Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

5.5.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 5.5.2018
  • zobrazeno již 283x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4130

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Krejcar Petr4516
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Horáčková Jana8511
Malý Jan7311
Kupka Martin8211
Košťál Karel7210
Buchar Jan3310

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2170
2MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:3662
3MJ3856Krupka MilanIndičtí běžci0301:15:5954
4MJ7869Kubát AdamLokomotiva Nymburk0101:24:3748
5MJ1001Heilig JanUSK0101:28:1444
6MJ10770Sukaný MartinTJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště0601:29:2940
7MJ161164Vávra JakubOrientační běh Hořice0201:51:4638
Muži A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1470
2MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3262
3MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1654
4MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1448
5MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5344
6MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2940
7MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1538
8MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:2636
9MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:5034
10MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:5132
11MA26151Jirka JanAC Náchod8301:13:0430
12MA2821Zajíček TomášMlázovice9201:13:5828
13MA3252Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:15:1126
14MA3537Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad9001:15:4524
15MA41158Šťovíček PavelHořické gymnázium9001:16:4722
16MA43127Jíra VojtěchMorčata na útěku fanklub9301:17:4720
17MA44502Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:18:1318
18MA5388Patrman MartinSki klub Jablonec nad Nisou9201:19:1916
19MA55128Medlík Jan.9101:19:5314
20MA5890Bílek AlešCzech Tallboys7901:19:5912
21MA61152Kučera MarcelDolní Brusnice8501:20:1910
22MA7042Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:23:038
23MA8295Henych TomášKoKa Team7901:25:356
24MA86133Makovec Roman.8101:26:354
25MA9017Haken MiroslavRadkův team9701:27:332
26MA9384Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:442
27MA94119Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:472
28MA96150Polický TomášVelké Poříčí8401:27:522
29MA1057Abel RomanTC Batalion8901:29:082
30MA1133Šmol Tomáš09001:30:562
31MA118161Podzimek Petr.8901:32:122
32MA11943Čepelka PetrLázně Bělohrad8601:32:262
33MA12089Džanda ZdeněkSvářeči8201:32:272
34MA122113Fikar OndřejHobby runners8801:33:432
35MA12378Nedas JiříZa Jonáše8001:33:442
36MA12585Havel LukášHradec Králové8201:34:562
37MA12825Červenka JaroslavDobřenice7901:35:282
38MA131511Vašátko JaroslavHzs Královéhradeckého kraje7901:36:322
39MA133514Kohút TomášMP Jičín9201:37:112
40MA1362Šindelář JiříJABLOTRON ALARMS a.s.8101:38:192
41MA14333Šulc JanMICRORISC9601:40:402
42MA147508Gotvald TomášHZS Královéhradeckého kraje8001:42:512
43MA148131Jandura MichalTJ Sokol Jičín8001:42:552
44MA15072Pecina JanSKPV Brandýs nad Labem8201:43:302
45MA15175Rudolf JiříMorčata na útěku - FANKLUB9001:43:432
46MA152124Rozum JanJablotron9101:43:572
47MA157157Kulhánek MartinŠneček team8301:48:082
48MA158103Seidl MartinTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy8301:49:552
49MA1638Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:52:312
50MA164116Przechowski KryštofHohohořice9201:54:222
-MA-91Hrevuš AlexandrSport Břehy79DNF-
Muži B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670
2MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3962
3MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3554
4MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2648
5MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4744
6MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3840
7MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0638
8MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3336
9MB18147Polej JiříHronov7101:11:4934
10MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5532
11MB3064Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem7401:14:1830
12MB31141Polák MichalBakako Nová Paka7701:14:4528
13MB3698Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:4726
14MB37140Šír VladimírKJB Jilemnice7601:15:4824
15MB39138Fiala LubomírL+L Team6901:16:2222
16MB42126Dlab LadislavRoztoky7001:17:2220
17MB4887Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4918
18MB50142Škoda AlešOlfincarski team7501:18:5516
19MB5431Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:19:5214
20MB5981Valeš PavelDvůr Králové nad Labem7601:20:0012
21MB604Dubský AlešChalupáři Zv7101:20:1710
22MB65506Šafařík MartinHZS KHK7001:21:188
23MB77504Seneta LiborZZS KHK7201:24:296
24MB7957Čeřovský JanHO-Hořice7501:24:584
25MB85130Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:26:202
26MB89104Koprnický JanTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy7801:27:232
27MB9244Čeřovský JaroslavLešany7701:27:422
28MB9561Dušek MartinLibřice7701:27:512
29MB97100Beránek MilanHO-Hořice7501:27:532
30MB98145Čermák TomášLánov7001:27:562
31MB10192Vašíček RomanContinental Adršbach7401:28:332
32MB10418Karásek JiříKartouzy7001:29:002
33MB11222Junek Aleš7401:30:522
34MB114507Pospíšil PetrHZS Královéhradeckého kraje7401:31:162
35MB11724Jeřábek PatrikRadkův team7801:31:402
36MB13079Valeš PetrformulaUNO7501:36:002
37MB14066Gukkert RomanBrtevští6901:39:132
38MB149125Christoph DavidNové město nad Metují7101:43:212
39MB154101Beránek Miroslav.7701:44:552
-MB-99Doutnáč PetrMicrorisc77DNF-
-MB-48Malý JanEleven Run Team73DNF-
Muži C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0670
2MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2262
3MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1954
4MC29148Mazač JaroslavWíkov Hronov6801:13:5948
5MC34110Pešek MilanCarla kup kolo Dvůr Králové6001:15:3944
6MC40135Plašil MilanMlázovice5901:16:2640
7MC4793Koutník LumírAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6701:18:3138
8MC51154Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:1436
9MC57132Karlík MichalOlfinCar Trutnov6401:19:5534
10MC62156Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:20:4632
11MC6350Čipera RadekRadvanice1586401:20:5930
12MC6838Machek PavelVidoň6101:22:1128
13MC72146Zelený LuděkDomaŽďár6101:23:2526
14MC74134Nosek JaroslavLK Prachov6301:24:1824
15MC7545Kuřík JanOrel Studenec6601:24:2022
16MC8762Pšenička JiříFajn Tým6801:26:4620
17MC8820Janík TomášSPONA Teplice6801:27:1818
18MC99144Čermák PavelJilemnice6801:28:0716
19MC106117Drbohlav BohumilDrbani6301:29:0914
20MC115163Vávra RadekOrientační běh Hořice6301:31:2212
21MC169118Svatoň JiříČechovka Hořice6102:15:0610
Muži D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD27102Šimůnek JaromírSKP Konspic JBC5501:13:3870
2MD6483Gombita JosefMost5801:21:0662
3MD69109Flegl VlastimilBrtev5301:22:4054
4MD8032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0248
5MD8315Kozelka MilošLibín5701:25:3644
6MD110115Trnka MilanKaper-swix Team5701:30:3040
7MD13458Palisch DieterHS Horice4901:38:0038
8MD1669Novotný JaroslavTEP Trutnov5501:59:1936
Muži E (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5534Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:5370
2ME111137Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:30:3762
Juniorky (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1570
2ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4162
3ZJ15549Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:45:1354
4ZJ17074Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0002:30:0048
Ženy A (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2670
2ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4162
3ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5654
4ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4348
5ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2844
6ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3740
7ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0838
8ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0936
9ZA156159Tomšíková LenkaŠneček Team8901:48:0734
10ZA16012Buštová RadkaNány v běhu9001:51:3332
11ZA162106Šafková Jana.9301:51:5530
Ženy B (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562
3ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2954
4ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5148
5ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3644
6ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4240
7ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0638
8ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5936
9ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5834
10ZB129121Linhartová Romana.8201:35:5132
11ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:5430
12ZB13763Krsková MarkétaSeminaria7401:39:0328
13ZB13982Nedasová JitkaTJ Jonáš :o) (rodinná firma)8101:39:1126
14ZB14480Valešová JanaformulaUNO7801:41:1024
15ZB14596Henychová PetraKoKa Team8201:42:0122
16ZB14613Valečková KateřinaJABLOTRON ALARMS a.s.7701:42:0620
17ZB15359Vánská LucieTUL8101:44:3118
18ZB1655Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:58:0016
Ženy C (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2270
2ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2662
3ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:2054
4ZC13851Jelínková ErikaFlyingbiker7201:39:0448
5ZC141153Strnádková JanaDolní Kalná7101:39:2244
6ZC14254Fialová RenataBílá Třemešná7301:39:4940
7ZC15967Gukkertová ŠtěpánkaBrtevští7201:50:4238
8ZC16773Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6602:01:2136
Ženy D (trať 14,7 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5270
2ZD16829Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5602:10:2962
Trať 14,7 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670
1MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1470
2MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3962
1MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0670
2MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3262
3MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3554
2MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2262
4MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2648
5MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4744
3MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1654
6MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3840
4MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1448
5MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5344
3MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1954
7MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0638
6MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2940
8MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3336
9MB18147Polej JiříHronov7101:11:4934
10MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5532
7MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1538
1MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2170
8MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:2636
2MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:3662
9MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:5034
10MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:5132
11MA26151Jirka JanAC Náchod8301:13:0430
1MD27102Šimůnek JaromírSKP Konspic JBC5501:13:3870
12MA2821Zajíček TomášMlázovice9201:13:5828
4MC29148Mazač JaroslavWíkov Hronov6801:13:5948
11MB3064Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem7401:14:1830
12MB31141Polák MichalBakako Nová Paka7701:14:4528
13MA3252Mašek PetrAO Spartak Vrchlabí7901:15:1126
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570
5MC34110Pešek MilanCarla kup kolo Dvůr Králové6001:15:3944
14MA3537Kahánek RadekAK Bažantnice Bělohrad9001:15:4524
13MB3698Oberländer JanTJ Sokol Senohraby7501:15:4726
14MB37140Šír VladimírKJB Jilemnice7601:15:4824
3MJ3856Krupka MilanIndičtí běžci0301:15:5954
15MB39138Fiala LubomírL+L Team6901:16:2222
6MC40135Plašil MilanMlázovice5901:16:2640
15MA41158Šťovíček PavelHořické gymnázium9001:16:4722
16MB42126Dlab LadislavRoztoky7001:17:2220
16MA43127Jíra VojtěchMorčata na útěku fanklub9301:17:4720
17MA44502Letko ZbyněkHZS PS Jičín8801:18:1318
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562
1ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2670
7MC4793Koutník LumírAtletický oddíl Spartak Vrchlabí6701:18:3138
17MB4887Krupka MilanIndičtí běžci7201:18:4918
1ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5270
18MB50142Škoda AlešOlfincarski team7501:18:5516
8MC51154Vanta JosefTriclub Dobruška6201:19:1436
1ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1570
18MA5388Patrman MartinSki klub Jablonec nad Nisou9201:19:1916
19MB5431Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem7601:19:5214
1ME5534Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:19:5370
19MA55128Medlík Jan.9101:19:5314
9MC57132Karlík MichalOlfinCar Trutnov6401:19:5534
20MA5890Bílek AlešCzech Tallboys7901:19:5912
20MB5981Valeš PavelDvůr Králové nad Labem7601:20:0012
21MB604Dubský AlešChalupáři Zv7101:20:1710
21MA61152Kučera MarcelDolní Brusnice8501:20:1910
10MC62156Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6601:20:4632
11MC6350Čipera RadekRadvanice1586401:20:5930
2MD6483Gombita JosefMost5801:21:0662
22MB65506Šafařík MartinHZS KHK7001:21:188
2ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4162
3ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5654
12MC6838Machek PavelVidoň6101:22:1128
3MD69109Flegl VlastimilBrtev5301:22:4054
22MA7042Puc VítězslavClean - air s.r.o.8401:23:038
1ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2270
13MC72146Zelený LuděkDomaŽďár6101:23:2526
4ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4348
14MC74134Nosek JaroslavLK Prachov6301:24:1824
15MC7545Kuřík JanOrel Studenec6601:24:2022
5ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2844
23MB77504Seneta LiborZZS KHK7201:24:296
4MJ7869Kubát AdamLokomotiva Nymburk0101:24:3748
24MB7957Čeřovský JanHO-Hořice7501:24:584
4MD8032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:25:0248
3ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2954
23MA8295Henych TomášKoKa Team7901:25:356
5MD8315Kozelka MilošLibín5701:25:3644
4ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5148
25MB85130Jandura PavelTJ Sokol Jičín7501:26:202
24MA86133Makovec Roman.8101:26:354
16MC8762Pšenička JiříFajn Tým6801:26:4620
17MC8820Janík TomášSPONA Teplice6801:27:1818
26MB89104Koprnický JanTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy7801:27:232
25MA9017Haken MiroslavRadkův team9701:27:332
6ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3740
27MB9244Čeřovský JaroslavLešany7701:27:422
26MA9384Čeřovský MatějLázně Bělohrad8901:27:442
27MA94119Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:472
28MB9561Dušek MartinLibřice7701:27:512
28MA96150Polický TomášVelké Poříčí8401:27:522
29MB97100Beránek MilanHO-Hořice7501:27:532
30MB98145Čermák TomášLánov7001:27:562
18MC99144Čermák PavelJilemnice6801:28:0716
5MJ1001Heilig JanUSK0101:28:1444
31MB10192Vašíček RomanContinental Adršbach7401:28:332
5ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3644
2ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4162
32MB10418Karásek JiříKartouzy7001:29:002
29MA1057Abel RomanTC Batalion8901:29:082
19MC106117Drbohlav BohumilDrbani6301:29:0914
6MJ10770Sukaný MartinTJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště0601:29:2940
6ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4240
7ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0838
6MD110115Trnka MilanKaper-swix Team5701:30:3040
2ME111137Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4801:30:3762
33MB11222Junek Aleš7401:30:522
30MA1133Šmol Tomáš09001:30:562
34MB114507Pospíšil PetrHZS Královéhradeckého kraje7401:31:162
20MC115163Vávra RadekOrientační běh Hořice6301:31:2212
2ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2662
35MB11724Jeřábek PatrikRadkův team7801:31:402
31MA118161Podzimek Petr.8901:32:122
32MA11943Čepelka PetrLázně Bělohrad8601:32:262
33MA12089Džanda ZdeněkSvářeči8201:32:272
7ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0638
34MA122113Fikar OndřejHobby runners8801:33:432
35MA12378Nedas JiříZa Jonáše8001:33:442
8ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5936
36MA12585Havel LukášHradec Králové8201:34:562
9ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5834
3ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:2054
37MA12825Červenka JaroslavDobřenice7901:35:282
10ZB129121Linhartová Romana.8201:35:5132
36MB13079Valeš PetrformulaUNO7501:36:002
38MA131511Vašátko JaroslavHzs Královéhradeckého kraje7901:36:322
11ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:5430
39MA133514Kohút TomášMP Jičín9201:37:112
7MD13458Palisch DieterHS Horice4901:38:0038
8ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:0936
40MA1362Šindelář JiříJABLOTRON ALARMS a.s.8101:38:192
12ZB13763Krsková MarkétaSeminaria7401:39:0328
4ZC13851Jelínková ErikaFlyingbiker7201:39:0448
13ZB13982Nedasová JitkaTJ Jonáš :o) (rodinná firma)8101:39:1126
37MB14066Gukkert RomanBrtevští6901:39:132
5ZC141153Strnádková JanaDolní Kalná7101:39:2244
6ZC14254Fialová RenataBílá Třemešná7301:39:4940
41MA14333Šulc JanMICRORISC9601:40:402
14ZB14480Valešová JanaformulaUNO7801:41:1024
15ZB14596Henychová PetraKoKa Team8201:42:0122
16ZB14613Valečková KateřinaJABLOTRON ALARMS a.s.7701:42:0620
42MA147508Gotvald TomášHZS Královéhradeckého kraje8001:42:512
43MA148131Jandura MichalTJ Sokol Jičín8001:42:552
38MB149125Christoph DavidNové město nad Metují7101:43:212
44MA15072Pecina JanSKPV Brandýs nad Labem8201:43:302
45MA15175Rudolf JiříMorčata na útěku - FANKLUB9001:43:432
46MA152124Rozum JanJablotron9101:43:572
17ZB15359Vánská LucieTUL8101:44:3118
39MB154101Beránek Miroslav.7701:44:552
3ZJ15549Dohnalová BlankaTarget sport Milovice0701:45:1354
9ZA156159Tomšíková LenkaŠneček Team8901:48:0734
47MA157157Kulhánek MartinŠneček team8301:48:082
48MA158103Seidl MartinTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy8301:49:552
7ZC15967Gukkertová ŠtěpánkaBrtevští7201:50:4238
10ZA16012Buštová RadkaNány v běhu9001:51:3332
7MJ161164Vávra JakubOrientační běh Hořice0201:51:4638
11ZA162106Šafková Jana.9301:51:5530
49MA1638Kůtek JiříTJ SKP Valdice9001:52:312
50MA164116Przechowski KryštofHohohořice9201:54:222
18ZB1655Mildnerová JitkaJABLOTRON7401:58:0016
8MD1669Novotný JaroslavTEP Trutnov5501:59:1936
8ZC16773Turčínová JitkaBáječné ženy v běhu6602:01:2136
2ZD16829Vraštilová MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice5602:10:2962
21MC169118Svatoň JiříČechovka Hořice6102:15:0610
4ZJ17074Turčínová AdélaBáječné ženy v běhu0002:30:0048
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB127Vagenknecht FrantišekASTER Jičín7701:01:0670
2MA2108Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí8601:03:1462
3MB3155Rektor AntonínModřany7501:04:3954
4MC447Jančík BořekSvartes Hořice6401:05:0648
5MA5122Hruška JanKasper Swix Team8901:05:3244
6MB6107Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:06:3540
7MC7162Brodský VladimírJičínští draci6801:07:2238
8MB8503Vavruška JiříKerda sport Liberec7801:07:2636
9MB953Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:07:4734
10MA10105Hofman MilanRBZ Praha9601:08:1632
11MB1168Záruba JanSIX MONKEYS7701:08:3830
12MA1211Laušman JakubRadkův team9801:09:1428
13MA13513Malinský PetrHZS KHK Dvůr Králové nad Labem9501:09:5326
14MC14510Buřil FrantišekVidochov6601:10:1924
15MB1528Hak TomášVítězná7801:11:0622
16MA16512Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:11:2920
17MB1716Brendl JanSpedos7501:11:3318
18MB18147Polej JiříHronov7101:11:4916
19MB1940Hochman FilipFLOPY software7301:11:5514
20MA20129Krupka LukášCyklo Point Jičín8301:12:1512
21MJ2155Krupka AdamIndičtí běžci0101:12:2110
22MA22509Voják MartinSK HZS Domažlice9301:12:268
23MJ2394Plášil MatějTJ Sokol Senohraby9901:12:366
24MA2435Fikar MartinBAKAKO Nová Paka8301:12:504
25MA2546Pešl JosefTT Loko Beroun8501:12:512
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB33120Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:15:1570
2ZB4576Klinecká JanaMK Hlinsko8101:18:1562
3ZA46111Khýrová AnetaCarla kup kolo.cz9301:18:2654
4ZD49112Paulů BlankaMaroton stav Úpice5401:18:5248
5ZJ5286Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:19:1544
6ZA666Pacholíková PetraNWOW9001:21:4140
7ZA6710Krejčová LucieSobčice8501:21:5638
8ZC7141Klampflová EvaVrchaři6401:23:2236
9ZA7330Fenďová ZuzanaTJ Harant Pecka8801:23:4334
10ZA76149Doležalová LibušeNové Město nad Metují8801:24:2832
11ZB8114PONČOVA EvaRunSport Team7401:25:2930
12ZB8419Kilianová DagmarSokol Dolní Kalná7601:25:5128
13ZA91114Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:27:3726
14ZB10271Trvalcová JitkaDESIGN WELD7701:28:3624
15ZJ103123Knapová Lenka.9901:28:4122
16ZB10877Košťálová Olgasama na svý triko7701:29:4220
17ZA10965Schejbalová Danakola chaloupka9201:30:0818
18ZC116160Háková MichaelaSokol Valteřice7101:31:2616
19ZB12123Pašková GabrielaNány v běhu7901:33:0614
20ZB124136Kostyšynová EvaNáchod7701:33:5912
21ZB12697Kotková IvaKoKa Team8201:34:5810
22ZC127139Pivoňková LenkaL+L Team7301:35:208
23ZB129121Linhartová Romana.8201:35:516
24ZB132143Dohnalová MonikaPecka7401:36:544
25ZA13526Horáčková JanaOrel Studenec8501:38:092

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód