Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. ročník, Jarní cena Aquatollu

16.3.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. ročník, Jarní cena Aquatollu
  • datum konání: 16.3.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KVS Šumperk OB

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.3.2005Jarní cena Aquatollu-
15.3.2003Jarní cena Aquatollu67

Statistika závodu 5. ročník, Jarní cena Aquatollu

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 67

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stejskal Antonín492
Osladil Stanislav502
Vacek Martin692
Hejl Jan532
Krumer Miroslav492
Mannová Jaroslava712
Vepřek Radomír532
Krejčí Martin782
Knápek Lubomír592
Macháček Jiří532
Tonová Zdeňka582
Razým Jan572
Růžička Karel562
Šrámek Jaromír582
Hroch Stanislav562
Málek Jiří822
Straka Josef392
Vytlačilová Lenka842
Herbst Manfred412
Janů Zdeněk572
Medlík Ctirad582
Jirásková Eva642
Růžička Martin832
Sporek Miroslav542
Koštoval Jiří512
Kukula Zdeněk502
Koutný Vojtěch582
Paloncý Pavel632
Čechal Milan592
Dobeš Martin762
Drozd Lukáš812
Paloncýová Maria632

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3230Strachota PetrSeverka Šumperk8700:32:26-
2MJ4331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:40-
3MJ4432Tříska OndřejLoučná8600:33:46-
4MJ5233Hroch AntonínHanušovice8400:35:44-
Muži A (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:26:39-
2MA22Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:48-
3MA33Procházka JosefAC Česká Lípa7100:27:00-
4MA44Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:27:59-
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:02-
6MA77Krejčí MartinTTC Olomouc7800:29:21-
7MA1010Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:29-
8MA1111Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:29:31-
9MA1212Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:29:34-
10MA1313Vepřek Kamilneregistrován8000:30:13-
11MA1414Novák JanSKI Klub Šumperk8200:30:17-
12MA1718Málek JiříPrumka Galaxy8200:30:55-
13MA1920Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:31:00-
14MA2021Čmakal FrantišekBludov7700:31:10-
15MA2122Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7400:31:16-
16MA2627Kopa MichalSKP Šumperk7500:31:38-
17MA3028Fišnar JiříKouty7600:32:09-
18MA3129Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:32:16-
19MA3430Snášel LubomírBludov8100:32:47-
20MA3531Klučka ZdeněkŠumperk7600:32:54-
21MA3632Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:33:04-
22MA3833Dostál JiříDarek Přikryl6400:33:08-
23MA4034Tichý ViktorHoral Šumperk7100:33:11-
24MA4735Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:34:39-
25MA4936Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk6500:35:28-
26MA5137Vacula DavidDIDI Team Jeseník7000:35:43-
27MA5538Štrobl KarelPEPRO Bludov7100:36:35-
28MA5839Blažek MilanSKI Team Šumperk7200:37:22-
29MA6340Mann TomášAZ Ekotherm Šumperk6500:38:39-
30MA6441Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:38:55-
31MA7242Dobeš MartinKVS Šumperk OB7600:40:53-
32MA7443Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:41:02-
Muži B (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Filip VáclavAK Kroměříž6000:28:06-
2MB88Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:25-
3MB99Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:26-
4MB1515Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí5500:30:21-
5MB1616Drážný LadislavTatran Písařov5900:30:35-
6MB1819Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:58-
7MB2223Šrámek Jaromírneregistrován5800:31:17-
8MB2324Knápek LubomírProfitnes Šumperk5900:31:25-
9MB2425Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:28-
10MB2526Hejl JanAC Šumperk5300:31:33-
11MB2927Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:32:01-
12MB3728Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:33:05-
13MB3929Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:33:10-
14MB4130Sporek MiroslavFagus5400:33:29-
15MB4231Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty6200:33:32-
16MB4535Macháček JiříVíno Karabina5300:34:11-
17MB4832Churavý MiroslavHoral Šumperk5900:35:08-
18MB5033Fišnar JanLoučná5400:35:41-
19MB5434Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:35:55-
20MB6036Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:37:30-
21MB6137Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:37:32-
22MB6238Genčur LubošŠumperk6200:38:04-
23MB6639Koutný VojtěchPřerov5800:39:28-
24MB7140Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:40:46-
25MB7541Březina VladimírSeverka Šumperk5800:41:22-
26MB8242Kašpar JiříSokol Bohutín5300:46:06-
27MB8343Šuba LiborŠumperk5300:49:05-
Muži C (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2717Mikulka JosefŠumperk4900:31:48-
2MC2818Koštoval JiříJeseník5100:31:53-
3MC3319Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:32:40-
4MC4620Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:34:22-
5MC5321Stejskal AntonínVíno Karabina4900:35:52-
6MC5622Krumer MiroslavOstrov4900:36:40-
7MC6523Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:07-
8MC6924Fišnar JiříKouty5000:39:45-
9MC7825Lípa FrantišekHoral Šumperk4900:42:37-
10MC7926Osladil StanislavVíno Karabina5000:43:06-
Muži D (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5940Herbst ManfredJesdrev4100:37:27-
2MD6841Straka JosefŠumperk3900:39:41-
Ženy (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5739Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:11-
2ZA6740Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:39:35-
3ZA7041Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:25-
4ZA7342Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:40:55-
5ZA7643Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:42-
6ZA7744Strachotová EvaSeverka Šumperk6000:42:33-
7ZA8045Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB7200:45:16-
8ZA8146Švédová MichaelaŠumperk7700:45:17-
9ZA8447Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou5800:50:04-
Trať 8,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:26:39-
2MA22Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:26:48-
3MA33Procházka JosefAC Česká Lípa7100:27:00-
4MA44Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:27:59-
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:02-
1MB66Filip VáclavAK Kroměříž6000:28:06-
6MA77Krejčí MartinTTC Olomouc7800:29:21-
2MB88Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:29:25-
3MB99Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:26-
7MA1010Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:29-
8MA1111Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:29:31-
9MA1212Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.6700:29:34-
10MA1313Vepřek Kamilneregistrován8000:30:13-
11MA1414Novák JanSKI Klub Šumperk8200:30:17-
4MB1515Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí5500:30:21-
5MB1616Drážný LadislavTatran Písařov5900:30:35-
12MA1718Málek JiříPrumka Galaxy8200:30:55-
6MB1819Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:58-
13MA1920Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:31:00-
14MA2021Čmakal FrantišekBludov7700:31:10-
15MA2122Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB7400:31:16-
7MB2223Šrámek Jaromírneregistrován5800:31:17-
8MB2324Knápek LubomírProfitnes Šumperk5900:31:25-
9MB2425Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:31:28-
10MB2526Hejl JanAC Šumperk5300:31:33-
16MA2627Kopa MichalSKP Šumperk7500:31:38-
1MC2717Mikulka JosefŠumperk4900:31:48-
2MC2818Koštoval JiříJeseník5100:31:53-
11MB2927Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:32:01-
17MA3028Fišnar JiříKouty7600:32:09-
18MA3129Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:32:16-
1MJ3230Strachota PetrSeverka Šumperk8700:32:26-
3MC3319Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:32:40-
19MA3430Snášel LubomírBludov8100:32:47-
20MA3531Klučka ZdeněkŠumperk7600:32:54-
21MA3632Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:33:04-
12MB3728Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:33:05-
22MA3833Dostál JiříDarek Přikryl6400:33:08-
13MB3929Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:33:10-
23MA4034Tichý ViktorHoral Šumperk7100:33:11-
14MB4130Sporek MiroslavFagus5400:33:29-
15MB4231Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty6200:33:32-
2MJ4331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:33:40-
3MJ4432Tříska OndřejLoučná8600:33:46-
16MB4535Macháček JiříVíno Karabina5300:34:11-
4MC4620Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:34:22-
24MA4735Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:34:39-
17MB4832Churavý MiroslavHoral Šumperk5900:35:08-
25MA4936Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk6500:35:28-
18MB5033Fišnar JanLoučná5400:35:41-
26MA5137Vacula DavidDIDI Team Jeseník7000:35:43-
4MJ5233Hroch AntonínHanušovice8400:35:44-
5MC5321Stejskal AntonínVíno Karabina4900:35:52-
19MB5434Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:35:55-
27MA5538Štrobl KarelPEPRO Bludov7100:36:35-
6MC5622Krumer MiroslavOstrov4900:36:40-
1ZA5739Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:11-
28MA5839Blažek MilanSKI Team Šumperk7200:37:22-
1MD5940Herbst ManfredJesdrev4100:37:27-
20MB6036Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:37:30-
21MB6137Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:37:32-
22MB6238Genčur LubošŠumperk6200:38:04-
29MA6340Mann TomášAZ Ekotherm Šumperk6500:38:39-
30MA6441Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:38:55-
7MC6523Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:07-
23MB6639Koutný VojtěchPřerov5800:39:28-
2ZA6740Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:39:35-
2MD6841Straka JosefŠumperk3900:39:41-
8MC6924Fišnar JiříKouty5000:39:45-
3ZA7041Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:40:25-
24MB7140Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:40:46-
31MA7242Dobeš MartinKVS Šumperk OB7600:40:53-
4ZA7342Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:40:55-
32MA7443Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:41:02-
25MB7541Březina VladimírSeverka Šumperk5800:41:22-
5ZA7643Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:42-
6ZA7744Strachotová EvaSeverka Šumperk6000:42:33-
9MC7825Lípa FrantišekHoral Šumperk4900:42:37-
10MC7926Osladil StanislavVíno Karabina5000:43:06-
7ZA8045Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB7200:45:16-
8ZA8146Švédová MichaelaŠumperk7700:45:17-
26MB8242Kašpar JiříSokol Bohutín5300:46:06-
27MB8343Šuba LiborŠumperk5300:49:05-
9ZA8447Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou5800:50:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód