Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

8.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 8.4.2018
  • zobrazeno již 774x
  • místo konání: Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík
  • GPS: 50.33774N, 15.9239E
  • pořadatel: TJ Sokol Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

Jaroměř - Josefov
od 10:00 hodin

Přihlášky

online nejpozději do 31. března!!!
na místě od 8:00 hodin

Startovné

Startovné platbou přes účet je 0-100 Kč dle kategorie, na místě 150 Kč. Členové Sokola startovné dobrovolné.

Popis tratě

Délka: 9,56 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
tel. 606 091 030

Propozice ve formátu PDF

Rozpis kategorií, tratí a startovních časů

Internetové stránky

http://www.jaromerskykros.cz

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21357Šíma VojtěchRychnov nad Kněžnou1200:01:07-
2C22265Těšina MatyášTJ Sokol  Jaroměř1100:01:08-
3C23280Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:09-
4C26254Číhák PatrikSK Dobruška1100:01:11-
5C28263Moravec MartinSK Dobruška1100:01:13-
6C29258Janský AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:01:13-
7C210350Hamáček KryštofJaroměř1100:01:15-
8C214264Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:01:25-
9C215260Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:01:28-
10C218262Moravec JakubSK Dobruška1400:01:37-
11C219259Klimek TobiášTJ Sokol Jaroměř1200:01:41-
12C220303Novák JiříJaroměř1300:01:41-
13C221257Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:53-
-C2-255Ettler MatějTJ Sokol HK14DNF-
-C2-256Feja MichalSK Dobruška12DNF-
-C2-261Mlčoch LukášPardubice11DNF-

Děvčata 7 let a mladší (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D24252Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:09-
2D25245Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:01:09-
3D27247Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:12-
4D211253Vrabcová NelaTJ Sokol  Jaroměř1100:01:16-
5D212251Malinová KateřinaTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
6D213248Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:20-
7D216363Háková JohanaSokol Studenec1200:01:30-
8D217364Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:37-
9D222351Hamáčková AnežkaJaroměř1400:02:04-
10D223465Hovorková TerezaSkršice1500:03:49-
-D2-246Ettlerová JohanaTJ Sokol HK16DNF-
-D2-249Hůzlová EliškaSokol Velké Hamry12DNF-
-D2-250Kubínová DianaBohuslavice12DNF-
-D2-331Frejvaldová MarkétaSK Dobruška14DNF-

Nejmladší žáci I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13284Kodym VojtěchSokol Studenec0900:03:16102,48
2M1426Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:03:18100,83
3M1725Číhák MatějSK Dobruška0900:03:2296,69
4M1831Moravec JanSK Dobruška0900:03:2395,44
5M11034Procházka FrantišekTJ Sokol Skuhrov1000:03:2791,15
6M11127Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:2890,77
7M11435Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2989,79
8M115307Chudý OndřejHradec Králové0900:03:2988,97
9M11733Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:3682,35
10M12132Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:4177,51
11M122318Stříbrný DanSokol Vlkov1000:03:4177,23
12M12320Bárt BartolomějSokol Velké Hamry0900:03:4176,84
13M12528Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:4474,39
14M12730Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:4573,72
15M129382Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:03:4968,80
16M13638Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:04:0256,43
17M13740Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0552,63
18M139287Šimek MatyášSokol Velké Hamry0900:04:0751,09
19M14039Tomeš JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:04:0750,70
20M142327Holubář RadimHustýřany1000:04:2136,50
21M14341Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:05:223,00
-M1-21Bém JáchymTJ Sokol Jaroměř09DNF-
-M1-22Brůna AdamSokol Velké Hamry09DNF-
-M1-23Brzek ŠimonTJ Sokol Jaroměř10DNF-
-M1-24Černík MarekSK Dobruška10DNF-
-M1-29Hůzl MarekSokol Velké Hamry09DNF-
-M1-36Schmidt ErikAtletický oddíl Spartak Vrchlabí09DNF-
-M1-37Suchý AdamAK Herálec10DNF-

Nejmladší žákyně I (trať 0,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:06107,11
2Z126Dvořáková DanielaVelichovky0900:03:1499,33
3Z1515Netalová IzabelaTJ Sokol Jaroměř0900:03:1993,56
4Z16296Dvořáková BarboraSK Dobruška0900:03:2291,06
5Z19281Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2686,70
6Z112381Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:03:2884,23
7Z11318Skálová MonikaSK Dobruška1000:03:2983,72
8Z1164Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:3478,61
9Z11816Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:3874,29
10Z11917Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:3973,37
11Z120273Zrnová KarolínaZŠ Nová Paka0900:03:3972,65
12Z1245Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:03:4369,11
13Z1268Hudousková SáraTJ Sokol Hradec Králové1000:03:4467,44
14Z12819Vrbatová TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0900:03:4764,40
15Z130285Háková BarboraSokol Studenec1000:03:4962,05
16Z131384Pitáková AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:03:5061,34
17Z132372Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:5258,95
18Z1337Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:5358,61
19Z134373Váchová BarboraTJ Sokol Jaroměř0900:03:5457,18
20Z135371Jonášová ŠtepánkaSokol Velké Hamry1000:03:5556,63
21Z1383Bednářová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0644,39
22Z14110Jindrová NelaAtletika Jaroměř1000:04:0743,41
-Z1-2Bébrová JulieTJ Sokol Kolín10DNF-
-Z1-395Hančová Karolína-09DNF-

Nejmladší žáci II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2472Buryšek MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov0800:04:02101,69
2M2574Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:04100,56
3M26380Rejsek MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králov0700:04:0797,75
4M2886Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:04:0996,01
5M21083Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1293,97
6M21379Kondrát AdamSokol Kolín-Atletika0700:04:1492,11
7M21788Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:04:2186,16
8M21884Petera TomášTJ SOKOL Jaroměř0800:04:2186,08
9M22071Bezkočka MarekTJ Sokol Kolín0700:04:2384,96
10M22175Hofman JonášHCM Jaroměř0700:04:2484,11
11M22493Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:04:2880,63
12M22569Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:04:2880,27
13M22790Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:04:3079,17
14M229386Horák LukášJaroměř0700:04:3376,45
15M23581Kozák VojtěchTJ Sokol HK0700:04:3872,42
16M23692Vítek PatrikTJ Sokol HK0700:04:4070,56
17M239333Kurfiřt JakubTJ Sokol Skuhrov0800:04:4269,39
18M24085Plesl JosefTJ Sokol Skuhrov0800:04:4268,95
19M24189Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:4467,66
20M24373Erlebach VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:4665,61
21M24591Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:04:4963,16
22M24778Jindra AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:5458,89
23M24882Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:5558,59
24M25394Žárský JeronýmJaroměř-Semonice0700:05:0252,31
25M255316Nagy MichalJaroměř0800:05:0748,63
26M260388Učený PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:1839,59
27M262340Ráž MartinSokol Jaroměř0700:05:577,47
28M26376Holas JosefTJ Sokol Jaroměř0800:05:577,35
29M26580Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:033,00
-M2-70Bažant KryštofSokol Velké Hamry07DNF-
-M2-87Solom JakubSokol Kolín-Atletika07DNF-
-M2-302Heger ŠimonAtletika Jablonné n/O08DNF-
-M2-345Thiele Antonín-08DNF-

Nejmladší žákyně II (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2143Benešová AnetaTJ Sokol Kolín0700:03:53101,17
2Z2246Doležalová TerezaTJ Sokol Náchod0800:03:54100,32
3Z23288Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:5698,51
4Z2742Bébrová SofieTJ Sokol Kolín0700:04:0888,47
5Z2961Schederová AmálieSokol Kolín-Atletika0700:04:1186,25
6Z21144Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1483,48
6Z21148Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:04:1483,48
8Z21462Skálová RenataSK Dobruška0800:04:1879,72
9Z215301Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:04:1979,01
10Z216304Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:2077,84
11Z21945Coufalová MarieHradec Králové0700:04:2276,46
12Z221282Chrástová BarboraSokol Studenec0800:04:2475,07
13Z22353Chlupáčová AnežkaHradec Králové0700:04:2573,77
14Z226283Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:04:3069,98
15Z22852Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:3069,63
16Z23057Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:3367,03
17Z23158Nagyová ZuzanaTJ Sokol Skuhrov0800:04:3466,49
18Z232295Nosková MarelaSokol Úbislavice0800:04:3664,57
19Z23366Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3664,06
20Z234291Grusová TerezaSokol Dvůr Králové n/L0800:04:3863,13
21Z23663Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:4060,96
22Z23847Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:4160,08
23Z24254Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4655,98
24Z24464Stránská AnežkaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:04:4854,34
25Z24651Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:4953,02
26Z24960Pešková AdélaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:5547,88
27Z25050Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5746,78
28Z25149Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:05:0044,21
29Z252329Jeřábková LucieTJ Sokol Nová Paka0700:05:0242,07
30Z254387Baracová KarolínaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:0241,89
31Z256330Jeřábková JanaTJ Sokol Nová Paka0800:05:0837,14
32Z25768Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:05:1134,64
33Z25859Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:05:1531,13
34Z259328Kuželková RozálieTJ Sokol Jaroměř0700:05:1828,84
35Z26167Tichá AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:05:3613,36
36Z26465Stránská AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:06:023,00
37Z266309Langerová ErikaHradec Králové0800:06:183,00
-Z2-55Jakubska NelaTJ Sokol Jaroměř07DNF-
-Z2-56Jindřišková BarboraSokol Velké Hamry08DNF-
-Z2-77Hudousková DoraTJ Sokol Hradec Králové07DNF-

Mladší žáci (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Štefan JanSokol Studenec0500:08:10102,61
2M33133Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:1999,09
3M34277Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:08:2198,29
4M35144Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:08:2497,14
5M36155Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:08:3991,07
6M37138Hloušek FilipTJ Sokol Skuhrov0600:08:5186,20
7M39154Seidl LukášSK Dobruška0500:09:0381,22
8M310390Vitvar JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:0381,19
9M311294Nosek FrantišekSokol Úbislavice0500:09:1775,87
10M312157Šůstek ŠtěpánTJ Sokol HK0500:09:1974,91
11M314150Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:2273,50
12M315151Petera MartinTJ SOKOL Jaroměř0500:09:2771,66
13M316153Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:3269,63
14M317132Bezrouk MatějTJ Sokol HK0500:09:3468,85
15M318314Petržálek VáclavSokol Kolin atletika0600:09:3568,40
16M319152Petržela LukášTJ Sokol HK0500:09:3568,37
17M320145Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:3668,21
18M325146Lelek JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:4763,44
19M326385Bláha DanielTJ Sokol HK0600:09:4863,26
20M327147Locker OndraSK Dobruška0500:09:5261,61
21M329139Horáček VáclavSokol kolín atletika0500:09:5858,96
22M330140Klazar FilipAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:10:0257,56
23M333374Dubský ŠtěpánTJ Sokol Skuhrov0600:10:1253,63
24M334137Halíř AdamTJ Sokol HK0500:10:1253,49
25M335136Gloser TomášTJ Sokol HK0600:10:2946,83
26M340298Javůrek FilipTJ Sokol HK0600:10:5337,16
27M341141Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:11:0332,87
28M348160Zeman MichalTJ Sokol HK0600:11:2723,18
29M349107Janák JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:11:4615,48
30M350313Macoun FrantišekČKS Ski Jilemnice0600:11:5810,69
31M351149Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:12:086,96
-M3-134Čermák MartinTJ Sokol HK05DNF-
-M3-135Dusil JakubTJ Sokol Skuhrov05DNF-
-M3-142Kryčfalušij TomášTJ Sokol Skuhrov06DNF-
-M3-143Kubias JosefTJ Sokol HK05DNF-
-M3-148Málek MarekSokol kolín atletika05DNF-
-M3-158Vavřín JaromírTJ Sokol Jaroměř06DNF-
-M3-159Veinfurter AdamTJ Sokol Jaroměř06DNF-
-M3-266Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř06DNF-

Mladší žákyně (trať 1,37 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31101Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:25103,10
2Z3295Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:30100,22
3Z33124Štefanová MarkétaSokol Studenec/SK Studenec0500:05:3696,69
4Z3497Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:3895,32
5Z35320Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:05:4193,68
6Z3696Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:05:4292,86
7Z37106Hübnerová KarolínaTJ Sokol Skuhrov0500:05:4491,70
8Z38111Kondrátová NatálieSokol Kolín-Atletika0600:05:4591,29
9Z3999Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:05:4789,67
10Z310310Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:05:4789,62
11Z311127Tynková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0600:05:4889,19
12Z312400Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5088,36
13Z313119Pokorná KláraSokol Kolín-Atletika0600:05:5088,22
14Z314118Plecháčová IlonaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:5187,46
15Z315399Hudousková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0500:05:5187,45
16Z316292Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:05:5982,87
17Z317398Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0082,08
18Z318130Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:06:0181,58
19Z319123Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:06:0281,10
20Z32098Fejová ViktorieSK Dobruška0600:06:0280,69
21Z321122Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0380,19
22Z322113Kopelentová AdélaSokol Kolín-Atletika0600:06:0876,92
23Z323297Dvořáková KláraSK Dobruška0600:06:0976,81
24Z324128Václavková EliškaSK Dobruška0500:06:0976,44
25Z325120Pospíšilová KateřinaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1275,03
26Z326396Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1473,52
27Z327319Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:06:1473,35
28Z328326Krouželová LucieTJ Sokol HK0600:06:1573,07
29Z329108Jindrová AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:1672,10
30Z330393Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1672,09
31Z331299Chudá EliškaTJ Sokol HK0600:06:1871,40
32Z332100Hančová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1970,75
33Z333300Machková MariannaTJ Sokol HK0600:06:2368,19
34Z334383Novotná NellaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:2567,10
35Z335103Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:2566,65
36Z336125Štětinová KateřinaAtletika Dobruška0600:06:2666,39
37Z337114Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:3262,63
38Z338397Pavelková Vendula-0500:06:3362,00
39Z339311Hořejší DanielaTJ Sokol HK0500:06:3561,07
40Z340337Picková AnnaSokol Hradec Králová0600:06:3561,06
41Z341312Regentová EmilyTJ Sokol HK0600:06:3660,14
42Z342102Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3759,34
43Z343117Pittnerová AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:4554,92
44Z344126Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:4753,43
45Z345105Hochsteigerová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:4952,57
46Z346131Volechová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:5250,78
47Z347110Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:06:5250,47
48Z348268Flégrová MartinaSemonice0500:08:018,83
49Z349269Novotná LucieTJ Sokol Jaroměř0500:08:037,21
50Z350389Bártová EvaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:08:263,00
-Z3-109Jindřišková LucieSokol Velké Hamry06DNF-
-Z3-115Luňáková ViktorieTJ Sokol Hradec Králové05DNF-
-Z3-116Mrštíková AnetaTJ Sokol Hradec Králové06DNF-
-Z3-121Pražáková DanielaTJ Sokol Hradec Králové05DNF-
-Z3-129Vendula PavelkováAtletický oddíl Spartak Vrchlabí05DNF-

Starší žáci (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41346Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:24104,74
2M42192Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:08:4098,76
3M43197Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:4596,49
4M44343Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0588,74
5M45315Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:09:2382,03
6M46289Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:3178,66
7M47336Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:3876,13
8M48194Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4872,42
9M49189Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:5270,65
10M410188Petržálek RadekTJ Sokol Kolin 0400:09:5868,23
11M411181Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:10:0665,29
12M412182Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:10:1063,77
13M413187Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:1263,10
14M414349Mach MatyašHCM Jaroměř0300:10:2757,24
15M415317Nagy KamilJaroměř0400:10:3653,52
16M416180Čáp PetrSK Dobruška0400:10:3753,08
17M417321Duda DominikLOKO Trutnov0300:10:5048,22
18M418184Horák PavelSokol Velké Hamry0400:10:5944,85
19M419193Trampota MatějTJ Sokol HK0400:11:0641,99
20M421191Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:11:5821,85
21M422183Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:12:0419,69
22M425379Izák MatyášJaroměř0400:13:233,00
-M4-179Brůna JakubSokol Velké Hamry03DNF-
-M4-185Jadrný TomášISCAREX Junior team Česká Třebová04DNF-
-M4-186Jodas OndřejSokol Velké Hamry04DNF-
-M4-190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov03DNF-
-M4-195Vacek TeoTJ Sokol Skuhrov04DNF-
-M4-196Vavrda LubošTJ Sokol HK03DNF-

Starší žákyně (trať 2,07 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42175Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:16113,47
2Z48161Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0300:08:5997,36
3Z413176Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:09:2189,16
4Z421170Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:09:4281,45
5Z422394Řezníčková AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:4381,03
6Z423335Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4480,69
7Z424375Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:09:4480,35
8Z428169Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:09:5675,97
9Z431392Coufalová HanaTJ Sokol HK0400:10:0572,74
10Z432168Hofmanová KristýnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:10:0871,58
11Z436173Nováčková AgátaSokol kolín atletika0400:10:3461,76
12Z437377Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:10:3461,75
13Z438166Erlebachová AnetaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:4756,66
14Z439167Erlebachová LucieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:5055,73
15Z442174Parovinčaková OxanaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:0450,56
16Z443378Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:11:0749,20
17Z444178Žišková ViktorieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,46
18Z445177Zimová MichaelaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,45
19Z446391Brožková DenisaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:1845,06
20Z447172Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:11:2044,29
21Z452165Dejmková MarieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:12:1224,74
22Z453267Černilovská LucieTJ Sokol Jaroměř0400:12:3615,87
-Z4-162Bašková ZuzanaTj Sokol Jaroměř04DNF-
-Z4-163Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov04DNF-
-Z4-171Kurfiřtová NatálieTJ Sokol Skuhrov03DNF-

Dorostenci (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51202Pazdera RomanTJ Sokol Kolín0100:13:15107,59
2M52290Vintr MatyášLokomotiva Trutnov0200:13:39101,67
3M53278Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:14:2490,73
4M59325Moravec JanOB TJ Sokol Žamberk0200:16:1763,29
5M510203Volech RadekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0200:16:2361,95
6M511200Čáp RadekSK Dobruška0200:17:3843,63
-M5-201Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice01DNF-

Dorostenky (trať 2,39 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520339Pultarová VeronikaTJ Sokol HK0100:11:29115,52
2Z523376Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:12:4994,25
3Z524199Postupová LucieŠestajovice0100:13:0490,22
-Z5-198Bjelková TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí02DNF-

Junioři 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:14:57105,72
2MJ5206Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:15:3397,97
3MJ6208Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4196,30
4MJ7207Hájek VáclavSK Dobruška0000:15:4196,25
5MJ8323Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:4994,42

Juniorky 18-19 let (trať 3,76 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
-ZJ-204Doudová KateřinaTJ Sokol Kolín99DNF-
-ZJ-205Vokálová MichaelaTJ Sokol Jaroměř00DNF-

Muži A 20-39 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
8MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
9MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
10MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
11MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
12MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
13MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
14MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
15MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
16MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
17MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
18MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
19MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
20MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
21MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
22MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
23MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
24MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
25MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
26MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
-MA-229Hubálek LukášSRTG Hradec Králové92DNF-
-MA-234Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí79DNF-
-MA-236Paducha JakubŠpindlerův mlýn85DNF-
-MA-487Novotný PavelBK Vysoká nad Labem81DNF-

Muži B 40-49 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:21113,13
2MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1293,89
3MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2392,98
4MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4691,07
5MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0989,15
6MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1288,87
7MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2377,97
8MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4471,24
9MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2268,03
10MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5960,00
11MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:5939,97
12MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:0734,27
13MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:2123,12
-MB-239Schmidt HynekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí73DNF-
-MB-244Vebr MichalČeská Třebová78DNF-
-MB-270Dvořák PetrJaroměř76DNF-
-MB-276Kutík PavelJaroměř73DNF-

Muži C 50-59 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:29106,82
2MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3196,84
3MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3896,34
4MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0584,28
5MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3576,98
6MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5570,42
7MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:5112,03
-MC-243Valenta MichalPrales Tužín62DNF-

Muži D 60-69 let (trať 9,56 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:05104,34
2MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3298,08
3MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3897,58
4MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4592,76
5MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:1377,71

Muži E 70 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4306Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:34140,60
2ME19347Dostál VáclavHradec Králové4200:29:4879,71
3ME20220Pšenička JiříPardubice4600:29:4879,69
4ME21489Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:30:2575,19

Ženy A 20-34 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:27108,31
2ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3497,86
3ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0093,83
4ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0383,91
5ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4277,94
6ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2770,91
7ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1934,63
8ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
9ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
10ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
-ZA-217Mlčochová JiřinaPardubice87DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34126,44
2ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5288,23
3ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1185,33
4ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3881,47
5ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4853,32
6ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:2629,88
-ZB-271Dvořáková IvaAtletika Jaroměř81DNF-

Ženy C 45-54 let (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:03125,72
2ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0390,91
3ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5583,38

Ženy D 55 let a starší (trať 4,78 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:38147,79
2ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:05102,44
3ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:3449,78

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21357Šíma VojtěchRychnov nad Kněžnou1200:01:07-
2C22265Těšina MatyášTJ Sokol  Jaroměř1100:01:08-
3C23280Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:01:09-
1D24252Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:09-
2D25245Berntová ElaSokol Velké Hamry1100:01:09-
4C26254Číhák PatrikSK Dobruška1100:01:11-
3D27247Fejfarová SofieSokol Velké Hamry1100:01:12-
5C28263Moravec MartinSK Dobruška1100:01:13-
6C29258Janský AntonínTJ Sokol Jaroměř1100:01:13-
7C210350Hamáček KryštofJaroměř1100:01:15-
4D211253Vrabcová NelaTJ Sokol  Jaroměř1100:01:16-
5D212251Malinová KateřinaTJ Sokol Jaroměř1100:01:18-
6D213248Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:20-
8C214264Mužíček MatyášSokol Velké Hamry1300:01:25-
9C215260Lžíčař FilipTJ Sokol Jaroměř1100:01:28-
7D216363Háková JohanaSokol Studenec1200:01:30-
8D217364Háková ZuzanaSokol Studenec1200:01:37-
10C218262Moravec JakubSK Dobruška1400:01:37-
11C219259Klimek TobiášTJ Sokol Jaroměř1200:01:41-
12C220303Novák JiříJaroměř1300:01:41-
13C221257Fejfar JiříSokol Velké Hamry1400:01:53-
9D222351Hamáčková AnežkaJaroměř1400:02:04-
10D223465Hovorková TerezaSkršice1500:03:49-

Trať 0,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Jodasová ZuzanaSokol Velké Hamry0900:03:06107,11
2Z126Dvořáková DanielaVelichovky0900:03:1499,33
1M13284Kodym VojtěchSokol Studenec0900:03:16102,48
2M1426Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:03:18100,83
3Z1515Netalová IzabelaTJ Sokol Jaroměř0900:03:1993,56
4Z16296Dvořáková BarboraSK Dobruška0900:03:2291,06
3M1725Číhák MatějSK Dobruška0900:03:2296,69
4M1831Moravec JanSK Dobruška0900:03:2395,44
5Z19281Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2686,70
5M11034Procházka FrantišekTJ Sokol Skuhrov1000:03:2791,15
6M11127Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:03:2890,77
6Z112381Holanová AnežkaSokol Dvůr Králové0900:03:2884,23
7Z11318Skálová MonikaSK Dobruška1000:03:2983,72
7M11435Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2989,79
8M115307Chudý OndřejHradec Králové0900:03:2988,97
8Z1164Borčická DenisaSokol Velké Hamry0900:03:3478,61
9M11733Novák VáclavSokol Velké Hamry1000:03:3682,35
9Z11816Nováková NatálieTJ Sokol Jaroměř1000:03:3874,29
10Z11917Prokopová TerezaTJ Sokol Jaroměř1000:03:3973,37
11Z120273Zrnová KarolínaZŠ Nová Paka0900:03:3972,65
10M12132Mužíček PetrSokol Velké Hamry1000:03:4177,51
11M122318Stříbrný DanSokol Vlkov1000:03:4177,23
12M12320Bárt BartolomějSokol Velké Hamry0900:03:4176,84
12Z1245Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř1000:03:4369,11
13M12528Holda NathanTJ Sokol Jaroměř0900:03:4474,39
13Z1268Hudousková SáraTJ Sokol Hradec Králové1000:03:4467,44
14M12730Kudláček MilanTJ Sokol Jaroměř1000:03:4573,72
14Z12819Vrbatová TerezieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0900:03:4764,40
15M129382Holan MatějSokol Dvůr Králové0900:03:4968,80
15Z130285Háková BarboraSokol Studenec1000:03:4962,05
16Z131384Pitáková AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:03:5061,34
17Z132372Klouzová KamilaSokol Studenec1000:03:5258,95
18Z1337Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:03:5358,61
19Z134373Váchová BarboraTJ Sokol Jaroměř0900:03:5457,18
20Z135371Jonášová ŠtepánkaSokol Velké Hamry1000:03:5556,63
16M13638Šmída OndřejSokol Lhota pod Libčany1000:04:0256,43
17M13740Trchalík TomášTJ Sokol Jaroměř0900:04:0552,63
21Z1383Bednářová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř1000:04:0644,39
18M139287Šimek MatyášSokol Velké Hamry0900:04:0751,09
19M14039Tomeš JiříAtletický oddíl Spartak Vrchlabí1000:04:0750,70
22Z14110Jindrová NelaAtletika Jaroměř1000:04:0743,41
20M142327Holubář RadimHustýřany1000:04:2136,50
21M14341Vavřín LukášTJ Sokol Jaroměř1000:05:223,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2143Benešová AnetaTJ Sokol Kolín0700:03:53101,17
2Z2246Doležalová TerezaTJ Sokol Náchod0800:03:54100,32
3Z23288Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:5698,51
1M2472Buryšek MatyášOlfinCar SkiTeam Trutnov0800:04:02101,69
2M2574Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:04:04100,56
3M26380Rejsek MatyášPřípravka oddílu atletiky TJ Sokol Hradec Králov0700:04:0797,75
4Z2742Bébrová SofieTJ Sokol Kolín0700:04:0888,47
4M2886Poslt AdamTJ Sokol Jaroměř0800:04:0996,01
5Z2961Schederová AmálieSokol Kolín-Atletika0700:04:1186,25
5M21083Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:04:1293,97
6Z21148Frejvaldová MartinaSK Dobruška0800:04:1483,48
6Z21144Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0700:04:1483,48
6M21379Kondrát AdamSokol Kolín-Atletika0700:04:1492,11
8Z21462Skálová RenataSK Dobruška0800:04:1879,72
9Z215301Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:04:1979,01
10Z216304Matějková Viktoria ElaLubník0700:04:2077,84
7M21788Souček ŠimonTJ Maratonstav Úpice0800:04:2186,16
8M21884Petera TomášTJ SOKOL Jaroměř0800:04:2186,08
11Z21945Coufalová MarieHradec Králové0700:04:2276,46
9M22071Bezkočka MarekTJ Sokol Kolín0700:04:2384,96
12Z221282Chrástová BarboraSokol Studenec0800:04:2475,07
10M22175Hofman JonášHCM Jaroměř0700:04:2484,11
13Z22353Chlupáčová AnežkaHradec Králové0700:04:2573,77
11M22493Zolman FilipTJ Sokol Jaromer0800:04:2880,63
12M22569Allmer KryštofTJ Sokol Jaroměř0800:04:2880,27
14Z226283Pavlová KarolínaSokol Studenec0700:04:3069,98
13M22790Svoboda JanSokol Velké Hamry0700:04:3079,17
15Z22852Hronovská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:3069,63
14M229386Horák LukášJaroměř0700:04:3376,45
16Z23057Lžíčařová LucieTJ Sokol Jaroměř0700:04:3367,03
17Z23158Nagyová ZuzanaTJ Sokol Skuhrov0800:04:3466,49
18Z232295Nosková MarelaSokol Úbislavice0800:04:3664,57
19Z23366Štefanová KarolínaTJ Sokol Jaroměř0700:04:3664,06
20Z234291Grusová TerezaSokol Dvůr Králové n/L0800:04:3863,13
15M23581Kozák VojtěchTJ Sokol HK0700:04:3872,42
21Z23663Součková TerezaTJ Sokol Jaroměř0700:04:4060,96
16M23692Vítek PatrikTJ Sokol HK0700:04:4070,56
22Z23847Fejfarová ViktorieSokol Velké Hamry0800:04:4160,08
17M239333Kurfiřt JakubTJ Sokol Skuhrov0800:04:4269,39
18M24085Plesl JosefTJ Sokol Skuhrov0800:04:4268,95
19M24189Stejskal MatějSK Dobruška0800:04:4467,66
23Z24254Ivaničová MichaelaSokol Velké Hamry0800:04:4655,98
20M24373Erlebach VítAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:4665,61
24Z24464Stránská AnežkaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:04:4854,34
21M24591Šmída OldřichSokol Lhota pod Libčany0800:04:4963,16
25Z24651Horáková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:4953,02
22M24778Jindra AdamAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:04:5458,89
23M24882Nagy LukášTJ Sokol Jaroměř0800:04:5558,59
26Z24960Pešková AdélaTJ Sokol Hradec Králové0700:04:5547,88
27Z25050Hofmanová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:04:5746,78
28Z25149Hejnová EmaTJ Sokol Jaroměř0700:05:0044,21
29Z252329Jeřábková LucieTJ Sokol Nová Paka0700:05:0242,07
24M25394Žárský JeronýmJaroměř-Semonice0700:05:0252,31
30Z254387Baracová KarolínaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:0241,89
25M255316Nagy MichalJaroměř0800:05:0748,63
31Z256330Jeřábková JanaTJ Sokol Nová Paka0800:05:0837,14
32Z25768Tučková BarboraSokol Hradec Králové0700:05:1134,64
33Z25859Nováková KristýnaSokol Velké Hamry0800:05:1531,13
34Z259328Kuželková RozálieTJ Sokol Jaroměř0700:05:1828,84
26M260388Učený PavelAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0800:05:1839,59
35Z26167Tichá AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0700:05:3613,36
27M262340Ráž MartinSokol Jaroměř0700:05:577,47
28M26376Holas JosefTJ Sokol Jaroměř0800:05:577,35
36Z26465Stránská AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0700:06:023,00
29M26580Kopecký LadislavTJ Sokol Jaroměř0800:06:033,00
37Z266309Langerová ErikaHradec Králové0800:06:183,00

Trať 1,37 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31101Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:25103,10
2Z3295Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:30100,22
3Z33124Štefanová MarkétaSokol Studenec/SK Studenec0500:05:3696,69
4Z3497Exnarová VendulaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:3895,32
5Z35320Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:05:4193,68
6Z3696Dvořáková TerezaTJ Sokol Praha Královské Vinohrady0600:05:4292,86
7Z37106Hübnerová KarolínaTJ Sokol Skuhrov0500:05:4491,70
8Z38111Kondrátová NatálieSokol Kolín-Atletika0600:05:4591,29
9Z3999Frejvaldová BarboraSK Dobruška0500:05:4789,67
10Z310310Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT0500:05:4789,62
11Z311127Tynková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0600:05:4889,19
12Z312400Mičánková VeronikaTJ Sokol Hradec Králové0600:05:5088,36
13Z313119Pokorná KláraSokol Kolín-Atletika0600:05:5088,22
14Z314118Plecháčová IlonaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:05:5187,46
15Z315399Hudousková BarboraTJ Sokol Hradec Králové0500:05:5187,45
16Z316292Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:05:5982,87
17Z317398Šmídová JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0082,08
18Z318130Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:06:0181,58
19Z319123Stejskalová TerezaSK Dobruška0600:06:0281,10
20Z32098Fejová ViktorieSK Dobruška0600:06:0280,69
21Z321122Součková JanaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:0380,19
22Z322113Kopelentová AdélaSokol Kolín-Atletika0600:06:0876,92
23Z323297Dvořáková KláraSK Dobruška0600:06:0976,81
24Z324128Václavková EliškaSK Dobruška0500:06:0976,44
25Z325120Pospíšilová KateřinaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1275,03
26Z326396Hálová SabinaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1473,52
27Z327319Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:06:1473,35
28Z328326Krouželová LucieTJ Sokol HK0600:06:1573,07
29Z329108Jindrová AnnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:1672,10
30Z330393Součková ElenaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:1672,09
31Z331299Chudá EliškaTJ Sokol HK0600:06:1871,40
32Z332100Hančová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:1970,75
33Z333300Machková MariannaTJ Sokol HK0600:06:2368,19
34Z334383Novotná NellaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:2567,10
35Z335103Hejzlarová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:2566,65
36Z336125Štětinová KateřinaAtletika Dobruška0600:06:2666,39
37Z337114Kudrnáčová LindaTJ Sokol Jaroměř0500:06:3262,63
38Z338397Pavelková Vendula-0500:06:3362,00
39Z339311Hořejší DanielaTJ Sokol HK0500:06:3561,07
40Z340337Picková AnnaSokol Hradec Králová0600:06:3561,06
41Z341312Regentová EmilyTJ Sokol HK0600:06:3660,14
42Z342102Hejsková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0500:06:3759,34
43Z343117Pittnerová AdélaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:06:4554,92
44Z344126Thiele EmaTJ Sokol Hradec Králové0600:06:4753,43
45Z345105Hochsteigerová AnetaTJ Sokol Jaroměř0500:06:4952,57
46Z346131Volechová KláraAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:06:5250,78
47Z347110Klimeková TerezaTJ Sokol Jaroměř0600:06:5250,47
48Z348268Flégrová MartinaSemonice0500:08:018,83
49Z349269Novotná LucieTJ Sokol Jaroměř0500:08:037,21
50Z350389Bártová EvaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0500:08:263,00

Trať 2,07 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Štefan JanSokol Studenec0500:08:10102,61
1Z42175Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:08:16113,47
2M33133Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:1999,09
3M34277Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:08:2198,29
4M35144Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice0600:08:2497,14
5M36155Souček OndřejTJ Maratonstav Úpice0600:08:3991,07
6M37138Hloušek FilipTJ Sokol Skuhrov0600:08:5186,20
2Z48161Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0300:08:5997,36
7M39154Seidl LukášSK Dobruška0500:09:0381,22
8M310390Vitvar JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:0381,19
9M311294Nosek FrantišekSokol Úbislavice0500:09:1775,87
10M312157Šůstek ŠtěpánTJ Sokol HK0500:09:1974,91
3Z413176Vlková AndreaSokol Kolín atletika0400:09:2189,16
11M314150Nagy AdamTJ Sokol Jaroměř0600:09:2273,50
12M315151Petera MartinTJ SOKOL Jaroměř0500:09:2771,66
13M316153Postupa FilipTJ Sokol Jaroměř0500:09:3269,63
14M317132Bezrouk MatějTJ Sokol HK0500:09:3468,85
15M318314Petržálek VáclavSokol Kolin atletika0600:09:3568,40
16M319152Petržela LukášTJ Sokol HK0500:09:3568,37
17M320145Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:09:3668,21
4Z421170Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0400:09:4281,45
5Z422394Řezníčková AnežkaTJ Sokol Hradec Králové0400:09:4381,03
6Z423335Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:09:4480,69
7Z424375Brožková KateřinaTJ Sokol Skuhrov0400:09:4480,35
18M325146Lelek JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:09:4763,44
19M326385Bláha DanielTJ Sokol HK0600:09:4863,26
20M327147Locker OndraSK Dobruška0500:09:5261,61
8Z428169Kašíková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika0400:09:5675,97
21M329139Horáček VáclavSokol kolín atletika0500:09:5858,96
22M330140Klazar FilipAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:10:0257,56
9Z431392Coufalová HanaTJ Sokol HK0400:10:0572,74
10Z432168Hofmanová KristýnaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:10:0871,58
23M333374Dubský ŠtěpánTJ Sokol Skuhrov0600:10:1253,63
24M334137Halíř AdamTJ Sokol HK0500:10:1253,49
25M335136Gloser TomášTJ Sokol HK0600:10:2946,83
11Z436173Nováčková AgátaSokol kolín atletika0400:10:3461,76
12Z437377Dubská BarboraTJ Sokol Skuhrov0300:10:3461,75
13Z438166Erlebachová AnetaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:4756,66
14Z439167Erlebachová LucieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:10:5055,73
26M340298Javůrek FilipTJ Sokol HK0600:10:5337,16
27M341141Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:11:0332,87
15Z442174Parovinčaková OxanaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:0450,56
16Z443378Nikodýmová NikolaTJ Sokol Skuhrov0400:11:0749,20
17Z444178Žišková ViktorieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,46
18Z445177Zimová MichaelaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:11:1247,45
19Z446391Brožková DenisaAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0400:11:1845,06
20Z447172Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:11:2044,29
28M348160Zeman MichalTJ Sokol HK0600:11:2723,18
29M349107Janák JanAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0600:11:4615,48
30M350313Macoun FrantišekČKS Ski Jilemnice0600:11:5810,69
31M351149Marek OndřejTJ Sokol Jaroměř0600:12:086,96
21Z452165Dejmková MarieAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:12:1224,74
22Z453267Černilovská LucieTJ Sokol Jaroměř0400:12:3615,87

Trať 2,39 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41346Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:24104,74
2M42192Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0300:08:4098,76
3M43197Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:08:4596,49
4M44343Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:09:0588,74
5M45315Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0300:09:2382,03
6M46289Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:09:3178,66
7M47336Bukáček MarekAtletika Polička0400:09:3876,13
8M48194Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:09:4872,42
9M49189Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:09:5270,65
10M410188Petržálek RadekTJ Sokol Kolin 0400:09:5868,23
11M411181Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:10:0665,29
12M412182Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:10:1063,77
13M413187Kvapil LukášTJ Sokol Jaroměř0400:10:1263,10
14M414349Mach MatyašHCM Jaroměř0300:10:2757,24
15M415317Nagy KamilJaroměř0400:10:3653,52
16M416180Čáp PetrSK Dobruška0400:10:3753,08
17M417321Duda DominikLOKO Trutnov0300:10:5048,22
18M418184Horák PavelSokol Velké Hamry0400:10:5944,85
19M419193Trampota MatějTJ Sokol HK0400:11:0641,99
1Z520339Pultarová VeronikaTJ Sokol HK0100:11:29115,52
20M421191Rejsek BenediktTJ Sokol HK0400:11:5821,85
21M422183Filandr LukášTJ Sokol Jaroměř0400:12:0419,69
2Z523376Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0200:12:4994,25
3Z524199Postupová LucieŠestajovice0100:13:0490,22
22M425379Izák MatyášJaroměř0400:13:233,00

Trať 3,76 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51202Pazdera RomanTJ Sokol Kolín0100:13:15107,59
2M52290Vintr MatyášLokomotiva Trutnov0200:13:39101,67
3M53278Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:14:2490,73
1MJ4324Moravec JakubJM Team Letohrad9900:14:57105,72
2MJ5206Břečka DominikSokol Velké Hamry9900:15:3397,97
3MJ6208Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:15:4196,30
4MJ7207Hájek VáclavSK Dobruška0000:15:4196,25
5MJ8323Miler AdamTJ Sokol Jaroměř0000:15:4994,42
4M59325Moravec JanOB TJ Sokol Žamberk0200:16:1763,29
5M510203Volech RadekAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0200:16:2361,95
6M511200Čáp RadekSK Dobruška0200:17:3843,63

Trať 4,78 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34126,44
1ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:03125,72
1ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:27108,31
1ME4306Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:21:34140,60
2ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3497,86
1ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:38147,79
3ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0093,83
4ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0383,91
5ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4277,94
2ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5288,23
2ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0390,91
3ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1185,33
6ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2770,91
4ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3881,47
3ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5583,38
5ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4853,32
2ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:05102,44
7ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1934,63
2ME19347Dostál VáclavHradec Králové4200:29:4879,71
3ME20220Pšenička JiříPardubice4600:29:4879,69
4ME21489Čepelka OldřichHodkovice nad Mohelkou4800:30:2575,19
6ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:2629,88
8ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
9ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
10ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
3ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:3449,78

Trať 9,56 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
1MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:21113,13
8MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
9MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
10MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
11MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
12MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
13MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
1MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:29106,82
14MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
15MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
16MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
17MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
2MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1293,89
3MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2392,98
18MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
2MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3196,84
19MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
3MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3896,34
4MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4691,07
5MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0989,15
6MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1288,87
20MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
21MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
4MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0584,28
7MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2377,97
22MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
1MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:05104,34
5MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3576,98
8MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4471,24
23MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
9MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2268,03
2MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3298,08
3MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3897,58
6MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5570,42
24MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
4MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4592,76
10MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5960,00
25MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
26MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
5MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:1377,71
11MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:5939,97
12MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:0734,27
13MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:2123,12
7MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:5112,03

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1370Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:32:40107,81
2MA2490Hübl RadekRunsport Salomon Team8800:34:3097,00
3MA3358Viktora MilanVeslařský klub Dukla Praha9000:34:4995,19
4MA4332Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:34:5195,02
5MA5480Novák DavidSalomon / Suunto9800:36:0088,20
6MA6241Toman RadekAFK Kornice8700:36:3984,38
7MA7227Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:37:1480,93
8MB8485Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:2180,23
9MA9362Dostál JanVella team Náchod8600:37:4777,72
10MA10496Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:37:5876,64
11MA11474Řemínek MatějAC Choceň8600:38:1175,40
12MA12209Rishko VadymTJ Sokol Skuhrov9600:38:3173,41
13MA13365Balcar MichalRunsport Team8500:38:4771,85
14MA14473Ježek MartinSK Stará Paka8300:38:5970,69
15MC15225Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:2967,72
16MA16232Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:2162,61
17MA17230Kahl VáclavPředměřice nad Labem8500:40:3661,14
18MA18472Pánek TomášSK Stará Paka8500:40:3960,86
19MA19477Čížek JanHradec Králové8400:40:5659,15
20MB20224Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:41:1257,60
21MB21322Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7700:41:2356,54
22MA22353Mašek PetrAtletický oddíl Spartak Vrchlabí7900:41:2756,20
23MC23279Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:41:3155,72
24MA24228Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:3655,31
25MC25366Mazač JaroslavWikov Hronov6800:41:3855,12
26MB26360Vít PavelVella team Náchod7100:41:4654,29
27MB27486Klein PetrPodhorní Újezd7300:42:0952,02
28MB28497Hák MichalSokol Studenec7500:42:1251,71
29MA29355Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:43:3143,98
30MA30190Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov9600:43:5841,38
31MC31221Bechyně RadekTJ Sokol Kolín 6700:44:0540,62
32MB32238Schejbal JanRunSport Team7600:44:2338,88
33MA33342Holubář MartinHustířany7900:44:5635,69
34MD34240Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:0534,78
35MC35233Lelek MartinAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6500:45:3531,84
36MB36481Pražák TomášJiskra Hylváty - kuželky7100:45:4430,97
37MA37356Zítko JakubNáchod9500:46:1428,02
38MB38293Hampl AloisOstrov7000:46:2227,19
39MD39308Flegl VlastimilBrtev5300:46:3226,29
40MD40367Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:46:3825,61
41MC41222Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5523,95
42MA42483Horák JakubSRTG Rychnov nad Kněžnou8900:47:4219,38
43MD43305Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:4519,09
44MB44226David VáclavSmiřice7400:47:5917,75
45MA45274Šanda MatějJaroměř Josefov9800:48:4013,74
46MA46275Stebel MartinSvídnický Extrém Team8000:50:573,00
47MD47223Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:51:133,00
48MB48235Němec RadekLitomyšl7700:51:593,00
49MB49237Preissler TomášTJ Sokol Skuhrov7000:53:073,00
50MB50242Vacek JiříDlouhá Třebová7700:55:213,00
51MC51231Kolařík VladimírRychnov nad Kněžnou6600:58:513,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují7500:19:34104,59
2ZC2216Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:20:0399,77
3ZA3479Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:20:2795,64
4ZA5488Khýrová AnetaCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem9300:21:3484,51
5ZD6352Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:21:3883,79
6ZA7359Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:0080,21
7ZA8215Komárková TerezaNová Paka9800:23:0369,64
8ZA9212Janůrková BarboraTJ Sokol Kolín-atletika9700:23:4263,27
9ZB10344Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:5261,56
10ZC11211Háková MichaelaSokol Valteřice7100:24:0359,78
11ZB12361Rýdlová DenisaVella team Náchod8200:24:1158,30
12ZA13214Kolaříková MarkétaRychnov nad Kněžnou9800:24:2755,77
13ZB14334Kurfiřtová PetraTJ Sokol Skuhrov7800:24:3853,95
14ZC15475Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:24:5551,13
15ZB16354Hamáčková KateřinaJaroměř8200:27:4822,26
16ZD17369Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:0519,37
17ZA18338Vopařilová PetraLanškroun8500:28:1917,10
18ZB22286Jonášová KájaSokol Velké Hamry7800:30:263,00
19ZA23210Blehová MichaelaHradec Králové8800:32:123,00
20ZA24213Kocourová TerezaJaroměř8900:32:143,00
21ZA25482Konopelisová Michaela-9100:34:473,00
22ZD26368Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:35:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód