11.12.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Zajíc Jan | 53 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Nechvíl Petr | 91 | 7 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Zajíc Jakub | 89 | 6 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 6 |
Keprtová Miloslava | 48 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Sadílek Ota | 46 | 6 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 5 |
Jirásková Eva | 64 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Razým Lukáš | 79 | 5 |
Pilgr Luděk | 76 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 5 |
Neruda Michal | 93 | 5 |
Čechal Jaroslav | 61 | 5 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 5 |
Krsek Miroslav | 49 | 5 |
Plocek Jaroslav | 68 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Šafář Jaroslav | 51 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Kebrle Milan | 75 | 4 |
Král Josef | 40 | 4 |
Rychtaříková Iva | 85 | 4 |
Horáček Michal | 75 | 4 |
Doucha Jiří | 71 | 4 |
Lakota Antonín | 95 | 4 |
Frydrychová Eliška | 01 | 4 |
Siegel Josef | 86 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | 4 |
Ehrig Rudolf | 48 | 4 |
Hübl Radek | 88 | 4 |
Kabrhel Tomáš | 92 | 4 |
Bielčik Petr | 71 | 4 |
Bielčik Jindřich | 40 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Sejkora Karel | 88 | 4 |
Šutera Josef | 79 | 4 |
Večeře Tomáš | 90 | 4 |
Kolář Radim | 69 | 4 |
Siegel Josef | 58 | 4 |
Dobšíček Pavel | 80 | 4 |
Krejčí Stanislav | 63 | 4 |
Krupička Miroslav | 53 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 6 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:10 | 0,00 |
2 | Ž1 | 3 | 20 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:17 | 0,00 |
3 | Ž1 | 4 | 21 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:17 | 0,00 |
4 | Ž1 | 6 | 38 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:37 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:10 | 0,00 |
2 | M1 | 5 | 33 | Beneš Tomáš | - | 01 | 00:00:21 | 0,00 |
3 | M1 | 7 | 37 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 31 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:06 | 0,00 |
2 | Ž1 | 2 | 22 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:09 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 32 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:01:13 | 0,00 |
2 | M1 | 4 | 36 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:01:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 39 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:53 | 11,00 |
2 | Ž2 | 3 | 4 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:57 | 9,00 |
3 | Ž2 | 6 | 5 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:12 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 29 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:54 | 11,00 |
2 | M2 | 5 | 18 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:10 | 9,00 |
3 | M2 | 7 | 30 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:18 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 10 | 19 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:01 | 11,00 |
2 | M3 | 13 | 15 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:10 | 9,00 |
3 | M3 | 19 | 35 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:04:20 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 7 | Gajdorusová Markéta | SK Chotěboř | 93 | 00:02:59 | 11,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 12 | 42 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:09 | 11,00 |
2 | ŽM | 16 | 16 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:13 | 9,00 |
3 | ŽM | 20 | 17 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 00:04:29 | 8,00 |
4 | ŽM | 21 | 25 | Bezdíčková Pavla | AC Choceň | 92 | 00:04:54 | 7,00 |
5 | ŽM | 22 | 26 | Kaisrlíková Ilona | AC Choceň | 92 | 00:04:58 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 5 | 27 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:45 | 11,00 |
2 | MM | 6 | 9 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:46 | 9,00 |
3 | MM | 7 | 28 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:48 | 8,00 |
4 | MM | 8 | 34 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:50 | 7,00 |
5 | MM | 11 | 13 | Holemář Jan | TJ Nové Město na Moravě | 91 | 00:04:02 | 6,00 |
6 | MM | 15 | 40 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:04:12 | 5,00 |
7 | MM | 23 | 2 | Mikyska Jan | Česká Třebová Parník | 92 | 00:05:02 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 14 | 10 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:04:11 | 11,00 |
2 | ŽS | 17 | 3 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:04:13 | 9,00 |
2 | ŽS | 17 | 14 | Šimonová Monika | Nové Město na Moravě | 90 | 00:04:13 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 24 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:03:09 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 43 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:15 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 23 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:03:15 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 11 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:24 | 7,00 |
5 | MS | 9 | 8 | Zadina Petr | neregistrován | 90 | 00:03:50 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 15 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:01 | 0,00 |
2 | MB | 12 | 149 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:34 | 0,00 |
3 | MB | 17 | 28 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:18:01 | 0,00 |
4 | MB | 26 | 41 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:18:42 | 0,00 |
5 | MB | 30 | 26 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:19:15 | 0,00 |
6 | MB | 36 | 66 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:19:53 | 0,00 |
7 | MB | 39 | 53 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 60 | 00:20:07 | 0,00 |
8 | MB | 40 | 36 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:20:13 | 0,00 |
9 | MB | 42 | 45 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:23 | 0,00 |
10 | MB | 46 | 3 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:45 | 0,00 |
11 | MB | 58 | 65 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:22:21 | 0,00 |
12 | MB | 69 | 74 | Betlach Jan | Sokol Parník | 57 | 00:24:44 | 0,00 |
13 | MB | 74 | 20 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 56 | 00:26:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 21 | 59 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:18:25 | 0,00 |
2 | MC | 27 | 60 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:18:47 | 0,00 |
3 | MC | 29 | 46 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:19:01 | 0,00 |
4 | MC | 35 | 16 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:19:52 | 0,00 |
5 | MC | 41 | 38 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:20:20 | 0,00 |
6 | MC | 48 | 70 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:20:59 | 0,00 |
7 | MC | 49 | 47 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:02 | 0,00 |
8 | MC | 54 | 76 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:21:46 | 0,00 |
9 | MC | 57 | 5 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:22:10 | 0,00 |
10 | MC | 60 | 42 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:22:32 | 0,00 |
11 | MC | 63 | 48 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:22:55 | 0,00 |
12 | MC | 66 | 68 | Král Vlastimil | Hvězda SKP Pardubice | 52 | 00:23:52 | 0,00 |
13 | MC | 67 | 35 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:23:59 | 0,00 |
14 | MC | 70 | 31 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 52 | 71 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:21:35 | 0,00 |
2 | MD | 53 | 72 | Ollé Ludvík | KD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav | 39 | 00:21:42 | 0,00 |
3 | MD | 59 | 12 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:22:28 | 0,00 |
4 | MD | 68 | 39 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:24:27 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 43 | 40 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:20:25 | 11,00 |
2 | ZA | 50 | 55 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:21:16 | 0,00 |
3 | ZA | 51 | 30 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:29 | 0,00 |
4 | ZA | 55 | 67 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:21:55 | 0,00 |
5 | ZA | 56 | 29 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:22:06 | 9,00 |
6 | ZA | 62 | 22 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:22:49 | 8,00 |
7 | ZA | 65 | 34 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:23:06 | 0,00 |
8 | ZA | 72 | 8 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:25:55 | 0,00 |
9 | ZA | 73 | 77 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:26:15 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 47 | 32 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:20:53 | 0,00 |
2 | ZB | 61 | 54 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:22:38 | 0,00 |
3 | ZB | 64 | 52 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:02 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:10 | 0,00 |
1 | Ž1 | 1 | 6 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:10 | 0,00 |
2 | Ž1 | 3 | 20 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:17 | 0,00 |
3 | Ž1 | 4 | 21 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:17 | 0,00 |
2 | M1 | 5 | 33 | Beneš Tomáš | - | 01 | 00:00:21 | 0,00 |
4 | Ž1 | 6 | 38 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:37 | 0,00 |
3 | M1 | 7 | 37 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 31 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:06 | 0,00 |
2 | Ž1 | 2 | 22 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:09 | 0,00 |
1 | M1 | 3 | 32 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:01:13 | 0,00 |
2 | M1 | 4 | 36 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:01:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 39 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:53 | 11,00 |
1 | M2 | 2 | 29 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:02:54 | 11,00 |
2 | Ž2 | 3 | 4 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:57 | 9,00 |
1 | Ž3 | 4 | 7 | Gajdorusová Markéta | SK Chotěboř | 93 | 00:02:59 | 11,00 |
2 | M2 | 5 | 18 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:10 | 9,00 |
3 | Ž2 | 6 | 5 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:03:12 | 8,00 |
3 | M2 | 7 | 30 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:03:18 | 8,00 |
25.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Marek
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
20.04.2024 - Výsledky závodu Běh Javorkou.
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.