Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

4.9.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 4.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.
Délka: 7,9 km
Převýšení: 393 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:
Juniorky, ženy do 34 let, 35-49 let, nad 50 let, junioři, muži do 39 let, 40-49 let, 50-59 let, nad 60 let

Kontakt:
Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. byt: 465 323 336
tel. zam.: 465 322 221

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1974

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrutek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Ehrig Rudolf489
Čechal Jaroslav618
Borek Petr708
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708
Zálešák František378
Mazač Jaroslav688

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:09105,45
2MJ56Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:33:37102,71
3MJ1311Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:2891,85
Muži A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:21106,87
2MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:27100,30
3MA841Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4292,84
4MA910Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:4492,64
5MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5791,34
6MA1119Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1389,75
7MA1734Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:0584,58
8MA2060Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:1277,91
9MA3945Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:2235,12
Muži B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB247Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:32:32107,53
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1497,47
3MB755Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:3995,00
4MB1533Stránský TomášSparta Praha6500:35:5287,81
5MB2112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2778,44
6MB2230Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:37:5975,28
7MB2343Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:1473,80
8MB2658Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:3366,01
9MB2744Zdeněk BílýMK Pardubice5900:39:5164,24
10MB2928Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:0157,34
11MB327Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:2349,25
12MB3759Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:5939,79
13MB4156Šilar Tomášneregistrován6300:44:3736,04
14MB445Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:1126,77
Muži C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:18105,57
2MC1815Sviták StanislavAK Žilina5000:36:4197,95
3MC1914Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:5796,48
4MC2413Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:38:2988,04
5MC259Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:0584,73
6MC282Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:40:1378,49
7MC3129Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:0768,02
8MC3339Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:3565,45
9MC3451Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:42:4864,26
10MC3838Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:0557,19
11MC4517Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:46:5341,77
12MC4716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:2438,92
13MC5140Volf BřetislavLanškroun5200:48:2932,96
14MC5542David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:51:3815,61
15MC5653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:1712,03
Muži D (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD164Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:59135,04
2MD4635Bielčik JindřichLichkov4000:47:0184,46
3MD4967Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:5380,49
4MD5446Novotný JiříKB Letohrad4500:51:2664,22
5MD6027Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:3222,50
Muži E (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME591Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:56:5339,23
Juniorky (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4850Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:30101,46
2ŽJ5049Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:1298,54
Ženy A (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1437Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:30122,38
2ZA3052Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:3092,36
3ZA3532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5585,27
4ZA4218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:4576,09
5ZA4326Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:5070,67
6ZA5331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:0254,66
7ZA5825Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:55:1023,97
Ženy B (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3636Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:05110,25
2ZB4057Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:25104,38
3ZB5254Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4485,37
Ženy C (trať 7,9 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5721Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:54:44100,00
Trať 7,9 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:32:21106,87
1MB247Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:32:32107,53
1MJ38Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:33:09105,45
2MA420Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:27100,30
2MJ56Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:33:37102,71
2MB624Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1497,47
3MB755Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:34:3995,00
3MA841Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:4292,84
4MA910Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:34:4492,64
5MA1022Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:5791,34
6MA1119Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:35:1389,75
1MC1248Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:35:18105,57
3MJ1311Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:35:2891,85
1ZA1437Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:35:30122,38
4MB1533Stránský TomášSparta Praha6500:35:5287,81
1MD164Krátký FrantišekViking Králiky4300:35:59135,04
7MA1734Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:0584,58
2MC1815Sviták StanislavAK Žilina5000:36:4197,95
3MC1914Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:36:5796,48
8MA2060Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:1277,91
5MB2112Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:2778,44
6MB2230Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:37:5975,28
7MB2343Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:1473,80
4MC2413Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:38:2988,04
5MC259Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:39:0584,73
8MB2658Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:3366,01
9MB2744Zdeněk BílýMK Pardubice5900:39:5164,24
6MC282Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:40:1378,49
10MB2928Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:0157,34
2ZA3052Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:41:3092,36
7MC3129Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:42:0768,02
11MB327Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:2349,25
8MC3339Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:42:3565,45
9MC3451Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:42:4864,26
3ZA3532Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:5585,27
1ZB3636Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:05110,25
12MB3759Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:43:5939,79
10MC3838Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:0557,19
9MA3945Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7300:44:2235,12
2ZB4057Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:25104,38
13MB4156Šilar Tomášneregistrován6300:44:3736,04
4ZA4218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:44:4576,09
5ZA4326Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:45:5070,67
14MB445Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:46:1126,77
11MC4517Lerch VladislavČD UŽST Olomouc4800:46:5341,77
2MD4635Bielčik JindřichLichkov4000:47:0184,46
12MC4716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:2438,92
1ŽJ4850Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:30101,46
3MD4967Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:5380,49
2ŽJ5049Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:48:1298,54
13MC5140Volf BřetislavLanškroun5200:48:2932,96
3ZB5254Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4485,37
6ZA5331Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:49:0254,66
4MD5446Novotný JiříKB Letohrad4500:51:2664,22
14MC5542David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:51:3815,61
15MC5653Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:1712,03
1ŽC5721Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:54:44100,00
7ZA5825Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:55:1023,97
1ME591Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník3500:56:5339,23
5MD6027Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:3222,50

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód