Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

4.4.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 4.4.2018
  • zobrazeno již 324x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C217Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:20-
2C221Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:21-
3C2611Pospíšil HorymírSK Genaro1200:00:27-
4C295Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:32-
5C21212Machalík JaroslavČeská Třebová1300:00:44-
6C21314Petráž JiříČeská Třebová1400:00:48-
7C2144Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:54-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2310Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:22-
2D242Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:25-
3D253Nováková AlisaSokol Kunvald1200:00:27-
4D276Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:28-
5D289Broulíková Amálieneregistrována1200:00:32-
6D2108Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:34-
7D21113Machalíková ViktorieČeská Třebová1300:00:44-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11212Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32-
2Z1204Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:43-
3Z12213Dejdarová TerezaISCAREX junior TEAM1000:01:43-
4Z12422Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:44-
5Z13516Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:24-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2226Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17-
2M2311Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
3M2833Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:25-
4M21029Krištof JanAtletika Polička0700:01:27-
5M2131Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:33-
6M21435Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:34-
7M2188Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:41-
8M22725Sixta KarelParník0800:01:46-
9M23130Háp MatoušAtletika Polička0800:01:50-
10M23223Vávra JanPeklák team0700:01:52-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:16-
2Z247Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:18-
3Z2617Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:20-
4Z2710Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:24-
5Z2932Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
6Z21124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:30-
7Z2175Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:40-
8Z2289Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:48-
9Z2303Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:49-
10Z23320Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:54-
-Z2-36Sucháčková KarolínaČeská Třebová08DNF-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M335Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:24-
2M3415König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:28-
3M353Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:28-
4M394Šimek OndřejISCAREX Junior team ČT0500:03:43-
5M31116Topinka JonášActivity Lanškroun0500:03:56-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31210Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:58-
2Z31414Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:04:17-
3Z3176Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:04:23-
4Z3197Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:39-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4120Stodola VojtěchTJ Svitavy0300:03:08-
2M4212Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:03:14-
3M472Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:30-
4M481Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:36-
5M41011Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:50-
6M41321Janů RadimTJ Svitavy0300:04:03-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4613Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:03:29-
2Z4159Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:19-
3Z41619Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:04:20-
4Z41817Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:29-
5Z42018Juránová EliškaTJ - Svitavy0300:05:07-
6Z4218Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:13-
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51130Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:07:08-
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ331Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:17-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:05-
2MA512Březina VojtěchSPEEDO8600:06:32-
3MA728Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:43-
4MA813Chaloupka Václav-7900:06:43-
5MA1020Špatenka RadimPlavání ČT9200:06:56-
6MA1610Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:01-
7MA2034Vala Ondřej-8600:08:08-
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:58-
2MB623Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:37-
3MB1216Pospíšil TomášGENARO7800:07:15-
4MB135Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:28-
5MB1711Simon PetrPolička7200:08:02-
6MB2314Němec RadekLitomyšl7700:08:56-
7MB2525Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:27-
8MB2633Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:28-
9MB304Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:15-
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC417Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:28-
2MC1418Hruban JanČeská Třebová6600:07:42-
3MC1522Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:46-
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD219Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:08:21-
2MD2215Pokorný VlastislavŽampach5600:08:38-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME312Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:54-
2ME3224Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:56-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA187Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05-
2ZA2427Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:00-
3ZA2721Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:41-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB96Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:51-
2ZB298Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:56-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC191Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:06-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD283Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:42-
2ZD3319Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:18-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2128Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:16-
1M2226Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:17-
2M2311Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:18-
2Z247Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:18-
1M1521Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:20-
3Z2617Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:20-
4Z2710Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:24-
3M2833Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:25-
5Z2932Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:26-
4M21029Krištof JanAtletika Polička0700:01:27-
6Z21124Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:30-
1Z11212Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:32-
5M2131Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:33-
6M21435Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:34-
2M1156Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:35-
3M11618Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:36-
7Z2175Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:40-
7M2188Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:41-
4M11934Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:42-
2Z1204Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:43-
5M1212Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:43-
3Z12213Dejdarová TerezaISCAREX junior TEAM1000:01:43-
6M12314Vágner ŠimonISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:43-
4Z12422Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:44-
7M12515Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:46-
8M12619Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:46-
8M22725Sixta KarelParník0800:01:46-
8Z2289Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:48-
9M12927Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:48-
9Z2303Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:49-
9M23130Háp MatoušAtletika Polička0800:01:50-
10M23223Vávra JanPeklák team0700:01:52-
10Z23320Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:54-
10M13431Váně JakubLanškroun1000:01:57-
5Z13516Nováková DenisaSokol Kunvald1000:02:24-
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB129Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:58-
1MA226Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:06:05-
1MJ331Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:17-
1MC417Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:28-
2MA512Březina VojtěchSPEEDO8600:06:32-
2MB623Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:37-
3MA728Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:43-
4MA813Chaloupka Václav-7900:06:43-
1ZB96Nováková BarboraSokol Kunvald8300:06:51-
5MA1020Špatenka RadimPlavání ČT9200:06:56-
1M51130Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:07:08-
3MB1216Pospíšil TomášGENARO7800:07:15-
4MB135Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:07:28-
2MC1418Hruban JanČeská Třebová6600:07:42-
3MC1522Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:46-
6MA1610Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:08:01-
5MB1711Simon PetrPolička7200:08:02-
1ZA187Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:05-
1ZC191Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:06-
7MA2034Vala Ondřej-8600:08:08-
1MD219Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:08:21-
2MD2215Pokorný VlastislavŽampach5600:08:38-
6MB2314Němec RadekLitomyšl7700:08:56-
2ZA2427Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:00-
7MB2525Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:27-
8MB2633Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:09:28-
3ZA2721Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:41-
1ZD283Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:42-
2ZB298Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:56-
9MB304Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:15-
1ME312Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:54-
2ME3224Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:56-
2ZD3319Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:18-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód