Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

4.7.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 4.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

pred budovou VDA, Habrmanova ul., Ceská Trebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v budove VDA

Startovné

50,- Kc

Popis tratě

Celá trat vede po silnici z mesta Ceská Trebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.
Délka: 5,2 km
Prevýšení: 234 m

Ceny pro vítěze

Financní ceny v jednotlivých kategoriích:
Muži A: 800,- 600,- 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži B: 500,- 300,- 200,- 100,-
Muži C: 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži D: 300,- 200,- 100,-
Ženy A: 500,- 300,- 200,-
Ženy B: 300.- 200,- 100,-
Ženy C: 300,- 200,- 100,-
Juniori: 300,- 200,- 100,-
Juniorky: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Ceská Trebová
Chorinova 340
560 02 Ceská Trebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2392

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6018
Keprtová Miloslava4817
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8215
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Krsek Miroslav4914
Kalous Petr7714
Javůrek Jiří4813
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Šimůnková Pavla7712
Hofmanová Veronika7812
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Červ Miloslav5012
Šafář Jaroslav5112
Matyášová Jana6511
Razým Jan5711
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Ducháček Bedřich5911
Merta Jaroslav3511
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Šebek Michal849
Jirásková Hanka899
Leszkow Josef519
Razým Lukáš799
Hrdina Pavel889
Jelínek Matěj429
Marhold Luboš779
Kolínek František569
Nechvílová Miroslava609
Kubišta Oto539
Ouřecká Renáta709

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ038Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:08104,34
2MJ023Zapalač MartinJeseník8600:20:29100,91
3MJ056Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:0794,75
4MJ078Siegel JosefAC Choceň8600:21:1992,75
5MJ099Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:21:2891,22
6MJ03Žák TomášAC Pardubice8500:22:0385,55
7MJ058Červ JakubAtletika Polička8900:22:1683,46
8MJ0100Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:22:3979,79
9MJ097Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:22:4878,37
10MJ057Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:5177,83
11MJ051Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:5477,35
12MJ022Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2372,72
13MJ098Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:23:3271,22
14MJ065Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:25:3052,01
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA0107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:17:59103,51
2MA015Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:18:2698,74
3MA021Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:3197,75
4MA013Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:18:3996,19
5MA070Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5194,11
6MA050Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:0691,40
7MA069Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2687,70
8MA066Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:19:4484,37
9MA07Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:5881,81
10MA09Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1578,78
11MA044Zelinger MichalLanškroun - Česká Třebová6900:20:4573,40
12MA174Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:20:4573,31
13MA0109Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:21:1567,85
14MA061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4562,38
15MA175Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:21:5061,45
16MA017Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:22:1057,85
17MA048Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:22:2155,88
18MA062Kalous PetrSK Žamberk7700:22:4152,18
19MA024Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:23:0348,20
20MA012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:4241,04
21MA081Řoutil LadislavŠternberské listy8100:23:5838,24
22MA037Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:0037,78
23MA072Kadavý MartinVysoké Mýto8400:26:1613,08
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB01Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:37102,93
2MB019Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:19:54100,05
3MB063Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:1297,01
4MB083Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2694,64
5MB0111Dvořák JiříViking Jilemnice6300:20:5190,52
6MB040Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:22:4471,47
7MB059Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:22:5769,32
8MB068Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:1466,47
9MB085Sedlák JiříPřelouč5800:23:2864,24
10MB092Neruda MiroslavChrudim5600:24:0458,07
11MB043Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:1157,00
12MB076Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:24:2354,91
13MB047Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:4541,15
14MB093Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:26:0837,38
15MB090Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:26:1935,46
16MB035Velechovský JiříSAZS Králíky5500:26:3432,97
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC016Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:20:06111,80
2MC014Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:4097,07
3MC054Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:1891,13
4MC033Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:23:0783,54
5MC052Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:3179,80
6MC080Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:23:4577,61
7MC029Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:2870,91
8MC064Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:25:0365,36
9MC096Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:0565,09
10MC041Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:25:2462,08
11MC020Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:25:3260,87
12MC04Třasák MilanKOB Lokomotiva Pardubice5200:25:5257,77
13MC082Bělka JaroslavČD Vyškov5200:25:5756,95
14MC031Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2253,14
15MC087Novotný JiříKB Letohrad4500:29:3023,79
16MC026Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4521,36
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD039Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:55108,18
2MD071Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:23:53100,14
3MD077Haberland JanSokol Brno4200:24:5491,68
4MD027Bielčik JindřichLichkov4000:26:0481,92
5MD05Jelínek MatějHradec Králové4200:26:1680,13
6MD055Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:2470,75
7MD025Linhart MilošAC Náchod4400:27:4967,26
8MD042Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:0165,51
9MD079Nypl JaroslavStará Paka4100:28:2761,95
10MD089Hrubý MilanASK Blansko3800:29:1355,45
11MD088Kubík JosefSKI Ptačina Adamov3800:31:1139,01
12MD045Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:3735,47
13MD030Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:4226,40
14MD0110Kalousek JanSK Žamberk4100:34:567,69
15MD049Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:39:070,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ036Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:23:34106,35
2ŽJ0106Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:24:3498,09
3ŽJ0103Hlavsová TerezaTJ Spartak Letohrad8600:24:5395,56
4ŽJ086Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:25:0693,76
5ŽJ060Skybová LucieARC Brno8700:25:5487,22
6ŽJ0104Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:26:5179,42
7ŽJ02Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:1076,74
8ŽJ0102Málková MarcelaTJ Spartak OEZ Letohrad8700:27:1975,55
9ŽJ0105Veselá MiroslavaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:27:3673,21
10ŽJ010Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:4963,28
11ŽJ0101Buchtová MichaelaKB OEZ Letohrad8700:30:5046,61
12ŽJ034Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:30:5645,78
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA046Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:13117,15
2ZA018Stillnerová VěraAFK Chrudim8100:23:4695,12
3ZA032Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:3787,74
4ZA053Švecová TerezaSokol Potštejn7700:24:4486,86
5ZA08Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:5485,30
6ZA095Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:25:1482,46
7ZA084Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:0175,81
8ZA011Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:2672,11
9ZA073Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:3171,35
10ZA028Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4469,51
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB067Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:24:04116,52
2ZB0108Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:18107,12
3ZB094Klimešová AlenaBukovice6300:32:0954,81
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC091Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:2076,36
2ŽC06Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:3044,55
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
15MA175Bogdał LukaszMiędzygórze Polska8200:21:5061,45
12MA174Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:20:4573,31

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

velmi dobré po všech stránkách
belka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód