hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh okolo přehrady Křetínky, 17. ročník

1.11.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh okolo přehrady Křetínky, 17. ročník
  • datum konání: 1.11.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BOP Křetínka

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní hala, Letovice
14.00 hodin

Přihlášky

ve sportovní hale od 11.00 do 13.30 hodin

Startovné

80,- Kč (v ceně zahrnuto občerstvení + dárek, pojištění)

Popis tratě

Délka 14,7 km.
Start a cíl běhu je u sportovní haly. Běží se po asfaltové komunikaci přes náměstí směrem na přehradu Křetínku směr křižovatka Vranová, Křetín, Lazinov, Svitavice, Meziříčko, sportovní hala. Trať je zřetelně značena žlutými šipkami.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování:
Je možné objednat na dny 31. 10. a 1. 11., popř. na jeden z těchto dnů na základě žádosti zaslané nejpozději do 24. 10. na adresu:
Antonín Žilka
Sadová 5
679 61 Letovice
Tel.: 516 475 222 (večer)
Mobil: 607 607 378

Cena ubytování cca 150,- Kč

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.11.2005Běh okolo přehrady Křetínky-

Statistika závodu Běh okolo přehrady Křetínky, 17. ročník

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (39 let a mladší) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:45:58-
2MA287Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:47:01-
3MA3107Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:48:42-
4MA5106Plachý LukášVSK Universita Brno8500:50:19-
5MA619Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:50:39-
6MA781Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:51:10-
7MA951Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:52:04-
8MA10102Krejčí JiříSokol Tuřany6600:52:46-
9MA1259Macura JanHorizont kola Novák7200:52:55-
10MA1398Kohut JanASK Blansko8500:53:06-
11MA1777Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:54:12-
12MA1840Šafář RadekAAC Brno8500:55:32-
13MA1996Šamonil RobertKOLA Novák7400:55:34-
14MA2495Videman TomášKunštát7000:56:52-
15MA2778Pospíchal VladimírTriangl Tri Team8300:57:15-
16MA2885Mach JakubAtletika Polička8500:57:20-
17MA3071Němec LeošSokol Boskovice7200:57:36-
18MA3137Jančařík PetrBrno6800:57:42-
19MA3480Pospíchal ZbyněkBrno8500:58:09-
20MA3546Formánek PetrKunštát6700:58:19-
21MA3976Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:59:26-
22MA41114Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6400:59:29-
23MA4679Šutera JosefAtletika Polička7901:00:28-
24MA5584Korbel JiříTJ SOKOL Blansko8401:02:25-
25MA67100Musil LiborRáječko7001:06:02-
26MA7358Formánek JanBoskovice7201:08:17-
27MA7741Chlup RomanAAC Brno8501:08:40-
28MA7869Pokorný TomášBrno7201:09:09-
29MA839Kalina RadekCyklo Kalina7201:10:33-
30MA88112Moravec JiříKola Novák Blansko7701:11:58-
31MA8915Jež ZdeněkKamenný játra7701:12:43-
32MA9010Klíč MarianCyklo Letovice7501:13:54-
33MA918Pavur MichalSuvenýři TELETUBIES7401:14:07-
34MA9372Skoták RadekFan club BOP7201:15:00-
35MA941Pařil Lukášneregistrován8201:15:02-
36MA9799Skoták JaroslavFan club BOP7601:16:14-
37MA10214Hruška JiříKamenný játra7801:18:42-

Muži B (40-49 let) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB462Hajzler JiříAHA Vyškov6300:49:51-
2MB813Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:51-
3MB1166Havlík MiroslavTTT Rájec Jestřebí5800:52:51-
4MB22105Plachý LubomírVSK Universita Brno6300:56:42-
5MB2370Malatín ŠtefanAAC Brno5500:56:50-
6MB2697Novák ZdeněkKOLA Novák6100:57:05-
7MB29109Hrubý JosefKOLA Novák6200:57:26-
8MB3738Fiedler JanStart Brno5600:58:50-
9MB3890Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:58:53-
10MB4023Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:59:28-
11MB4465Kunc JosefLRS Vyškov6000:59:52-
12MB4791Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:00:50-
13MB4968Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:01:16-
14MB52111Daněk MilanKola Novák Blansko6201:01:50-
15MB543Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:02:24-
16MB5624Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:02:27-
17MB5830Steklý JosefSvitavy5501:02:37-
18MB6025Tomanec PetrTJ Svitavy5601:03:46-
19MB626Novák LubomírTTC Brno5801:04:28-
20MB64104Kadlec LuděkSLATINA Brno6201:04:51-
21MB7612Šilberský PetrBlansko6101:08:33-
22MB7927Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:09:27-
23MB8131Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:09:38-
24MB9955Mezsarosz AntonORBIT Brno5901:17:25-
24MB9954Zadák KarelPINKY Veselka5401:17:25-
26MB10522Purket Milanneregistrován6101:19:46-

Muži C (50-59 let) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC144Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:53:11-
2MC155Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:53:50-
3MC1660Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:54:08-
4MC2183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:56:36-
5MC2589Koštoval JiříJeseník5100:56:55-
6MC3282Pospíchal VladimírTTT Rájec Jestřebí5200:57:46-
7MC33101Rusek TomášMoravská Slávia Brno4800:57:54-
8MC3663Mareš BohumilLEAR Brno5100:58:39-
9MC4539Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:59:59-
10MC5367Havlík JiříSK Jestřebí5301:02:09-
11MC6126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:04:15-
12MC6374Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:44-
13MC6642Frank PavelSokol Holubice4701:05:41-
14MC6816Bělka JaroslavČD Vyškov5201:06:10-
15MC69103Mikita PavelTTC Ráječko5201:06:46-
16MC82108David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5101:10:21-
17MC9692Tuček JosefKRB Chrudim4401:15:35-
18MC9849Sedláček PavelTriatlon Brno5301:16:32-
19MC10943Jirásek VladimírBrno5301:27:53-

Muži D (60-69 let) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5044Haberland JanSokol Brno4201:01:33-
2MD5775Herlich KurtLiga 100 Prostějov3401:02:36-
3MD7088Herbst ManfredJeseník4101:07:31-
4MD7150Hrubý MilanASK Blansko3801:07:54-
5MD7221Lech JiříPLKI Tým Brno3701:07:58-
6MD7457Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:08:19-
7MD8486Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:48-
8MD8520Mahovský FrantišekACC Brno4001:11:02-
9MD8729Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:38-
10MD1012Kubík JosefSK Ptačina3801:17:28-

Muži E (70 let starší) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11194Dominik OldřichLoko Olomouc2501:37:35-

Ženy A (34 let a mladší) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4235Kalovská LenkaAAC Brno7000:59:32-
2ZA4361Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:59:50-
3ZA4848Kociánova JiřinaVSK VUT Brno8101:00:59-
4ZA5928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:50-
5ZA8036Pešlová AlenaAAC Brno8301:09:37-
6ZA10217Dvořáčková AndreaFan club BOP8201:18:42-
7ZA10711Hubálková JanaAC Praha 18907401:24:17-
8ZA1107Skotáková JaroslavaFan club BOP6901:36:07-

Ženy B (35-44 let) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2052Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:55:51-
2ZB51110Žákovská AlenaHorizont Brno6201:01:39-
3ZB8632Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:15-
4ZB10464Prchlíková IrenaBoskovice6301:19:33-

Ženy C (45 let a starší) (trať 14,700 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6573Novotná EvaLetohrad4801:05:13-
2ŽC7533Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:20-
3ŽC9256Dvořáčková DagmarTK Brno5001:14:44-
4ŽC9547Cupalová EvaČD Holubice4701:15:18-
5ŽC10618Hrozová MilenaČD Vyškov5401:22:57-
6ŽC10845Jirásková Věraneregistrována5501:27:52-

Trať 14,700 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:45:58-
2MA287Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:47:01-
3MA3107Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:48:42-
1MB462Hajzler JiříAHA Vyškov6300:49:51-
4MA5106Plachý LukášVSK Universita Brno8500:50:19-
5MA619Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:50:39-
6MA781Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:51:10-
2MB813Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:51-
7MA951Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:52:04-
8MA10102Krejčí JiříSokol Tuřany6600:52:46-
3MB1166Havlík MiroslavTTT Rájec Jestřebí5800:52:51-
9MA1259Macura JanHorizont kola Novák7200:52:55-
10MA1398Kohut JanASK Blansko8500:53:06-
1MC144Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:53:11-
2MC155Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:53:50-
3MC1660Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:54:08-
11MA1777Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:54:12-
12MA1840Šafář RadekAAC Brno8500:55:32-
13MA1996Šamonil RobertKOLA Novák7400:55:34-
1ZB2052Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:55:51-
4MC2183Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:56:36-
4MB22105Plachý LubomírVSK Universita Brno6300:56:42-
5MB2370Malatín ŠtefanAAC Brno5500:56:50-
14MA2495Videman TomášKunštát7000:56:52-
5MC2589Koštoval JiříJeseník5100:56:55-
6MB2697Novák ZdeněkKOLA Novák6100:57:05-
15MA2778Pospíchal VladimírTriangl Tri Team8300:57:15-
16MA2885Mach JakubAtletika Polička8500:57:20-
7MB29109Hrubý JosefKOLA Novák6200:57:26-
17MA3071Němec LeošSokol Boskovice7200:57:36-
18MA3137Jančařík PetrBrno6800:57:42-
6MC3282Pospíchal VladimírTTT Rájec Jestřebí5200:57:46-
7MC33101Rusek TomášMoravská Slávia Brno4800:57:54-
19MA3480Pospíchal ZbyněkBrno8500:58:09-
20MA3546Formánek PetrKunštát6700:58:19-
8MC3663Mareš BohumilLEAR Brno5100:58:39-
8MB3738Fiedler JanStart Brno5600:58:50-
9MB3890Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:58:53-
21MA3976Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:59:26-
10MB4023Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:59:28-
22MA41114Kyzlink KarelASK TT Ski Blansko6400:59:29-
1ZA4235Kalovská LenkaAAC Brno7000:59:32-
2ZA4361Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:59:50-
11MB4465Kunc JosefLRS Vyškov6000:59:52-
9MC4539Adamec ZdeněkMISS Studénka5200:59:59-
23MA4679Šutera JosefAtletika Polička7901:00:28-
12MB4791Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:00:50-
3ZA4848Kociánova JiřinaVSK VUT Brno8101:00:59-
13MB4968Zoubek KarelMK CEA Boskovice6001:01:16-
1MD5044Haberland JanSokol Brno4201:01:33-
2ZB51110Žákovská AlenaHorizont Brno6201:01:39-
14MB52111Daněk MilanKola Novák Blansko6201:01:50-
10MC5367Havlík JiříSK Jestřebí5301:02:09-
15MB543Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5901:02:24-
24MA5584Korbel JiříTJ SOKOL Blansko8401:02:25-
16MB5624Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:02:27-
2MD5775Herlich KurtLiga 100 Prostějov3401:02:36-
17MB5830Steklý JosefSvitavy5501:02:37-
4ZA5928Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:02:50-
18MB6025Tomanec PetrTJ Svitavy5601:03:46-
11MC6126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:04:15-
19MB626Novák LubomírTTC Brno5801:04:28-
12MC6374Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:44-
20MB64104Kadlec LuděkSLATINA Brno6201:04:51-
1ŽC6573Novotná EvaLetohrad4801:05:13-
13MC6642Frank PavelSokol Holubice4701:05:41-
25MA67100Musil LiborRáječko7001:06:02-
14MC6816Bělka JaroslavČD Vyškov5201:06:10-
15MC69103Mikita PavelTTC Ráječko5201:06:46-
3MD7088Herbst ManfredJeseník4101:07:31-
4MD7150Hrubý MilanASK Blansko3801:07:54-
5MD7221Lech JiříPLKI Tým Brno3701:07:58-
26MA7358Formánek JanBoskovice7201:08:17-
6MD7457Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:08:19-
2ŽC7533Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:20-
21MB7612Šilberský PetrBlansko6101:08:33-
27MA7741Chlup RomanAAC Brno8501:08:40-
28MA7869Pokorný TomášBrno7201:09:09-
22MB7927Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:09:27-
5ZA8036Pešlová AlenaAAC Brno8301:09:37-
23MB8131Zejda IvoMoravská Slávia Brno5601:09:38-
16MC82108David LudvíkTJ Sokol Slavkov u Brna5101:10:21-
29MA839Kalina RadekCyklo Kalina7201:10:33-
7MD8486Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:10:48-
8MD8520Mahovský FrantišekACC Brno4001:11:02-
3ZB8632Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:15-
9MD8729Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:38-
30MA88112Moravec JiříKola Novák Blansko7701:11:58-
31MA8915Jež ZdeněkKamenný játra7701:12:43-
32MA9010Klíč MarianCyklo Letovice7501:13:54-
33MA918Pavur MichalSuvenýři TELETUBIES7401:14:07-
3ŽC9256Dvořáčková DagmarTK Brno5001:14:44-
34MA9372Skoták RadekFan club BOP7201:15:00-
35MA941Pařil Lukášneregistrován8201:15:02-
4ŽC9547Cupalová EvaČD Holubice4701:15:18-
17MC9692Tuček JosefKRB Chrudim4401:15:35-
36MA9799Skoták JaroslavFan club BOP7601:16:14-
18MC9849Sedláček PavelTriatlon Brno5301:16:32-
24MB9955Mezsarosz AntonORBIT Brno5901:17:25-
24MB9954Zadák KarelPINKY Veselka5401:17:25-
10MD1012Kubík JosefSK Ptačina3801:17:28-
6ZA10217Dvořáčková AndreaFan club BOP8201:18:42-
37MA10214Hruška JiříKamenný játra7801:18:42-
4ZB10464Prchlíková IrenaBoskovice6301:19:33-
26MB10522Purket Milanneregistrován6101:19:46-
5ŽC10618Hrozová MilenaČD Vyškov5401:22:57-
7ZA10711Hubálková JanaAC Praha 18907401:24:17-
6ŽC10845Jirásková Věraneregistrována5501:27:52-
19MC10943Jirásek VladimírBrno5301:27:53-
8ZA1107Skotáková JaroslavaFan club BOP6901:36:07-
1ME11194Dominik OldřichLoko Olomouc2501:37:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód