Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Metuje, 43. ročník

11.10.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Metuje, 43. ročník
  • datum konání: 11.10.2003
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB722Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:06-
2MB923Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:52-
3MB1024Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:16-
4MB1225Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:58-
5MB1326Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:36:13-
6MB1427Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:29-
7MB1528Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:40-
8MB1929Frinta PetrIVT Náchod5800:37:29-
9MB2430Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:41-
10MB2531Wheeler PaulOverton A.C.6000:38:45-
11MB2932Tichý PavelAC Náchod6300:39:18-
12MB3733Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:53-
13MB4634Škrha JiříPraha6100:44:34-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1135Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:35:47-
2MC1836Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:24-
3MC2337Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:38:24-
4MC3038Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:35-
5MC3139Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:40-
6MC3940Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:25-
7MC4241Stein KarelNáchod4700:43:24-
8MC4442Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:56-
9MC4743Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:45:24-
10MC5044Krumer MiroslavOstrov4900:45:47-
11MC5845Linhart MilošAC Náchod4400:51:33-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1645Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:59-
2MD3646Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:31-
3MD4347Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:43:36-
4MD4948Jelínek MatějHradec Králové4200:45:37-
5MD5449Vorel MilanSlatiňany4000:48:30-
6MD5550Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:47-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2051Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:40-
2ZA2152Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:54-
3ZA4053Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:41:36-
4ZA4754Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:45:24-
5ZA5355Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:47:27-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2656Wheeler CathOverton A.C.6000:38:59-
2ZB5657Vacková HanaSK Hronov5600:50:42-
3ZB5958Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:31-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:41-
2MA22Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:32:59-
3MA33Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:33:03-
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:12-
5MA55Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:33:38-
6MA66Martínek FilipAC Praha 18906900:34:02-
1MB722Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:06-
7MA87Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:32-
2MB923Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:52-
3MB1024Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:16-
1MC1135Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:35:47-
4MB1225Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:58-
5MB1326Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:36:13-
6MB1427Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:29-
7MB1528Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:36:40-
1MD1645Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:59-
8MA178Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:37:18-
2MC1836Švec MiroslavSokol Potštejn5200:37:24-
8MB1929Frinta PetrIVT Náchod5800:37:29-
1ZA2051Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:40-
2ZA2152Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:54-
9MA219Čipera RadekSKI Radvanice6400:37:54-
3MC2337Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:38:24-
9MB2430Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:41-
10MB2531Wheeler PaulOverton A.C.6000:38:45-
1ZB2656Wheeler CathOverton A.C.6000:38:59-
10MA2710Fichtner AdamPrťa Sport Hronov8500:39:05-
11MA2811Vašíček MartinSKI Radvanice7100:39:10-
11MB2932Tichý PavelAC Náchod6300:39:18-
4MC3038Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:35-
5MC3139Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:40-
12MA3212Ulich RomanMaterial Technology7100:39:48-
13MA3313Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:39:56-
14MA3414Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:40:11-
15MA3515Podstavec MichalKellys8400:40:19-
2MD3646Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:31-
12MB3733Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:40:53-
16MA3816Macek MartinHO Hradec Králové6400:40:56-
6MC3940Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:41:25-
3ZA4053Rohulánová AnnaSK Nové Město nad Metují8500:41:36-
17MA4117Siegel JosefAC Choceň8600:42:41-
7MC4241Stein KarelNáchod4700:43:24-
3MD4347Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:43:36-
8MC4442Skopal JiříJitro Hradec Králové4700:43:56-
18MA4518Šimko JuliusSokol Týniště nad Orlicí6700:44:11-
13MB4634Škrha JiříPraha6100:44:34-
9MC4743Vít ČestmírDP Hradec Králové4500:45:24-
4ZA4754Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:45:24-
4MD4948Jelínek MatějHradec Králové4200:45:37-
10MC5044Krumer MiroslavOstrov4900:45:47-
19MA5119Šnajdr DanielSK Nové Město nad Metují7700:46:06-
20MA5220Václav DavidSmiřice7400:46:51-
5ZA5355Žďárská AnetaSK Nové Město nad Metují8400:47:27-
5MD5449Vorel MilanSlatiňany4000:48:30-
6MD5550Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:48:47-
2ZB5657Vacková HanaSK Hronov5600:50:42-
21MA5721Podstavec FilipPrťa Sport Hronov9000:51:12-
11MC5845Linhart MilošAC Náchod4400:51:33-
3ZB5958Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:56:31-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

první

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód