Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozubovou

29.7.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozubovou
  • datum konání: 29.7.2018
  • zobrazeno již 551x
  • pořadatel: TJ Dolní Lomná

Sociální sítě

Místo konání

Dolní Lomná – Pekárna u areálu Slezských dnů
10:00 hodin

Přihlášky

online ZDE
nebo na místě od 8:00 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Převýšení: 500 m
Startuje se u Pekárny v Dolní Lomné a nejdůležitější informaci je to, že celá trať vede po turistické značce. Závod začíná mírným stoupáním po lesní cestě. Takto se běží asi 2 km a tento úsek by měl sloužit k dokonalému rozklusání. Každý nástup v tomto místě může se státi osudným v závěru, proto doporučujeme šetřit síly.
Tento úsek končí u rekreačního střediska Polana. Na Polaně je ostrá pravotočivá zatáčka a přechod z asfaltové cesty na lesní stezku. Odtud začne trochu přituhovat, stoupání se stává strmější. To až do sedla pod Malou Kykulou asi na 3,5 km.
Zde začíná nejstrmější stoupání, které potom pozvolna přechází do stoupání mírnějšího, vedoucího již po příjezdové cestě na Kozubovou.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Marszalek
Tel: 602 551 462, 558 358 456

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.behnakozubovou.cz

E-mailová adresa

smarszalek@tcl-digitrade.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.7.2017Běh na Kozubovou262
31.7.2016Běh na Kozubovou254
26.7.2015Běh na Kozubovou210
27.7.2014Běh na Kozubovou261
28.7.2013Běh na Kozubovou166
29.7.2012Běh na Kozubovou222
31.7.2011Běh na Kozubovou163
1.8.2010Běh na Kozubovou181
2.8.2009Běh na Kozubovou174
27.7.2008Běh na Kozubovou148
29.7.2007Běh na Kozubovou166
30.7.2006Běh na Kozubovou152
31.7.2005Běh na Kozubovou147
1.8.2004Běh na Kozubovou116
31.8.2003Běh na Kozubovou104

Statistika závodu Běh na Kozubovou

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2726

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav5716
Drahoš Josef5215
Zátopek Jiří6015
Karkoška Petr7314
Gaman Jaroslav3514
Lysek Jan8913
Slowioczek Roman5913
Jirásková Eva6413
Sikora Jakub8412
Lipták Radim7912
Jastrzembská Jarmila6412
Vraštilová Miloslava5612
Přívětivý Miroslav5312
Franek Alan7111
Martynek Vladislav5911
Vodička Jan4511
Žák Jiří7111
Lysek Michal9411
Kluz Miroslav7010
Tomečka Libor6210
Tučný Jan4710
Kaleta Daniel8210
Kisza Václav9310
Škapa Marek7110
Podžorný Ervin4110
Kacíř Zdeněk569
Lichý Tomáš949
Kawulok Stanislav569
Wala Petr719
Tyl Josef719
Krejčí Josef499
Sikora Robin909
Ulich Petr689
Šokalová Ludmila569
Blaha Tomáš769
Dvořák Pavel829
Smola Josef519
Balko Peter448
Kufa Leon648
Jamrik Miroslav578
Bielesz David978
Šrůtek Stanislav588
Merta Jaroslav358
Ožana Václav648
Lysek Jakub898
Vrana Vladislav668
Kočí Tomáš628
Kisza Martin968
Kawulok Zbyšek628
Groš Štefan618

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ28131Ručka MartinBK Olbramice0000:31:0270
2MJ29252Solowski Tobiáš1.běžecký Jablunkov0100:31:0562
3MJ30126Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:0754
4MJ33162Kupczak DominikTřinec0000:31:1848
5MJ38123Krupka AdamIndičtí běžci0100:31:4644
6MJ39149Sikora TomášMilíkov0400:31:4740
7MJ41153Nieslanik AdamTurbodiesel0100:32:0238
8MJ47109Baroňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:32-
9MJ5178Tyl RadekSK Universe0000:32:4936
10MJ59250Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:33:3934
11MJ7764Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:34:5332
12MJ87248Szotkowski DawidSKI Mosty0400:35:2530
13MJ11799Kováč JanBystřice0300:38:1028
14MJ128196Jež AdamHavířov0200:38:5626
15MJ13531Tarana Jan AdamMattoni FreeRun Frýdek- Místek9900:39:3524
16MJ147221Kantor DamiánTJ Dolní Lomná0600:40:3322
17MJ162163Czepiec JakubTurbodiesel0100:41:5420
18MJ211236Kawulok RadekSKI Mosty0600:45:0718
19MJ230226Madzia VítězslavRUN 990400:49:4716
20MJ23495Tyl VilemSK Universe0800:50:2514
Muži A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Lichý TomášSplašení Goroli9400:25:2170
2MA4189Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:4362
3MA6205Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:27:1354
4MA718Vacovský JakubLAUBA9100:27:2248
5MA8152Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:28:02-
6MA9190Dobiáš OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice9700:28:5044
7MA10268Gawlas DominikCieszyn8200:28:56-
8MA14124Szymanik AdamChotěbuz9600:29:3740
9MA1610Kurowski AndrewHusaria Race Team8300:29:46-
10MA18155Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:57-
11MA19269Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:30:0738
12MA2147Zahraj KrystianMattoni FreeRun Frýdek- Místek8800:30:1536
13MA2270Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:3734
14MA23233Suszko TomášBurik Team Element9100:30:4732
15MA26255Kaluža LubošNVPP Team8200:30:5530
15MA26108Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:30:5530
17MA3192Gogela JakubBrumov-Bylnice8900:31:1226
18MA34258Fracz TomaszBiegiem przez chybie8400:31:26-
19MA3591Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:2924
20MA36253Lukáš JakubBez9300:31:3822
21MA37244Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:31:3920
22MA40266Řepa VojtěchBohumín9500:31:5418
23MA4236Kvapulínský MartinTeam LightBIKE8300:32:0516
24MA45209Capek MartinČadecka8400:32:31-
25MA50262Pieter Kamil-8200:32:3914
26MA5539Krejdl MichalLouny8500:33:1112
27MA60169Březina MartinBK Kubánkov8800:33:4810
28MA62222Harwot RomanSEBE8100:33:538
29MA6688Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:216
30MA68125Szymanik FilipChotěbuz9400:34:294
31MA6930Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:342
32MA7238Machnik TomášDolní Lomná9000:34:402
33MA7673Salvet MilanFrýdek-Místek8900:34:482
34MA8224Kolář JakubOstrava8600:35:142
35MA92204Cieńciała JerzyNVPP Team8000:35:562
36MA9696Podermanski David1.běžecký Jablunkov9000:36:142
37MA9762Kuchař MichalDobratice8200:36:182
38MA992Lipták RadimPepa Team F-M7900:36:292
39MA104228Staszowski MichałMilików9500:36:56-
40MA10574Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:36:592
41MA107265Borski RomanHo Pod parou8900:37:142
42MA11277Zogata JakubBukovec9500:37:412
43MA11312Lipus MarianNávsí8200:37:442
44MA114184Michálek JurajY Soft8200:37:47-
45MA116213Jurzykowski MichalČSHP8500:38:072
46MA118261Hajto DominikBiegiem przez Chybie8500:38:11-
47MA12314Šoška MatejŽilina9000:38:33-
48MA125150Kryštof MatějOstrava - Poruba9300:38:402
49MA131251Pivoňka DenisVarroc Runners8700:39:152
50MA13213Šimek Jiřícnc.tombolu8100:39:172
51MA13897Rylko VojtěchPeakMachine.cz8900:40:002
52MA141165Verlík JanTřinec9200:40:152
53MA142170Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:40:242
54MA150106Kraus JanStřítež nad Bečvou9000:40:372
55MA156156Gawlas TomášČeský Těšín8400:41:282
56MA15759Tkadlec MichalBrno8600:41:362
57MA15872Cienciala BogdanNVPP8400:41:472
58MA161161Pospíšil PetrOtice7900:41:492
59MA16632Miczek PetrČeský Těšín8300:42:002
60MA16894Siuda RadimOstrava8900:42:022
61MA171137Gembara JanBohumín8000:42:112
62MA176274Lotter JanTřinec8500:42:242
63MA17990Kaňovský OndřejOstrava8300:42:452
64MA182259Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:42:58-
65MA18561Polách AntonínHorní Bečva9000:43:082
66MA18817Drahoš VojtěchBrno8600:43:202
67MA195128Siupik TadeášBSvČT , MBMM9300:43:572
68MA206103Stebel LukášČeský Těšín8200:44:552
69MA210118Karban MilošPlzeň7900:45:022
70MA21258Janošec PatrikBučávka9200:45:112
71MA21434Lačík LukášČeský Těšín8400:45:462
72MA215198Rinka TomášModel Run Team Opava7900:45:532
73MA21779Landsberger FilipPepa Team F-M7900:46:382
74MA219215Kawulok MarekBystřice8000:46:482
Muži B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2177Vanko MiroslavDOM Srdca Martina7300:26:12-
2MB3270Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:26:1770
3MB5273Bláha TomášAK Kroměříž7600:27:0362
4MB12271Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:29:0554
5MB13211Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:1148
6MB15229Grečnár VladimírŽilina7800:29:41-
7MB17263Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5144
8MB20185Žák Jiříwww.zakisova- skolabehu.com7100:30:1040
9MB25127Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:5238
10MB32138Ponek TiborTK Žabka Čadca7600:31:14-
11MB4326Mordáč StanislavTřinec7400:32:0636
12MB47167Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:3234
13MB5666Sikora RenéTJ TŽ Třinec7200:33:1332
14MB571Klím TomášX-TRAIL ORLOVÁ7500:33:2930
15MB61256Šesták KarelKasper Swix Team Trutnov7100:33:5128
16MB71200Szmek DaliborBukovec7300:34:3926
17MB74246Jeziorski PiotrPíšť7800:34:4324
18MB80254Hrouza MichalKrnov7800:35:0522
19MB8467Czylok PavelBěžecká skupina Český Těšín7700:35:1820
20MB8919Viej RadomírLubno7600:35:3718
21MB93247Jedziniak MichalOstrava7400:35:5716
22MB98143Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:36:2314
23MB100206Monczka DanielKarviná7600:36:3512
24MB101245Grycman KazimirCiechowice7200:36:43-
25MB10240Cienciala TomášSplašení Goroli7000:36:4710
26MB103115Benesz RadomírLepus.cz7700:36:508
27MB109105Sagoč OndřejTandem Rucki & co spol. s r.o7800:37:186
28MB110159Chrudina RobertOstrava7300:37:304
29MB111257Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:37:392
30MB115275Tešnar MarekPetřvald7500:37:582
31MB121168Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:282
32MB124139Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:38-
33MB130179Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:39:112
34MB139230Laboj RadomírNávsí6900:40:032
35MB144201Brož VlastimilBorci zdar !7600:40:282
36MB148267Čmiel PetrMosty u Jablunkova7200:40:342
36MB148243Kubisz RomanKPM Třinec7300:40:342
38MB15556Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:41:252
39MB159145Kreml TomášOstrava7700:41:482
40MB17343Trombik MilanPísek7200:42:202
41MB18187Lipowski KamilKPM Hrádek7100:42:502
42MB186129Urbas ArmandBěžecká skupina v Českém Těšíně6900:43:112
43MB19071Mucha BohdanBSvČT , MBMM7300:43:312
44MB19263Tyl JosefSK Universe7100:43:342
45MB19720Gluch MarekNevyměknem!!!7000:44:122
46MB198238Štefek Radim1.běžecký Jablunkov7400:44:142
47MB19949Adamec LeonardARTMEDICA CENTRUM6900:44:252
48MB204174Kantor PetrNVPP Team7800:44:492
49MB255142Holeček JiříSvědci Kozubovi7001:00:262
Muži C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11135Jurčík JánKKM Čadca6800:29:03-
2MC2427Ožana Václavwww.zakisova- skolabehu.com6400:30:4970
3MC4455Szebesta PavelBurik Running Team6800:32:2862
4MC49180Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:32:3854
5MC52119Zátopek Jiříak ez kopřivnice6000:33:0548
6MC64148Mück ArnoštHranice5900:34:0944
7MC65175Vanta JosefTriclub Dobruška6200:34:1640
8MC6750Proksa RobertMysłowice6400:34:23-
9MC73157Bielesz Josef1.běžecký Jablunkov6500:34:4238
10MC7857Martynek VladislavSKI Mosty5900:34:5736
10MC78195Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:34:5736
12MC83136Slowioczek RomanJablunkov5900:35:1732
13MC9141Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:35:5430
14MC108224Porwisz JiříRUN 996600:37:1528
15MC120231Poštek FrantišekKrásno nad Kysucou6300:38:20-
16MC12775Tyl HynekSK Universe6500:38:4526
17MC12960Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0424
18MC137104Benek AlfredČeský Těšín6300:39:5222
19MC140203Šuška PeterČadca6500:40:11-
20MC143147Tomečka LiborHranice6200:40:2620
21MC145272Rylko StanislavMosty u Jablunkova6800:40:2918
22MC146187Kadura JozefKrásno nad Kysucou6300:40:31-
23MC16248Zika TomášBěžecká skupina Český Těšín6700:41:5416
24MC164240Bruger JiříKopřivnice6400:41:5814
25MC169188Kufa LeonTřinec6400:42:0612
26MC19925Mana Vladimír FrantišekPodolí6500:44:2510
26MC199193Sogel MilanŠerikáč6200:44:2510
28MC207166Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:44:576
29MC208239Cisarik EmilKKM Čadca6000:45:00-
30MC216207Ballek VladimírMW Prešov5900:45:56-
31MC2266Volný PetrRelax Medvědice5900:48:574
32MC24129Nadažy RadekBohumín6500:51:572
33MC254225Bervida TomášRUN 996701:00:052
Muži D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45110Kučírek PetrTřinec5800:32:3170
2MD58223Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:3262
3MD63122Szymanik KazimírChotěbuz5800:34:0254
4MD70164Jasek TadeuszPZLAM Polska5100:34:36-
5MD8482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:1848
6MD88264Gombita JosefMost5800:35:2944
7MD9054Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:3940
8MD106173Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:1338
9MD122235Greň ZygmundUKS Brenna - Górki5500:38:32-
10MD12633Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4236
11MD173192Kobliha MilanLRS Vyškov5700:42:2034
12MD225178Slivka JanKKM Čadca5700:48:36-
13MD243111Rinka ErichKravaře5400:52:4432
14MD24515Drahoš JosefJablunkov5200:54:0230
Muži E (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5383Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:0770
2ME136183Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:3862
3ME189171Trombik EmilČeský Těšín4600:43:2454
4ME193234Tyka EdwardUKS Brenna - Górki4300:43:36-
5ME22876Vodička JanMK Radslavice4500:49:1448
6ME233202Farsky ŠtefanMartin4600:50:24-
7ME240241Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:51:3144
8ME244134Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:53:4840
9ME25151Tučný JanMK Pardubice4700:59:1438
10ME25669Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:03:2636
Juniorky (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ75146Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:34:4470
2ZJ86120Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:35:2462
3ZJ134214Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:3354
4ZJ172216Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:42:1848
5ZJ177219Kawuloková TeresaTJ Dolní Lomná0500:42:2944
6ZJ180220Tomanek EmaTJ Dolní Lomná0600:42:4640
7ZJ213218Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:2138
8ZJ218112Sikorová KláraNávsí0000:46:4536
9ZJ219217Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:46:4834
10ZJ226133Oczadla KarolínaHavířov0300:48:5732
11ZJ23284Byrtusova SylwiaBukovec0400:50:0230
12ZJ249100Zuziaková NikolaDětmarovice9900:56:0928
13ZJ250237Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:57:2226
14ZJ25265Tylová AgátaSK Universe0600:59:3524
Ženy A (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA54140Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:33:1070
2ZA133212Palicová NikolaTřinec8800:39:3162
3ZA15080Szpyrcová Renata1.běžecký Jablunkov9100:40:3754
4ZA153194Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:41:0348
5ZA18742Morcinková TerezaMilujeme hory.eu9300:43:1944
6ZA194186Lipka RenataČeský Těšín8900:43:5640
7ZA195158Sikorová JarmilaTřinec8400:43:5738
8ZA2058Lipowská DorotaNávsí9800:44:5236
9ZA223107Krausová DanaStřítež nad Bečvou8700:47:0734
10ZA23535Hrabcová ZuzanaAK Čadca8600:50:5232
11ZA237242Sabolova AlexandraŠenikáči8500:51:1630
12ZA238208Kawuloková ZdeňkaBystřice8400:51:2328
13ZA24222Gluchová KateřinaNevyměknem!!!9300:52:0926
14ZA247102Stebelová SimonaČeský Těšín9100:55:4424
Ženy B (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8185Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:35:0970
2ZB119227Haroková HanaHavířov7700:38:1262
3ZB15253Czeczotková HelenaNVPP Bocanovice7400:40:5454
4ZB159130Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:4848
5ZB167121Šenkeříková HanaKopřivnice8300:42:0144
6ZB1703Bukovská RadkaČeladná8200:42:1040
7ZB175210Ciencialová AlenaALIS RUN TEAM8100:42:2138
8ZB183154Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7600:43:02-
9ZB203199Rinková RadkaPrajzský BK Kravaře8300:44:4736
10ZB222249Szotkowská BeataSKI Mosty7400:46:5434
11ZB231117Karbanová LucieTřinec8300:49:5332
12ZB235232Matuštíková AlenaKroměříž8300:50:5230
13ZB23898Kováčová EditaBystřice7900:51:2328
14ZB246260Piechowicz KateřinaUltrasta Frýdek-Místek8100:54:4426
Ženy C (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC9446Kirkpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:35:58-
2ZC9537Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7000:36:0970
3ZC154176Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:1662
4ZC164141Brugerová MartinaKopřivnice7300:41:5854
5ZC18486Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:43:0648
6ZC19068Martynková MarcelaBSvČT , MBMM6500:43:3144
7ZC20293Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2740
8ZC2094Wagnerová LenkaVZS Ostrava7200:45:0138
9ZC221160Zelníková SlávkaČadca7300:46:49-
10ZC22945Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:27-
Ženy D (trať 5 km, 500 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD17852Šokalová LudmilaStaříč5600:42:3770
2ZD224191Dvořáková EvaProstějov5500:47:3262
3ZD248101Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:4754
4ZD25344Marcibalová MáriaKKM Čadca3401:00:04-
Trať 5 km, 500 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Lichý TomášSplašení Goroli9400:25:2170
1MB2177Vanko MiroslavDOM Srdca Martina7300:26:12-
2MB3270Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:26:1770
2MA4189Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:4362
3MB5273Bláha TomášAK Kroměříž7600:27:0362
3MA6205Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:27:1354
4MA718Vacovský JakubLAUBA9100:27:2248
5MA8152Miśkiewicz MariuszBiegiem przez chybie8100:28:02-
6MA9190Dobiáš OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice9700:28:5044
7MA10268Gawlas DominikCieszyn8200:28:56-
1MC11135Jurčík JánKKM Čadca6800:29:03-
4MB12271Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:29:0554
5MB13211Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:1148
8MA14124Szymanik AdamChotěbuz9600:29:3740
6MB15229Grečnár VladimírŽilina7800:29:41-
9MA1610Kurowski AndrewHusaria Race Team8300:29:46-
7MB17263Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5144
10MA18155Krupa PrzemysławBiegiem przez chybie8300:29:57-
11MA19269Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:30:0738
8MB20185Žák Jiříwww.zakisova- skolabehu.com7100:30:1040
12MA2147Zahraj KrystianMattoni FreeRun Frýdek- Místek8800:30:1536
13MA2270Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:3734
14MA23233Suszko TomášBurik Team Element9100:30:4732
2MC2427Ožana Václavwww.zakisova- skolabehu.com6400:30:4970
9MB25127Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:5238
15MA26108Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:30:5530
15MA26255Kaluža LubošNVPP Team8200:30:5530
1MJ28131Ručka MartinBK Olbramice0000:31:0270
2MJ29252Solowski Tobiáš1.běžecký Jablunkov0100:31:0562
3MJ30126Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:0754
17MA3192Gogela JakubBrumov-Bylnice8900:31:1226
10MB32138Ponek TiborTK Žabka Čadca7600:31:14-
4MJ33162Kupczak DominikTřinec0000:31:1848
18MA34258Fracz TomaszBiegiem przez chybie8400:31:26-
19MA3591Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:2924
20MA36253Lukáš JakubBez9300:31:3822
21MA37244Bielesz DavidTJ TŽ Třinec9700:31:3920
5MJ38123Krupka AdamIndičtí běžci0100:31:4644
6MJ39149Sikora TomášMilíkov0400:31:4740
22MA40266Řepa VojtěchBohumín9500:31:5418
7MJ41153Nieslanik AdamTurbodiesel0100:32:0238
23MA4236Kvapulínský MartinTeam LightBIKE8300:32:0516
11MB4326Mordáč StanislavTřinec7400:32:0636
3MC4455Szebesta PavelBurik Running Team6800:32:2862
24MA45209Capek MartinČadecka8400:32:31-
1MD45110Kučírek PetrTřinec5800:32:3170
8MJ47109Baroňák PavolTJ Slovan Skalité0200:32:32-
12MB47167Rylko Václav1.běžecký Jablunkov7200:32:3234
4MC49180Veselý PavelAlcaton HSK Horní Rokytnice6600:32:3854
25MA50262Pieter Kamil-8200:32:3914
9MJ5178Tyl RadekSK Universe0000:32:4936
5MC52119Zátopek Jiříak ez kopřivnice6000:33:0548
1ME5383Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:0770
1ZA54140Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:33:1070
26MA5539Krejdl MichalLouny8500:33:1112
13MB5666Sikora RenéTJ TŽ Třinec7200:33:1332
14MB571Klím TomášX-TRAIL ORLOVÁ7500:33:2930
2MD58223Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:33:3262
10MJ59250Konderla Jakub1.běžecký Jablunkov0100:33:3934
27MA60169Březina MartinBK Kubánkov8800:33:4810
15MB61256Šesták KarelKasper Swix Team Trutnov7100:33:5128
28MA62222Harwot RomanSEBE8100:33:538
3MD63122Szymanik KazimírChotěbuz5800:34:0254
6MC64148Mück ArnoštHranice5900:34:0944
7MC65175Vanta JosefTriclub Dobruška6200:34:1640
29MA6688Machnik VojtěchValašské Meziříčí8300:34:216
8MC6750Proksa RobertMysłowice6400:34:23-
30MA68125Szymanik FilipChotěbuz9400:34:294
31MA6930Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:34:342
4MD70164Jasek TadeuszPZLAM Polska5100:34:36-
16MB71200Szmek DaliborBukovec7300:34:3926
32MA7238Machnik TomášDolní Lomná9000:34:402
9MC73157Bielesz Josef1.běžecký Jablunkov6500:34:4238
17MB74246Jeziorski PiotrPíšť7800:34:4324
1ZJ75146Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:34:4470
33MA7673Salvet MilanFrýdek-Místek8900:34:482
11MJ7764Tyl MarekTJ Dolní Lomná0300:34:5332
10MC7857Martynek VladislavSKI Mosty5900:34:5736
10MC78195Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:34:5736
18MB80254Hrouza MichalKrnov7800:35:0522
1ZB8185Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:35:0970
34MA8224Kolář JakubOstrava8600:35:142
12MC83136Slowioczek RomanJablunkov5900:35:1732
5MD8482Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:1848
19MB8467Czylok PavelBěžecká skupina Český Těšín7700:35:1820
2ZJ86120Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:35:2462
12MJ87248Szotkowski DawidSKI Mosty0400:35:2530
6MD88264Gombita JosefMost5800:35:2944
20MB8919Viej RadomírLubno7600:35:3718
7MD9054Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:3940
13MC9141Jorníček PetrMK Seitl Ostrava6500:35:5430
35MA92204Cieńciała JerzyNVPP Team8000:35:562
21MB93247Jedziniak MichalOstrava7400:35:5716
1ZC9446Kirkpatrick MargitaGoral Marathon Team7300:35:58-
2ZC9537Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7000:36:0970
36MA9696Podermanski David1.běžecký Jablunkov9000:36:142
37MA9762Kuchař MichalDobratice8200:36:182
22MB98143Šubert PavelNeběžecký kroužek7400:36:2314
38MA992Lipták RadimPepa Team F-M7900:36:292
23MB100206Monczka DanielKarviná7600:36:3512
24MB101245Grycman KazimirCiechowice7200:36:43-
25MB10240Cienciala TomášSplašení Goroli7000:36:4710
26MB103115Benesz RadomírLepus.cz7700:36:508
39MA104228Staszowski MichałMilików9500:36:56-
40MA10574Delina Daniel1.běžecký Jablunkov8000:36:592
8MD106173Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:1338
41MA107265Borski RomanHo Pod parou8900:37:142
14MC108224Porwisz JiříRUN 996600:37:1528
27MB109105Sagoč OndřejTandem Rucki & co spol. s r.o7800:37:186
28MB110159Chrudina RobertOstrava7300:37:304
29MB111257Karkoška PetrBK SAK Karviná7300:37:392
42MA11277Zogata JakubBukovec9500:37:412
43MA11312Lipus MarianNávsí8200:37:442
44MA114184Michálek JurajY Soft8200:37:47-
30MB115275Tešnar MarekPetřvald7500:37:582
45MA116213Jurzykowski MichalČSHP8500:38:072
13MJ11799Kováč JanBystřice0300:38:1028
46MA118261Hajto DominikBiegiem przez Chybie8500:38:11-
2ZB119227Haroková HanaHavířov7700:38:1262
15MC120231Poštek FrantišekKrásno nad Kysucou6300:38:20-
31MB121168Krupka MilanIndičtí běžci7200:38:282
9MD122235Greň ZygmundUKS Brenna - Górki5500:38:32-
47MA12314Šoška MatejŽilina9000:38:33-
32MB124139Mikula JaroslavKKM Čadca7000:38:38-
48MA125150Kryštof MatějOstrava - Poruba9300:38:402
10MD12633Buda BoleslavBystřice - Suchý5700:38:4236
16MC12775Tyl HynekSK Universe6500:38:4526
14MJ128196Jež AdamHavířov0200:38:5626
17MC12960Groš ŠtefanSK Valašské Království6100:39:0424
33MB130179Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7300:39:112
49MA131251Pivoňka DenisVarroc Runners8700:39:152
50MA13213Šimek Jiřícnc.tombolu8100:39:172
2ZA133212Palicová NikolaTřinec8800:39:3162
3ZJ134214Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:3354
15MJ13531Tarana Jan AdamMattoni FreeRun Frýdek- Místek9900:39:3524
2ME136183Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:3862
18MC137104Benek AlfredČeský Těšín6300:39:5222
51MA13897Rylko VojtěchPeakMachine.cz8900:40:002
34MB139230Laboj RadomírNávsí6900:40:032
19MC140203Šuška PeterČadca6500:40:11-
52MA141165Verlík JanTřinec9200:40:152
53MA142170Lysek JanTJ Dolní Lomná8900:40:242
20MC143147Tomečka LiborHranice6200:40:2620
35MB144201Brož VlastimilBorci zdar !7600:40:282
21MC145272Rylko StanislavMosty u Jablunkova6800:40:2918
22MC146187Kadura JozefKrásno nad Kysucou6300:40:31-
16MJ147221Kantor DamiánTJ Dolní Lomná0600:40:3322
36MB148267Čmiel PetrMosty u Jablunkova7200:40:342
36MB148243Kubisz RomanKPM Třinec7300:40:342
3ZA15080Szpyrcová Renata1.běžecký Jablunkov9100:40:3754
54MA150106Kraus JanStřítež nad Bečvou9000:40:372
3ZB15253Czeczotková HelenaNVPP Bocanovice7400:40:5454
4ZA153194Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:41:0348
3ZC154176Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:1662
38MB15556Kocúr RomanBK SAK Karviná7400:41:252
55MA156156Gawlas TomášČeský Těšín8400:41:282
56MA15759Tkadlec MichalBrno8600:41:362
57MA15872Cienciala BogdanNVPP8400:41:472
4ZB159130Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:4848
39MB159145Kreml TomášOstrava7700:41:482
58MA161161Pospíšil PetrOtice7900:41:492
23MC16248Zika TomášBěžecká skupina Český Těšín6700:41:5416
17MJ162163Czepiec JakubTurbodiesel0100:41:5420
4ZC164141Brugerová MartinaKopřivnice7300:41:5854
24MC164240Bruger JiříKopřivnice6400:41:5814
59MA16632Miczek PetrČeský Těšín8300:42:002
5ZB167121Šenkeříková HanaKopřivnice8300:42:0144
60MA16894Siuda RadimOstrava8900:42:022
25MC169188Kufa LeonTřinec6400:42:0612
6ZB1703Bukovská RadkaČeladná8200:42:1040
61MA171137Gembara JanBohumín8000:42:112
4ZJ172216Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:42:1848
40MB17343Trombik MilanPísek7200:42:202
11MD173192Kobliha MilanLRS Vyškov5700:42:2034
7ZB175210Ciencialová AlenaALIS RUN TEAM8100:42:2138
62MA176274Lotter JanTřinec8500:42:242
5ZJ177219Kawuloková TeresaTJ Dolní Lomná0500:42:2944
1ZD17852Šokalová LudmilaStaříč5600:42:3770
63MA17990Kaňovský OndřejOstrava8300:42:452
6ZJ180220Tomanek EmaTJ Dolní Lomná0600:42:4640
41MB18187Lipowski KamilKPM Hrádek7100:42:502
64MA182259Szczypka PiotrBiegiem przez chybie8900:42:58-
8ZB183154Dawiec GabrielaBiegiem przez chybie7600:43:02-
5ZC18486Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:43:0648
65MA18561Polách AntonínHorní Bečva9000:43:082
42MB186129Urbas ArmandBěžecká skupina v Českém Těšíně6900:43:112
5ZA18742Morcinková TerezaMilujeme hory.eu9300:43:1944
66MA18817Drahoš VojtěchBrno8600:43:202
3ME189171Trombik EmilČeský Těšín4600:43:2454
43MB19071Mucha BohdanBSvČT , MBMM7300:43:312
6ZC19068Martynková MarcelaBSvČT , MBMM6500:43:3144
44MB19263Tyl JosefSK Universe7100:43:342
4ME193234Tyka EdwardUKS Brenna - Górki4300:43:36-
6ZA194186Lipka RenataČeský Těšín8900:43:5640
67MA195128Siupik TadeášBSvČT , MBMM9300:43:572
7ZA195158Sikorová JarmilaTřinec8400:43:5738
45MB19720Gluch MarekNevyměknem!!!7000:44:122
46MB198238Štefek Radim1.běžecký Jablunkov7400:44:142
26MC199193Sogel MilanŠerikáč6200:44:2510
26MC19925Mana Vladimír FrantišekPodolí6500:44:2510
47MB19949Adamec LeonardARTMEDICA CENTRUM6900:44:252
7ZC20293Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:44:2740
9ZB203199Rinková RadkaPrajzský BK Kravaře8300:44:4736
48MB204174Kantor PetrNVPP Team7800:44:492
8ZA2058Lipowská DorotaNávsí9800:44:5236
68MA206103Stebel LukášČeský Těšín8200:44:552
28MC207166Březina LadislavMK Seitl Ostrava6100:44:576
29MC208239Cisarik EmilKKM Čadca6000:45:00-
8ZC2094Wagnerová LenkaVZS Ostrava7200:45:0138
69MA210118Karban MilošPlzeň7900:45:022
18MJ211236Kawulok RadekSKI Mosty0600:45:0718
70MA21258Janošec PatrikBučávka9200:45:112
7ZJ213218Szotkowska MałgorzataTJ Dolní Lomná0500:45:2138
71MA21434Lačík LukášČeský Těšín8400:45:462
72MA215198Rinka TomášModel Run Team Opava7900:45:532
30MC216207Ballek VladimírMW Prešov5900:45:56-
73MA21779Landsberger FilipPepa Team F-M7900:46:382
8ZJ218112Sikorová KláraNávsí0000:46:4536
74MA219215Kawulok MarekBystřice8000:46:482
9ZJ219217Rusnok ZuzanaTJ Dolní Lomná0300:46:4834
9ZC221160Zelníková SlávkaČadca7300:46:49-
10ZB222249Szotkowská BeataSKI Mosty7400:46:5434
9ZA223107Krausová DanaStřítež nad Bečvou8700:47:0734
2ZD224191Dvořáková EvaProstějov5500:47:3262
12MD225178Slivka JanKKM Čadca5700:48:36-
10ZJ226133Oczadla KarolínaHavířov0300:48:5732
31MC2266Volný PetrRelax Medvědice5900:48:574
5ME22876Vodička JanMK Radslavice4500:49:1448
10ZC22945Takáčová DanicaAK Čadca6500:49:27-
19MJ230226Madzia VítězslavRUN 990400:49:4716
11ZB231117Karbanová LucieTřinec8300:49:5332
11ZJ23284Byrtusova SylwiaBukovec0400:50:0230
6ME233202Farsky ŠtefanMartin4600:50:24-
20MJ23495Tyl VilemSK Universe0800:50:2514
10ZA23535Hrabcová ZuzanaAK Čadca8600:50:5232
12ZB235232Matuštíková AlenaKroměříž8300:50:5230
11ZA237242Sabolova AlexandraŠenikáči8500:51:1630
13ZB23898Kováčová EditaBystřice7900:51:2328
12ZA238208Kawuloková ZdeňkaBystřice8400:51:2328
7ME240241Beskydský DědekKlub důchodců Orlová4500:51:3144
32MC24129Nadažy RadekBohumín6500:51:572
13ZA24222Gluchová KateřinaNevyměknem!!!9300:52:0926
13MD243111Rinka ErichKravaře5400:52:4432
8ME244134Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:53:4840
14MD24515Drahoš JosefJablunkov5200:54:0230
14ZB246260Piechowicz KateřinaUltrasta Frýdek-Místek8100:54:4426
14ZA247102Stebelová SimonaČeský Těšín9100:55:4424
3ZD248101Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:55:4754
12ZJ249100Zuziaková NikolaDětmarovice9900:56:0928
13ZJ250237Šenkeříková LucieSK Kopřivnice0800:57:2226
9ME25151Tučný JanMK Pardubice4700:59:1438
14ZJ25265Tylová AgátaSK Universe0600:59:3524
4ZD25344Marcibalová MáriaKKM Čadca3401:00:04-
33MC254225Bervida TomášRUN 996701:00:052
49MB255142Holeček JiříSvědci Kozubovi7001:00:262
10ME25669Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:03:2636
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1113Lichý TomášSplašení Goroli9400:25:2170
2MB3270Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:26:1762
3MA4189Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:4354
4MB5273Bláha TomášAK Kroměříž7600:27:0348
5MA6205Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:27:1344
6MA718Vacovský JakubLAUBA9100:27:2240
7MA9190Dobiáš OndřejAK Emila Zátopka Kopřivnice9700:28:5038
8MB12271Kovář RomanFortex Moravský Beroun7700:29:0536
9MB13211Žajdlík FilipSplašení Goroli7700:29:1134
10MA14124Szymanik AdamChotěbuz9600:29:3732
11MB17263Pryszcz PatrikKošařiska7800:29:5130
12MA19269Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.cz8000:30:0728
13MB20185Žák Jiříwww.zakisova- skolabehu.com7100:30:1026
14MA2147Zahraj KrystianMattoni FreeRun Frýdek- Místek8800:30:1524
15MA2270Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:3722
16MA23233Suszko TomášBurik Team Element9100:30:4720
17MC2427Ožana Václavwww.zakisova- skolabehu.com6400:30:4918
18MB25127Hartíg DavidBurik Running Team7300:30:5216
19MA26255Kaluža LubošNVPP Team8200:30:5514
19MA26108Kučírek VojtěchTJ TŽ Třinec9300:30:5514
21MJ28131Ručka MartinBK Olbramice0000:31:0210
22MJ29252Solowski Tobiáš1.běžecký Jablunkov0100:31:058
23MJ30126Krupka MilanIndičtí běžci0300:31:076
24MA3192Gogela JakubBrumov-Bylnice8900:31:124
25MJ33162Kupczak DominikTřinec0000:31:182
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA54140Galaczová Eva1.běžecký Jablunkov9600:33:1070
2ZJ75146Marszalková Tereza1.běžecký Jablunkov0100:34:4462
3ZB8185Byrtusová Jana1.běžecký Jablunkov8200:35:0954
4ZJ86120Chovanečková NikolaSK Kopřivnice0500:35:2448
5ZC9537Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7000:36:0944
6ZB119227Haroková HanaHavířov7700:38:1240
7ZA133212Palicová NikolaTřinec8800:39:3138
8ZJ134214Sikorová Markéta1.běžecký Jablunkov0100:39:3336
9ZA15080Szpyrcová Renata1.běžecký Jablunkov9100:40:3734
10ZB15253Czeczotková HelenaNVPP Bocanovice7400:40:5432
11ZA153194Jirásková BáraBrzdy Horní Čermná9100:41:0330
12ZC154176Strnádková JanaDolní Kalná7100:41:1628
13ZB159130Kollarczyková MonikaBěžecká skupina v Českém Těšíně7500:41:4826
14ZC164141Brugerová MartinaKopřivnice7300:41:5824
15ZB167121Šenkeříková HanaKopřivnice8300:42:0122
16ZB1703Bukovská RadkaČeladná8200:42:1020
17ZJ172216Szotkowska AgnieszkaTJ Dolní Lomná0300:42:1818
18ZB175210Ciencialová AlenaALIS RUN TEAM8100:42:2116
19ZJ177219Kawuloková TeresaTJ Dolní Lomná0500:42:2914
20ZD17852Šokalová LudmilaStaříč5600:42:3712
21ZJ180220Tomanek EmaTJ Dolní Lomná0600:42:4610
22ZC18486Bieleszová Miluše1.běžecký Jablunkov6600:43:068
23ZA18742Morcinková TerezaMilujeme hory.eu9300:43:196
24ZC19068Martynková MarcelaBSvČT , MBMM6500:43:314
25ZA194186Lipka RenataČeský Těšín8900:43:562

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Žádám o připočtení bodů z tohoto závodu k předchozím. Momentálně jsem v celkovém pořadí současně na 5. a 42. místě v kategorii MC. Děkuji. Pavel Veselý
hsk.horni.rokytnice
Pavel Vesely opraven.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód