Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1887

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Bielčik Jindřich4019
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Sadílek Václav5013
Šimůnek Jan8213
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Krsek Jaroslav5112
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8011
Horáček Michal7511
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Novotný Jiří4510
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Čechal Milan599
Matyášová Jana659
Ehrig Rudolf489
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Marek Dalimil609
Javůrek Jiří489
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Mertová Michaela768
Mazač Jaroslav688
Jorová Ludmila628
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848
Ouřecká Renáta708

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ744Dobšíček Pavel2 B Tým8000:32:4020
2MJ319Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:37:5219
3MJ3634Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:38:2718
4MJ3845Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:38:5617
5MJ4616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:0916
6MJ5329Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:5815
7MJ5471Kubíček JanLitomyšl8700:41:0414
Muži A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:30:2730
2MA278Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:5229
3MA365Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:5828
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:31:0627
5MA549Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:1426
6MA637Dedek AlešSK Přerov7500:32:2925
7MA877Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:32:4524
8MA939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0423
9MA1017Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1422
10MA1138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3021
11MA1252Horák OndřejŠternberk7500:34:3420
12MA1474Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4119
13MA1743Mazač JaroslavSK Hronov6800:34:5918
14MA1860Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0417
15MA2023Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:35:4216
16MA2557Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:36:4315
17MA2854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:2214
18MA3079Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3613
19MA3740Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:38:4312
20MA4181Ondríšek JosefXXX6400:39:0411
21MA4341Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:39:1110
22MA4772Dostálek PetrTěchonín6700:40:279
23MA4833Dvořák PavelSK Přerov7700:40:298
24MA5150Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:487
25MA5612Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:41:336
26MA573Pečenka LiborXXX6100:41:485
27MA6151Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:43:014
28MA6653Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:44:003
29MA7176Záleský PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:45:222
Muži B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1315Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:34:3720
2MB1627Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:4919
3MB1961Špacír LadislavLoko Břeclav5500:35:3718
4MB2156Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:35:5517
5MB2919Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:2316
6MB3268Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:5815
7MB3348Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:5914
8MB3431Hejl JanŠumperk5300:38:1713
9MB3967Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:39:0012
10MB4235Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:0611
11MB4966Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:4510
12MB5147Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:489
13MB5513Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:078
14MB5955Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:41:557
15MB7370Kubíček JanLitomyšl5000:47:196
16MB7669Krňávek VojtěchXXX5400:49:325
17MB785Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:50:324
-MB-32Podešva VladimírŠumperk54DNF-
Muži C (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1514Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:4410
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:049
3MC2458Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:36:258
4MC267Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:36:557
5MC3546Vodička JanMK Radslavice 00:38:206
6MC50404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:465
7MC6759Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:44:064
8MC7262Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:45:563
9MC7975Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:212
Muži D (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4511Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:2610
2MD6030Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:309
3MD6321Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:43:328
4MD6436Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:517
5MD806Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:52:346
6MD8124Domanský IvoAVC Praha3800:57:125
Juniorky (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ628Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:43:2810
2ŽJ6510Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:43:599
3ŽJ6928Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:44:578
4ŽJ7425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:287
Ženy A (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2320Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:36:0910
2ZA2763Havelková DagmarJilemnice7200:37:119
3ZA4042Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:39:028
Ženy B (trať 7,900 km, 375,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4480Mališová KarlaUSK Praha6000:39:1910
2ZB5818Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:41:529
3ZB682Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:44:218
4ZB7064Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:45:067
5ZB7573Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:086
6ZB771Jirásková EvaLanškroun6400:50:295
Trať 7,900 km, 375,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7500:30:2730
2MA278Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:30:5229
3MA365Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:5828
4MA44Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava - Nike Team7100:31:0627
5MA549Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:32:1426
6MA637Dedek AlešSK Přerov7500:32:2925
1MJ744Dobšíček Pavel2 B Tým8000:32:4020
7MA877Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:32:4524
8MA939Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:0423
9MA1017Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:33:1422
10MA1138Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3021
11MA1252Horák OndřejŠternberk7500:34:3420
1MB1315Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:34:3720
12MA1474Rys JaromírSKP Holešov6400:34:4119
1MC1514Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:34:4410
2MB1627Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:4919
13MA1743Mazač JaroslavSK Hronov6800:34:5918
14MA1860Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:35:0417
3MB1961Špacír LadislavLoko Břeclav5500:35:3718
15MA2023Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:35:4216
4MB2156Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:35:5517
2MC2222Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:049
1ZA2320Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:36:0910
3MC2458Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4800:36:258
16MA2557Stránský TomášAtletika Albrechtice6500:36:4315
4MC267Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:36:557
2ZA2763Havelková DagmarJilemnice7200:37:119
17MA2854Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:37:2214
5MB2919Kubr VáclavKRB Chrudim5500:37:2316
18MA3079Dvořák JiříViking Jilemnice6300:37:3613
2MJ319Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:37:5219
6MB3268Malatín ŠtefanAAC Brno5500:37:5815
7MB3348Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:37:5914
8MB3431Hejl JanŠumperk5300:38:1713
5MC3546Vodička JanMK Radslavice 00:38:206
3MJ3634Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:38:2718
19MA3740Šesták KarelHauck Team Zlíč7100:38:4312
4MJ3845Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:38:5617
9MB3967Zdeněk BílýMaratón klub Pardubice5900:39:0012
3ZA4042Hanáková MiroslavaACP Brno - Nike Team6600:39:028
20MA4181Ondríšek JosefXXX6400:39:0411
10MB4235Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:0611
21MA4341Čechal JaroslavSokol Mistrovice6100:39:1110
1ZB4480Mališová KarlaUSK Praha6000:39:1910
1MD4511Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:2610
5MJ4616Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:40:0916
22MA4772Dostálek PetrTěchonín6700:40:279
23MA4833Dvořák PavelSK Přerov7700:40:298
11MB4966Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:4510
6MC50404Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:465
12MB5147Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:489
24MA5150Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:487
6MJ5329Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:40:5815
7MJ5471Kubíček JanLitomyšl8700:41:0414
13MB5513Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:078
25MA5612Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:41:336
26MA573Pečenka LiborXXX6100:41:485
2ZB5818Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:41:529
14MB5955Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:41:557
2MD6030Zálešák FrantišekKD Havířov3700:42:309
27MA6151Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:43:014
1ŽJ628Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:43:2810
3MD6321Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:43:328
4MD6436Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:43:517
2ŽJ6510Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:43:599
28MA6653Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:44:003
7MC6759Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:44:064
3ZB682Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:44:218
3ŽJ6928Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:44:578
4ZB7064Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:45:067
29MA7176Záleský PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:45:222
8MC7262Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:45:563
15MB7370Kubíček JanLitomyšl5000:47:196
4ŽJ7425Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:287
5ZB7573Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:086
16MB7669Krňávek VojtěchXXX5400:49:325
6ZB771Jirásková EvaLanškroun6400:50:295
17MB785Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:50:324
9MC7975Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:212
5MD806Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:52:346
6MD8124Domanský IvoAVC Praha3800:57:125

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód