Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

6.9.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 6.9.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1962

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Tempír František498
Mertová Michaela768
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628
Vytlačilová Lenka848
Krupička Miroslav538

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ82Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:3220
2MJ930Šír DanielSpartak Rokytnice7900:34:4719
3MJ1349Valdman JosefOTO Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:35:4718
4MJ1733Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:37:0117
5MJ2953Křenek TomášTJ Výprachtice8000:39:0516
6MJ4438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:5915
7MJ469Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:43:2414
8MJ6454Novák MilošBoršov8100:49:5013
9MJ6944Balcar TomášISCAREX Česká Třebová7900:51:3812
Muži A (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:4530
2MA259Kynčl StanislavMADI PLAST Jilemnice6400:32:1129
3MA317Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:33:0828
4MA416Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1927
5MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3926
6MA1046Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:35:0725
7MA1155Fajfr FrantišekLukavice7200:35:2724
8MA1512Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:3623
9MA1668Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5822
10MA1950Groš ŠtefanBOTY Kiša Frenštát p. R.6100:37:0421
11MA2156Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:37:2720
12MA2336Mrva PavelČeská Kamenice6000:38:0619
13MA2639Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:3618
14MA2858Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:38:4917
15MA3111Glogar JaroslavVSK UŽB - TU Ostrava7700:40:1016
16MA3261Dostálek PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6700:40:1115
17MA3651Novák TomášRychnov na Moravě7700:40:4214
18MA4210Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:41:4513
19MA4369Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:5712
20MA4870Krátký JaroslavSázava7800:43:4711
21MA5173Bednář MartinSázava7300:44:5610
22MA5645Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:45:289
Muži B (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB631Krsek MiroslavJEVI SPORT KETTLER4900:34:0920
2MB723Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:34:2019
3MB1227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:3918
4MB1429Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:36:2617
5MB1840Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:37:0216
6MB2032Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:37:0815
7MB2547Morkes FrantišekSKI Klub Česká Třebová5400:38:2414
8MB2771Červ MiloslavSK Polička5000:38:4313
9MB3060Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:4512
10MB326Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:1111
11MB3518Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:3710
12MB3766Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:559
13MB3825Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:41:008
14MB4162Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:277
15MB4548Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:42:076
16MB4937Mocker KarelASK Dečín5800:44:035
17MB5121Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:44:564
18MB6267Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:47:083
Muži C (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2234Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:37:4920
2MC2435Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:1019
3MC3419Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:40:3418
4MC5557Tučný JanMK Pardubice4700:45:1817
5MC5728Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:45:3216
6MC595Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:5215
7MC6063Novotný JiříSK OEZ Letohrad4500:46:4314
8MC6314Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:49:1913
9MC6513Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:0312
10MC7124Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:52:1811
11MC7272Kalousek JanŽamberk4100:54:0310
Muži D (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4022Zálešák FrantišekSTAVA Havířov3700:41:0910
2MD4726Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:43:349
3MD5315Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:45:018
Juniorky (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ547Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:45:1310
2ŽJ6742Hildebrandová MarikaSKI Klub Česká Třebová8200:50:369
Ženy A (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3952Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:41:0210
2ZA5020Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:44:559
3ZA5841Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:488
4ZA6743Lasbeurová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:50:367
5ZA7064Popovová MartinaPraha7400:52:176
Ženy B (trať 7,400 km, 302,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB613Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:0110
2ZB6665Novotná EvaLetohrad4800:50:119
Trať 7,400 km, 302,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:25:0230
2MA22Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:4429
3MA33Mach VáclavSokol Havlovice5500:26:1728
4MA44Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:26:2227
5MA56Seidl JiříTJ Montas Hradec Králové6600:26:3926
6MA65Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:26:4925
7MA77Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:27:0324
8MA88Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:27:2023
9MA99Gombita JosefCHZ Litvínov5800:27:2722
10MA1010Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:27:3121
11MA1111Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:27:3320
12MA1212Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:4019
13MA1313Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:27:4718
1MB1455Melišík MilanRH Trutnov4700:27:5720
14MA1514Kumsta ZdeněkVagonka Č Lípa5200:28:0617
15MA1615Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:1116
2MB1756Šmída OldřichSokol Studnice4800:28:2619
16MA1816Mikulica BohumilDobré6200:28:2915
3MB1957Les JosefTatran Třemošná4700:28:3118
4MB2058Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:28:4017
5MB2159Biemann GötzJiskra Harrachov4300:28:4116
6MB2260Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:29:0615
17MA2317Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:29:0914
18MA2419Malík VítŠPZ Hluboká nad Vltavou6900:29:1613
18MA2418Koukol ZdeněkČervený Kostelec - Stolín6100:29:1613
7MB2547Morkes FrantišekSKI Klub Česká Třebová5400:38:2414
1MC2679Fiala JaroslavVCHZ Pardubice3800:29:2410
20MA2720Baloar PavelRH Žižkov Praha5600:29:2911
7MB2861Pochobradský PavelSlovan Jindřichův Hradec4600:29:3414
8MB2962Stehlík JiříTJ Jilemnice4200:29:3713
21MA3021Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:29:4110
9MB3163Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:29:4712
2MC3280Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:29:569
22MA3322Laštovka FrantišekSlavoj Český Krumlov6600:30:089
10MB3464Lapáček KarelSokol Lupenice4800:30:1211
23MA3523Mikyska PavelNáchod6300:30:138
24MA3624Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:30:167
25MA3725Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:30:246
26MA3826Toman PavelSparta Praha6200:30:315
27MA3927Dobýval JaroslavLiga 100 Frýdek Místek5000:30:354
11MB4065Lanta JiříSokol Havlovice4400:30:3610
12MB4166Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:30:379
28MA4228Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:453
18MA4210Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7700:41:4513
3MC4381Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:31:018
29MA4429Hanuš MichalNáchod6600:31:332
30MA4530Špringr ZdeněkMaratonstav Úpice5700:31:421
4MC4682Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:457
31MA4731Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:240
13MB4867Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:32:288
32MA4932Hejnyš MiroslavHorolezci Police6000:32:290
16MB4937Mocker KarelASK Dečín5800:44:035
33MA5033Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:32:440
5MC5183Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:32:486
34MA5234Švorc JiříNáchod6900:32:520
14MB5368Maršík JanTepna Náchod4700:32:597
15MB5469Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:33:006
16MB5570Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:33:025
6MC5684Čistota JindřichŠkoda České Budějovice3600:33:035
35MA5735Merta TomášSokol Studnice6900:33:070
36MA5836Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:33:100
17MB5971Klika IvanTepna Náchod4300:33:254
18MB6172Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:33:272
38MA6237Macek JaroslavSokol Běloves5400:33:290
1ZA6348Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:33:4310
39MA6438Hynek PetrSlavoj Žiželice6300:33:500
19MB6573Kulda OldřichRH Žacléř4000:34:091
40MA6639Balcar LubošVŠZ Praha5800:34:120
7MC6785César MiličSokol Silůvky3400:34:134
8MC6886Kolisko JosefTJ Náchod3800:34:243
20MB6974Blank JiříLázně Bělohrad3900:34:260
41MA7040Hřebejk JiříLiga 100 Praha5500:34:330
42MA7141Rücker OldřichLhota5500:34:360
43MA7242Skála JaromírJiskra Veba Machov5200:34:370
44MA7343Kobližka JaroslavSokol Běloves5000:34:580
45MA7444Hrubý ZdeněkJiskra Nový Bydžov5600:35:040
9MC7587Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:35:152
2ZA7649Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:35:219
21MB7675Buchar DrahomírKablo Vrchlabí4400:35:210
22MB7876Čepelka OldřichTima Liberec4800:35:420
10MC7988Domanský IvoLoko Kladno3800:36:271
11MC8089Blecha JiříKablo Vrchlabí3700:36:380
46MA8145Rousek VáclavMEZ Náchod5600:36:420
3ZA8250Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:37:088
47MA8346Hanousek VítězslavTepna Náchod5200:37:240
48MA8447Bernard JiříSokol Havlovice7300:37:560
4ZA8551Prouzová RenataODPM Náchod6600:38:057
23MB8677Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:38:550
5ZA8752Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:40:026
24MB8878Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:41:350
6ZA8953Friebelová EvaSokol Havlovice6200:44:365
7ZA9054Vlášková KvětaStart Náchod7200:50:244
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:4530
2MA259Kynčl StanislavMADI PLAST Jilemnice6400:32:1129
3MA317Mazač JaroslavSK Nové Město n. M.6800:33:0828
4MA416Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:1927
5MA54Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:3926
1MB631Krsek MiroslavJEVI SPORT KETTLER4900:34:0920
2MB723Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:34:2019
1MJ82Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:3220
2MJ930Šír DanielSpartak Rokytnice7900:34:4719
6MA1046Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:35:0725
7MA1155Fajfr FrantišekLukavice7200:35:2724
3MB1227Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:3918
3MJ1349Valdman JosefOTO Fort Staving Ústí nad Orlicí7900:35:4718
4MB1429Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:36:2617
8MA1512Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:36:3623
9MA1668Rys JaromírSKP Holešov6400:36:5822
4MJ1733Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:37:0117
5MB1840Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:37:0216
10MA1950Groš ŠtefanBOTY Kiša Frenštát p. R.6100:37:0421
6MB2032Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:37:0815
11MA2156Brokeš MartinCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7100:37:2720
1MC2234Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:37:4920
12MA2336Mrva PavelČeská Kamenice6000:38:0619
2MC2435Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:1019
13MA2639Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:3618
8MB2771Červ MiloslavSK Polička5000:38:4313
14MA2858Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:38:4917
5MJ2953Křenek TomášTJ Výprachtice8000:39:0516
9MB3060Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:39:4512
15MA3111Glogar JaroslavVSK UŽB - TU Ostrava7700:40:1016
16MA3261Dostálek PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6700:40:1115
10MB326Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:1111
3MC3419Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:40:3418
11MB3518Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:40:3710
17MA3651Novák TomášRychnov na Moravě7700:40:4214
12MB3766Zajíc JanKRB Chrudim5300:40:559
13MB3825Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:41:008
1ZA3952Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:41:0210
1MD4022Zálešák FrantišekSTAVA Havířov3700:41:0910
14MB4162Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:41:277
19MA4369Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:5712
6MJ4438Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:5915
15MB4548Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:42:076
7MJ469Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:43:2414
2MD4726Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:43:349
20MA4870Krátký JaroslavSázava7800:43:4711
2ZA5020Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:44:559
21MA5173Bednář MartinSázava7300:44:5610
17MB5121Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:44:564
3MD5315Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:45:018
1ŽJ547Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:45:1310
4MC5557Tučný JanMK Pardubice4700:45:1817
22MA5645Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7400:45:289
5MC5728Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:45:3216
3ZA5841Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:488
6MC595Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:45:5215
7MC6063Novotný JiříSK OEZ Letohrad4500:46:4314
1ZB613Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:47:0110
18MB6267Faltus BlahoslavDětský svět Žamberk5000:47:083
8MC6314Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:49:1913
8MJ6454Novák MilošBoršov8100:49:5013
9MC6513Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:50:0312
2ZB6665Novotná EvaLetohrad4800:50:119
2ŽJ6742Hildebrandová MarikaSKI Klub Česká Třebová8200:50:369
4ZA6743Lasbeurová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:50:367
9MJ6944Balcar TomášISCAREX Česká Třebová7900:51:3812
5ZA7064Popovová MartinaPraha7400:52:176
10MC7124Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:52:1811
11MC7272Kalousek JanŽamberk4100:54:0310

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód