Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady

12.5.2002, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady
  • datum konání: 12.5.2002
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3525

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6615
Nechvíl Petr9115
Hejzlar Martin0214
Hübl Radek8813
Vorel Milan4012
Ožana Václav6412
Smoláková Alexandra9812
Razým Jan5712
Šlajs Tomáš6011
Kopecký Libor5611
Hanuš Petr6411
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Vacek Martin6910
Bielčik Jindřich4010
Bajer Milan5510
Siegel Josef5810
Novotný Luděk6210
Metelková Táňa729
Smolák Petr949
Frydrychová Eliška019
Svoboda Mojmír669
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Martincová Kristýna939
Marhold Petr789
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Gregora Jan008
Sedlák Jiří588
Boháč Pankrác068
Šafář Jaroslav518
Serbousková Sára048
Smoláková Dominika008
Dostálek Petr678
Červ Miloslav508
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Černá Kristýna938
Matyášová Jana658
Jansová Denisa028
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Bogdał Paweł768

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:48:38103,15
2MA22Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:3699,24
3MA34Dobšíček Pavel2 B Tým8000:50:0097,62
4MA55Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:2092,22
5MA76Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:51:3591,21
6MA97Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:0888,98
7MA148Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:4878,19
8MA159Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:55:1576,37
9MA1610Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:55:1676,30
10MA1911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:56:0972,72
11MA2412Dostálek PetrTěchonín6700:56:5469,69
12MA2513Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:56:5669,55
13MA2614Mikelka OskarSKM Vraclav7800:58:3363,01
14MA2715Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:58:5861,32
15MA2916Šlajs TomášKOB Choceň8300:59:36115,07
16MA3117Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:5357,61
17MA3218Bielčik PetrLichkov7100:59:5957,21
18MA3419Procházka PetrChoceň7401:00:1556,13
19MA3520Ouřecký MilošPardubice6701:00:2355,59
20MA3921Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:00:4753,97
21MA4122Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:01:3350,87
22MA4623Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:04:0640,54
23MA5024Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:1631,77
24MA5125Pátek MichalKOB Choceň8601:06:4992,67
25MA5226Pešek OndřejKOB Choceň8501:06:5792,26
26MA5927Borovec AlexKonstantinovy Lázně7601:08:3422,46
27MA6528Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:09:5317,14
28MA7129Blažek PetrChoceň6801:11:3310,39
29MA7830Sýkora BohumilKOB Choceň8601:18:2956,47
-MA-31Schejbal OldřichSkuhrov nad Bělou91DNF-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB432Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:51:01101,88
2MB633Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:27100,19
3MB834Filip LubošAC Choceň5900:52:0297,93
4MB1035Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:52:4295,34
5MB1236Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:0689,90
6MB1337Morajda LucianSKAO Chotěboř6200:54:1189,58
7MB1738Siegel JosefAC Choceň5800:55:5382,98
8MB2039Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:56:4079,94
9MB2240Šlajs TomášChoceň6000:56:4779,48
10MB2341Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:5379,09
11MB3042Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:59:5267,51
12MB4043Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:01:1462,20
13MB4244Novotný LuděkŽamberk6201:01:3860,65
14MB4345Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:01:5259,74
15MB4546Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:02:3257,15
16MB5347Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:0939,22
17MB6048Páriš AttilaKRB Chrudim6001:08:4732,88
18MB6349Krejčí MilanPardubice5301:09:0931,46
19MB6950Tarant LadislavPřelouč5801:11:0424,01
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1151Smitka LadislavKPBKV Mělník5200:53:23107,16
2MC1852Švec MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:56:0197,65
3MC2153Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:4295,18
4MC2854Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:59:2285,55
5MC3655Švadlena JiříKOB Choceň4601:00:3581,16
6MC3756Opitz JaromírHradec Králové5101:00:3781,04
7MC4757Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:3366,83
8MC4858Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:04:5365,62
9MC5759Krumer MiroslavOstrov u Lanškrouna4901:07:4155,51
10MC6460Černý MilanAC Choceň4801:09:1050,15
11MC6661Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:5647,38
12MC7062Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:2841,84
13MC7363Krejsa VáclavBering Praha5201:12:2938,17
14MC7564Tučný JanMK Pardubice4701:14:3030,89
15MC8065Linhart MilošAC Náchod4401:31:280,00
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3366Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:07109,76
2MD4467Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:02:04103,59
3MD5568Bielčik JindřichLichkov4001:07:2586,66
4MD7469Vorel MilanSlatiňany4001:12:5369,36
5MD8170Kalousek JanKČT Žamberk4101:36:450,00
6MD8271Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:320,00
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3872Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:40113,81
2ZA4973Paulů BlankaJilemnice5401:06:08106,93
3ZA5474Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:07:2293,25
4ZA5675Ouřecká RenátaPardubice7001:07:2892,94
5ZA5876Čtvrtečková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí6901:07:5491,61
6ZA6177Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:08:5798,70
7ZA6278Mertová MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí7601:09:0687,93
8ZA6779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:2694,37
9ZA6880Škodová PetraKOB Choceň8301:10:36106,53
10ZA7281Radlak KamilJihlava7201:11:5279,44
11ZA7632Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:15:2293,47
12ZA7782Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:16:4164,65
13ZA7983Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:25:1051,36
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:48:38103,15
2MA22Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:3699,24
3MA34Dobšíček Pavel2 B Tým8000:50:0097,62
1MB432Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:51:01101,88
4MA55Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:51:2092,22
2MB633Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:27100,19
5MA76Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:51:3591,21
3MB834Filip LubošAC Choceň5900:52:0297,93
6MA97Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:52:0888,98
4MB1035Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:52:4295,34
1MC1151Smitka LadislavKPBKV Mělník5200:53:23107,16
5MB1236Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:0689,90
6MB1337Morajda LucianSKAO Chotěboř6200:54:1189,58
7MA148Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:4878,19
8MA159Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:55:1576,37
9MA1610Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:55:1676,30
7MB1738Siegel JosefAC Choceň5800:55:5382,98
2MC1852Švec MiroslavTJ Sokol Potštejn5200:56:0197,65
10MA1911Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:56:0972,72
8MB2039Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:56:4079,94
3MC2153Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:56:4295,18
9MB2240Šlajs TomášChoceň6000:56:4779,48
10MB2341Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:56:5379,09
11MA2412Dostálek PetrTěchonín6700:56:5469,69
12MA2513Nikl JaroslavAFK Chrudim7700:56:5669,55
13MA2614Mikelka OskarSKM Vraclav7800:58:3363,01
14MA2715Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:58:5861,32
4MC2854Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:59:2285,55
15MA2916Šlajs TomášKOB Choceň8300:59:36115,07
11MB3042Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:59:5267,51
16MA3117Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:5357,61
17MA3218Bielčik PetrLichkov7100:59:5957,21
1MD3366Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:00:07109,76
18MA3419Procházka PetrChoceň7401:00:1556,13
19MA3520Ouřecký MilošPardubice6701:00:2355,59
5MC3655Švadlena JiříKOB Choceň4601:00:3581,16
6MC3756Opitz JaromírHradec Králové5101:00:3781,04
1ZA3872Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:40113,81
20MA3921Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:00:4753,97
12MB4043Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:01:1462,20
21MA4122Hynek PetrSK Nové Město n. Metují6301:01:3350,87
13MB4244Novotný LuděkŽamberk6201:01:3860,65
14MB4345Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:01:5259,74
2MD4467Fiala JaroslavENJO Pardubice3801:02:04103,59
15MB4546Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:02:3257,15
22MA4623Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7801:04:0640,54
7MC4757Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:3366,83
8MC4858Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:04:5365,62
2ZA4973Paulů BlankaJilemnice5401:06:08106,93
23MA5024Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:1631,77
24MA5125Pátek MichalKOB Choceň8601:06:4992,67
25MA5226Pešek OndřejKOB Choceň8501:06:5792,26
16MB5347Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:0939,22
3ZA5474Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:07:2293,25
3MD5568Bielčik JindřichLichkov4001:07:2586,66
4ZA5675Ouřecká RenátaPardubice7001:07:2892,94
9MC5759Krumer MiroslavOstrov u Lanškrouna4901:07:4155,51
5ZA5876Čtvrtečková PetraAtletika Jablonné nad Orlicí6901:07:5491,61
26MA5927Borovec AlexKonstantinovy Lázně7601:08:3422,46
17MB6048Páriš AttilaKRB Chrudim6001:08:4732,88
6ZA6177Novotná EvaClub 21 Letohrad4801:08:5798,70
7ZA6278Mertová MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí7601:09:0687,93
18MB6349Krejčí MilanPardubice5301:09:0931,46
10MC6460Černý MilanAC Choceň4801:09:1050,15
27MA6528Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7101:09:5317,14
11MC6661Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:5647,38
8ZA6779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:10:2694,37
9ZA6880Škodová PetraKOB Choceň8301:10:36106,53
19MB6950Tarant LadislavPřelouč5801:11:0424,01
12MC7062Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:11:2841,84
28MA7129Blažek PetrChoceň6801:11:3310,39
10ZA7281Radlak KamilJihlava7201:11:5279,44
13MC7363Krejsa VáclavBering Praha5201:12:2938,17
4MD7469Vorel MilanSlatiňany4001:12:5369,36
14MC7564Tučný JanMK Pardubice4701:14:3030,89
11ZA7632Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:15:2293,47
12ZA7782Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:16:4164,65
29MA7830Sýkora BohumilKOB Choceň8601:18:2956,47
13ZA7983Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:25:1051,36
15MC8065Linhart MilošAC Náchod4401:31:280,00
5MD8170Kalousek JanKČT Žamberk4101:36:450,00
6MD8271Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:320,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 88%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
75%

Názory na závod

Celkově dobrý,ale myslím si,že žen běhá v našem regiono dost a to by si zasloužilo udělat alespoň dvě kategorie.
petra.ct
Pěkný závod chybí juniorské kategorie a ženy nad 35 let
simunek
docela ušel
honza

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód