hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pětka Obchodní akademie Šumperk

30.3.2005, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pětka Obchodní akademie Šumperk
  • datum konání: 30.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Tyršův stadion, Šumperk
17.00 hodin

Popis tratě

5 km na dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.chlapak.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pětka Obchodní akademie Šumperk

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ45Král Vojtěchneregistrován8800:16:17-
2MJ910Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:17:26-
3MJ1314Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:17:57-
4MJ1920Mazák LukášSokol Hrabenov8600:18:11-
5MJ3132Černocký JanGymnázium Šumperk8700:19:30-
6MJ3536Konopa Jiříneregistrován8600:19:48-
7MJ3940Rozehnal Marekneregistrován8600:20:22-
8MJ4243Brandejský TomášKVS Šumperk OB9100:20:28-
9MJ4647Pávek PetrTJ Písařov9000:21:07-
10MJ7071Axmanová Květaneregistrován8700:25:12-

Muži A (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:42-
2MA23Blaha TomášAK Kroměříž7600:15:51-
3MA34Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:16:04-
4MA46Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:17-
5MA67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:21-
6MA78Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:03-
7MA1011Vrbecký Adamneregistrován8400:17:27-
8MA1112Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:17:53-
9MA1213Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:17:56-
10MA1415Čmakal FrantišekBludov7700:18:07-
11MA1516Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:08-
12MA1617Zika Josefneregistrován7100:18:08-
13MA1718Štěpánek Zdeněkneregistrován8500:18:09-
14MA2021Kechrt Tomᚊumperk8100:18:15-
15MA2122Brzobohatý Pavelneregistrován7200:18:20-
16MA2425Weinlich MaxmiliánPřerov6600:18:43-
17MA2627Nétek RostislavŠumperk8500:18:51-
18MA3133Schon Jiříneregistrován8300:19:30-
19MA3334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:32-
20MA3637Frýbort Jiříneregistrován7700:19:53-
21MA4950Kukula MarcelVíno Karabina7300:21:22-
22MA5960Křivohlávek PavelNový Malín7000:23:15-
23MA6364Štarha Vítězslavneregistrován6600:24:17-

Muži B (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB89Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:08-
2MB1819Drážný LadislavTatran Písařov5900:18:10-
3MB2223Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:18:26-
4MB2526Dostál JiříDarek Přikryl6400:18:50-
5MB2728Pečenka LiborKHB Radegast6100:19:00-
6MB2930Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:19:09-
7MB3031Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:19:11-
8MB3435Tarant LadislavLíšnice6000:19:33-
9MB3738Vysoudil Oldřichneregistrován6100:20:05-
10MB4142Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:20:25-
11MB5051Pospíchal Jaromírneregistrován5900:21:41-
12MB5152Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:21:51-
13MB5253Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:22:02-
14MB5657Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:22:18-
15MB5758Březina VladimírSeverka Šumperk5800:22:27-
16MB5859Brandejský Milanneregistrován6500:22:42-
17MB6465Březina ZdeněkChromeč6100:24:19-

Muži C (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2324Gebr MilanZábřeh5400:18:30-
2MC3839Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:20:07-
3MC4041Sporek MiroslavDesná Vest5400:20:23-
4MC4344Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:20:47-
5MC4849Macháček JiříVíno Karabina5300:21:15-
6MC6061Stejskal AntonínVíno Karabina4900:23:16-
7MC6566Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:22-

Muži D (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5455Bielčik JindřichLichkov4000:22:15-
2MD5556Herbst ManfredJeseník4100:22:16-
3MD6263Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:26-
4MD6970Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:24:49-

Ženy A (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2829Křížová LucieOlympia Bruntál8700:19:08-
2ZA4445Gebrová ZuzanaZábřeh8500:20:48-
3ZA4546Bendová Karolínaneregistrována8700:20:55-
4ZA4748Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:12-
5ZA5354Filipiová Evaneregistrována8600:22:10-
6ZA6162Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:23:25-
7ZA6667Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:24:29-
8ZA6768Komárková EvaSKP Šumperk5800:24:36-
9ZA6869Medlíková MilenaSeverka Šumperk5800:24:41-
10ZA7172Zatloukalová Petraneregistrována8700:25:13-
11ZA7273Ženčáková MarieŠumperk6800:25:35-
12ZA7374Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:27:17-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:42-
2MA23Blaha TomášAK Kroměříž7600:15:51-
3MA34Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:16:04-
1MJ45Král Vojtěchneregistrován8800:16:17-
4MA46Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:17-
5MA67Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:21-
6MA78Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:03-
1MB89Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:08-
2MJ910Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:17:26-
7MA1011Vrbecký Adamneregistrován8400:17:27-
8MA1112Berka MichalDIDI Team Jeseník7300:17:53-
9MA1213Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:17:56-
3MJ1314Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:17:57-
10MA1415Čmakal FrantišekBludov7700:18:07-
11MA1516Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:08-
12MA1617Zika Josefneregistrován7100:18:08-
13MA1718Štěpánek Zdeněkneregistrován8500:18:09-
2MB1819Drážný LadislavTatran Písařov5900:18:10-
4MJ1920Mazák LukášSokol Hrabenov8600:18:11-
14MA2021Kechrt Tomᚊumperk8100:18:15-
15MA2122Brzobohatý Pavelneregistrován7200:18:20-
3MB2223Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:18:26-
1MC2324Gebr MilanZábřeh5400:18:30-
16MA2425Weinlich MaxmiliánPřerov6600:18:43-
4MB2526Dostál JiříDarek Přikryl6400:18:50-
17MA2627Nétek RostislavŠumperk8500:18:51-
5MB2728Pečenka LiborKHB Radegast6100:19:00-
1ZA2829Křížová LucieOlympia Bruntál8700:19:08-
6MB2930Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:19:09-
7MB3031Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:19:11-
5MJ3132Černocký JanGymnázium Šumperk8700:19:30-
18MA3133Schon Jiříneregistrován8300:19:30-
19MA3334Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:32-
8MB3435Tarant LadislavLíšnice6000:19:33-
6MJ3536Konopa Jiříneregistrován8600:19:48-
20MA3637Frýbort Jiříneregistrován7700:19:53-
9MB3738Vysoudil Oldřichneregistrován6100:20:05-
2MC3839Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:20:07-
7MJ3940Rozehnal Marekneregistrován8600:20:22-
3MC4041Sporek MiroslavDesná Vest5400:20:23-
10MB4142Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:20:25-
8MJ4243Brandejský TomášKVS Šumperk OB9100:20:28-
4MC4344Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:20:47-
2ZA4445Gebrová ZuzanaZábřeh8500:20:48-
3ZA4546Bendová Karolínaneregistrována8700:20:55-
9MJ4647Pávek PetrTJ Písařov9000:21:07-
4ZA4748Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:12-
5MC4849Macháček JiříVíno Karabina5300:21:15-
21MA4950Kukula MarcelVíno Karabina7300:21:22-
11MB5051Pospíchal Jaromírneregistrován5900:21:41-
12MB5152Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:21:51-
13MB5253Mazák ZdeněkSokol Hrabenov6200:22:02-
5ZA5354Filipiová Evaneregistrována8600:22:10-
1MD5455Bielčik JindřichLichkov4000:22:15-
2MD5556Herbst ManfredJeseník4100:22:16-
14MB5657Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:22:18-
15MB5758Březina VladimírSeverka Šumperk5800:22:27-
16MB5859Brandejský Milanneregistrován6500:22:42-
22MA5960Křivohlávek PavelNový Malín7000:23:15-
6MC6061Stejskal AntonínVíno Karabina4900:23:16-
6ZA6162Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:23:25-
3MD6263Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:23:26-
23MA6364Štarha Vítězslavneregistrován6600:24:17-
17MB6465Březina ZdeněkChromeč6100:24:19-
7MC6566Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:22-
7ZA6667Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:24:29-
8ZA6768Komárková EvaSKP Šumperk5800:24:36-
9ZA6869Medlíková MilenaSeverka Šumperk5800:24:41-
4MD6970Vykydal KvětoslavTJ Šumperk3600:24:49-
10MJ7071Axmanová Květaneregistrován8700:25:12-
10ZA7172Zatloukalová Petraneregistrována8700:25:13-
11ZA7273Ženčáková MarieŠumperk6800:25:35-
12ZA7374Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:27:17-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód