27.3.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
25.3.2017 | Litomyšlská dvanáctka | 132 |
1.4.2006 | Litomyšlská dvanáctka | 179 |
12.3.2005 | Litomyšlská dvanáctka | 73 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkora Karel | 88 | 3 |
Kubelka Petr | 95 | 3 |
Siegel Jakub | 92 | 3 |
Frydrych Jakub | 95 | 3 |
Neruda Michal | 93 | 3 |
Mohelník Petr | 92 | 3 |
Večeře Tomáš | 90 | 3 |
Šimůnek Jan | 82 | 3 |
Šafář Jaroslav | 51 | 3 |
Kubelka Tomáš | 93 | 3 |
Schauerová Lenka | 88 | 3 |
Vacek Martin | 69 | 3 |
Krupička Miroslav | 53 | 3 |
Řemínek Matěj | 86 | 3 |
Heger Vojtěch | 95 | 2 |
Karlová Veronika | 90 | 2 |
Misař Tomáš | 96 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Horáček Michal | 75 | 2 |
Kubíček Jan | 87 | 2 |
Štěpař Petr | 64 | 2 |
Šváb František | 57 | 2 |
Krejčí Stanislav | 91 | 2 |
Vinduška Petr | 93 | 2 |
Razým Jan | 57 | 2 |
Vítek Miroslav | 72 | 2 |
Vít Čestmír | 45 | 2 |
Kopecký Libor | 56 | 2 |
Hanušová Veronika | 97 | 2 |
Stránský Aleš | 60 | 2 |
Hotař Jiří | 73 | 2 |
Smoláková Alexandra | 98 | 2 |
Turbak Jaroslav | 63 | 2 |
Doucha Jiří | 71 | 2 |
Jirásková Bára | 91 | 2 |
Sadílek Ota | 46 | 2 |
Heger Vojtěch | 74 | 2 |
Siegel Josef | 58 | 2 |
Smolák Petr | 94 | 2 |
Keprtová Miloslava | 48 | 2 |
Jirásková Eva | 64 | 2 |
Vlčková Zuzana | 91 | 2 |
Siegel Josef | 86 | 2 |
Zelinger Michal | 69 | 2 |
Kozáková Denisa | 79 | 2 |
Smoláková Dominika | 00 | 2 |
Nešpor Jiří | 94 | 2 |
Krátká Anna | 69 | 2 |
Vencl Jan | 95 | 2 |
Ožana Václav | 64 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 6 | 207 | Greplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:31 | 11,00 |
2 | Ž2 | 7 | 247 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:32 | 9,00 |
3 | Ž2 | 8 | 215 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:33 | 8,00 |
3 | Ž2 | 8 | 226 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:33 | 8,00 |
5 | Ž2 | 17 | 218 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:44 | 6,00 |
6 | Ž2 | 18 | 208 | Svobodová Petra | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:49 | 5,00 |
7 | Ž2 | 19 | 269 | Melounová Petra | Litomyšl | 96 | 00:01:51 | 4,00 |
8 | Ž2 | 26 | 219 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:39 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 206 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:21 | 11,00 |
2 | M2 | 2 | 204 | Kroulík David | Litomyšl | 95 | 00:01:24 | 9,00 |
3 | M2 | 3 | 225 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:25 | 8,00 |
4 | M2 | 4 | 240 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:01:28 | 7,00 |
5 | M2 | 5 | 229 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:01:30 | 6,00 |
6 | M2 | 10 | 254 | Omasta Miroslav | TJ - Svitavy | 95 | 00:01:35 | 5,00 |
7 | M2 | 11 | 203 | Misař Tomáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:01:36 | 4,00 |
8 | M2 | 12 | 272 | Kunst David | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:37 | 3,00 |
9 | M2 | 13 | 261 | Prokopovič Daniel | TJ Svitavy | 96 | 00:01:39 | 2,00 |
10 | M2 | 14 | 201 | Havran Lukáš | Sebranice | 97 | 00:01:40 | 1,00 |
11 | M2 | 15 | 253 | Lidmila Ladislav | TJ - Svitavy | 95 | 00:01:41 | 0,00 |
12 | M2 | 16 | 250 | Blažejovský Patrik | TJ Svitavy | 96 | 00:01:43 | 0,00 |
13 | M2 | 20 | 251 | Anýž Lukáš | TJ Svitavy | 96 | 00:01:54 | 0,00 |
14 | M2 | 21 | 228 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:59 | 0,00 |
15 | M2 | 22 | 239 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:11 | 0,00 |
16 | M2 | 23 | 214 | Klejch Miloslav | Litomyšl | 98 | 00:02:18 | 0,00 |
17 | M2 | 24 | 271 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:19 | 0,00 |
18 | M2 | 25 | 268 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:20 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 241 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:46 | 11,00 |
2 | M3 | 3 | 153 | Havlík Jiří | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:02:48 | 9,00 |
3 | M3 | 5 | 244 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:02:49 | 8,00 |
4 | M3 | 6 | 224 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:52 | 7,00 |
5 | M3 | 7 | 212 | Dostál Lukáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:02:53 | 6,00 |
6 | M3 | 8 | 152 | Holek Martin | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:02:59 | 5,00 |
7 | M3 | 10 | 270 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:03 | 4,00 |
8 | M3 | 11 | 255 | Nešpor Jiří | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:10 | 3,00 |
9 | M3 | 13 | 227 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:13 | 2,00 |
9 | M3 | 13 | 217 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:13 | 2,00 |
9 | M3 | 13 | 256 | Kolečkář Martin | TJ Svitavy | 93 | 00:03:13 | 3,00 |
12 | M3 | 17 | 202 | Havran Jan | Sebranice | 93 | 00:03:17 | 0,00 |
13 | M3 | 20 | 252 | Sodomka Adam | TJ Svitavy | 93 | 00:03:36 | 0,00 |
14 | M3 | 23 | 162 | Kroupa Ondřej | Litomyšl | 93 | 00:03:49 | 0,00 |
15 | M3 | 27 | 257 | Kolečkář Pavel | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 220 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:47 | 11,00 |
2 | Ž3 | 3 | 221 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:48 | 9,00 |
3 | Ž3 | 9 | 210 | Košíková Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:01 | 8,00 |
4 | Ž3 | 12 | 231 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 00:03:11 | 7,00 |
5 | Ž3 | 16 | 248 | Břeňová Veronika | Lubná | 94 | 00:03:14 | 6,00 |
6 | Ž3 | 18 | 156 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:21 | 5,00 |
6 | Ž3 | 18 | 216 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:21 | 5,00 |
8 | Ž3 | 21 | 158 | Žáková Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:37 | 3,00 |
9 | Ž3 | 22 | 263 | Teplá Aneta | TJ Svitavy | 94 | 00:03:46 | 2,00 |
10 | Ž3 | 24 | 262 | Prokopovičová Nikola | TJ Svitavy | 93 | 00:03:54 | 1,00 |
11 | Ž3 | 25 | 230 | Skřivánková Lenka | AC Choceň | 94 | 00:03:55 | 0,00 |
12 | Ž3 | 26 | 264 | Kaplanová Lucie | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:56 | 0,00 |
13 | Ž3 | 28 | 265 | Kopecká Natálie | TJ - Svitavy | 94 | 00:04:09 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 246 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:05:37 | 11,00 |
2 | ŽM | 6 | 266 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:05:44 | 9,00 |
3 | ŽM | 7 | 205 | Krejčí Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:45 | 8,00 |
4 | ŽM | 9 | 213 | Ožanová Zuzana | AO Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:55 | 7,00 |
5 | ŽM | 10 | 245 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:05:59 | 6,00 |
6 | ŽM | 14 | 267 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:06:07 | 5,00 |
7 | ŽM | 15 | 275 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:06:13 | 4,00 |
8 | ŽM | 16 | 157 | Karasová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:06:14 | 3,00 |
9 | ŽM | 18 | 274 | Báčová Veronika | Atletika Polička | 91 | 00:06:24 | 2,00 |
10 | ŽM | 20 | 243 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:26 | 1,00 |
11 | ŽM | 24 | 159 | Svobodová Jana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:06:49 | 0,00 |
12 | ŽM | 25 | 242 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:06:57 | 0,00 |
13 | ŽM | 26 | 258 | Anýžová Zuzana | TJ - Svitavy | 91 | 00:06:58 | 0,00 |
14 | ŽM | 27 | 260 | Ehrenbergerová Jana | TJ Svitavy | 92 | 00:06:59 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 211 | Dostál Mirek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:25 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 154 | Gregor Radek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:26 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 155 | Buchta Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:05:32 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 232 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:35 | 7,00 |
5 | MM | 8 | 222 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:51 | 6,00 |
6 | MM | 11 | 259 | Pospíšil Dominik | TJ - Svitavy | 92 | 00:06:02 | 5,00 |
7 | MM | 12 | 284 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:06:04 | 4,00 |
8 | MM | 13 | 151 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:06:05 | 3,00 |
9 | MM | 16 | 249 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:06:14 | 2,00 |
10 | MM | 19 | 233 | Kůta Robert | AC Choceň | 92 | 00:06:25 | 1,00 |
11 | MM | 21 | 285 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 00:06:32 | 0,00 |
12 | MM | 22 | 234 | Trkal Ondřej | AC Choceň | 91 | 00:06:33 | 0,00 |
13 | MM | 23 | 287 | Kohout Radim | Litomyšl | 91 | 00:06:47 | 0,00 |
14 | MM | 28 | 286 | Dvořák Ivoš | Atletika Polička | 91 | 00:07:03 | 0,00 |
15 | MM | 29 | 273 | Pospíšil Petr | Atletika Polička | 91 | 00:07:20 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 6 | 160 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:15 | 11,00 |
2 | ŽS | 7 | 161 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:16 | 9,00 |
3 | ŽS | 8 | 209 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:19 | 8,00 |
4 | ŽS | 10 | 235 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:11:53 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 223 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:21 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 277 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:27 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 280 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:41 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 79 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:09:48 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 236 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:10:46 | 6,00 |
6 | MS | 9 | 276 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:11:22 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 168 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 167 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:13:09 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 279 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:15 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 282 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:13:27 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 283 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:13:40 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 281 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:14:06 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 164 | Ožana Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:14:27 | 4,00 |
8 | MD | 9 | 237 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:15:25 | 3,00 |
9 | MD | 11 | 238 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:16:20 | 2,00 |
10 | MD | 12 | 71 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:43:37 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 166 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:15:15 | 11,00 |
2 | ŽD | 10 | 278 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:01 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 223 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:21 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 277 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:27 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 280 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:09:41 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 79 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:09:48 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 236 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:10:46 | 6,00 |
1 | ŽS | 6 | 160 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:15 | 11,00 |
2 | ŽS | 7 | 161 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:16 | 9,00 |
3 | ŽS | 8 | 209 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:11:19 | 8,00 |
6 | MS | 9 | 276 | Coufal David | Atletika Polička | 89 | 00:11:22 | 5,00 |
4 | ŽS | 10 | 235 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:11:53 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 168 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:56 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 167 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:13:09 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 279 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:15 | 8,00 |
4 | MD | 4 | 282 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 00:13:27 | 7,00 |
5 | MD | 5 | 283 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:13:40 | 6,00 |
6 | MD | 6 | 281 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:14:06 | 5,00 |
7 | MD | 7 | 164 | Ožana Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:14:27 | 4,00 |
1 | ŽD | 8 | 166 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:15:15 | 11,00 |
8 | MD | 9 | 237 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:15:25 | 3,00 |
2 | ŽD | 10 | 278 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:16:01 | 9,00 |
9 | MD | 11 | 238 | Sedláček Vojtěch | AC Choceň | 87 | 00:16:20 | 2,00 |
10 | MD | 12 | 71 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:43:37 | 1,00 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.