Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chřibská - Studenec

15.4.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 15.4.2018
  • zobrazeno již 458x

Sociální sítě

Místo konání

Z důvodu lesní kalamity, která postihla naše lesy v okolí Studence, jsme nuceni uspořádat závod na náhradní trati. Start závodu bude na náměstí ve Chřibské, dále se poběží pod vrch Spravedlnost, Doubice. Z Doubic přiběhnete do Rybniště a zpět do Chřibské na náměstí, kde bude i cíl.
Start v 10:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 8,3 km
Celkové stoupání závodu 366 metrů - klesání 403 metrů.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny obdrží první tři ve všech kategoriích.
Závodník s nejlepším časem závodu na Jedlové a ve Chřibské získá prémii v hodnotě 1000 Kč (v mužské i ženské kategorii).
V celkovém pořadí muži a ženy:
1-5 dle finančních možností pořadatele.
Běžecká tombola:
Prvních 50 přihlášených závodníků obdrží tradiční domácí koláč.
Občerstvení v cíli závodu!

Tento závod je součástí těchto pohárů

E-mailová adresa

Jiri0207@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5170
2MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5162
3MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2954
4MJ4242Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:51:1548

Muži A (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3370
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0362
3MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0754
4MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2348
5MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0544
6MA1818Clemenz SilvioPSV Zittau7900:37:03-
7MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:5040

Muži B (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370
2MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0462
3MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4954
4MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2848

Muži C (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3370
2MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2162
3MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3754
4MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2648
5MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0344
6MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:4540
7MC3131Clemenz HeimoPSV Zittau5900:44:27-
8MC3535Slamiak StanislavBonbon Praha6200:45:3038

Muži D (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4770
2MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5962
3MD2424Gombita JosefMost5800:40:1354
4MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5748
5MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:5044
6MD3030Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1740

Muži E (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1770
2ME3232Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1562
3ME3939Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4554
4ME4646Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:3048

Juniorky (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5870

Ženy B (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4170
2ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2762
3ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2554
4ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0348

Ženy C (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070
2ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2662
3ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1754
4ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5748
5ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5544

Ženy D (trať 8,3 km, 365 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2870
2ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2262
3ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0954
4ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4948

Trať 8,3 km, 365 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370
1MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3370
1MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5170
2MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0362
2MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0462
1MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3370
1MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4770
3MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0754
2MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2162
4MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2348
3MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3754
3MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4954
4MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2848
5MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0544
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070
2MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5162
2MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5962
6MA1818Clemenz SilvioPSV Zittau7900:37:03-
4MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2648
3MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2954
5MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0344
1ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1770
1ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4170
3MD2424Gombita JosefMost5800:40:1354
4MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:5748
7MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:5040
5MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:5044
2ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2662
6MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:4540
6MD3030Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:44:1740
7MC3131Clemenz HeimoPSV Zittau5900:44:27-
2ME3232Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1562
3ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1754
1ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2870
8MC3535Slamiak StanislavBonbon Praha6200:45:3038
4ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5748
2ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2262
2ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2762
3ME3939Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:4554
3ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2554
5ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5544
4MJ4242Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:51:1548
4ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0348
3ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0954
1ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5870
4ME4646Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:3048
4ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4948

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:30:2370
2MA22Flegl VlastimilAO Spartak Vrchlabí8600:31:3362
3MJ33Srbecký FilipActive Tour Cycling Team9900:31:5154
4MA44Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0348
5MB55Petrášek MiloslavSlovan Liberec7800:33:0444
6MC66Vacarda VladimírEleven Run Team5900:33:3340
7MD77Smrčka MilošBK Říčany5400:33:4738
8MA88Moravec JiříJM Team9600:34:0736
9MC99Ulich PetrMT Dobruška6800:34:2134
10MA1010Česal MartinLitvínov8800:34:2332
11MC1111Buřil FrantišekVidochov6600:34:3730
12MB1212Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:34:4928
13MB1313Záruba JanSix monkeys Praha7700:35:2826
14MA1414Stezka MartinTáta Dvojčat8400:36:0524
15MJ1616Provazník JosefČKS-SKI Jilemnice9900:36:5122
16MD1717Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:5920
17MC1919Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.com6400:37:2618
18MJ2020Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9900:38:2916
19MC2121Mazač JaroslavWikov Hronov6800:39:0314
20ME2222Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:1712
21MD2424Gombita JosefMost5800:40:1310
22MD2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:578
23MA2626Petranyi RadoslavBonbon Praha8600:41:506
24MD2727Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:504
25MC2929Chroust JanRC Falkenštejn Krásná Lípa6000:43:452

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1515Klimešová JanaUSK Praha7000:36:2070
2ZB2323Fanturová LenkaVSK FTVS7800:39:4162
3ZC2828Háková MichaelaSokol Valteřice7100:43:2654
4ZC3333Brettschneiderová KateřinaAtletika Litvínov7300:45:1748
5ZD3434Vlachynská LibušeBar Který Neexistuje6200:45:2844
6ZC3636Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:46:5740
7ZD3737Pštrossová MarieSNB Praha5900:47:2238
8ZB3838Kollertová EvaMT Kliky8300:47:2736
9ZB4040Bařtipánová IvanaBonbon Praha7400:49:2534
10ZC4141Hauschková DagmarTJ Spartak Police6500:50:5532
11ZB4343Blumentritová SimonaAdventní běhání Praha7800:57:0330
12ZD4444Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:01:0928
13ZA4545Vindušková JiřinaJM Team9801:01:5826
14ZD4747Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:4924

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód