21.5.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.5.2023 | Běh do Zámeckého vrchu | 247 |
28.5.2022 | Běh do Zámeckého vrchu | 236 |
15.5.2021 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
16.5.2020 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2019 | Běh do Zámeckého vrchu | 275 |
19.5.2018 | Běh do Zámeckého vrchu | 292 |
20.5.2017 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
21.5.2016 | Běh do Zámeckého vrchu | 319 |
23.5.2015 | Běh do Zámeckého vrchu | 283 |
24.5.2014 | Běh do Zámeckého vrchu | 259 |
18.5.2013 | Běh do Zámeckého vrchu | 282 |
19.5.2012 | Běh do Zámeckého vrchu | 288 |
21.5.2011 | Běh do Zámeckého vrchu | 321 |
22.5.2010 | Běh do Zámeckého vrchu | 266 |
23.5.2009 | Běh do Zámeckého vrchu | 234 |
24.5.2008 | Běh do Zámeckého vrchu | 304 |
19.5.2007 | Běh do Zámeckého vrchu | 256 |
20.5.2006 | Běh do Zámeckého vrchu | 242 |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
17.5.2003 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
18.5.2002 | Běh do Zámeckého vrchu | 238 |
19.5.2001 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 17 |
Matyášová Jana | 65 | 17 |
Fajfr František | 72 | 16 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 14 |
Mannlová Jana | 80 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Dostál Ladislav | 56 | 14 |
Krátký František | 43 | 13 |
Gregora Jan | 00 | 13 |
Šafář Jaroslav | 51 | 13 |
Král Jindřich | 73 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Stránský Aleš | 60 | 12 |
Vinduška Petr | 93 | 12 |
Krátká Hana | 95 | 12 |
Krátký Luboš | 62 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Volf Břetislav | 52 | 11 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Sadílek Jakub | 05 | 10 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 10 |
Pavlas Jan | 96 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Koblížek Jindřich | 48 | 10 |
Stránská Michaela | 97 | 10 |
Dostálová Viktorie | 03 | 10 |
Dobšíček Pavel | 80 | 10 |
Scheuer Jan | 66 | 10 |
Vondra Jan | 07 | 10 |
Mertová Michaela | 76 | 9 |
Ondrišek Josef | 64 | 9 |
Vindušková Barbara | 01 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Gregora Jakub | 98 | 9 |
Kačerovský Michal | 98 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Svatoš Otakar | 34 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 68 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:00 | - |
2 | Ž1 | 1 | 1 | Hacurová Adéla | HO Seloutky | 97 | 00:00:00 | - |
3 | Ž1 | 1 | 78 | Pejchlová Anna | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
4 | Ž1 | 1 | 7 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:00 | - |
5 | Ž1 | 1 | 92 | Kubínová Jana | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
6 | Ž1 | 1 | 9 | Budinová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
7 | Ž1 | 1 | 97 | Kuttichová Markéta | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
8 | Ž1 | 1 | 75 | Bajusová Lucie | Rudoltice | 98 | 00:00:00 | - |
9 | Ž1 | 1 | 8 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:00:00 | - |
10 | Ž1 | 1 | 89 | Chrobáková Aneta | lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 86 | Sadovský Matěj | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
2 | M1 | 1 | 8 | Šalplachta Filip | Mikulovice | 98 | 00:00:00 | - |
3 | M1 | 1 | 60 | Kobza Lukáš | Sázava | 97 | 00:00:00 | - |
4 | M1 | 1 | 95 | Vondra Martin | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
5 | M1 | 1 | 22 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:00 | - |
6 | M1 | 1 | 83 | Kuťák Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
7 | M1 | 1 | 96 | Cnol Martin | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 39 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
2 | M2 | 1 | 2 | Hašek David | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
3 | M2 | 1 | 33 | Beran Denis | ZŠ Rudoltice | 97 | 00:00:00 | - |
4 | M2 | 1 | 12 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
5 | M2 | 1 | 93 | Vybíral Jan | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
6 | M2 | 1 | 76 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:00:00 | - |
7 | M2 | 1 | 98 | Knol Zdeněk | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 19 | Pabiánová Petra | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
2 | Ž2 | 1 | 24 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:00 | - |
3 | Ž2 | 1 | 17 | Perchlíková Denisa | Rudoltice | 97 | 00:00:00 | - |
4 | Ž2 | 1 | 10 | Pospíšilová Klára | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 56 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:00:00 | - |
2 | Ž3 | 1 | 45 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
3 | Ž3 | 1 | 4 | Šádková Veronika | Kopřivnice | 96 | 00:00:00 | - |
4 | Ž3 | 1 | 79 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:00:00 | - |
5 | Ž3 | 1 | 66 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:00:00 | - |
6 | Ž3 | 1 | 94 | Kubínová Kristýna | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - |
7 | Ž3 | 1 | 5 | Patočková Kristýna | Dolní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - |
8 | Ž3 | 1 | 20 | Málková Pavla | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 6 | Rejnuš David | ZŠ Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - |
2 | M3 | 1 | 43 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - |
3 | M3 | 1 | 46 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - |
4 | M3 | 1 | 36 | Sodomka Roman | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
5 | M3 | 1 | 53 | Bárnet Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
6 | M3 | 1 | 41 | Tomeš Ondřej | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
7 | M3 | 1 | 90 | Shorný Daniel | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
8 | M3 | 1 | 35 | Doleček Petr | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 26 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - |
2 | Ž4 | 1 | 74 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - |
3 | Ž4 | 1 | 34 | Caldová Adéla | Mezilesí | 94 | 00:00:00 | - |
4 | Ž4 | 1 | 4 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 00:00:00 | - |
5 | Ž4 | 1 | 62 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
6 | Ž4 | 1 | 84 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
7 | Ž4 | 1 | 40 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
8 | Ž4 | 1 | 65 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - |
9 | Ž4 | 1 | 21 | Perchlíková Katka | Rudoltice | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 3 | Markl Tomáš | Kozlov | 95 | 00:00:00 | - |
2 | M4 | 1 | 25 | Smola Vojtěch | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - |
3 | M4 | 1 | 63 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - |
4 | M4 | 1 | 81 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
5 | M4 | 1 | 55 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
6 | M4 | 1 | 82 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - |
7 | M4 | 1 | 73 | Chlumecký Patrik | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 85 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:00:00 | - |
2 | M5 | 1 | 77 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:00 | - |
3 | M5 | 1 | 44 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - |
4 | M5 | 1 | 51 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:00:00 | - |
5 | M5 | 1 | 9 | Beneš Tadeáš | Nekoř | 91 | 00:00:00 | - |
6 | M5 | 1 | 70 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
7 | M5 | 1 | 16 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
8 | M5 | 1 | 72 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - |
9 | M5 | 1 | 27 | Nový Matouš | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - |
10 | M5 | 1 | 47 | Chroust Jakub | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - |
11 | M5 | 1 | 7 | Heger Tadeáš | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - |
12 | M5 | 1 | 48 | Friml Martin | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - |
13 | M5 | 1 | 11 | Sychra Tomáš | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - |
14 | M5 | 1 | 52 | Kubíček Rudolf | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž7 | 1 | 5 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - |
2 | Ž7 | 1 | 31 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - |
3 | Ž7 | 1 | 1 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:00:00 | - |
4 | Ž7 | 1 | 2 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:00:00 | - |
5 | Ž7 | 1 | 32 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 1 | 88 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:00:00 | - |
2 | M7 | 1 | 18 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - |
3 | M7 | 1 | 69 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:00:00 | - |
4 | M7 | 1 | 67 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - |
5 | M7 | 1 | 12 | Skalický Pavel | Lanškroun | 90 | 00:00:00 | - |
6 | M7 | 1 | 14 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:00:00 | - |
7 | M7 | 1 | 37 | Krejčí Marcel | Gymnázuim Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - |
8 | M7 | 1 | 6 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 8 | 100 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:23:37 | 112,48 |
2 | MD | 19 | 28 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:26:10 | 92,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 44 | 17 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:30:49 | 113,48 |
2 | ŽD | 49 | 22 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:31:50 | 107,33 |
3 | ŽD | 59 | 32 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:36:29 | 79,19 |
4 | ŽD | 63 | 21 | Šilarová Petra | Gymnázium Lanškroun | 88 | 00:39:56 | 58,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 11 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:21:57 | 104,70 |
2 | MA | 2 | 44 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:22:32 | 99,51 |
3 | MA | 3 | 25 | Adamec Josef | ATC Nekoř | 81 | 00:22:57 | 95,80 |
4 | MA | 4 | 99 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:23:04 | 94,76 |
5 | MA | 5 | 3 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:23:05 | 94,61 |
6 | MA | 9 | 27 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 70 | 00:24:36 | 81,12 |
7 | MA | 11 | 48 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:25:03 | 77,11 |
8 | MA | 13 | 88 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:25:40 | 71,63 |
9 | MA | 14 | 55 | Šebek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:25:45 | 70,88 |
10 | MA | 15 | 73 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:25:47 | 95,28 |
11 | MA | 16 | 29 | Mihulka Jindřich | 3 SPEED Praha | 70 | 00:25:51 | 70,00 |
12 | MA | 21 | 2 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:26:28 | 64,51 |
13 | MA | 25 | 47 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:27:40 | 53,83 |
14 | MA | 28 | 13 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:27:58 | 51,16 |
15 | MA | 29 | 85 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:28:11 | 49,23 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 69 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:23:17 | 105,52 |
2 | MB | 7 | 58 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:31 | 103,57 |
3 | MB | 10 | 49 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 00:25:02 | 90,90 |
4 | MB | 20 | 16 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:26:15 | 80,74 |
5 | MB | 24 | 37 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:11 | 72,95 |
6 | MB | 26 | 15 | Dostál Ladislav | STŠ MO Moravská Třebová | 56 | 00:27:48 | 67,80 |
7 | MB | 30 | 14 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:28:37 | 60,97 |
8 | MB | 32 | 72 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:28:51 | 59,03 |
9 | MB | 37 | 51 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:30:01 | 49,28 |
10 | MB | 43 | 38 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:30:47 | 42,88 |
11 | MB | 64 | 87 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:40:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 1 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:26:01 | 103,69 |
2 | MC | 22 | 80 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:26:43 | 98,41 |
3 | MC | 23 | 77 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:47 | 97,90 |
4 | MC | 27 | 59 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:51 | 89,86 |
5 | MC | 31 | 18 | Šalplachta Jindřich | Fenix Jeseník | 47 | 00:28:47 | 82,81 |
6 | MC | 33 | 61 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:29:14 | 79,42 |
7 | MC | 35 | 82 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:29:37 | 76,52 |
8 | MC | 36 | 64 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:49 | 75,02 |
9 | MC | 40 | 42 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 00:30:25 | 70,49 |
10 | MC | 42 | 88 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:27 | 70,24 |
11 | MC | 46 | 70 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:31:30 | 62,31 |
12 | MC | 50 | 32 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:32:36 | 54,01 |
13 | MC | 54 | 30 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:34:15 | 41,56 |
14 | MC | 58 | 81 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:13 | 26,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 12 | 54 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:25:22 | 130,54 |
2 | MD | 47 | 50 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:31:33 | 89,24 |
3 | MD | 52 | 31 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:54 | 80,22 |
4 | MD | 55 | 91 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:34:25 | 70,09 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 13 | Šádková Irena | AC Pardubice | 69 | 00:25:56 | 120,50 |
2 | ZA | 34 | 18 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:29:34 | 106,16 |
3 | ZA | 38 | 27 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:30:12 | 102,00 |
4 | ZA | 48 | 38 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:31:45 | 91,84 |
5 | ZA | 57 | 16 | Dostálová Lenka | Atletika Albrechtice | 77 | 00:35:05 | 69,99 |
6 | ZA | 60 | 19 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:36:57 | 57,75 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 39 | 25 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:30:19 | 90,16 |
2 | ZB | 41 | 30 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:30:26 | 89,35 |
3 | ZB | 45 | 31 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:31:06 | 84,73 |
4 | ZB | 51 | 28 | Schneiderová Bedřiška | BTK Moravská Třebová | 65 | 00:32:52 | 72,51 |
5 | ZB | 56 | 15 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:34:33 | 60,85 |
6 | ZB | 61 | 26 | Čadová Renata | Dolní Dobrouč | 66 | 00:38:29 | 33,63 |
7 | ZB | 62 | 29 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:38:42 | 32,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 53 | 24 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:33:39 | 127,18 |
2 | ŽC | 65 | 23 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:44:14 | 72,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SP | 1 | 97 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:06:53 | - |
2 | SP | 3 | 78 | Syrová Veronika | Auto Agro Lanškroun | 00:07:51 | - | |
3 | SP | 1 | 89 | Ehrig Rudolf | Servis mobil | 48 | 00:08:16 | - |
4 | SP | 4 | 88 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:35 | - |
4 | SP | 1 | 7 | Holická Alena | neregistrována | 66 | 00:08:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | M1 | 1 | 8 | Šalplachta Filip | Mikulovice | 98 | 00:00:00 | - |
2 | Ž1 | 1 | 1 | Hacurová Adéla | HO Seloutky | 97 | 00:00:00 | - |
7 | Ž1 | 1 | 97 | Kuttichová Markéta | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
5 | Ž1 | 1 | 92 | Kubínová Jana | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
10 | Ž1 | 1 | 89 | Chrobáková Aneta | lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
3 | Ž1 | 1 | 78 | Pejchlová Anna | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
8 | Ž1 | 1 | 75 | Bajusová Lucie | Rudoltice | 98 | 00:00:00 | - |
1 | Ž1 | 1 | 68 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:00 | - |
6 | Ž1 | 1 | 9 | Budinová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
4 | Ž1 | 1 | 7 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:00 | - |
7 | M1 | 1 | 96 | Cnol Martin | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - |
4 | M1 | 1 | 95 | Vondra Martin | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
1 | M1 | 1 | 86 | Sadovský Matěj | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
6 | M1 | 1 | 83 | Kuťák Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
3 | M1 | 1 | 60 | Kobza Lukáš | Sázava | 97 | 00:00:00 | - |
5 | M1 | 1 | 22 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:00 | - |
9 | Ž1 | 1 | 8 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Ž2 | 1 | 10 | Pospíšilová Klára | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
3 | Ž2 | 1 | 17 | Perchlíková Denisa | Rudoltice | 97 | 00:00:00 | - |
1 | Ž2 | 1 | 19 | Pabiánová Petra | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
2 | Ž2 | 1 | 24 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | M2 | 1 | 12 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
6 | Ž3 | 1 | 94 | Kubínová Kristýna | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - |
4 | Ž3 | 1 | 79 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:00:00 | - |
5 | Ž3 | 1 | 66 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:00:00 | - |
1 | Ž3 | 1 | 56 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:00:00 | - |
2 | Ž3 | 1 | 45 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
8 | Ž3 | 1 | 20 | Málková Pavla | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
7 | Ž3 | 1 | 5 | Patočková Kristýna | Dolní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - |
2 | M2 | 1 | 2 | Hašek David | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - |
7 | M2 | 1 | 98 | Knol Zdeněk | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
5 | M2 | 1 | 93 | Vybíral Jan | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
6 | M2 | 1 | 76 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:00:00 | - |
1 | M2 | 1 | 39 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
3 | M2 | 1 | 33 | Beran Denis | ZŠ Rudoltice | 97 | 00:00:00 | - |
3 | Ž3 | 1 | 4 | Šádková Veronika | Kopřivnice | 96 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 6 | Rejnuš David | ZŠ Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - |
6 | Ž4 | 1 | 84 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
8 | Ž4 | 1 | 65 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - |
5 | Ž4 | 1 | 62 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
7 | Ž4 | 1 | 40 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - |
3 | Ž4 | 1 | 34 | Caldová Adéla | Mezilesí | 94 | 00:00:00 | - |
1 | Ž4 | 1 | 26 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - |
9 | Ž4 | 1 | 21 | Perchlíková Katka | Rudoltice | 94 | 00:00:00 | - |
4 | Ž4 | 1 | 4 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 00:00:00 | - |
7 | M3 | 1 | 90 | Shorný Daniel | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - |
5 | M3 | 1 | 53 | Bárnet Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
3 | M3 | 1 | 46 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - |
2 | M3 | 1 | 43 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - |
6 | M3 | 1 | 41 | Tomeš Ondřej | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - |
4 | M3 | 1 | 36 | Sodomka Roman | ZŠ Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
8 | M3 | 1 | 35 | Doleček Petr | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - |
2 | Ž4 | 1 | 74 | Kalousová Pavla | Sokol Klášterec nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SP | 1 | 97 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:06:53 | - |
3 | SP | 1 | 89 | Ehrig Rudolf | Servis mobil | 48 | 00:08:16 | - |
4 | SP | 1 | 7 | Holická Alena | neregistrována | 66 | 00:08:35 | - |
2 | SP | 3 | 78 | Syrová Veronika | Auto Agro Lanškroun | 00:07:51 | - | |
4 | SP | 4 | 88 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:35 | - |
Organizace závodu: 92% Zvolená trasa závodu: 92% Značení závodu: 92% Vyhlášení výsledků: 84% Zpracování výsledků: 86% Ceny vítězům: 94% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 91% |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Zaneta.H