hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Jiřetín - Jedlová

14.4.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 14.4.2018
  • zobrazeno již 455x
  • pořadatel: rodina Krupkova

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13:00 hodin

Přihlášky

na místě od 11 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 340 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Krupka
tel. 607 191 545

Propozice ve formátu PDF

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Vacek Martin6910
Chroust Jan6010
Zoubek Zdeněk6910
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Merta Jaroslav358
Šmída Oldřich488
Mannlová Jana808
Winterová Alena498
Turek Martin808
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 16.04.2018, 09:57
  • zobrazeno již 383x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4835,00
2MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:0231,00
3MJ3424Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:35:1027,00
4MJ7025Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:46:0524,00

Muži A (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235,00
2MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1631,00
3MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2727,00
4MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0224,00
5MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1922,00
6MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3220,00
7MA2032Clemenz SilvioPSV Zittau7900:31:44-
8MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:1719,00
9MA3234Novák JaroslavActive Tour Cycling Team Jiřetín7900:34:4718,00
10MA3635Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:35:3317,00
11MA4236Schlechter VojtěchŽižkovský tygři8200:36:1816,00
12MA4937Foltman RadimDENSO Liberec7900:37:3215,00
13MA5338Chvojka JiříKNT - TUL Liberec8100:39:2214,00
14MA5539Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:40:1013,00
15MA5840Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:2512,00
16MA6741Souček TomášTP Consulting Liberec8300:44:1511,00
17MA6842Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:44:2210,00

Muži B (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2735,00
2MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4331,00
3MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3527,00
4MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5824,00
5MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2322,00
6MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:3720,00
7MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:4719,00
8MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:1018,00
9MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:2417,00
10MB3152Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:34:1916,00
11MB3653Kalousek JanHradec Králové7100:35:3315,00
12MB3854Hofman JaroslavRC Falkenštejn Krásná Lípa7100:35:3914,00
13MB4855Věchet LadislavČeská Lípa7000:37:2213,00
14MB6056Ryšavý PetrDolní Podluží7500:40:4912,00

Muži C (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2835,00
2MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5131,00
3MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4127,00
4MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:4324,00
5MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:0422,00
6MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:2320,00
7MC4063Šrachta VladimírKV Klíč6000:35:5819,00
8MC4164Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:0418,00
9MC4465Janík TomášSTONA Teplice6800:36:4417,00
10MC4766Valenta MichalPrales Tužín6200:37:1716,00
11MC5267Slamiak StanislavBonbon Praha6200:39:0415,00
12MC5468Plaček TomášASK Děčín6300:39:3514,00
13MC6269Stránský JiříCvikov6300:41:4113,00

Muži D (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1635,00
2MD3371Gombita JosefMost5800:34:5631,00
3MD3572Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:1927,00
4MD4573Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:0824,00
5MD5074Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:2222,00
6MD5775Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:40:2020,00
7MD7376Souček JanTP Consulting Liberec5600:49:1119,00

Muži E (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2977Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2735,00
2ME5178Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3631,00
3ME6179Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5627,00

Juniorky (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:4535,00

Ženy A (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5135,00
2ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3331,00
3ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1327,00
4ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0524,00
5ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5722,00
6ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:2720,00

Ženy B (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0035,00
2ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5931,00
3ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4027,00
4ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1924,00
5ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:5122,00

Ženy C (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835,00
2ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1431,00
3ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1027,00
4ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5524,00
5ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4822,00

Ženy D (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4935,00
2ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3631,00
3ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2227,00
4ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0624,00

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235,00
1MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2735,00
1MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4835,00
2MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1631,00
3MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2727,00
2MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4331,00
4MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0224,00
1MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1635,00
1MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2835,00
3MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3527,00
2MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5131,00
4MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5824,00
5MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1922,00
6MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3220,00
3MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4127,00
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835,00
5MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2322,00
6MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:3720,00
4MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:4324,00
7MA2032Clemenz SilvioPSV Zittau7900:31:44-
5MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:0422,00
6MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:2320,00
7MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:4719,00
1ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0035,00
2MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:0231,00
8MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:1018,00
8MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:1719,00
9MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:2417,00
1ME2977Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:2735,00
1ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4935,00
10MB3152Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7500:34:1916,00
9MA3234Novák JaroslavActive Tour Cycling Team Jiřetín7900:34:4718,00
2MD3371Gombita JosefMost5800:34:5631,00
3MJ3424Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:35:1027,00
3MD3572Šolc VítězslavBKL Machov5700:35:1927,00
11MB3653Kalousek JanHradec Králové7100:35:3315,00
10MA3635Petrányi RadoslavBonbon Praha8600:35:3317,00
12MB3854Hofman JaroslavRC Falkenštejn Krásná Lípa7100:35:3914,00
1ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5135,00
7MC4063Šrachta VladimírKV Klíč6000:35:5819,00
8MC4164Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:36:0418,00
11MA4236Schlechter VojtěchŽižkovský tygři8200:36:1816,00
2ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3331,00
9MC4465Janík TomášSTONA Teplice6800:36:4417,00
4MD4573Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:0824,00
2ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1431,00
10MC4766Valenta MichalPrales Tužín6200:37:1716,00
13MB4855Věchet LadislavČeská Lípa7000:37:2213,00
12MA4937Foltman RadimDENSO Liberec7900:37:3215,00
5MD5074Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:38:2222,00
2ME5178Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3631,00
11MC5267Slamiak StanislavBonbon Praha6200:39:0415,00
13MA5338Chvojka JiříKNT - TUL Liberec8100:39:2214,00
12MC5468Plaček TomášASK Děčín6300:39:3514,00
14MA5539Kmecík TomášSRT Mikulášovice8000:40:1013,00
3ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1327,00
6MD5775Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:40:2020,00
15MA5840Homolka KarelKrásná Lípa8100:40:2512,00
2ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3631,00
14MB6056Ryšavý PetrDolní Podluží7500:40:4912,00
3ME6179Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5627,00
13MC6269Stránský JiříCvikov6300:41:4113,00
3ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1027,00
2ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5931,00
4ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5524,00
4ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0524,00
16MA6741Souček TomášTP Consulting Liberec8300:44:1511,00
17MA6842Maruška MiroslavTP Consulting Liberec8400:44:2210,00
5ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4822,00
4MJ7025Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:46:0524,00
3ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4027,00
5ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5722,00
7MD7376Souček JanTP Consulting Liberec5600:49:1119,00
4ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1924,00
6ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:2720,00
1ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:4535,00
3ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:2227,00
4ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0624,00
5ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:5122,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:1235,00
2MB243Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:26:2731,00
3MJ322Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:26:4827,00
4MA427Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:27:1624,00
5MA528Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:28:2722,00
6MB644Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:28:4320,00
7MA729Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:0219,00
8MD870Smrčka MilošBK Říčany5400:29:1618,00
9MC957Ulich PetrMT Dobruška6800:29:2817,00
10MB1045Záruba JanSix Monkeys7700:29:3516,00
11MC1158Buřil FrantišekVidochov6600:29:5115,00
12MB1246Haufert ArnoštVarnsdorf7200:29:5814,00
13MA1330Moravec JiříJM Team9600:30:1913,00
14MA1431Matoušek OndřejŽižkovský tygři8800:30:3212,00
15MC1559Vacarda VladimírELEVEN Run Team5900:30:4111,00
16MB1747Novotný JiříDukla Liberec7100:31:2310,00
17MB1848Bartoš DaliborLIAZ Jablonec7500:31:379,00
18MC1960Mazač JaroslavWIKOV Hronov6800:31:438,00
19MC2161Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:32:047,00
20MC2262Bezchleba KarelJiřetín pod Jedlovou6100:32:236,00
21MB2349Schejbal PetrLiberec7100:32:475,00
22MJ2523Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:33:024,00
23MB2650Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa6900:33:103,00
24MA2733Hriadel JaroslavŠneci Chřibská9700:33:172,00
25MB2851Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:33:241,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1613Klimešová JanaUSK Praha7000:30:5835,00
2ZB248Fanturová LenkaPraha USK FTVS7800:33:0031,00
3ZD3018Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:33:4927,00
4ZA392Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:35:5124,00
5ZA433Schlechterová LenkaSKP Ústí nad Labem8400:36:3322,00
6ZC4614Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:37:1420,00
7ZA564Součková MarkétaRBZ Praha8700:40:1319,00
8ZD5919Vlachynská LibušeBar který neexistuje6200:40:3618,00
9ZC6315Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:42:1017,00
10ZB649Bařtipánová IvanaBonbon7400:42:5916,00
11ZC6516Jandourková GabrielaNeratovice7300:43:5515,00
12ZA665Hamouzová MichaelaŽižkovský Tygři9200:44:0514,00
13ZC6917Hauschková DagmarPolice nad Metují6500:45:4813,00
14ZB7110Kollertová EvaMT Kliky8300:46:4012,00
15ZA726Klimešová PavlínaČelákovice9400:47:5711,00
16ZB7411Blumentritová SimonaAdventní běhání7800:49:1910,00
17ZA757Vindušková JiřinaJM Team9800:52:279,00
18ZJ761Dolejšová PavlaJiřetín pod Jedlovou0700:52:458,00
19ZD7720Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:227,00
20ZD7821Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:57:066,00
21ZB7912Bečvárovská PetraTP Consulting Liberec7501:03:515,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

viz: https://www.svetbehu.cz/vysledky/19047-jiretin-jedlova/
jan.kalousek
Skvěle odvedená práce!
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód