hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Malá cena Špindlerova Mlýna

21.10.2017, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 21.10.2017
  • zobrazeno již 610x
  • pořadatel: Ivo Brunclík

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 hodin

Startovné

60 Kč

Popis tratě

Délka: 14 km
Převýšení: 794 m

Ceny pro vítěze

Finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
telefon 499 523 114

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 956

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5816
Grohová Jaroslava5115
Groh Stanislav4612
Vraštilová Miloslava5612
Paulů Blanka5412
Javůrek Jiří4811
Votava Vladimír6310
Šrůtek Stanislav5810
Šimůnek Jaromír5510
Šír Václav489
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Havlíček Ivo669
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Štantejský Michal847
Jelínek Karel517
Klimeš Bedřich566
Procházková Irena576
Holý Václav416
Berka Radim826
Dunka Štěpán726
Veselý Pavel666
Šimůnek Jan496
Valenta Michal625
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Šmída Oldřich485
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Vanta Josef625
Turek Martin805
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Hájková Renata755
Svoboda Petr685
Kollertová Eva834
Vorel Milan404
Krátká Anna694
Herda Jan834
Zoubek Jiří654
Novák Lukáš824

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.11.2017, 12:39
  • zobrazeno již 614x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ59Křeček JiříEleven Run Team9801:10:04105
2MJ105Krupka AdamIndičtí běžci0101:15:2993
3MJ204Krupka MilanIndičtí běžci0301:19:5581
4MJ296Plášil MatějSokol Senohraby9901:22:5472
5MJ3816Moravec JakubJM Team Letohrad9901:28:3566

Muži A (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA213Berka RadimKozákov8201:07:27105
2MA323Štantejský MichalRaidlight Team8401:07:3893
3MA42Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:2281
4MA615Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:12:2072
5MA83Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8001:12:2866
6MA918Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:15:0560
7MA1221Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:5857
8MA1519Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8501:19:0254
9MA1820Vízek OndřejNac Premier8401:19:3751
10MA1910Kordík JanRisolino8301:19:4448
11MA2517Holas MartinUndead Team Liščák8501:21:4445
12MA4111Šplíchal JanSokol Valteřice8301:34:3642
13MA4322Hubner JanŠpindlerův Mlýn8501:36:0839

Muži B (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Vagenknecht FrantišekAster Jičín7701:05:34105
2MB78Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:12:2493
3MB137Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:18:2581
4MB2648Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:21:5072
5MB2712Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:22:1266
6MB3442Uher JurajNové Město nad Metují7301:27:2960
7MB3785Krupka MilanIndičtí běžci7201:28:0957
8MB3944Erben JaroslavKunčice nad Labem7401:29:1754
9MB5351Janík TomášSpona Teplice6801:49:0251

Muži C (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1159Vacarda VladimírEleven Run Team5901:16:42105
2MC1761Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:2793
3MC2157Buřil FrantišekVidochov6601:20:2881
4MC2345Vanta JosefTriclub Dobruška6201:21:1072
5MC3158Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:25:2066
6MC3565Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:27:5660
7MC4546Karlík MichalLoko Trutnov6401:38:3857
8MC4647Votava VladimírSki Alp Club Šp.Mlýn6301:38:5254
9MC5014Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:43:2351
10MC5566Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:1448

Muži D (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:18:32105
2MD1664Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:19:1393
3MD3256Šolc VítězslavBKL Machov5701:26:1581
4MD3662Bříza VladimírKRB Chrudim5101:27:5972
5MD4463Javůrek JiříSpona Teplice4801:37:4466
6MD4780Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:39:0560

Muži E (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME279Metelka JosefSpartak Police4400:57:01105
2ME478Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:04:2193
3ME652Groh StanislavAC Vrchlabí4601:24:3581

Juniorky (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ197Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:46:58105
2ZJ343Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:03:5893
3ZJ586Čeřovská EditaHořice0401:24:0281

Ženy A (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2295Luštincová LucieLusti team9301:20:29105
2ZA4887Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:39:3393

Ženy B (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2484Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:21:20105
2ZB3389Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:27:1493
3ZB4996Dohnalová MonikaPecka7401:40:1681
4ZB58100Dupáčková LenkaPraha8202:40:3372

Ženy C (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2890Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:22:27105
2ZC4094Uherová JanaNové Město nad Metují7201:30:5893
3ZC4293Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:34:5481
4ZC5188Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:44:1972
5ZC5491Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:49:4666
6ZC5692Šternerová HanaHradec Králové6302:04:1960

Ženy D (trať 14 km, 794 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3099Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:23:20105
2ZD5251Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:3093
3ZD5798Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:1381

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ197Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0000:46:58105
1ME279Metelka JosefSpartak Police4400:57:01105
2ZJ343Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:03:5893
2ME478Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:04:2193
3ZJ586Čeřovská EditaHořice0401:24:0281
3ME652Groh StanislavAC Vrchlabí4601:24:3581

Trať 14 km, 794 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Vagenknecht FrantišekAster Jičín7701:05:34105
1MA213Berka RadimKozákov8201:07:27105
2MA323Štantejský MichalRaidlight Team8401:07:3893
3MA42Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:2281
1MJ59Křeček JiříEleven Run Team9801:10:04105
4MA615Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:12:2072
2MB78Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:12:2493
5MA83Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8001:12:2866
6MA918Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:15:0560
2MJ105Krupka AdamIndičtí běžci0101:15:2993
1MC1159Vacarda VladimírEleven Run Team5901:16:42105
7MA1221Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:5857
3MB137Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:18:2581
1MD1450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:18:32105
8MA1519Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8501:19:0254
2MD1664Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:19:1393
2MC1761Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:2793
9MA1820Vízek OndřejNac Premier8401:19:3751
10MA1910Kordík JanRisolino8301:19:4448
3MJ204Krupka MilanIndičtí běžci0301:19:5581
3MC2157Buřil FrantišekVidochov6601:20:2881
1ZA2295Luštincová LucieLusti team9301:20:29105
4MC2345Vanta JosefTriclub Dobruška6201:21:1072
1ZB2484Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:21:20105
11MA2517Holas MartinUndead Team Liščák8501:21:4445
4MB2648Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:21:5072
5MB2712Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:22:1266
1ZC2890Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:22:27105
4MJ296Plášil MatějSokol Senohraby9901:22:5472
1ZD3099Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:23:20105
5MC3158Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:25:2066
3MD3256Šolc VítězslavBKL Machov5701:26:1581
2ZB3389Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:27:1493
6MB3442Uher JurajNové Město nad Metují7301:27:2960
6MC3565Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:27:5660
4MD3662Bříza VladimírKRB Chrudim5101:27:5972
7MB3785Krupka MilanIndičtí běžci7201:28:0957
5MJ3816Moravec JakubJM Team Letohrad9901:28:3566
8MB3944Erben JaroslavKunčice nad Labem7401:29:1754
2ZC4094Uherová JanaNové Město nad Metují7201:30:5893
12MA4111Šplíchal JanSokol Valteřice8301:34:3642
3ZC4293Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:34:5481
13MA4322Hubner JanŠpindlerův Mlýn8501:36:0839
5MD4463Javůrek JiříSpona Teplice4801:37:4466
7MC4546Karlík MichalLoko Trutnov6401:38:3857
8MC4647Votava VladimírSki Alp Club Šp.Mlýn6301:38:5254
6MD4780Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:39:0560
2ZA4887Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:39:3393
3ZB4996Dohnalová MonikaPecka7401:40:1681
9MC5014Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:43:2351
4ZC5188Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:44:1972
2ZD5251Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:3093
9MB5351Janík TomášSpona Teplice6801:49:0251
5ZC5491Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:49:4666
10MC5566Krátký JosefHvězda Pardubice6502:04:1448
6ZC5692Šternerová HanaHradec Králové6302:04:1960
3ZD5798Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:1381
4ZB58100Dupáčková LenkaPraha8202:40:3372

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB140Vagenknecht FrantišekAster Jičín7701:05:34105
2MA213Berka RadimKozákov8201:07:2793
3MA323Štantejský MichalRaidlight Team8401:07:3881
4MA42Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:09:2272
5MJ59Křeček JiříEleven Run Team9801:10:0466
6MA615Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:12:2060
7MB78Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7101:12:2457
8MA83Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8001:12:2854
9MA918Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:15:0551
10MJ105Krupka AdamIndičtí běžci0101:15:2948
11MC1159Vacarda VladimírEleven Run Team5901:16:4245
12MA1221Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:5842
13MB137Vymazal PetrSK Salix Grymov7501:18:2539
14MD1450Šimůnek JaromírSKP Kornspitz Jablonec nad Nisou5501:18:3236
15MA1519Myšák TomášMuscle Bank Hradec Králové8501:19:0233
16MD1664Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:19:1330
17MC1761Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:19:2727
18MA1820Vízek OndřejNac Premier8401:19:3724
19MA1910Kordík JanRisolino8301:19:4421
20MJ204Krupka MilanIndičtí běžci0301:19:5518
21MC2157Buřil FrantišekVidochov6601:20:2815
22MC2345Vanta JosefTriclub Dobruška6201:21:1012
23MA2517Holas MartinUndead Team Liščák8501:21:449
24MB2648Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:21:506
25MB2712Čermák JiříStaněk Sport Turnov7401:22:123

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2295Luštincová LucieLusti team9301:20:29105
2ZB2484Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:21:2093
3ZC2890Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:22:2781
4ZD3099Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:23:2072
5ZB3389Čermáková JitkaStaněk Sport Turnov7501:27:1466
6ZC4094Uherová JanaNové Město nad Metují7201:30:5860
7ZC4293Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:34:5457
8ZA4887Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:39:3354
9ZB4996Dohnalová MonikaPecka7401:40:1651
10ZC5188Jirásková EvaMaratonstav Úpice6401:44:1948
11ZD5251Grohová JaroslavaSpartak Vrchlabí5101:44:3045
12ZC5491Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6401:49:4642
13ZC5692Šternerová HanaHradec Králové6302:04:1939
14ZD5798Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:09:1336
15ZB58100Dupáčková LenkaPraha8202:40:3333

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód