Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dětřichovský memoriál, 28. ročník

8.5.2003, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Dětřichovský memoriál, 28. ročník
  • datum konání: 8.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Slovan Moravská Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2243Kalvoda JanSTŠ MO Moravská Třebová8600:29:46-
2MJ2444Matuška JaroslavMoravská Třebová8700:30:21-
3MJ2645Berger JanSTŠMO Moravská Třebová8400:30:46-
4MJ2946Berka MartinKunčina8700:31:46-
5MJ3047Hlaváč MartinMoravská Třebová8700:32:25-
6MJ4248Štěpař MichalSušice8600:34:12-
7MJ5449Bílek MichalÚstí nad Orlicí8700:37:40-
8MJ6050Barva ZdeněkMoravská Třebová8500:40:38-
Muži A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:25:18-
2MA22Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:50-
3MA53Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:26:53-
4MA64Šnobl MartinSaucony - Los rapidos7400:27:16-
5MA75Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:24-
6MA86Fořt MartinSPA Jablonec nad Nisou6800:27:32-
7MA117Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:27:53-
8MA128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:05-
9MA139Štěpař PetrMoravská Třebová6400:28:15-
10MA1410Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:18-
11MA1511Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:28:21-
12MA2312Hotař JiříNová Ves7300:29:48-
13MA3113Nováček PetrKunčina7900:32:48-
14MA3214Hložek StanislavUdánky6400:32:52-
15MA3315Horák JiříMoravská Třebová7200:33:00-
16MA3616Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:33:21-
17MA3917Pavliš RadekMoravská Třebová6800:34:01-
18MA4018Chlup JiříStaré Město7400:34:05-
19MA4719Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:35:47-
20MA4820Václavík PetrMoravská Třebová6500:36:08-
21MA4921Drozd JanMoravská Třebová7400:36:14-
Muži B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB314Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:17-
2MB415Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:26:29-
3MB1016Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:42-
4MB1917Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:29:20-
5MB2118Hala JosefMoravská Třebová5800:29:45-
6MB2813Motálek PetrTJ JE Dukovany6100:31:24-
7MB3719Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:57-
8MB4320Schneider LuděkMoravská Třebová6100:34:21-
9MB4621Roubínek MilanMoravská Třebová6300:35:20-
10MB5022Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:36:34-
11MB5523Ventruba MiroslavBrno5800:37:50-
12MB5724Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:17-
13MB5827Zoubek JaromírSDH Sušice5400:38:20-
14MB6225Baier PavelSvitavy5400:41:17-
15MB6726Bílek JanÚstí nad Orlicí5700:45:18-
Muži C (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1627Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:28:28-
2MC1728Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:50-
3MC1829Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:29:18-
4MC2030Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:35-
5MC3431Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:04-
6MC4132Lerch VladislavŽST Olomouc4800:34:07-
7MC4433Krumer MiroslavOstrov4900:34:34-
8MC5334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:30-
9MC6135Kubíček LubomírŠtíty5200:41:00-
10MC6336Kužel BohumilNezávislý amatér4900:41:24-
Muži D (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD937Krátký FrantišekViking Králiky4300:27:35-
2MD3838Bielčik JindřichLichkov4000:34:00-
3MD5939Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:06-
4MD6540Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:43:41-
5MD6641Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:45:08-
6MD6842Kapucián AloisMoravská Třebová2101:14:30-
Ženy A (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2551Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:25-
2ZA2752Fořtová IvetaSPA Jablonec nad Nisou7200:31:04-
3ZA3553Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:10-
4ZA5154Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:35-
5ZA5655Čechalová HanaTS Letohrad8600:38:16-
6ZA6456Vondráčková JanaMoravská Třebová 00:42:21-
Ženy B (trať 8,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4557Schneiderová BedřiškaKB Moravská Třebová6500:34:43-
2ZB5258Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:26-
Trať 8,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:25:18-
2MA22Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:50-
1MB314Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:17-
2MB415Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:26:29-
3MA53Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:26:53-
4MA64Šnobl MartinSaucony - Los rapidos7400:27:16-
5MA75Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:27:24-
6MA86Fořt MartinSPA Jablonec nad Nisou6800:27:32-
1MD937Krátký FrantišekViking Králiky4300:27:35-
3MB1016Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:27:42-
7MA117Glaser VáclavFORT SMS Ústí nad Orlicí7000:27:53-
8MA128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:05-
9MA139Štěpař PetrMoravská Třebová6400:28:15-
10MA1410Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:28:18-
11MA1511Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:28:21-
1MC1627Krsek JaroslavCTC Fort Ústí nad Orlicí5100:28:28-
2MC1728Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:50-
3MC1829Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:29:18-
4MB1917Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5600:29:20-
4MC2030Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:29:35-
5MB2118Hala JosefMoravská Třebová5800:29:45-
1MJ2243Kalvoda JanSTŠ MO Moravská Třebová8600:29:46-
12MA2312Hotař JiříNová Ves7300:29:48-
2MJ2444Matuška JaroslavMoravská Třebová8700:30:21-
1ZA2551Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:25-
3MJ2645Berger JanSTŠMO Moravská Třebová8400:30:46-
2ZA2752Fořtová IvetaSPA Jablonec nad Nisou7200:31:04-
6MB2813Motálek PetrTJ JE Dukovany6100:31:24-
4MJ2946Berka MartinKunčina8700:31:46-
5MJ3047Hlaváč MartinMoravská Třebová8700:32:25-
13MA3113Nováček PetrKunčina7900:32:48-
14MA3214Hložek StanislavUdánky6400:32:52-
15MA3315Horák JiříMoravská Třebová7200:33:00-
5MC3431Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:04-
3ZA3553Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:10-
16MA3616Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:33:21-
7MB3719Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:33:57-
2MD3838Bielčik JindřichLichkov4000:34:00-
17MA3917Pavliš RadekMoravská Třebová6800:34:01-
18MA4018Chlup JiříStaré Město7400:34:05-
6MC4132Lerch VladislavŽST Olomouc4800:34:07-
6MJ4248Štěpař MichalSušice8600:34:12-
8MB4320Schneider LuděkMoravská Třebová6100:34:21-
7MC4433Krumer MiroslavOstrov4900:34:34-
1ZB4557Schneiderová BedřiškaKB Moravská Třebová6500:34:43-
9MB4621Roubínek MilanMoravská Třebová6300:35:20-
19MA4719Havlík JaroslavMoravská Třebová7200:35:47-
20MA4820Václavík PetrMoravská Třebová6500:36:08-
21MA4921Drozd JanMoravská Třebová7400:36:14-
10MB5022Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:36:34-
4ZA5154Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:35-
2ZB5258Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:26-
8MC5334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:30-
7MJ5449Bílek MichalÚstí nad Orlicí8700:37:40-
11MB5523Ventruba MiroslavBrno5800:37:50-
5ZA5655Čechalová HanaTS Letohrad8600:38:16-
12MB5724Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:17-
13MB5827Zoubek JaromírSDH Sušice5400:38:20-
3MD5939Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:06-
8MJ6050Barva ZdeněkMoravská Třebová8500:40:38-
9MC6135Kubíček LubomírŠtíty5200:41:00-
14MB6225Baier PavelSvitavy5400:41:17-
10MC6336Kužel BohumilNezávislý amatér4900:41:24-
6ZA6456Vondráčková JanaMoravská Třebová 00:42:21-
4MD6540Bílek Alois Ing.Moravská Třebová3700:43:41-
5MD6641Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:45:08-
15MB6726Bílek JanÚstí nad Orlicí5700:45:18-
6MD6842Kapucián AloisMoravská Třebová2101:14:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč