1911
16MC1841Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:5210
17MA1967Vejvoda MichalT.J.Sokol Jičín8200:35:079
18MJ2048Krupka AdamIndičtí běžci0100:35:188
19MB2162Drbohlav JiříLomnice nad Popelkou7600:35:417
20MB2243Polák MichalBakako Nová Paka7700:36:046
21MA2319Hak TomášVítězná7800:36:105
22MC2444Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:36:214
23MA2759Holas MartinUndead team Liščák8500:36:373
24MA2869Tomeš JakubB-zone9200:36:392
25MD2937Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:36:431

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA85Stránská AdélaInov-8 team9100:32:1535
2ZC132Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:2131
3ZA2525Khýrová AnetaCarla kupkolo9300:36:2327
4ZJ2610Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:36:3624
5ZA303Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:37:0122
6ZD3628Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:38:0020
7ZB3929Čermáková JitkaStaněk sport Turnov7500:38:3119
8ZA4523Fenďová ZuzanaPecky z Pecky8800:39:2318
9ZB5666Kubicová IvanaSDH Svinaře8100:41:0517
10ZC5756Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:41:4816
11ZJ5915Komárková Tereza-9800:42:3815
12ZB6324Jampílková LucieL+L team7300:43:2714
13ZB6487Škorpilová JanaSC Jičín7400:43:5313
14ZB6550Podlipná Veronika-8100:44:0012
15ZA6797Horáčková JanaOrel Studenec8500:44:4411
16ZB6863Košťálová Olga-7700:44:5310
17ZB7153Dohnalová MonikaPecka7400:45:259
18ZB7390Vondráčková MartinaAster team7600:46:078
19ZB7675Hronová JanaŠumavský triatlon8000:46:487
20ZD8316Procházková IrenaTJ Háje5700:52:186
21ZD849Holasová Jarmila-5400:52:435
22ZC8581Nováková SylvaNová Paka6600:53:074
23ZA8618Košťáková Monika-8800:53:113
24ZC9057Šternerová HanaHradec Králové6300:54:152
25ZC9276Lenčová JanaMilovice6900:55:121

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód