Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

15.5.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 15.5.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3400

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9114
Vorel Milan4013
Razým Jan5713
Ožana Václav6413
Hejzlar Martin0213
Kopecký Libor5612
Šlajs Tomáš6012
Hübl Radek8812
Hanuš Petr6412
Bajer Milan5511
Vacek Martin6911
Smoláková Alexandra9811
Novotný Luděk6211
Siegel Josef5811
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Metelková Táňa7210
Keprtová Miloslava4810
Sadílek Ota4610
Bielčik Jindřich4010
Šváb František579
Borovec Alex769
Řemínek Matěj869
Chlubna Jan849
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Kubišta Oto539
Sedlák Jiří589
Čechal Jaroslav619
Marhold Petr789
Gregora Jan008
Lakota Antonín958
Šafář Jaroslav518
Libra Jiří378
Boháč Pankrác068
Zajíc Jan538
Matyášová Jana658
Bogdał Paweł768
Krejčí Milan538
Bříza Vladimír518
Serbousková Sára048
Smolák Petr948
Červ Miloslav508
Martincová Kristýna938
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Jansová Denisa028
Kubr Václav558
Smoláková Valérie938

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 6 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1153Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:00:31-
2Ž1199Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:33-
3Ž1205Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:34-
4Ž12110Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:34-
5Ž1224Mihulková ViktorieSKI klub Pastviny9900:00:35-
6Ž1231Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:35-
7Ž1258Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:38-
8Ž1282Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
9Ž129145Kinclová NikolaChoceň 00:00:48-
10Ž131146Kinclová NatálieChoceň 00:00:49-
11Ž1327Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:49-
12Ž1336Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:56-
13Ž134144Šimková NikolaJablonné nad Orlicí 00:00:56-
14Ž137143Šimková AdélaJablonné nad Orlicí 00:01:17-
15Ž13811Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
16Ž139142Šedová TerezaSruby0300:02:16-
Předžáci do 6 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1669Ládr TomášDDM Týniště nad Orlicí 00:00:28-
2M12465Procházka MichalOrlov9900:00:36-
3M12661Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:41-
4M12764Ryba DanChoceň0100:00:41-
5M13063Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:48-
6M13562Hejzlar MartinLO Choceň0200:01:02-
7M13666Šesták JanMaratonstav Úpice0300:01:04-
Žákyně nejmladší 7-9 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2113Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:2611,00
2Ž2315Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:279,00
3Ž2420Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:278,00
4Ž2719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:297,00
5Ž2914Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:00:296,00
6Ž21016Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:305,00
7Ž21118Prachařová EvaAC Choceň9700:00:314,00
8Ž21421Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:312,00
9Ž21722Poláková AnnaAC Choceň9700:00:320,00
10Ž21817Unzeitigová NikolaChoceň9600:00:320,00
Žáci nejmladší 7-9 let (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2174Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:00:2611,00
2M2571Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:289,00
3M2772Brukner TomášAC Choceň9600:00:298,00
4M21270Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:00:317,00
5M21368Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:313,00
6M21673Lohynský MartinTrutnov 00:00:311,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3681Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4011,00
2M3876Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:449,00
3M3977Prachař DavidAC Choceň9400:02:468,00
4M31280Lahodyvk OleksandrDDM Týniště nad Orlicí9400:02:517,00
5M31679Lakota AntonínAC Choceň9500:02:556,00
6M31782Polák ŠtěpánChoceň9500:03:045,00
7M31978Frydrych JakubAC Choceň9500:03:264,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3126Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:0711,00
2Ž3227Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:01:149,00
3Ž3329Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:168,00
4Ž3432Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:177,00
5Ž3530Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:216,00
6Ž3628Tancerová MarieSokol Přínostice9400:01:245,00
7Ž3731Podškubková LucieJiskra Litomyšl 00:01:354,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM142Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:02:2511,00
2ŽM240Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:289,00
3ŽM341Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:328,00
4ŽM437Tomanová PavlínaŽamberk9300:02:367,00
5ŽM539Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:376,00
6ŽM7133Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:435,00
7ŽM936Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:02:464,00
8ŽM1138Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:02:483,00
9ŽM1244Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:512,00
10ŽM14130Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:02:521,00
11ŽM1543Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:530,00
12ŽM18132Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:070,00
13ŽM20131Hegerová RenataTJ Černovír9300:03:320,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM794Siegel JakubAC Choceň9200:03:1811,00
2MM896Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:239,00
3MM989Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:258,00
4MM1091Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:03:277,00
5MM1297Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:306,00
6MM1495Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:355,00
7MM1790Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:424,00
8MM2392Richtr JanAtletika Svitavy 00:04:033,00
9MM2593Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:172,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS123Podškubková NikolaBohuňovice 00:00:3511,00
2ŽS1346Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:03:349,00
3ŽS15128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:378,00
4ŽS1648Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:397,00
5ŽS1845Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:436,00
6ŽS1949Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:465,00
7ŽS2047Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:03:524,00
8ŽS22127Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:003,00
9ŽS26129Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:212,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS2106Večeře TomášAtletika Polička9000:03:0411,00
2MS3101Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:109,00
3MS4104Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:118,00
4MS5107Tománek FilipAtletika Polička9000:03:127,00
5MS6103Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:136,00
6MS10102Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:275,00
7MS20105Cibulka PavelLibchavy9100:03:524,00
8MS24148Císař JanAC Choceň9100:04:083,00
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2111Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:4311,00
2MD3114Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:519,00
3MD5110Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:018,00
4MD6112Červ JakubAtletika Polička8900:10:147,00
5MD8113Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:196,00
6MD10139Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:11:115,00
7MD11108Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:11:374,00
8MD12109Danko JakubGrabštejn 00:11:413,00
9MD1864Zavřel JiříAC Choceň8900:57:342,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD151Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:0611,00
2ŽD253Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:159,00
2ŽD252Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:07:159,00
4ŽD454Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:557,00
5ŽD550Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:166,00
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1456Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:13:10-
2Ž1557Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:41-
3Ž1658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:40-
4Ž1755Čadová RenataDolní Dobrouč6600:15:15-
Muži 3 km 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1117Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:09:25-
2MX7116Siegel JosefAC Choceň8600:10:18-
3MX9115Řemínek MatějAC Choceň8600:10:26-
Muži 3 km 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MY4121Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:09:57-
2MY13122Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:12:53-
Muži A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:48:03-
2MA324Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:48:50-
3MA423Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:48:57-
4MA649Dobšíček PavelSK Hronov8000:50:45-
5MA735Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:56-
6MA828Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:03-
7MA1317Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:53:08-
8MA1479Adamec JosefATC Nekoř8100:53:16-
9MA1626Šutera JosefAtletika Polička7900:53:43-
10MA1715Daňko MiroslavGrabštejn7700:54:37-
11MA1816Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:54:43-
12MA2090Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:55:02-
13MA2340Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:55:08-
14MA2620Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:55:58-
15MA2721Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:56:29-
16MA2844Bielčik PetrLichkov7100:56:33-
17MA3647Pešek OndřejKOB Choceň8501:00:52-
18MA3912Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:01:18-
19MA4184Brandstein MartinSKONT Pardubice8301:01:42-
20MA5077Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:29-
21MA5555Borovec AlexChoceň7601:04:48-
22MA6281Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7901:06:41-
23MA7227Krištof PetrAtletika Polička7501:09:35-
24MA8275Molinger LuděkNáchod7201:15:31-
25MA8382Mazura TomášPardubice7801:15:40-
26MA8629Netolický MilanChoceň7601:17:08-
Muži B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB268Čotov IvanEko Drill Zlín6600:48:10-
2MB567Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:50:04-
3MB911Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:12-
4MB1062Holub MiroslavBukovice6600:51:48-
5MB1237Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:57-
6MB1552Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:24-
7MB2154Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:03-
8MB2232Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:55:07-
9MB2551Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:38-
10MB3246Dostálek PetrASPV Těchonín6700:58:53-
11MB3586Strnad TomášSK Žamberk6901:00:04-
12MB3839Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:01:11-
13MB4318Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:02:00-
14MB4750Turbak JaroslavSebranice6301:02:40-
15MB5988Myšák MilanSokol Jehnědí6601:05:31-
16MB6048Kykal KvětoslavTJ Lubná6101:06:35-
Muži C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1185Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:48-
2MC1966Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:54:51-
3MC2980Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:57:50-
4MC3325Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:02-
5MC402Fikejs VladimírSokol Žamberk5701:01:39-
6MC4283Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:01:53-
7MC4689Prokop KarelChoceň5401:02:29-
8MC4813Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:53-
9MC4957Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:03:05-
10MC515Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:03:30-
11MC5719Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:05:15-
12MC6133Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:06:36-
13MC6374Zavoral MilošCafé Bayer Pardubice5601:07:01-
14MC6671Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:07:23-
15MC6869Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:07:46-
16MC6973Sedlák JiříPřelouč5801:08:33-
17MC7160Velechovský JiříSAZS Králíky5501:09:21-
18MC7330Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:09:37-
19MC8872Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:18:53-
Muži D (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2410Krátký FrantišekViking Králiky4300:55:17-
2MD3438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:22-
3MD3722Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:01:05-
4MD5243Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:03:35-
5MD5376Švadlena JiříKOB Choceň4601:03:54-
6MD5865Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:05:18-
7MD648Jelínek MatějHradec Králové4201:07:08-
8MD6558Krumer MiroslavOstrov4901:07:16-
9MD671Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:36-
10MD789Koblížek JindřichSK Žamberk4801:11:41-
11MD797Tučný JanMK Pardubice4701:13:05-
12MD8478Novotný JiříKB Letohrad4501:15:51-
13MD8741Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:49-
Muži E (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4536Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:25-
2ME7070Vorel MilanSlatiňany4001:08:56-
3ME7445Bielčik JindřichLichkov4001:10:14-
4ME7687Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:11:05-
5ME8061Doležal StanislavBK Pardubice3801:13:44-
6ME8159Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:15:15-
Ženy A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3014Vlčovská MartaAC Pardubice7600:58:09-
2ZA316Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:58:47-
3ZA4453Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:02:14-
4ZA5434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:27-
5ZA773Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:09-
Ženy B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB564Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:04:57-
2ZB7542Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:26-
3ZB8563Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:16:33-
4ZB8956Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:06-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2113Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:2611,00
1M2174Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:00:2611,00
2Ž2315Hanušová VeronikaAC Choceň9700:00:279,00
3Ž2420Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:278,00
2M2571Václavek JanDlouhá Třebová9600:00:289,00
1M1669Ládr TomášDDM Týniště nad Orlicí 00:00:28-
3M2772Brukner TomášAC Choceň9600:00:298,00
4Ž2719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:297,00
5Ž2914Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:00:296,00
6Ž21016Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:305,00
7Ž21118Prachařová EvaAC Choceň9700:00:314,00
4M21270Ptáček AntonínDDM Týniště nad Orlicí9800:00:317,00
5M21368Tancer PetrSokol Přisnotice9700:00:313,00
8Ž21421Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:312,00
1Ž1153Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:00:31-
6M21673Lohynský MartinTrutnov 00:00:311,00
9Ž21722Poláková AnnaAC Choceň9700:00:320,00
10Ž21817Unzeitigová NikolaChoceň9600:00:320,00
2Ž1199Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:33-
3Ž1205Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:34-
4Ž12110Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:34-
5Ž1224Mihulková ViktorieSKI klub Pastviny9900:00:35-
6Ž1231Faltusová KateřinaJablonné nad Orlicí9900:00:35-
2M12465Procházka MichalOrlov9900:00:36-
7Ž1258Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:38-
3M12661Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:41-
4M12764Ryba DanChoceň0100:00:41-
8Ž1282Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:45-
9Ž129145Kinclová NikolaChoceň 00:00:48-
5M13063Švadlena MichalKOB Choceň0100:00:48-
10Ž131146Kinclová NatálieChoceň 00:00:49-
11Ž1327Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:49-
12Ž1336Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:56-
13Ž134144Šimková NikolaJablonné nad Orlicí 00:00:56-
6M13562Hejzlar MartinLO Choceň0200:01:02-
7M13666Šesták JanMaratonstav Úpice0300:01:04-
14Ž137143Šimková AdélaJablonné nad Orlicí 00:01:17-
15Ž13811Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:04-
16Ž139142Šedová TerezaSruby0300:02:16-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3126Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:0711,00
2Ž3227Tancerová KateřinaSokol Přínostice9500:01:149,00
3Ž3329Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:168,00
4Ž3432Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:177,00
5Ž3530Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:216,00
6Ž3628Tancerová MarieSokol Přínostice9400:01:245,00
7Ž3731Podškubková LucieJiskra Litomyšl 00:01:354,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM142Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:02:2511,00
2ŽM240Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:289,00
3ŽM341Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:328,00
4ŽM437Tomanová PavlínaŽamberk9300:02:367,00
5ŽM539Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:376,00
1M3681Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4011,00
6ŽM7133Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:435,00
2M3876Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:449,00
7ŽM936Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:02:464,00
3M3977Prachař DavidAC Choceň9400:02:468,00
8ŽM1138Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:02:483,00
9ŽM1244Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:512,00
4M31280Lahodyvk OleksandrDDM Týniště nad Orlicí9400:02:517,00
10ŽM14130Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:02:521,00
11ŽM1543Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:530,00
5M31679Lakota AntonínAC Choceň9500:02:556,00
6M31782Polák ŠtěpánChoceň9500:03:045,00
12ŽM18132Hainzová LeonkaTJ Černovír9200:03:070,00
7M31978Frydrych JakubAC Choceň9500:03:264,00
13ŽM20131Hegerová RenataTJ Černovír9300:03:320,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS123Podškubková NikolaBohuňovice 00:00:3511,00
1MS2106Večeře TomášAtletika Polička9000:03:0411,00
2MS3101Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:109,00
3MS4104Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:118,00
4MS5107Tománek FilipAtletika Polička9000:03:127,00
5MS6103Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:03:136,00
1MM794Siegel JakubAC Choceň9200:03:1811,00
2MM896Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:239,00
3MM989Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:258,00
4MM1091Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:03:277,00
6MS10102Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:03:275,00
5MM1297Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:03:306,00
2ŽS1346Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:03:349,00
6MM1495Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:355,00
3ŽS15128Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:378,00
4ŽS1648Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:397,00
7MM1790Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:424,00
5ŽS1845Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:436,00
6ŽS1949Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:465,00
7ŽS2047Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:03:524,00
7MS20105Cibulka PavelLibchavy9100:03:524,00
8ŽS22127Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:003,00
8MM2392Richtr JanAtletika Svitavy 00:04:033,00
8MS24148Císař JanAC Choceň9100:04:083,00
9MM2593Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:172,00
9ŽS26129Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:212,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD151Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:07:0611,00
2ŽD253Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:07:159,00
2ŽD252Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:07:159,00
4ŽD454Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:557,00
5ŽD550Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:08:166,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX1117Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:09:25-
1MD2111Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:4311,00
2MD3114Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:519,00
1MY4121Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:09:57-
3MD5110Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:10:018,00
4MD6112Červ JakubAtletika Polička8900:10:147,00
2MX7116Siegel JosefAC Choceň8600:10:18-
5MD8113Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:196,00
3MX9115Řemínek MatějAC Choceň8600:10:26-
6MD10139Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:11:115,00
7MD11108Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:11:374,00
8MD12109Danko JakubGrabštejn 00:11:413,00
2MY13122Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:12:53-
1Ž1456Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:13:10-
2Ž1557Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:13:41-
3Ž1658Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:14:40-
4Ž1755Čadová RenataDolní Dobrouč6600:15:15-
9MD1864Zavřel JiříAC Choceň8900:57:342,00
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:48:03-
1MB268Čotov IvanEko Drill Zlín6600:48:10-
2MA324Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:48:50-
3MA423Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:48:57-
2MB567Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:50:04-
4MA649Dobšíček PavelSK Hronov8000:50:45-
5MA735Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:50:56-
6MA828Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:51:03-
3MB911Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:12-
4MB1062Holub MiroslavBukovice6600:51:48-
1MC1185Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:52:48-
5MB1237Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:57-
7MA1317Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:53:08-
8MA1479Adamec JosefATC Nekoř8100:53:16-
6MB1552Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:53:24-
9MA1626Šutera JosefAtletika Polička7900:53:43-
10MA1715Daňko MiroslavGrabštejn7700:54:37-
11MA1816Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:54:43-
2MC1966Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:54:51-
12MA2090Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:55:02-
7MB2154Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:03-
8MB2232Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:55:07-
13MA2340Černý JaroslavLOKO Trutnov TT8600:55:08-
1MD2410Krátký FrantišekViking Králiky4300:55:17-
9MB2551Čechal JaroslavTS Letohrad6100:55:38-
14MA2620Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:55:58-
15MA2721Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:56:29-
16MA2844Bielčik PetrLichkov7100:56:33-
3MC2980Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:57:50-
1ZA3014Vlčovská MartaAC Pardubice7600:58:09-
2ZA316Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:58:47-
10MB3246Dostálek PetrASPV Těchonín6700:58:53-
4MC3325Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:02-
2MD3438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:22-
11MB3586Strnad TomášSK Žamberk6901:00:04-
17MA3647Pešek OndřejKOB Choceň8501:00:52-
3MD3722Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5001:01:05-
12MB3839Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:01:11-
18MA3912Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:01:18-
5MC402Fikejs VladimírSokol Žamberk5701:01:39-
19MA4184Brandstein MartinSKONT Pardubice8301:01:42-
6MC4283Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:01:53-
13MB4318Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:02:00-
3ZA4453Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7901:02:14-
1ME4536Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:25-
7MC4689Prokop KarelChoceň5401:02:29-
14MB4750Turbak JaroslavSebranice6301:02:40-
8MC4813Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:53-
9MC4957Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:03:05-
20MA5077Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:03:29-
10MC515Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:03:30-
4MD5243Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:03:35-
5MD5376Švadlena JiříKOB Choceň4601:03:54-
4ZA5434Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:27-
21MA5555Borovec AlexChoceň7601:04:48-
1ZB564Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:04:57-
11MC5719Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:05:15-
6MD5865Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:05:18-
15MB5988Myšák MilanSokol Jehnědí6601:05:31-
16MB6048Kykal KvětoslavTJ Lubná6101:06:35-
12MC6133Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:06:36-
22MA6281Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7901:06:41-
13MC6374Zavoral MilošCafé Bayer Pardubice5601:07:01-
7MD648Jelínek MatějHradec Králové4201:07:08-
8MD6558Krumer MiroslavOstrov4901:07:16-
14MC6671Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:07:23-
9MD671Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:07:36-
15MC6869Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:07:46-
16MC6973Sedlák JiříPřelouč5801:08:33-
2ME7070Vorel MilanSlatiňany4001:08:56-
17MC7160Velechovský JiříSAZS Králíky5501:09:21-
23MA7227Krištof PetrAtletika Polička7501:09:35-
18MC7330Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:09:37-
3ME7445Bielčik JindřichLichkov4001:10:14-
2ZB7542Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:10:26-
4ME7687Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3901:11:05-
5ZA773Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:11:09-
10MD789Koblížek JindřichSK Žamberk4801:11:41-
11MD797Tučný JanMK Pardubice4701:13:05-
5ME8061Doležal StanislavBK Pardubice3801:13:44-
6ME8159Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:15:15-
24MA8275Molinger LuděkNáchod7201:15:31-
25MA8382Mazura TomášPardubice7801:15:40-
12MD8478Novotný JiříKB Letohrad4501:15:51-
3ZB8563Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:16:33-
26MA8629Netolický MilanChoceň7601:17:08-
13MD8741Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:17:49-
19MC8872Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:18:53-
4ZB8956Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:19:06-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód