Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

17.4.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 17.4.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou

Sociální sítě

Místo konání

sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
14 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 6 km, převýšení 334 m
asfalt a terén

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 5.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 5.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Krupka
Dolní Podluží 468
407 55
tel. 412 384 222
mobil 728 679 637

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1339

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Kalvoda Břetislav558
Šimůnek Jan498
Merta Jaroslav358
Šmída Oldřich488
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ311Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:27:0220
2MJ538Pavlišta VítAFK Chrudim8500:27:1819
3MJ1424Bartoň EduardSK Štíty8500:30:1718
4MJ2335Hahn BernardSki klub Kotthar8800:32:0217
5MJ4542Pokorný VáclavKokořín9000:39:3016
Muži A (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:24:5730
2MA224Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:26:0529
3MA419Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:1728
4MA78Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:4427
5MA109Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:0926
6MA1658Novotný JiříKateřinky7100:30:2825
7MA1748Novota JanVarnsdorf8100:30:3224
8MA1810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:5723
9MA2030Vodseďálek JanDukla Liberec8300:31:1522
10MA2151Novák JaroslavVarnsdorf7900:31:2121
11MA2249Švarc OndřejVarnsdorf8300:31:2520
12MA2460Hofman KarelHK Varnsdorf6900:32:1819
13MA2850Stránský JiříJablonec nad Nisou8100:32:4918
14MA3212Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2317
15MA3443Moštěk JanKokořín8200:33:4516
16MA5247Lanča MilanVarnsdorf7300:43:4515
Muži B (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:27:3820
2MB831Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:28:2619
3MB926Holcr MilanAK Bílina6200:28:5118
4MB1159Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:2217
5MB1941Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:31:0616
6MB3057Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:33:0015
Muži C (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1228Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:29:3420
2MC1337Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1119
3MC1544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:30:2218
4MC3354Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:33:3217
5MC3740Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:3216
6MC3933Tučný JanMK Pardubice4700:36:4815
7MC4145Horák JaroslavElite Varnsdorf4800:37:2414
8MC484Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:2313
9MC4955Švarc PetrGymnázium Rumburk5400:40:5512
10MC5421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:4111
11MC5522Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:46:4610
12MC5746Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:47:369
Muži D (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2936Biemann GötzJiskra Harrachov4300:32:5210
2MD355Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:469
3MD3827Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:36:118
4MD432Linhart MilošAC Náchod4400:38:557
5MD4720Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:186
6MD5925Domanský IvoAVC Praha3800:53:155
Muži E (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5332Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:2110
2ME587Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:52:099
Juniorky (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2555Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou8600:32:2710
2ŽJ5114Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:339
Ženy A (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA263Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:32:3410
2ZA3616Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:489
3ZA4015Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:008
4ZA4218Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:037
5ZA5013Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:41:236
6ZA561Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:47:065
Ženy B (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB276Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4310
2ZB4417Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:199
3ZB4639Vergeinerová EvaOsečná6200:40:048
Ženy C (trať 6,000 km, 334,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3134Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:0610
Trať 6,000 km, 334,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:24:5730
2MA224Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:26:0529
1MJ311Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:27:0220
3MA419Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:1728
2MJ538Pavlišta VítAFK Chrudim8500:27:1819
1MB656Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5900:27:3820
4MA78Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:4427
2MB831Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:28:2619
3MB926Holcr MilanAK Bílina6200:28:5118
5MA109Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:29:0926
4MB1159Dvořák JiříViking Jilemnice6300:29:2217
1MC1228Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:29:3420
2MC1337Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1119
3MJ1424Bartoň EduardSK Štíty8500:30:1718
3MC1544Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:30:2218
6MA1658Novotný JiříKateřinky7100:30:2825
7MA1748Novota JanVarnsdorf8100:30:3224
8MA1810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:5723
5MB1941Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:31:0616
9MA2030Vodseďálek JanDukla Liberec8300:31:1522
10MA2151Novák JaroslavVarnsdorf7900:31:2121
11MA2249Švarc OndřejVarnsdorf8300:31:2520
4MJ2335Hahn BernardSki klub Kotthar8800:32:0217
12MA2460Hofman KarelHK Varnsdorf6900:32:1819
1ŽJ2555Zuzánková TerezaTatran Jablonec nad Nisou8600:32:2710
1ZA263Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:32:3410
1ZB276Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4310
13MA2850Stránský JiříJablonec nad Nisou8100:32:4918
1MD2936Biemann GötzJiskra Harrachov4300:32:5210
6MB3057Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:33:0015
1ŽC3134Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:33:0610
14MA3212Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:2317
4MC3354Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:33:3217
15MA3443Moštěk JanKokořín8200:33:4516
2MD355Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:469
2ZA3616Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:489
5MC3740Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:35:3216
3MD3827Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:36:118
6MC3933Tučný JanMK Pardubice4700:36:4815
3ZA4015Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:008
7MC4145Horák JaroslavElite Varnsdorf4800:37:2414
4ZA4218Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:037
4MD432Linhart MilošAC Náchod4400:38:557
2ZB4417Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:199
5MJ4542Pokorný VáclavKokořín9000:39:3016
3ZB4639Vergeinerová EvaOsečná6200:40:048
5MD4720Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:186
8MC484Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:40:2313
9MC4955Švarc PetrGymnázium Rumburk5400:40:5512
5ZA5013Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:41:236
2ŽJ5114Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:339
16MA5247Lanča MilanVarnsdorf7300:43:4515
1ME5332Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:44:2110
10MC5421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:4111
11MC5522Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:46:4610
6ZA561Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:47:065
12MC5746Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:47:369
2ME587Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:52:099
6MD5925Domanský IvoAVC Praha3800:53:155

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 82%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 78%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

krásný závod v krásném prostředí,ideální pro začátek poháru
marie.bartonova1
super závod, poslední úsek po asfaltu je infarktovej :)
bahen
Pěkný závod s vyloučením motorových vozidel. Krásná rozhledna, milí lidé.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód