Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk

20.3.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk
  • datum konání: 20.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Nasavrkách
10.00 hodin (ostrý start v 10.15 hodin)
prezentace - renovované prostory zámku (šatna - ženy) - sobota 16-19 hodin, neděle 8-10 hodin, kulturní zařízení na náměstí (šatna - muži), občerstvení - vyhlášení výsledků v místní sokolovně

Přihlášky

zasílejte do 11. 3. s nalepeným ústřižkem o zaplacení startovného 100,- Kč, start nepřihlášených závodníků výjimečně s vkladem 200,- Kč
v lidovém běhu startují všichni příchozí bez rozdílu věku a předchozí přihlášky, prezentace je v horní části náměstí v prostoru cíle tohoto běhu
přihlášky zasílejte na adresu:
JR RUNNING SPORT-intersport
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
tel./fax: 469 677 290
mobil: 603 513 297

Startovné

100,- Kč (do 11. 3. 2005)
200,- Kč (výjimečně na místě)
lidový běh zdarma

Popis tratě

délka: 15 km (lidový běh 1,8 km)
obrátková, rovná a rychlá se stoupáním 1 km do cíle

Ceny pro vítěze

finanční odměny obdrží prvních 10 mužů a 5 žen, závodníci dalšího pořadí (15, 6) a veteránských kategorií (10, 5, 3, 3) pak věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.bezeckypohar.chr.cz

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Wojcik RafaelPOL7200:46:00-
2MA28Kruczkowki DariuszPOL7500:46:03-
3MA34Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:46:11-
4MA43Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:46:52-
5MA56Bláha JanSokol České Budějovice7100:47:09-
6MA6159Zouhar FrantišekPSK Olymp Praha8200:47:23-
7MA711Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:48:04-
8MA82Kuzdra DariuszPOL7500:48:23-
9MA9150Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:48:26-
10MA107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:48:39-
11MA119Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:48:47-
12MA1213Holečko MartinObal servis Košice7800:48:57-
13MA135Gerych DavidAK Kroměříž7700:49:10-
14MA1441Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:49:29-
15MA1535Martínek RomanVK Slavia Děčín7500:49:39-
16MA1640Matějů LubošSILD Team7600:49:54-
17MA1719Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:50:30-
18MA1810Kostrzewski JaroslavGlucholazy (PL)7600:50:41-
19MA1956Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:50:55-
20MA2147Smetana JosefAC Třešť6900:51:25-
21MA2227Holub MiroslavBukovice6600:51:30-
22MA2357Procházka JosefAC Česká Lípa7100:51:33-
23MA2644Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:36-
24MA2738Sokol JanAK Sokolov8300:52:59-
25MA2839Musil JiříMK Hlinsko7200:53:23-
26MA2945Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:54:00-
27MA3017Raboch IvanMK Spartak Žebrák6600:54:07-
28MA3214Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:54:33-
29MA33160Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:54-
30MA36158Tatsiedle MichalAC 1890 Praha8200:55:08-
31MA3861Slepička PavelMK Spartak Žebrák7200:56:24-
32MA4242Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:57:08-
33MA4323Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:57:17-
34MA4424Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:57:18-
35MA49119Paczek LucynePOL7600:58:36-
36MA5149Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:59:01-
37MA5437Zelený TomášAK Sokolov8600:59:44-
38MA5554Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:59:49-
39MA5625Včelák JanKolovraty7300:59:51-
40MA5718Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:00:05-
41MA6226Chmelík TomášSK Chrast8001:01:23-
42MA6315Hritz PeterSport Team PH Nová Lesná6601:01:52-
43MA6458Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7301:02:02-
44MA6659Rybišár DanAFK SKP Pardubice8601:02:13-
45MA6916Sumerling MarekSport Team PH Nová Lesná8401:02:30-
46MA7132Maier LukášChrudim7801:02:41-
47MA7560Rybišár PavelŠAK Chrudim9001:03:21-
48MA7936Lichtenberg PetrChrudim7001:04:00-
49MA8048Smola JanKRB Chrudim6701:04:04-
50MA85161Štefec PeterCentrum Lomanice Pardubice7201:05:03-
51MA8855Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:05:30-
52MA8928Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7901:05:42-
53MA91142Čáslavka MartinHasiči Pardubice7701:06:19-
54MA9852Havlík LadislavSKMP Hlinsko7701:08:00-
55MA10929Ackermann KamilPlzeň7501:10:21-
56MA11130Sedlák PavelPlzeň7101:10:53-
57MA11331Rektorys JanPlzeň6901:11:16-
58MA116151Jirásko LubomírSokol Srch7101:12:14-
59MA117152Jirásko DušanSokol Srch7301:12:32-
60MA11846Smrčka PetrBK Říčany6901:13:01-
61MA121157Lysenko VladimírFujitsu Siemens7201:13:26-
62MA12421Mazura TomášPardubice7801:14:25-
63MA125155David VáclavSmiřice7401:14:58-
64MA12953Mařík PetrČD Bohumín6601:15:27-
65MA143147Červinka ZdeněkVýsonín6601:26:13-
66MA145138Fischer PetrMiřetice8401:40:22-
Muži B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2063Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:51:11-
2MB2579Siegel JosefAC Choceň5800:52:31-
3MB3562Glowinski BoguslawMoszczanka6400:55:03-
4MB4165Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:57:01-
5MB4764Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:58:23-
6MB4876Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:58:35-
7MB50156Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:42-
8MB58144Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:00:09-
9MB5967Petřík FrantišekUNI Brno ASC Bučovice5901:00:59-
10MB6088Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:01:01-
11MB6571Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:02:10-
12MB6777Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:02:16-
13MB70153Vykydal IvoKRB Chrudim5901:02:39-
14MB7782Gdula PetrHrochův Týnec6101:03:31-
15MB7878Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:03:45-
16MB8373Šourek KarelJajka club Dolní Bezděkov6501:04:52-
17MB8769Neruda MiroslavChrudim5601:05:06-
18MB9372Zdeněk BílýMK Pardubice5901:06:48-
19MB9786Kraus VáclavCyklo Kraus6401:07:38-
20MB9987Ryzner JanPřelouč5901:08:35-
21MB10280Tománek JiříAtletika Polička6201:09:08-
22MB10685Hudec MilanHlinsko6401:09:47-
23MB110146Mičulka AlešSokol Srch6201:10:24-
24MB11270Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:54-
25MB11966Václav AlbertSK ČNB Pardubice5901:13:11-
26MB12368Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:14:23-
27MB127145Rejl JiříSokol Srch6301:15:13-
28MB130166Broulík MilošKOB Pardubice6001:15:38-
29MB133143Horák VáclavLipčany5601:17:31-
30MB139136Bujnoch OldřichPardubice5601:22:43-
31MB141164Hanč JaroslavTJ Rudník5701:23:41-
Muži C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2489Smrčka MilošBK Říčany5400:51:56-
2MC3490Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:00-
3MC5291Novotný JosefTransporta Chrudim4800:59:07-
4MC68137Gottwald VáclavKřižanovice5501:02:25-
5MC7299Málek JaroslavPočátky4601:02:52-
6MC73165Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:03:03-
7MC74140Koštoval JiříJesenický týdeník5101:03:14-
8MC82100Alexa JiříKRB Chrudim5301:04:44-
9MC8696Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:05:04-
10MC96103Pilik StanislavHC Rakovník5001:07:30-
11MC100104Groh StanislavSpartak Vrchlabí4601:08:37-
12MC10198Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:08:51-
13MC103154Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:09:34-
14MC104162Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:09:42-
15MC105102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:45-
16MC107149Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:56-
17MC10894Fischer PavelHranice4901:10:10-
18MC11597Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:12:04-
19MC134163Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:49-
20MC13893Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:20:09-
21MC14492Volf JiříMTH Hranice4601:33:06-
Muži D (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD61108Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:16-
2MD81109Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:25-
3MD92106Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:06:44-
4MD114105Herbst ManfredJeseník4101:12:03-
5MD126107Doležal StanislavBK Pardubice3801:15:02-
Muži E (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME122114Gaman JaroslavHaviřov3501:13:56-
2ME132111Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:57-
3ME140112Merta JaroslavJeseník3501:22:46-
4ME146113Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:41:10-
Ženy A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA31116Petříková IrenaACP Olymp Brno8300:54:32-
2ZA37115Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:55:14-
3ZA39123Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:25-
4ZA40117Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:56:47-
5ZA45127Doleželová MonikaAC Domažlice7800:57:28-
6ZA46125Vlčovská MartaAC Pardubice7600:57:35-
7ZA84126Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:59-
8ZA128124Kováčová AnnaOB Česká Třebová7501:15:24-
9ZA131122Vysučková Evaneregistrována7501:15:44-
10ZA137121Drahorádová Diananeregistrována7301:19:40-
Ženy B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB53128Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:59:36-
2ZB76129Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:03:28-
3ZB90139Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:05:53-
4ZB94130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:09-
5ZB135131Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:17:52-
6ZB142132Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:24:41-
Ženy C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC95134Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:07:12-
2ŽC120133Novotná EvaLetohrad4801:13:25-
3ŽC136135Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:18:11-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Wojcik RafaelPOL7200:46:00-
2MA28Kruczkowki DariuszPOL7500:46:03-
3MA34Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:46:11-
4MA43Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:46:52-
5MA56Bláha JanSokol České Budějovice7100:47:09-
6MA6159Zouhar FrantišekPSK Olymp Praha8200:47:23-
7MA711Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:48:04-
8MA82Kuzdra DariuszPOL7500:48:23-
9MA9150Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:48:26-
10MA107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:48:39-
11MA119Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:48:47-
12MA1213Holečko MartinObal servis Košice7800:48:57-
13MA135Gerych DavidAK Kroměříž7700:49:10-
14MA1441Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:49:29-
15MA1535Martínek RomanVK Slavia Děčín7500:49:39-
16MA1640Matějů LubošSILD Team7600:49:54-
17MA1719Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:50:30-
18MA1810Kostrzewski JaroslavGlucholazy (PL)7600:50:41-
19MA1956Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:50:55-
1MB2063Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:51:11-
20MA2147Smetana JosefAC Třešť6900:51:25-
21MA2227Holub MiroslavBukovice6600:51:30-
22MA2357Procházka JosefAC Česká Lípa7100:51:33-
1MC2489Smrčka MilošBK Říčany5400:51:56-
2MB2579Siegel JosefAC Choceň5800:52:31-
23MA2644Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:36-
24MA2738Sokol JanAK Sokolov8300:52:59-
25MA2839Musil JiříMK Hlinsko7200:53:23-
26MA2945Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:54:00-
27MA3017Raboch IvanMK Spartak Žebrák6600:54:07-
1ZA31116Petříková IrenaACP Olymp Brno8300:54:32-
28MA3214Sumerling ŠtefanŠK P. HRITZ7100:54:33-
29MA33160Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:54-
2MC3490Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:00-
3MB3562Glowinski BoguslawMoszczanka6400:55:03-
30MA36158Tatsiedle MichalAC 1890 Praha8200:55:08-
2ZA37115Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:55:14-
31MA3861Slepička PavelMK Spartak Žebrák7200:56:24-
3ZA39123Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:25-
4ZA40117Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:56:47-
4MB4165Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:57:01-
32MA4242Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:57:08-
33MA4323Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:57:17-
34MA4424Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:57:18-
5ZA45127Doleželová MonikaAC Domažlice7800:57:28-
6ZA46125Vlčovská MartaAC Pardubice7600:57:35-
5MB4764Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:58:23-
6MB4876Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:58:35-
35MA49119Paczek LucynePOL7600:58:36-
7MB50156Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:42-
36MA5149Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:59:01-
3MC5291Novotný JosefTransporta Chrudim4800:59:07-
1ZB53128Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:59:36-
37MA5437Zelený TomášAK Sokolov8600:59:44-
38MA5554Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:59:49-
39MA5625Včelák JanKolovraty7300:59:51-
40MA5718Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:00:05-
8MB58144Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:00:09-
9MB5967Petřík FrantišekUNI Brno ASC Bučovice5901:00:59-
10MB6088Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:01:01-
1MD61108Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:16-
41MA6226Chmelík TomášSK Chrast8001:01:23-
42MA6315Hritz PeterSport Team PH Nová Lesná6601:01:52-
43MA6458Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7301:02:02-
11MB6571Drozd JiříMOPOS Pardubice5701:02:10-
44MA6659Rybišár DanAFK SKP Pardubice8601:02:13-
12MB6777Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:02:16-
4MC68137Gottwald VáclavKřižanovice5501:02:25-
45MA6916Sumerling MarekSport Team PH Nová Lesná8401:02:30-
13MB70153Vykydal IvoKRB Chrudim5901:02:39-
46MA7132Maier LukášChrudim7801:02:41-
5MC7299Málek JaroslavPočátky4601:02:52-
6MC73165Hejtmánek JanSlavoj Břevnov5101:03:03-
7MC74140Koštoval JiříJesenický týdeník5101:03:14-
47MA7560Rybišár PavelŠAK Chrudim9001:03:21-
2ZB76129Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:03:28-
14MB7782Gdula PetrHrochův Týnec6101:03:31-
15MB7878Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:03:45-
48MA7936Lichtenberg PetrChrudim7001:04:00-
49MA8048Smola JanKRB Chrudim6701:04:04-
2MD81109Zeman PavelKRB Chrudim4301:04:25-
8MC82100Alexa JiříKRB Chrudim5301:04:44-
16MB8373Šourek KarelJajka club Dolní Bezděkov6501:04:52-
7ZA84126Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:59-
50MA85161Štefec PeterCentrum Lomanice Pardubice7201:05:03-
9MC8696Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:05:04-
17MB8769Neruda MiroslavChrudim5601:05:06-
51MA8855Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:05:30-
52MA8928Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7901:05:42-
3ZB90139Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:05:53-
53MA91142Čáslavka MartinHasiči Pardubice7701:06:19-
3MD92106Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:06:44-
18MB9372Zdeněk BílýMK Pardubice5901:06:48-
4ZB94130Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:09-
1ŽC95134Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:07:12-
10MC96103Pilik StanislavHC Rakovník5001:07:30-
19MB9786Kraus VáclavCyklo Kraus6401:07:38-
54MA9852Havlík LadislavSKMP Hlinsko7701:08:00-
20MB9987Ryzner JanPřelouč5901:08:35-
11MC100104Groh StanislavSpartak Vrchlabí4601:08:37-
12MC10198Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:08:51-
21MB10280Tománek JiříAtletika Polička6201:09:08-
13MC103154Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5001:09:34-
14MC104162Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:09:42-
15MC105102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:45-
22MB10685Hudec MilanHlinsko6401:09:47-
16MC107149Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:56-
17MC10894Fischer PavelHranice4901:10:10-
55MA10929Ackermann KamilPlzeň7501:10:21-
23MB110146Mičulka AlešSokol Srch6201:10:24-
56MA11130Sedlák PavelPlzeň7101:10:53-
24MB11270Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:54-
57MA11331Rektorys JanPlzeň6901:11:16-
4MD114105Herbst ManfredJeseník4101:12:03-
18MC11597Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:12:04-
58MA116151Jirásko LubomírSokol Srch7101:12:14-
59MA117152Jirásko DušanSokol Srch7301:12:32-
60MA11846Smrčka PetrBK Říčany6901:13:01-
25MB11966Václav AlbertSK ČNB Pardubice5901:13:11-
2ŽC120133Novotná EvaLetohrad4801:13:25-
61MA121157Lysenko VladimírFujitsu Siemens7201:13:26-
1ME122114Gaman JaroslavHaviřov3501:13:56-
26MB12368Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:14:23-
62MA12421Mazura TomášPardubice7801:14:25-
63MA125155David VáclavSmiřice7401:14:58-
5MD126107Doležal StanislavBK Pardubice3801:15:02-
27MB127145Rejl JiříSokol Srch6301:15:13-
8ZA128124Kováčová AnnaOB Česká Třebová7501:15:24-
64MA12953Mařík PetrČD Bohumín6601:15:27-
28MB130166Broulík MilošKOB Pardubice6001:15:38-
9ZA131122Vysučková Evaneregistrována7501:15:44-
2ME132111Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:15:57-
29MB133143Horák VáclavLipčany5601:17:31-
19MC134163Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:17:49-
5ZB135131Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:17:52-
3ŽC136135Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:18:11-
10ZA137121Drahorádová Diananeregistrována7301:19:40-
20MC13893Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:20:09-
30MB139136Bujnoch OldřichPardubice5601:22:43-
3ME140112Merta JaroslavJeseník3501:22:46-
31MB141164Hanč JaroslavTJ Rudník5701:23:41-
6ZB142132Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:24:41-
65MA143147Červinka ZdeněkVýsonín6601:26:13-
21MC14492Volf JiříMTH Hranice4601:33:06-
66MA145138Fischer PetrMiřetice8401:40:22-
4ME146113Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:41:10-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód