14.8.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.8.2024 | Černovírský kros | - |
13.8.2023 | Černovírský kros | 151 |
14.8.2022 | Černovírský kros | 112 |
15.8.2021 | Černovírský kros | 98 |
16.8.2020 | Černovírský kros | - |
18.8.2019 | Černovírský kros | 123 |
5.8.2018 | Černovírský kros | 104 |
6.8.2017 | Černovírský kros | 151 |
7.8.2016 | Černovírský kros | 132 |
16.8.2015 | Černovírský kros | 146 |
17.8.2014 | Černovírský kros | 173 |
18.8.2013 | Černovírský kros | 183 |
19.8.2012 | Černovírský kros | 185 |
21.8.2011 | Černovírský kros | 182 |
8.8.2010 | Černovírský kros | 164 |
9.8.2009 | Černovírský kros | 190 |
10.8.2008 | Černovírský kros | 149 |
12.8.2007 | Černovírský kros | 148 |
13.8.2006 | Černovírský kros | 141 |
15.8.2004 | Černovírský kros | 49 |
17.8.2003 | Černovírský kros, 2. ročník | 101 |
24.8.2002 | 1. Černovírský kros | 54 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hübl Radek | 88 | 20 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 14 |
Borek Petr | 70 | 14 |
Nemšák Miroslav | 69 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Jelínek Matěj | 42 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Sejkorová Lenka | 63 | 12 |
Mannlová Jana | 80 | 12 |
Nemšáková Anna | 02 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Svatoš Otakar | 34 | 12 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Bubeníček Jiří | 51 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Krátká Anna | 69 | 11 |
Jelínková Magdalena | 45 | 11 |
Moravec Martin | 84 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Šimůnek Jan | 03 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Frydrychová Eliška | 01 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Elčkner Lukáš | 01 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 9 |
Hruša Zdeněk | 46 | 8 |
Frydrych Bedřich | 03 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Sontáková Lenka | 91 | 8 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Boháč Pankrác | 06 | 8 |
Bogdał Paweł | 76 | 8 |
Hrdinová Kateřina | 00 | 8 |
Grätz Luděk | 58 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 159 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:11 | - |
2 | X1 | 2 | 81 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
3 | X1 | 3 | 122 | Nemšáková Anna | TJ Černovír | 02 | 00:00:15 | - |
4 | X1 | 4 | 142 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:15 | - |
5 | X1 | 5 | 168 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:00:16 | - |
6 | X1 | 6 | 160 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:20 | - |
7 | X1 | 7 | 169 | Elčknerová Jana | Černovír | 04 | 00:00:21 | - |
8 | X1 | 8 | 116 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:31 | - |
9 | X1 | 9 | 88 | Hruška Jan | Černovír | 03 | 00:00:36 | - |
10 | X1 | 10 | 105 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X2 | 4 | 129 | Smoláková Dominika | BKVM Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
2 | X2 | 6 | 69 | Pinkava Jiří | TJ Černovír | 00 | 00:00:31 | - |
3 | X2 | 7 | 157 | Elčkner Lukáš | TJ Černovír | 01 | 00:00:31 | - |
4 | X2 | 9 | 87 | Kulhánková Hana | TJ Černovír | 00 | 00:00:32 | - |
5 | X2 | 10 | 97 | Hrdina Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:00:34 | - |
6 | X2 | 11 | 68 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:35 | - |
7 | X2 | 12 | 93 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:36 | - |
8 | X2 | 13 | 67 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:37 | - |
9 | X2 | 14 | 113 | Hrdinová Kateřina | Ústí nad Orlicí | 00 | 00:00:38 | - |
10 | X2 | 15 | 163 | Hrdinová Taťána | Ústí nad Orlicí | 01 | 00:00:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 128 | Smoláková Alexandra | BKVM Vysoké Mýto | 98 | 00:00:24 | - |
2 | Ž1 | 2 | 98 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:26 | - |
3 | Ž1 | 3 | 71 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 5 | 139 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:00:30 | - |
2 | M1 | 8 | 91 | Zachař Matouš | TJ Černovír | 99 | 00:00:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 14 | 165 | Kulhavá Eliška | OB Sokol Žamberk | 96 | 00:01:34 | 11,00 |
2 | Ž2 | 19 | 55 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:55 | 9,00 |
3 | Ž2 | 20 | 92 | Pinkavová Veronika | Černovír | 96 | 00:01:55 | 8,00 |
4 | Ž2 | 22 | 111 | Šikýřová Klaudie | Praha | 97 | 00:02:23 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 59 | Hlávka Bartoloměj | Česká Třebová | 96 | 00:01:28 | 11,00 |
2 | M2 | 12 | 70 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:31 | 9,00 |
3 | M2 | 13 | 54 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:32 | 8,00 |
4 | M2 | 18 | 181 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:01:48 | 7,00 |
5 | M2 | 21 | 141 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:01:59 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 123 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 94 | 00:01:20 | 11,00 |
2 | M3 | 4 | 80 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 00:01:22 | 9,00 |
3 | M3 | 6 | 79 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:25 | 8,00 |
4 | M3 | 11 | 63 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:01:30 | 7,00 |
5 | M3 | 16 | 61 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:01:39 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 62 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:01:18 | 11,00 |
2 | Ž3 | 3 | 64 | Přikrylová Markéta | AK Moravská Třebová | 94 | 00:01:22 | 9,00 |
3 | Ž3 | 5 | 167 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:24 | 8,00 |
4 | Ž3 | 7 | 179 | Tancerová Kateřina | Sokol Přínostice | 95 | 00:01:26 | 7,00 |
5 | Ž3 | 9 | 107 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:29 | 6,00 |
6 | Ž3 | 10 | 135 | Halbrštátová Petra | Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:01:29 | 5,00 |
7 | Ž3 | 15 | 180 | Tancerová Marie | Sokol Přínostice | 94 | 00:01:35 | 4,00 |
8 | Ž3 | 17 | 57 | Křivanová Petra | Černovír | 94 | 00:01:47 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 76 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:15 | 11,00 |
2 | ŽM | 5 | 78 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:21 | 9,00 |
3 | ŽM | 6 | 166 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 00:02:23 | 8,00 |
4 | ŽM | 7 | 126 | Smoláková Valérie | BKVM Vysoké Mýto | 93 | 00:02:29 | 7,00 |
5 | ŽM | 8 | 134 | Halbrštátová Anna | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:30 | 6,00 |
6 | ŽM | 12 | 132 | Holická Martina | Brno | 93 | 00:03:04 | 5,00 |
7 | ŽM | 13 | 60 | Hainzová Leonka | TJ Černovír | 92 | 00:03:08 | 4,00 |
8 | ŽM | 14 | 58 | Křivanová Kateřina | Černovír | 92 | 00:03:24 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 74 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:02:16 | 11,00 |
2 | MM | 3 | 82 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:02:18 | 9,00 |
3 | MM | 4 | 77 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:19 | 8,00 |
4 | MM | 9 | 133 | Volár Jan | Hradec Králové | 92 | 00:02:34 | 7,00 |
5 | MM | 10 | 127 | Adámek Kryštof | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:02:44 | 6,00 |
6 | MM | 11 | 89 | Zámečník Lukáš | Černovír | 92 | 00:02:59 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 56 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:03:49 | 11,00 |
2 | ŽS | 4 | 84 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:55 | 9,00 |
3 | ŽS | 6 | 100 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:15 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 72 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 00:03:40 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 99 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:47 | 9,00 |
3 | MS | 5 | 114 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:03:56 | 8,00 |
4 | MS | 7 | 125 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:05:15 | 7,00 |
5 | MS | 8 | 119 | Ouřecký Miloš | LOKO OB Pardubice | 91 | 00:05:17 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 150 | Vítek Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 00:15:53 | - |
2 | MA | 2 | 147 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:16:01 | - |
3 | MA | 3 | 181 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:16:31 | - |
4 | MA | 4 | 183 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:16:35 | - |
5 | MA | 5 | 185 | Waloszczyk Bartek | Swietoszow Pl | 73 | 00:17:07 | - |
6 | MA | 8 | 108 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:17:27 | - |
7 | MA | 9 | 94 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:17:41 | - |
8 | MA | 11 | 184 | Bogdał Paweł | Miedzygorze PL | 76 | 00:18:16 | - |
9 | MA | 12 | 154 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:18:17 | - |
10 | MA | 14 | 109 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:18:26 | - |
11 | MA | 15 | 186 | Šebek Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 84 | 00:18:30 | - |
12 | MA | 17 | 83 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:18:36 | - |
13 | MA | 18 | 188 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:18:37 | - |
14 | MA | 21 | 171 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:18:51 | - |
15 | MA | 23 | 66 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:19:02 | - |
16 | MA | 26 | 156 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:19:16 | - |
17 | MA | 28 | 65 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:19:34 | - |
18 | MA | 33 | 144 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:20:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 131 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:17:11 | - |
2 | MB | 7 | 176 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:25 | - |
3 | MB | 13 | 145 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:18:18 | - |
4 | MB | 22 | 152 | Dostál Jiří | BC Morava | 64 | 00:18:52 | - |
5 | MB | 23 | 75 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:19:02 | - |
6 | MB | 29 | 123 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:19:43 | - |
7 | MB | 30 | 148 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:19:48 | - |
8 | MB | 34 | 96 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:24 | - |
9 | MB | 35 | 189 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:21:16 | - |
10 | MB | 40 | 103 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:31 | - |
11 | MB | 46 | 112 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:22:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 161 | Gebr Milan | Zábřeh | 54 | 00:18:32 | - |
2 | MC | 19 | 149 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:18:44 | - |
2 | MC | 19 | 172 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:18:44 | - |
4 | MC | 25 | 170 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:19:03 | - |
5 | MC | 27 | 110 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:19:21 | - |
6 | MC | 31 | 175 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:14 | - |
7 | MC | 32 | 151 | Hejl Jan | TRI STYLE Šumperk | 53 | 00:20:17 | - |
8 | MC | 37 | 121 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:21:23 | - |
9 | MC | 38 | 111 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:24 | - |
10 | MC | 39 | 86 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:21:30 | - |
11 | MC | 44 | 173 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:22:12 | - |
12 | MC | 47 | 101 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:22:28 | - |
13 | MC | 53 | 136 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:23:19 | - |
14 | MC | 60 | 153 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 47 | 155 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:22:28 | - |
2 | MD | 50 | 182 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:22:54 | - |
3 | MD | 55 | 174 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:24:08 | - |
4 | MD | 57 | 130 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:24:47 | - |
5 | MD | 61 | 1 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:25:26 | - |
6 | MD | 68 | 143 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:33:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 95 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:09 | - |
2 | ZA | 36 | 106 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:21:21 | - |
3 | ZA | 40 | 158 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:21:31 | - |
4 | ZA | 42 | 85 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:21:50 | - |
5 | ZA | 43 | 75 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:22:03 | - |
6 | ZA | 45 | 164 | Gebrová Zuzana | Zábřeh | 85 | 00:22:17 | - |
7 | ZA | 49 | 102 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:22:47 | - |
8 | ZA | 51 | 162 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:22:57 | - |
9 | ZA | 56 | 137 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:24:25 | - |
10 | ZA | 62 | 124 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:26:21 | - |
11 | ZA | 63 | 120 | Štemberová Kateřina | Praha | 81 | 00:26:27 | - |
12 | ZA | 64 | 115 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:26:31 | - |
13 | ZA | 65 | 138 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 52 | 104 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:23:01 | - |
2 | ZB | 54 | 140 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:30 | - |
3 | ZB | 58 | 118 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:24:54 | - |
4 | ZB | 59 | 178 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:25:19 | - |
5 | ZB | 66 | 177 | Holická Alena | Brno | 66 | 00:28:57 | - |
6 | ZB | 67 | 146 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:30:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 159 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:11 | - |
2 | X1 | 2 | 81 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:14 | - |
3 | X1 | 3 | 122 | Nemšáková Anna | TJ Černovír | 02 | 00:00:15 | - |
4 | X1 | 4 | 142 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:15 | - |
5 | X1 | 5 | 168 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:00:16 | - |
6 | X1 | 6 | 160 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:20 | - |
7 | X1 | 7 | 169 | Elčknerová Jana | Černovír | 04 | 00:00:21 | - |
8 | X1 | 8 | 116 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:31 | - |
9 | X1 | 9 | 88 | Hruška Jan | Černovír | 03 | 00:00:36 | - |
10 | X1 | 10 | 105 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 128 | Smoláková Alexandra | BKVM Vysoké Mýto | 98 | 00:00:24 | - |
2 | Ž1 | 2 | 98 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:26 | - |
3 | Ž1 | 3 | 71 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:26 | - |
1 | X2 | 4 | 129 | Smoláková Dominika | BKVM Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
1 | M1 | 5 | 139 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:00:30 | - |
2 | X2 | 6 | 69 | Pinkava Jiří | TJ Černovír | 00 | 00:00:31 | - |
3 | X2 | 7 | 157 | Elčkner Lukáš | TJ Černovír | 01 | 00:00:31 | - |
2 | M1 | 8 | 91 | Zachař Matouš | TJ Černovír | 99 | 00:00:31 | - |
4 | X2 | 9 | 87 | Kulhánková Hana | TJ Černovír | 00 | 00:00:32 | - |
5 | X2 | 10 | 97 | Hrdina Štěpán | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:00:34 | - |
6 | X2 | 11 | 68 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:35 | - |
7 | X2 | 12 | 93 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:36 | - |
8 | X2 | 13 | 67 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:37 | - |
9 | X2 | 14 | 113 | Hrdinová Kateřina | Ústí nad Orlicí | 00 | 00:00:38 | - |
10 | X2 | 15 | 163 | Hrdinová Taťána | Ústí nad Orlicí | 01 | 00:00:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 76 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:15 | 11,00 |
1 | MM | 2 | 74 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:02:16 | 11,00 |
2 | MM | 3 | 82 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:02:18 | 9,00 |
3 | MM | 4 | 77 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:19 | 8,00 |
2 | ŽM | 5 | 78 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:02:21 | 9,00 |
3 | ŽM | 6 | 166 | Kulhavá Šárka | OB Sokol Žamberk | 93 | 00:02:23 | 8,00 |
4 | ŽM | 7 | 126 | Smoláková Valérie | BKVM Vysoké Mýto | 93 | 00:02:29 | 7,00 |
5 | ŽM | 8 | 134 | Halbrštátová Anna | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:30 | 6,00 |
4 | MM | 9 | 133 | Volár Jan | Hradec Králové | 92 | 00:02:34 | 7,00 |
5 | MM | 10 | 127 | Adámek Kryštof | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:02:44 | 6,00 |
6 | MM | 11 | 89 | Zámečník Lukáš | Černovír | 92 | 00:02:59 | 5,00 |
6 | ŽM | 12 | 132 | Holická Martina | Brno | 93 | 00:03:04 | 5,00 |
7 | ŽM | 13 | 60 | Hainzová Leonka | TJ Černovír | 92 | 00:03:08 | 4,00 |
8 | ŽM | 14 | 58 | Křivanová Kateřina | Černovír | 92 | 00:03:24 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 72 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 00:03:40 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 99 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:47 | 9,00 |
1 | ŽS | 3 | 56 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:03:49 | 11,00 |
2 | ŽS | 4 | 84 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:03:55 | 9,00 |
3 | MS | 5 | 114 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:03:56 | 8,00 |
3 | ŽS | 6 | 100 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:15 | 8,00 |
4 | MS | 7 | 125 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:05:15 | 7,00 |
5 | MS | 8 | 119 | Ouřecký Miloš | LOKO OB Pardubice | 91 | 00:05:17 | 6,00 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
sarkaklaclova