13.3.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
8.3.2003 | Choceňský kros, 12. ročník | 145 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
10.3.2001 | Choceňský běh | 61 |
4.3.2000 | Choceňský kros 9.ročník | 102 |
20.3.1999 | Veřejný kros v Chocni, 8.ročník | 93 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Metelková Táňa | 72 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 8 |
Řemínek Štěpán | 89 | 8 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 8 |
Kopecký Libor | 56 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Krumer Miroslav | 49 | 8 |
Dudek Milan | 91 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 8 |
Siegel Jakub | 92 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Rychtaříková Iva | 85 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Siegel Josef | 86 | 7 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 7 |
Filip Luboš | 59 | 7 |
Smoláková Valérie | 93 | 7 |
Hanušová Veronika | 97 | 7 |
Šlajs Tomáš | 60 | 7 |
Smoláková Alexandra | 98 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Kopecký Jan | 90 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Šlajs Tomáš | 83 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Novotná Eva | 48 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Prachař David | 94 | 6 |
Pilgr Luděk | 76 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 10 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:42 | - |
2 | Ž2 | 7 | 2 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:53 | - |
3 | Ž2 | 8 | 72 | Oubrechtová Martina | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:54 | - |
4 | Ž2 | 10 | 80 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | - |
5 | Ž2 | 11 | 16 | Rechterová Eliška | Hvězda Pardubice | 95 | 00:03:01 | - |
6 | Ž2 | 13 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:06 | - |
7 | Ž2 | 14 | 86 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:20 | - |
8 | Ž2 | 16 | 81 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:03:52 | - |
9 | Ž2 | 17 | 35 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 9 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:27 | - |
2 | M2 | 2 | 85 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:28 | - |
3 | M2 | 4 | 41 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:02:43 | - |
4 | M2 | 5 | 90 | Toušek Petr | AC Choceň | 95 | 00:02:44 | - |
5 | M2 | 6 | 94 | Horný Lukáš | Hvězda Pardubice | 97 | 00:02:51 | - |
6 | M2 | 9 | 51 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:56 | - |
7 | M2 | 11 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:01 | - |
8 | M2 | 15 | 29 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:12 | - |
2 | M3 | 2 | 26 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | - |
3 | M3 | 3 | 37 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:26 | - |
4 | M3 | 4 | 30 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:29 | - |
5 | M3 | 6 | 70 | Uhnavý Jakub | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:03:31 | - |
6 | M3 | 7 | 87 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:32 | - |
7 | M3 | 10 | 93 | Horný Petr | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:48 | - |
8 | M3 | 11 | 71 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:04:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 91 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:29 | - |
2 | Ž3 | 8 | 38 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:35 | - |
3 | Ž3 | 9 | 12 | Hnutová Dagmar | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:41 | - |
4 | Ž3 | 12 | 15 | Kastlová Veronika | Hvězda Pardubice | 94 | 00:04:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:30 | - |
2 | ŽM | 2 | 54 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:07:37 | - |
3 | ŽM | 3 | 96 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:44 | - |
4 | ŽM | 4 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:52 | - |
5 | ŽM | 5 | 47 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:56 | - |
6 | ŽM | 6 | 48 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:57 | - |
7 | ŽM | 7 | 83 | Kudrnová Markéta | AC Choceň | 92 | 00:08:37 | - |
8 | ŽM | 8 | 92 | Bezdíčková Pavla | Choceň | 92 | 00:09:01 | - |
- | ŽM | - | 76 | Závodní Aneta | Chlumek | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:55 | - |
2 | MM | 2 | 69 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 00:08:56 | - |
3 | MM | 5 | 11 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:08 | - |
4 | MM | 6 | 88 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:09:26 | - |
5 | MM | 9 | 55 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:14 | - |
6 | MM | 10 | 68 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:10:26 | - |
7 | MM | 11 | 13 | Trnka Pavel | Hvězda Pardubice | 92 | 00:10:49 | - |
8 | MM | 15 | 21 | Richter Jakub | Hvězda Pardubice | 92 | 00:11:01 | - |
9 | MM | 16 | 77 | Myšák Mojmír | Dvořisko | 92 | 00:12:08 | - |
10 | MM | 17 | 20 | Moravec Filip | Hvězda Pardubice | 92 | 00:12:12 | - |
11 | MM | 19 | 78 | Malík Luboš | Choceň | 92 | 00:14:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 52 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:08:58 | - |
2 | ŽS | 4 | 40 | Marešová Michaela | ŠAK Pardubice | 89 | 00:09:02 | - |
3 | ŽS | 7 | 82 | Karlová Veronika | AC Hradec Králové | 90 | 00:09:43 | - |
4 | ŽS | 8 | 49 | Šimonová Monika | Nové Město na Moravě | 90 | 00:09:45 | - |
5 | ŽS | 12 | 17 | Melichová Veronika | Hvězda Pardubice | 90 | 00:10:50 | - |
6 | ŽS | 13 | 73 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | - |
6 | ŽS | 13 | 74 | Korábová Pavlína | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | - |
8 | ŽS | 18 | 18 | Soudková Alena | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:11:10 | - |
2 | MS | 2 | 23 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:28 | - |
3 | MS | 3 | 44 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:39 | - |
4 | MS | 4 | 57 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:48 | - |
5 | MS | 5 | 19 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:11:58 | - |
6 | MS | 6 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:12:01 | - |
7 | MS | 7 | 25 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | - |
8 | MS | 9 | 58 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:12:43 | - |
8 | MS | 9 | 1 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:43 | - |
10 | MS | 11 | 60 | Vlček Petr | Atletika Polička | 89 | 00:13:09 | - |
11 | MS | 12 | 67 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:13:31 | - |
12 | MS | 13 | 14 | Trnka Lukáš | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:34 | - |
13 | MS | 15 | 22 | Brýdl Ivo | Hvězda Pardubice | 89 | 00:13:43 | - |
14 | MS | 17 | 79 | Svoboda Tomáš | Chlumek | 90 | 00:14:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 42 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:14:42 | - |
2 | MD | 2 | 89 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:14:58 | - |
3 | MD | 3 | 95 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:15:20 | - |
4 | MD | 4 | 45 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:15:34 | - |
5 | MD | 6 | 64 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:15:53 | - |
6 | MD | 7 | 61 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:16:10 | - |
7 | MD | 8 | 63 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:16:25 | - |
8 | MD | 9 | 24 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:16:33 | - |
9 | MD | 10 | 66 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:16:36 | - |
10 | MD | 11 | 33 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:13 | - |
11 | MD | 13 | 34 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:17:56 | - |
12 | MD | 15 | 97 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:18:13 | - |
13 | MD | 17 | 62 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:18:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 27 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:39 | - |
2 | ŽD | 14 | 65 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:13:35 | - |
3 | ŽD | 16 | 50 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:13:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 8 | 9 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:30:06 | 104,93 |
2 | MJ | 10 | 62 | Marcinčin Jakub | Jiskra Ústí nad Orlicí | 86 | 00:31:07 | 98,34 |
3 | MJ | 13 | 5 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:31:22 | 96,72 |
4 | MJ | 14 | 63 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:32:42 | 88,08 |
5 | MJ | 17 | 8 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:33:01 | 86,03 |
- | MJ | - | 26 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 59 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:27:40 | 101,28 |
2 | MA | 2 | 6 | Hubáček Petr | TJ Nové Město na Moravě | 78 | 00:27:53 | 99,72 |
3 | MA | 3 | 24 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:27:59 | 99,00 |
4 | MA | 4 | 64 | Kratochvíl Miloš | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 75 | 00:28:30 | 95,29 |
5 | MA | 6 | 16 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:13 | 90,14 |
6 | MA | 7 | 28 | Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 66 | 00:29:41 | 86,79 |
7 | MA | 9 | 14 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:30:46 | 79,01 |
8 | MA | 11 | 65 | Šebek Michal | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:31:12 | 75,90 |
9 | MA | 12 | 66 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:31:20 | 74,94 |
10 | MA | 15 | 11 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 00:32:46 | 64,64 |
11 | MA | 16 | 69 | Částek Michal | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 00:32:53 | 63,81 |
12 | MA | 18 | 60 | Horný Petr | Hvězda Pardubice | 69 | 00:33:02 | 62,73 |
13 | MA | 20 | 15 | Teplý Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 78 | 00:33:06 | 62,25 |
14 | MA | 21 | 68 | Kašpar Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 74 | 00:33:09 | 61,89 |
15 | MA | 23 | 21 | Bílek Luboš | DSHS Köln | 79 | 00:33:23 | 60,22 |
16 | MA | 27 | 2 | Šlajs Tomáš | KOB Choceň | 83 | 00:34:53 | 49,44 |
17 | MA | 30 | 7 | Brandejs Miroslav | Atletika Polička | 78 | 00:35:28 | 45,25 |
18 | MA | 39 | 30 | Pilgr Aleš | OB Česká Třebová | 80 | 00:41:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 61 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:28:38 | 119,03 |
2 | MB | 19 | 20 | Skyba Martin | Barnex Sport | 62 | 00:33:04 | 91,01 |
3 | MB | 22 | 23 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:33:14 | 89,96 |
4 | MB | 25 | 18 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:33:49 | 86,27 |
5 | MB | 26 | 3 | Šlajs Tomáš | KOB Choceň | 60 | 00:34:42 | 80,69 |
6 | MB | 28 | 31 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:35:13 | 77,42 |
7 | MB | 29 | 10 | Hynek Petr | SK Nové Město na Moravě | 63 | 00:35:16 | 77,11 |
8 | MB | 32 | 58 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:36:16 | 70,79 |
9 | MB | 34 | 27 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:38:18 | 57,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 24 | 22 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:33:35 | 112,38 |
2 | MC | 31 | 19 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:36:00 | 98,88 |
3 | MC | 33 | 13 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:37:49 | 88,73 |
4 | MC | 35 | 12 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:38:45 | 83,52 |
5 | MC | 36 | 17 | Třasák Milan | OK Lokomotiva Pardubice | 52 | 00:39:28 | 79,52 |
6 | MC | 37 | 4 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:39:29 | 79,42 |
7 | MC | 38 | 67 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:39:33 | 129,42 |
8 | MC | 40 | 29 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:42:18 | 63,69 |
9 | MC | 41 | 70 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:46:55 | 97,65 |
10 | MC | 42 | 25 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:52:39 | 72,92 |
- | MC | - | 1 | Král Vlastimil | Hvězda Pardubice | 52 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 12 | 71 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:17:29 | 124,68 |
2 | ŽJ | 22 | 32 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 00:20:34 | 93,76 |
3 | ŽJ | 25 | 31 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:21:47 | 81,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 5 | 75 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:15:45 | 118,68 |
2 | ZA | 14 | 10 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:18:05 | 91,81 |
3 | ZA | 16 | 100 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:18:17 | 89,51 |
4 | ZA | 18 | 99 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:18:55 | 82,22 |
5 | ZA | 20 | 2 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:20:07 | 68,40 |
6 | ZA | 21 | 43 | Michalcová Marie | Choceň | 83 | 00:20:30 | 63,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 19 | 86 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:19:27 | 111,27 |
2 | ZB | 23 | 39 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:20:55 | 97,04 |
3 | ZB | 24 | 36 | Sokolová Olga | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:28 | 91,70 |
4 | ZB | 26 | 98 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:22:17 | 83,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 9 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:27 | - |
2 | M2 | 2 | 85 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:28 | - |
1 | Ž2 | 3 | 10 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:42 | - |
3 | M2 | 4 | 41 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:02:43 | - |
4 | M2 | 5 | 90 | Toušek Petr | AC Choceň | 95 | 00:02:44 | - |
5 | M2 | 6 | 94 | Horný Lukáš | Hvězda Pardubice | 97 | 00:02:51 | - |
2 | Ž2 | 7 | 2 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:53 | - |
3 | Ž2 | 8 | 72 | Oubrechtová Martina | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:02:54 | - |
6 | M2 | 9 | 51 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:56 | - |
4 | Ž2 | 10 | 80 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:03:00 | - |
5 | Ž2 | 11 | 16 | Rechterová Eliška | Hvězda Pardubice | 95 | 00:03:01 | - |
7 | M2 | 11 | 84 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:01 | - |
6 | Ž2 | 13 | 36 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:06 | - |
7 | Ž2 | 14 | 86 | Prachařová Eva | AC Choceň | 97 | 00:03:20 | - |
8 | M2 | 15 | 29 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:27 | - |
8 | Ž2 | 16 | 81 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:03:52 | - |
9 | Ž2 | 17 | 35 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 7 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:12 | - |
2 | M3 | 2 | 26 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | - |
3 | M3 | 3 | 37 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:26 | - |
4 | M3 | 4 | 30 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:29 | - |
1 | Ž3 | 4 | 91 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:29 | - |
5 | M3 | 6 | 70 | Uhnavý Jakub | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:03:31 | - |
6 | M3 | 7 | 87 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:32 | - |
2 | Ž3 | 8 | 38 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:35 | - |
3 | Ž3 | 9 | 12 | Hnutová Dagmar | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:41 | - |
7 | M3 | 10 | 93 | Horný Petr | Hvězda Pardubice | 94 | 00:03:48 | - |
8 | M3 | 11 | 71 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:04:13 | - |
4 | Ž3 | 12 | 15 | Kastlová Veronika | Hvězda Pardubice | 94 | 00:04:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:30 | - |
2 | ŽM | 2 | 54 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:07:37 | - |
3 | ŽM | 3 | 96 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:44 | - |
4 | ŽM | 4 | 46 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:52 | - |
5 | ŽM | 5 | 47 | Matějíčková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:07:56 | - |
6 | ŽM | 6 | 48 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:57 | - |
7 | ŽM | 7 | 83 | Kudrnová Markéta | AC Choceň | 92 | 00:08:37 | - |
8 | ŽM | 8 | 92 | Bezdíčková Pavla | Choceň | 92 | 00:09:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:55 | - |
2 | MM | 2 | 69 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 00:08:56 | - |
1 | ŽS | 3 | 52 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:08:58 | - |
2 | ŽS | 4 | 40 | Marešová Michaela | ŠAK Pardubice | 89 | 00:09:02 | - |
3 | MM | 5 | 11 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:08 | - |
4 | MM | 6 | 88 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:09:26 | - |
3 | ŽS | 7 | 82 | Karlová Veronika | AC Hradec Králové | 90 | 00:09:43 | - |
4 | ŽS | 8 | 49 | Šimonová Monika | Nové Město na Moravě | 90 | 00:09:45 | - |
5 | MM | 9 | 55 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:10:14 | - |
6 | MM | 10 | 68 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:10:26 | - |
7 | MM | 11 | 13 | Trnka Pavel | Hvězda Pardubice | 92 | 00:10:49 | - |
5 | ŽS | 12 | 17 | Melichová Veronika | Hvězda Pardubice | 90 | 00:10:50 | - |
6 | ŽS | 13 | 73 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | - |
6 | ŽS | 13 | 74 | Korábová Pavlína | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:10:51 | - |
8 | MM | 15 | 21 | Richter Jakub | Hvězda Pardubice | 92 | 00:11:01 | - |
9 | MM | 16 | 77 | Myšák Mojmír | Dvořisko | 92 | 00:12:08 | - |
10 | MM | 17 | 20 | Moravec Filip | Hvězda Pardubice | 92 | 00:12:12 | - |
8 | ŽS | 18 | 18 | Soudková Alena | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:38 | - |
11 | MM | 19 | 78 | Malík Luboš | Choceň | 92 | 00:14:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 59 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:11:10 | - |
2 | MS | 2 | 23 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:28 | - |
3 | MS | 3 | 44 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:39 | - |
4 | MS | 4 | 57 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:11:48 | - |
5 | MS | 5 | 19 | Zajíc Jakub | Hvězda Pardubice | 89 | 00:11:58 | - |
6 | MS | 6 | 56 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:12:01 | - |
7 | MS | 7 | 25 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | - |
1 | ŽD | 8 | 27 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:12:39 | - |
8 | MS | 9 | 58 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:12:43 | - |
8 | MS | 9 | 1 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:12:43 | - |
10 | MS | 11 | 60 | Vlček Petr | Atletika Polička | 89 | 00:13:09 | - |
11 | MS | 12 | 67 | Hynek Jakub | SK Nové Město n. Metují | 89 | 00:13:31 | - |
12 | MS | 13 | 14 | Trnka Lukáš | Hvězda Pardubice | 90 | 00:13:34 | - |
2 | ŽD | 14 | 65 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:13:35 | - |
13 | MS | 15 | 22 | Brýdl Ivo | Hvězda Pardubice | 89 | 00:13:43 | - |
3 | ŽD | 16 | 50 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:13:52 | - |
14 | MS | 17 | 79 | Svoboda Tomáš | Chlumek | 90 | 00:14:48 | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
karel.kouril