Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šimůnek Jan

Běžecká historie závodníka

Závodí za ISCAREX Česká Třebová / CZE
Ročník 82, ID 10

Statistika

Přehled absolvovaných závodů

ZávodKategorieTraťDatum konáníCílový časZtrátaPořadíCelkově
2018
Běh na Hejšovinu [S]MA8 km30.09.201800:43:5500:10:282046
KopaběhMA15 km08.09.201801:09:5800:16:43621
Sázava - LázekMA8 km02.09.201800:44:5300:10:48929
Strážný - nahoru a dolůMA12 km01.09.201801:00:0601:00:061330
5. Pekelný kilometr [M]MA1 km29.08.201800:06:4200:01:18715
Pekelný kilometr 2018MA1 km29.08.201800:20:2000:04:02614
Svinnský ISCAREX kros [M]MA5 km27.07.201800:25:1600:04:54627
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [S]MA9 km21.07.201801:02:4700:18:151860
4. Pekelný kilometr [M]MA1 km11.07.201800:06:4500:01:191124
Okolo Výhonu [B]MA6 km30.06.201800:27:4100:04:13616
2. Zemská míle [M]MA2 km15.06.201800:05:5200:00:33615
Knířovský běh [M]MA7 km09.06.201800:27:4800:06:381532
18. WMMR, Železniki-Ratitovec, Slovenia 2018M111 km02.06.201801:40:0100:35:1726164
3. Pekelný kilometr [M]MA1 km30.05.201800:06:5400:01:24813
Letohradská pětka [M]MA5 km05.05.201800:22:2200:05:411641
2. Pekelný kilometr [M]MA1 km02.05.201800:07:1800:01:52821
Běh kolem poličských hradeb [M]MA4 km01.05.201800:19:3500:19:352049
10 jarních kilometrůMA10 km17.03.201800:47:2100:10:572035
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA2 km06.01.201800:13:3900:03:391442
2017
Vánoční běh okolo Zlatého pásku [M]MA5 km16.12.201700:21:2000:05:131036
17. WMMR, Pruské, Slovensko 2017M310 km02.09.201700:53:3900:14:5727194
5. Pekelný kilometrMA1 km30.08.201700:06:4600:01:19712
Pekelný kilometr 2017MA1 km30.08.201700:20:1500:04:18817
4. Pekelný kilometrMA1 km12.07.201700:06:5200:01:40916
Pardubická pětka na drázeMA5 km02.07.201700:20:5700:03:201013
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchuMA10 km17.06.201701:01:0101:01:011931
Běh přes Červený vrch [M]MA10 km11.06.201700:46:3900:13:011934
Knířovský běh [M]MA7 km10.06.201700:26:3900:03:411027
Okolo Výhonu [B]MA6 km04.06.201700:26:0800:26:08813
Běh Dobroučským krajem [M]MA10 km03.06.201700:51:2200:51:221230
3. Pekelný kilometr [M]MA1 km31.05.201700:06:4200:01:231125
Letohradská pětka [M]MA5 km06.05.201700:20:5700:04:391526
2. Pekelný kilometrMA1 km03.05.201700:06:4800:01:22820
Běh kolem poličských hradeb [M]MA4 km01.05.201700:18:3400:04:242234
Memoriál Quido Štěpánka [M]MA11 km30.04.201700:45:0800:11:061638
Běh Javorkou [M]MA6 km22.04.201700:25:1100:25:111029
Běh Javorkou [M]LB2 km22.04.201700:15:2300:06:014559
Jaroměřský kros [M]MA10 km09.04.201700:43:3900:10:591629
1. Zemská míleMA2 km07.04.201700:05:5700:00:57510
1. Pekelný kilometrMA1 km05.04.201700:07:1200:01:14917
Litomyšlská dvanáctka [M]MA12 km25.03.201700:54:0500:13:481238
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA2 km07.01.201700:15:2800:03:23613
2016
Vánoční běh okolo Zlatého pásku [M]MA5 km17.12.201600:20:1300:02:11815
Čertovský běhMA4 km03.12.201600:18:3000:04:041424
Běh údolím Orlice [M]MA9 km02.10.201600:41:5900:41:591330
Královský běh Kujebinou [M]MA5 km18.09.201600:21:3500:05:22931
Špindlerův Mlýn - Mohyla Hanče a Vrbaty [B]MA9 km10.09.201600:55:0800:11:161022
Dolní Dobrouč - Strážný [A]MA12 km03.09.201600:59:0500:59:051025
5. Pekelný kilometr [M]MA1 km31.08.201600:06:2800:01:20819
Pekelný kilometr 2016MA1 km31.08.201600:19:2600:02:53716
Běh na Šerák - MČR, kvalifikace na MS [S]MA12 km06.08.201601:21:1700:28:003550
4. Pekelný kilometr [M]MA1 km20.07.201600:06:1800:01:13815
Svinnský ISCAREX kros [M]MA5 km15.07.201600:23:3400:05:001224
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km26.06.201600:24:3800:06:171232
Knířovský běh [M]MA7 km11.06.201600:27:1900:04:54928
Memoriál Václava ČevonyMA3 km08.06.201600:11:2100:02:281819
Peklák - kvalifikace na ME [S]MA12 km04.06.201601:15:2501:15:252124
3. Pekelný kilometr [M]MA1 km01.06.201600:06:4200:02:01919
Běh Choceňskými sady [M]MA15 km15.05.201601:08:3500:15:24752
Letohradská pětka [M]MA5 km07.05.201600:22:0400:05:291542
2. Pekelný kilometr [M]MA1 km04.05.201600:07:1700:02:151022
Běh kolem poličských hradeb [M]MA4 km01.05.201600:19:4400:04:532240
Běh na Rozálku [M]MA900 m29.04.201600:04:0100:01:141868
Memoriál Q. Štěpánka [M]MA8 km24.04.201600:36:1600:11:401751
Běh Javorkou [M]MA6 km23.04.201600:26:5100:07:551243
Jaroměřský kros [M]MA10 km10.04.201600:47:4300:12:211332
1. Zemská míle [M]MA2 km08.04.201600:06:3400:01:46932
1. Pekelný kilometr [M]MA1 km06.04.201600:07:4500:02:451431
Svitavská 10 [M]MA10 km02.04.201600:48:4300:16:583676
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA2 km09.01.201600:15:2100:05:002549
2015
Běh na Praděd [S]MA9 km10.10.201501:06:2001:06:2045113
Dolní Dobrouč - StrážnýMA12 km05.09.201501:08:3900:23:041963
5. Pekelný kilometr [M]MA1 km29.08.201500:07:4500:02:441745
Pekelný kilometr 2015MA1 km29.08.201500:23:1600:07:141437
Pekelný kilometr [B]MA1 km29.08.201500:07:4500:02:441745
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR [S]MA13 km15.08.201502:08:1601:09:3085194
Svinnský Iscarex kros [M]MA5 km24.07.201500:30:2200:10:581962
Knířovský běh [M]MA7 km20.06.201500:28:2800:06:061747
Memoriál Václava Čevony 3 km dráhaMA3 km10.06.201500:12:0600:12:063543
Báječný letní krosMA8 km07.06.201500:42:5600:08:24510
Běh Dobroučským krajem [M]MA10 km06.06.201500:53:2400:53:241951
3. Pekelný kilometrMA1 km03.06.201500:07:3700:02:221533
Okolo Výhonu [B]MA6 km31.05.201500:28:3900:08:181430
Běh Choceňskými sady [M]MA15 km10.05.201501:11:5300:21:341762
Dětřichovský memoriálMA8 km08.05.201500:36:0600:09:511336
2. Pekelný kilometrMA1 km06.05.201500:07:5600:02:121331
Letohradská pětka [M]MA5 km02.05.201500:24:0500:07:583272
Běh kolem poličských hradeb [M]MA4 km01.05.201500:20:5900:07:343068
Memoriál Q. Štěpánka [M]MA8 km26.04.201500:39:1700:14:382155
Svitavská 10 [M]MA10 km04.04.201500:48:3600:48:362555
1. Pekelný kilometr [M]MA1 km01.04.201500:10:0500:03:201539
2014
Vánoční běh okolo Zlatého pásku [M]MA5 km13.12.201400:22:4300:07:152151
Čertovský běhMA4 km06.12.201400:20:5400:06:281850
Běh na Praděd [S]MA9 km11.10.201401:02:5701:02:5750132
Cross po lyžařských tratích [M]MA9 km27.09.201400:51:0900:15:311528
Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS [S]MA10 km09.08.201401:22:2300:37:4454146
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km02.08.201401:47:3200:45:5380191
Svinnský kros [M]MA5 km25.07.201400:29:4200:11:182060
Rokytnice - Dvoračky [S]MA9 km19.07.201401:17:1400:35:5844130
Knířovský běh [M]MA7 km28.06.201400:31:2800:10:032367
3. Pekelný kilometrMA1 km18.06.201400:08:3600:03:042149
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km15.06.201400:30:5700:12:443894
1. Pekelný kilometr [M]MA1 km02.04.201400:08:3800:03:441652
2013
Běh na Praděd [S]MA9 km12.10.201301:03:5500:24:5582165
5. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)MA1 km24.08.201300:08:1100:03:041536
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA2 km05.01.201300:12:3800:02:301626
2012
Běh na Praděd [S]MA10 km06.10.201200:46:1300:46:13921
Strážný, nahoru a dolů [B]MA11 km08.09.201200:52:0400:10:111117
Sázava - Lázek [B]MA8 km02.09.201200:38:2700:06:15920
5. Pekelný kilometrMA1 km25.08.201200:06:0900:01:101115
Pekelný kilometr 2012MA1 km25.08.201200:17:1500:02:2738
Dolní Morava - Králický Sněžník, MČRMA13 km18.08.201201:26:1400:29:203251
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMA13 km18.08.201201:26:1401:26:1458123
Šachty - Štěpánka [B]MA8 km22.07.201200:37:4900:09:081547
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [S]MA9 km21.07.201200:50:2800:09:272238
4. Pekelný kilometrMA1 km04.07.201200:06:2800:01:14512
3. Pekelný kilometrMA1 km06.06.201200:05:3600:00:5337
Běh Dobroučským krajem - MČR veteránů v krosuMA10 km02.06.201200:40:2500:02:1328
Nekořský krosMA3 km27.05.201200:13:3400:01:3255
Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME [S]MA13 km26.05.201201:10:1201:10:121011
Běh na Radhošť [S]MA7 km13.05.201200:46:5300:12:414674
Běh na Velký Javorník [A]MA9 km12.05.201200:39:4600:04:3136
Svitavský stýpl (3 km překážek)MA3 km08.05.201200:13:4400:03:2778
Letohradská pětkaMA5 km05.05.201200:18:3400:00:1022
Běh na RozálkuMA900 m04.05.201200:03:1200:00:19814
2. Pekelný kilometrMA1 km02.05.201200:05:4400:05:4414
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.201200:16:0700:02:3099
Memoriál Q. ŠtěpánkaMA8 km29.04.201200:28:0900:02:55912
Běh JavorkouMA6 km28.04.201200:21:2600:02:2768
Pardubická devítkaMA10 km25.04.201200:33:4600:03:371721
Arko - Trophy [A]MA10 km22.04.201200:47:4000:05:39410
Cena města Chřibská [B]MA6 km15.04.201200:29:4200:03:17410
Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky [B]MA6 km14.04.201200:28:2100:02:42411
Desítka v rámci Jarní hodinovkyMA10 km11.04.201200:37:3600:02:2133
Jarní hodinovka na drázeMH0 m11.04.201216033,00 m1023,00 m44
Svitavská 10MA10 km07.04.201200:36:1600:03:461011
1. Pekelný kilometrMA1 km04.04.201200:05:5600:00:5347
Hervis 1/2Maraton Praha 2012 - částečnéMA21 km31.03.201201:23:5800:00:00123175
Závod volnou technikou, Česká TřebováMJ15 km25.02.201200:57:5800:57:58911
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km07.01.201200:10:0900:00:1322
2011
Vánoční běh okolo Zlatého páskuMA5 km10.12.201100:17:5400:17:54812
Perníková 9MA9 km12.11.201100:33:1300:03:1446
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA15 km22.10.201101:08:3300:02:4435
Velká Pardubická cross-countryMA10 km16.10.201100:35:0200:04:2388
Přespolní běh lyžařů v LetohraděMA8 km15.10.201100:29:4800:02:2357
Pardubická desítka na drázeMA10 km12.10.201100:34:3400:34:3499
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km09.10.201100:54:4200:02:4545
Běh na Praděd [S]MA10 km08.10.201100:41:2900:41:2946
Běh údolím OrliceMA9 km02.10.201100:33:1700:33:1766
Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu [A]MA8 km28.09.201100:33:2300:02:1438
Heřmanická osmičkaMA8 km25.09.201100:31:1400:01:4444
Cross po lyžařských tratíchMA9 km24.09.201100:35:4800:01:1322
Královský běh KujebinouMA5 km18.09.201100:17:4500:02:0044
Králický LískovecMA8 km17.09.201100:24:3200:00:0011
Sázava - Lázek [B]MA8 km04.09.201100:34:4800:04:5277
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [S]MA13 km03.09.201101:01:0300:05:3333
Pekelný kilometr 2011MA3 km24.08.201100:16:0500:01:1822
5. Pekelný kilometrMA1 km24.08.201100:05:2200:00:1334
Černovírský krosMA5 km21.08.201100:17:3400:17:3466
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMA13 km20.08.201101:06:3401:06:341523
Běh údolím řeky BěléMA10 km14.08.201100:35:1200:02:3035
Janské Lázně - Černá hora - MČR [S]MA9 km13.08.201100:40:2000:04:191418
Kvalifikace na MS v běhu do vrchu, Česká TřebováMA13 km06.08.201100:59:3100:06:04710
Běh na Kozubovou [A]MA5 km31.07.201100:29:1000:04:311427
Běh na Lysou horu [A]MA8 km30.07.201100:40:2200:02:4956
Svinnský krosMA5 km29.07.201100:19:4600:00:3155
Mistrovství Polska v běhu do vrchu, MiedzygorzeM212 km23.07.201101:02:3400:04:48511
Náchod - Dobrošov [B]MA9 km17.07.201100:37:5100:00:0012
Běh na Hvězdu [A]MA9 km16.07.201100:38:3000:03:4345
4. Pekelný kilometrMA1 km13.07.201100:05:2500:00:2533
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km10.07.201100:19:3700:00:4545
Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km09.07.201100:43:0400:02:3958
Hodkovice - Ještěd [A]MA14 km02.07.201101:02:3500:04:0699
Králický oválMA5 km29.06.201100:17:0000:01:0467
Běh na Děvín [A]MA9 km11.06.201100:43:5800:02:4047
Běh na Šerák [S]MA10 km05.06.201100:50:0500:03:3056
Běh Dobroučským krajemMA8 km04.06.201100:28:1300:01:1934
3. Pekelný kilometrMA1 km01.06.201100:05:1900:00:3233
Jeseník - Sokolí vrch [B]MA9 km29.05.201100:36:3500:01:5845
Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME [S]MA9 km28.05.201100:53:2800:05:531218
5 km na dráze, Hradec KrálovéMA5 km22.05.201100:16:3200:00:1422
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km21.05.201100:23:3300:01:0122
263. Malá cena MonakaMA10 km18.05.201100:35:3700:00:0012
Běh na Velký Javorník [A]MA9 km15.05.201100:37:5700:01:0425
Běh na Radhošť [S]MA7 km14.05.201100:36:0300:01:0147
Běh Černou HorouMA9 km08.05.201100:34:2200:34:2223
Běh na RozálkuMA900 m06.05.201100:03:0100:00:1277
2. Pekelný kilometrMA1 km04.05.201100:05:3100:05:3123
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.201100:15:2900:15:2977
Běh JavorkouMA6 km30.04.201100:20:3400:20:3444
Pardubická devítkaMA10 km27.04.201100:32:5500:02:111012
Memoriál Q. ŠtěpánkaMA8 km24.04.201100:26:1900:01:1055
Cena města Chřibská [B]MA6 km17.04.201100:26:5900:00:2722
Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová [B]MA6 km16.04.201100:27:2900:01:5227
Zámecký běh Hejnovkou [B]MA11 km09.04.201100:43:2200:01:0324
1. Pekelný kilometrMA1 km06.04.201100:05:4700:00:2845
Svitavská desítkaMA10 km02.04.201100:33:2800:01:3844
Choceňský krosMA8 km26.03.201100:28:5000:28:50811
Mistrovství ČR v přespolním běhu 2011 - BaldovecMB10 km20.03.201100:47:0800:47:081919
Rohálovská 10MA10 km26.02.201100:35:5000:05:012129
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km08.01.201100:10:1700:00:0922
2010
Vánoční běh okolo Zlatého páskuMA5 km11.12.201000:17:5800:00:5533
Malá cena Velké VerandyA4 km05.12.201000:18:3400:01:1788
Čertovský běh DamníkovMA4 km04.12.201000:15:5400:00:5544
Běh Dlouhými záhonyMA11 km13.11.201000:51:3700:04:2967
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA15 km23.10.201001:18:1400:09:0158
Pardubická desítka na drázeMA10 km13.10.201000:35:4000:35:40915
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km10.10.201000:58:3800:08:16615
Běh na Praděd [S]MA10 km09.10.201000:44:2500:07:091829
Běh údolím OrliceMA9 km03.10.201000:35:2300:03:0099
Běh na Hejšovinu [A]MA8 km26.09.201000:38:0500:06:131523
Cross po lyžařských tratíchMA9 km25.09.201000:42:1800:42:181421
Královský běh KujebinouMA5 km19.09.201000:18:1000:01:541114
Běh rodným krajem Emila ZátopkaMA22 km18.09.201001:25:3401:25:341219
Jablonné - Jamné - Suchý vrch [A]MA10 km12.09.201000:41:1800:04:15711
Sázava - Lázek [B]MA8 km05.09.201000:35:1300:01:5446
Výprachtice - Buková horaMA7 km04.09.201000:32:2400:04:49811
5. Pekelný kilometrMA1 km25.08.201000:05:3900:00:2533
Pekelný kilometr 2010MA1 km25.08.201000:16:4400:00:5934
Svin(n)ský krosMA5 km22.08.201000:21:3600:02:39916
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km21.08.201001:09:2700:12:412344
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [S]MA13 km15.08.201001:06:0500:09:25615
Černovírský krosMA5 km08.08.201000:18:2500:01:491013
Janské Lázně - Černá hora [S]MA9 km07.08.201000:41:3300:06:342742
Mistrovství ČR v běhu do vrchu 2010 (Janské Lázně - Černá hora)MA9 km07.08.201000:41:3300:06:342433
Běh na Kozubovou [A]MA5 km01.08.201000:30:4600:06:171838
Mohelnice - Lysá hora [S]MA8 km31.07.201000:42:2600:04:43714
Šachty - Štěpánka [B]MA8 km25.07.201000:31:5300:03:451017
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [S]MA9 km24.07.201000:46:0400:06:511629
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km18.07.201000:20:3900:02:101114
Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km17.07.201000:51:0000:12:431436
Náchod - Dobrošov [A]MA9 km11.07.201000:50:2800:14:241752
Police nad Metují - Hvězda [B]MA9 km10.07.201000:40:2400:03:2978
4. Pekelný kilometrMA1 km07.07.201000:05:3600:00:3067
Pastvinský triatlonMA0 m05.07.201001:08:2800:18:182038
Králický oválMA5 km30.06.201000:17:1000:17:1045
Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME) [S]MA11 km19.06.201000:46:4600:07:311315
Běh na Děvín [A]MA9 km12.06.201000:48:4100:48:41611
Běh na Sokolí vrch [A]MA8 km06.06.2010Nedoběh00
Horský běh na Lysou horu [S]MA9 km05.06.201000:57:3200:09:001016
3. Pekelný kilometrMA1 km02.06.201000:05:4800:00:2945
Jílové - Sněžník [B]MA8 km30.05.201000:35:3200:01:1227
Loučná 956 (MČR veteránů) [B]M18 km29.05.201000:47:5900:00:35227
VESPO Hodkovice - Ještěd [S]MA14 km23.05.201001:07:4000:08:111115
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km22.05.201000:25:0600:25:0646
Běh na Radhošť [S]MA7 km16.05.201000:46:1800:11:172650
Frenštát p. R. - Velký Javorník [A]MA9 km15.05.201000:38:4400:02:4435
Běh na RozálkuMA900 m07.05.201000:03:1000:00:21813
2. Pekelný kilometrMA1 km05.05.201000:05:2900:00:0723
Běh JavorkouMA6 km02.05.201000:21:0100:21:0157
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.201000:15:3900:01:191011
Pardubická devítkaMA10 km28.04.201000:34:0200:04:102231
Memoriál Q. ŠtěpánkaMA8 km25.04.201000:27:3300:02:1348
VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy [A]MA14 km24.04.201000:59:1100:07:06610
Chřibská - Studenec [B]MA6 km18.04.201000:28:0200:02:0145
Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) [B]MA6 km17.04.201000:27:2700:03:53811
Jarní hodinovka na drázeMA0 m14.04.201015702,00 m1518,00 m68
Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů [B]MA11 km10.04.201000:44:2100:03:5558
1. Pekelný kilometrMA1 km07.04.201000:05:4300:00:2322
Choceňský krosMA8 km27.03.201000:27:3800:02:031012
MČR v krosu, TemelínMA10 km20.03.201000:37:1600:05:532222
Rohálovská 10MA10 km27.02.201000:36:1200:06:353038
Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžích 2010MA10 km24.01.201000:39:3700:06:37611
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km09.01.201000:12:1300:00:2544
2009
Vánoční běh okolo Zlatého pásku, NěmčiceMA5 km12.12.200900:18:0500:01:21915
Čertovský běhMA4 km05.12.200900:16:3500:02:001626
Běh Dlouhými záhonyMA11 km14.11.200900:54:2900:08:25913
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA13 km17.10.200900:55:4400:07:43711
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km11.10.200901:03:4400:11:111226
Běh na Praděd [S]MA10 km10.10.200900:45:2800:06:342234
Běh údolím Orlice v Klášterci nad OrlicíMA10 km04.10.200900:35:1500:03:391010
Běh na Hejšovinu [A]MA8 km27.09.200900:36:2700:04:501121
Cross po lyžařských tratíchMA9 km26.09.200900:37:4900:37:4968
Královský běh KujebinouMA5 km20.09.200900:18:4900:02:251116
Horský běh Jablonné - Jamné - Suchý vrch [A]MA10 km13.09.200900:43:1000:04:23711
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [S]MA13 km12.09.200901:04:5500:08:17614
Sázava - Lázek [B]MA8 km06.09.200900:36:3000:04:551020
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km05.09.200900:33:4300:05:051226
Běh SvinnouMA6 km30.08.200900:21:4800:02:29713
Pekelný pohár 2009MA3 km30.08.200900:17:3100:01:4758
5. Pekelný kilometr - vyhlášeníMA1 km29.08.200900:05:4000:00:1323
Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS) [S]MA10 km22.08.200900:53:3600:53:361418
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km15.08.200901:12:1501:12:152249
Černovírský krosMA5 km09.08.200900:18:2700:02:171521
Běh na Kozubovou [A]MA5 km02.08.200900:28:4700:03:171322
Mohelnice - Lysá hora [S]MA8 km01.08.200900:45:2100:08:591029
4. Pekelný kilometrMA1 km29.07.200900:05:5400:00:4779
Šachty - Štěpánka [B]MA8 km26.07.200900:33:1900:05:271627
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [S]MA9 km25.07.200900:48:4500:10:242241
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km19.07.200900:21:2900:02:401432
Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km18.07.200900:45:5400:05:131227
Náchod - Dobrošov [B]MA9 km12.07.200900:39:3700:05:31510
Běh na Hvězdu [B]MA9 km11.07.200900:41:4400:03:39511
Dráha - hodinovka, LitomyšlMA0 m08.07.200915155,00 m1745,00 m69
Pastvinský triatlonMA0 m05.07.200901:01:1200:10:301927
Králický ovál (5 km na dráze)MA5 km01.07.200900:18:1200:02:211118
Knířovský běhMA7 km27.06.200900:24:4800:03:481219
240. Malá cena MonakaMA10 km24.06.200900:39:1000:04:1559
Hodkovice nad Nisou - Ještěd (Kvalifikace ME) [S]MA14 km21.06.200901:14:2400:19:053549
3. Pekelný kilometrMA1 km17.06.200900:06:0200:00:49610
Běh na Kohout a zpět [B]MA10 km13.06.200900:40:2800:05:3159
Běh na Sokolí vrch [A]MA9 km31.05.200900:48:0800:06:471133
Horský běh na Lysou horu [S]MA9 km30.05.200901:01:3600:12:352051
2. Pekelný kilometrMA1 km27.05.200900:05:5900:00:32813
Nekořský krosMA3 km24.05.200900:13:3700:01:2033
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km23.05.200900:26:0200:02:421015
239. Malá cena MonakaMA10 km20.05.200900:39:0500:04:31915
Běh na Radhošť [S]MA7 km17.05.200900:44:2600:09:263264
Běh na Velký Javorník [A]MA7 km16.05.200900:35:4800:05:38923
Běh Choceňskými sadyMA15 km10.05.200900:58:5000:08:491528
Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů) [B]MA14 km08.05.200901:16:5800:24:331881
Běh na RozálkuMA900 m07.05.200900:03:2200:00:361733
Běh JavorkouMA6 km03.05.200900:21:5800:02:491120
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200900:16:4100:02:511219
1. Pekelný kilometrMA1 km29.04.200900:05:5900:00:3457
Memoriál Quido ŠtěpánkaMA8 km26.04.200900:29:5100:06:022033
VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy [A]MA14 km25.04.200901:02:5600:13:29718
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA8 km19.04.200900:37:5600:05:35311
Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) [B]MA6 km18.04.200900:30:1500:04:35716
Saucony Litomyšlská dvanáctkaMA12 km28.03.2009Nedoběh00
MČR v krosu, Kdyně (částečné)MA10 km21.03.200900:40:1200:00:002929
Okolo TrusnovaMA10 km14.03.200900:40:3000:07:302034
Choceňský krosMA8 km07.03.200900:31:4500:06:032336
2008
Vánoční běh ParníkemMA5 km13.12.200800:21:1600:05:014159
Čertovský běhMA4 km06.12.200800:20:2200:05:292147
Běh Dlouhými záhonyMA11 km08.11.200800:58:2300:11:571625
Týnišťská desítkaMA10 km28.10.200800:40:3700:08:441957
Malá cena Špindlerova Mlýna [A]MA15 km18.10.200801:49:4400:42:581567
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA15 km12.10.200801:18:2100:24:161649
Běh na Praděd [S]MA10 km11.10.200800:49:2400:09:452965
5. Pekelný kilometrMA1 km01.10.200800:06:2200:01:05812
Pekelný kilometrMA1 km01.10.200800:06:2200:01:05812
Cross po lyžařských tratíchMA9 km27.09.200800:52:2200:18:321325
Jablonné - Jamné [B]MA8 km14.09.200800:33:2900:05:58818
Skuhrov nad Bělou - Velká DeštnáMA13 km13.09.200801:09:3400:13:211326
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km07.09.200801:17:2400:17:052774
Sázava - Lázek [B]MA8 km31.08.200800:39:1500:07:231031
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km30.08.200800:35:4200:07:531130
Šachty - Štěpánka [B]MA8 km24.08.200800:35:3300:05:49827
Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS) [S]MA10 km23.08.200801:00:3000:15:022626
Prachatice - Libín [B]MA6 km17.08.200800:34:4300:05:49918
VC Zadova [S]MA10 km16.08.200800:57:1000:09:50918
Černovírský krosMA5 km10.08.200800:19:3400:03:121925
Janské Lázně - Černá hora [S]MA9 km09.08.200800:46:3100:09:512653
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km20.07.200800:22:5500:04:512040
Mladkov - Suchý vrchMA10 km19.07.200800:49:1600:09:541441
Náchod - Dobrošov [A]MA9 km13.07.200800:56:1200:22:032580
Běh na Hvězdu (MČR veteránů) [A]M09 km12.07.200801:06:2000:28:1022143
3. Pekelný kilometrMA1 km02.07.200800:06:1300:01:04812
Běh na Čerchov [A]MA10 km29.06.200800:55:1300:14:121334
Běh na Hraničář [B]MA5 km28.06.200800:27:5400:04:44414
228. Malá cena MonakaMA10 km25.06.200800:41:4000:07:11715
Dolní Morava - Slamník (po trati MS) [B]MA11 km15.06.200801:05:3400:12:562250
Běh přes Tabulovou horu (kvalifikace ME) [S]MA13 km08.06.2008Nedoběh00
Běh Dobroučským krajemMA8 km07.06.200800:39:1700:12:522134
2. Pekelný kilometrMA1 km04.06.200800:06:2700:00:5957
Lučany nad Nisou - Slovanka [B]MA6 km01.06.200800:30:0400:05:411220
Knířovský běhMA7 km31.05.200800:26:2300:05:16918
Běh na Sokolí vrch [A]MA9 km25.05.200800:43:4400:09:571224
Horský běh na Lysou horu - MČR [S]MA9 km24.05.200801:13:1300:26:3770136
Běh na Radhošť [S]MA7 km18.05.200800:47:3000:14:484178
Běh na Velký Javorník [A]MA7 km17.05.200800:48:2600:19:382890
Běh Choceňskými sadyMA15 km11.05.200801:09:4200:20:291659
Šárovcova Lhota - Zvičina [B]MA14 km08.05.200801:08:5100:12:461026
1. Pekelný kilometrMA1 km07.05.200800:06:3500:01:211013
Běh JavorkouMA6 km04.05.200800:25:1100:06:222950
Běh na RozálkuMA900 m02.05.200800:03:3000:00:371429
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200800:17:5400:03:511630
Pardubická devítkaMA10 km30.04.200800:38:5300:09:093359
Memoriál Quido ŠtěpánkaMA8 km27.04.200800:31:4300:07:032535
VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy [A]MA14 km26.04.200801:11:1800:20:282154
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA8 km20.04.200800:47:3300:15:241642
Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová) [B]MA6 km19.04.200800:34:2900:09:562145
Saucony Litomyšlská dvanáctkaMA12 km29.03.200801:00:2200:17:253360
Okolo TrusnovaMA10 km22.03.200800:44:5600:12:312165
Rock Machine Běh Okolo HradceMA10 km15.03.200800:41:3000:11:411533
223. Malá cena MonakaMA10 km20.01.200800:43:3200:07:431627
2007
Vánoční běh ParníkemMA5 km08.12.200700:20:3000:03:543044
Malá cena Velké VerandyMA4 km02.12.200700:23:0800:06:483796
Čertovský běh v DamníkověMA4 km01.12.200700:19:0300:04:421538
Běh Dlouhými záhonyMA11 km10.11.200701:00:3900:14:381565
Ve stopě Líšnické patnáctkyMA8 km21.10.200700:39:5800:08:221414
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA15 km13.10.2007Nedoběh00
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km07.10.200701:16:2600:23:562456
Hvězda - Praděd [S]MA10 km06.10.200700:53:3900:15:525195
Cross po lyžařských tratíchMA9 km29.09.200700:46:4100:12:221724
Královský běh KujebinouMA5 km23.09.200700:21:5300:05:301534
Jilemnice - Žalý [S]MA10 km22.09.200701:09:2900:27:5839123
Jablonné - Jamné [B]MA8 km16.09.2007Nedoběh00
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [S]MA13 km15.09.200701:17:5500:20:012356
Sázava - LázekMA8 km02.09.200700:46:2500:15:162252
Běh SvinnouMA6 km26.08.200700:26:1400:07:361135
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMA13 km25.08.200701:36:4400:37:5255155
Prachatice - Libín [A]MA6 km19.08.200700:46:1300:18:151857
Velká cena Zadova, kvalifikace MS [S]MA12 km18.08.200701:49:2500:47:421726
Hodkovice nad Nisou - Ještěd [S]MA14 km04.08.200701:31:0300:34:3953112
Besednice - Kohout [B]MA11 km07.07.200700:45:3100:08:35418
Sedlecko-prčický trhák [B]MA6 km06.07.200700:29:0800:06:34924
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km01.07.200700:26:3500:07:453584
Mladkov - Suchý vrchMA10 km30.06.200700:59:0600:18:063498
Knířovský běhMA7 km16.06.200700:28:2900:06:511225
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km19.05.200700:30:3500:08:351952
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť [S]MA7 km13.05.200700:56:4600:23:3450133
Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník [A]MA7 km12.05.200700:44:5000:14:192370
Běh JavorkouMA6 km06.05.200700:27:2400:07:382354
Běh na RozálkuMA900 m04.05.200700:03:4100:00:501955
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200700:19:5000:05:132057
Memoriál Quido ŠtěpánkaMA8 km22.04.200700:00:0000:00:00341
2006
Vánoční běh Parníkem, Česká TřebováMA5 km09.12.200600:23:3300:07:092871
Přespolní běh lyžařů v LetohraděMA8 km14.10.200600:37:1500:08:041013
Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km08.10.200601:18:1900:29:562776
Hvězda - Praděd [S]MA10 km07.10.200600:51:0400:13:324069
Cross po lyžařských tratíchMA9 km23.09.200600:40:3700:06:201314
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km02.09.200600:35:2600:06:10717
Běh SvinnouMA6 km27.08.200600:23:4400:04:111223
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km26.08.200601:20:4700:23:144287
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [A]MA13 km20.08.200601:19:3900:22:393374
Bystřice pod Hostýnem - Hostýn [B]MA5 km19.08.200600:28:2900:06:331734
Černovírský krosMA5 km13.08.200600:18:5400:01:491217
Besednice - Běh na Kohout [B]MA7 km06.08.200600:34:3300:04:0635
Liberec - Ještěd [S]MA9 km05.08.200600:47:3500:09:202236
Malé Svatoňovice - Žaltman [B]MA4 km08.07.200600:21:4200:03:251730
Lochovice - Plešivec [B]M16 km06.07.200600:31:0400:06:02731
Sedlec - Prčice - Javorová skála [B]M15 km05.07.200600:26:0400:03:25411
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km02.07.200600:21:2800:03:201832
Mladkov - Suchý vrchMA10 km01.07.200600:46:3600:08:001625
Prachatice - Libín [B]MA6 km18.06.200600:34:0700:06:40816
VC Zadova - Zadov - Stachy [A]MA7 km17.06.200600:33:2100:04:401418
Knířovský běhMA7 km10.06.200600:25:0100:03:14913
Perná u Mikulova - Běh na Děvín - MČR veteránů [A]MA9 km03.06.200600:50:5600:07:14824
Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS [S]MA9 km27.05.200601:00:1200:14:534874
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km20.05.200600:26:5000:04:171324
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník [A]MA7 km14.05.200600:36:1300:06:361728
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť [S]MA7 km13.05.200600:43:2400:11:023045
Běh JavorkouMA6 km07.05.200600:23:0600:03:521828
Běh na RozálkuMA900 m05.05.200600:03:1900:00:321430
Pardubická devítkaMA9 km03.05.200600:33:5100:05:341848
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200600:17:2500:02:481122
Přebor PA a HK kraje v přespolním běhuMA6 km22.04.200600:20:3100:03:241515
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA7 km16.04.200600:41:0400:12:181530
Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ [B]MA6 km15.04.200600:29:0800:06:051217
Litomyšlská dvanáctkaMA12 km01.04.200600:50:0300:08:562554
Choceňský krosMA8 km11.03.200600:38:4500:08:181124
Přebor Pardubického kraje v běhu na lyžíchMA10 km11.02.200600:48:1100:16:58914
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km07.01.200600:12:2900:02:37918
2005
Vánoční běh ParníkemMA5 km10.12.200500:20:2000:03:392639
Malá cena Velké verandy v ChocniMA4 km04.12.200500:21:4200:05:553165
Čertovský běh v DamníkověMA4 km03.12.200500:21:3500:06:511745
Běh Dlouhými záhonyMA12 km12.11.200501:05:3900:20:372121
Týnišťská desítkaMA10 km28.10.200500:40:4800:08:302061
Ve stopě Líšnické patnáctkyMA8 km23.10.200500:31:2500:05:161525
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA16 km22.10.200501:30:0200:23:442248
Velká pardubická cross-country EAAMA10 km16.10.200500:43:4700:13:075066
Přespolní běh lyžařů v LetohraděMA8 km15.10.200500:36:1000:07:371214
Běh údolím Orlice v KlášterciMA10 km09.10.200500:44:2000:12:002323
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km02.10.200501:05:2000:15:121030
Hvězda - Praděd [S]MA10 km01.10.200500:53:3900:15:4748108
Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. JindryMA9 km24.09.200500:40:3700:07:191115
Královský běh KujebinouMA5 km18.09.200500:20:1400:03:481123
Jilemnice - Žalý [S]MA10 km17.09.200500:58:2100:15:5042106
Silniční běh Jablonné - JamnéMA6 km11.09.200500:32:1700:09:311239
Lesní běh Rokytnice v Orlických horáchMA9 km10.09.200500:49:1500:06:5699
Běh SvinnouMA6 km28.08.200500:23:1500:04:28926
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MA13 km21.08.2005Nedoběh00
Police nad Metují - Hvězda [A]MA10 km16.07.200501:07:2800:26:282869
Pastvinský triatlonMA22 km05.07.200501:03:0700:13:012634
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km03.07.200500:22:2300:04:542341
Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km02.07.200500:48:2500:10:562638
Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME) [S]MA7 km19.06.200500:43:2700:12:324576
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník [A]MA7 km18.06.200500:37:1400:07:371528
Prachatice - Libín [B]MA6 km12.06.200500:35:3700:08:40716
VC Zadova - Stachy - Zadov [A]MA7 km11.06.200500:34:0900:07:01717
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km21.05.200500:27:4000:05:431325
Běh Choceňskými sadyMA15 km15.05.200501:03:2900:15:262050
Běh přes Tabulovou horu - Perná u Mikulova [A]MA8 km14.05.200500:40:5000:08:441325
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA7 km17.04.200500:37:1700:09:351425
Jiřetín - Jedlová MČR veteránů [B]M18 km16.04.200500:45:3200:12:411360
Pětka Obchodní akademie ŠumperkMA5 km30.03.200500:19:3200:03:501933
Běh kolem MyslivnyMA10 km19.03.200500:42:2600:08:524360
Litomyšlská dvanáctkaMA12 km12.03.200500:51:3800:10:281527
Choceňský krosMA8 km05.03.200500:38:4100:09:301423
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km08.01.200500:11:1000:02:121220
Běh na Andrlův chlumMA3 km08.01.200500:11:1000:02:121220
2004
Vánoční běh ParníkemMA5 km11.12.200400:18:3900:02:522024
Malá cena Velké verandyMA4 km05.12.200400:20:2800:04:222753
Čertovský běh, 21. ročníkMA4 km04.12.200400:16:3300:02:211120
Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČPMA11 km13.11.200400:57:0700:11:571728
Týnišťská desítkaMA10 km28.10.200400:39:4000:06:522146
Malá cena Špindlerova Mlýna [S]MA15 km23.10.200401:21:1100:12:181834
Přespolní běh lyžařů - LetohradMA8 km17.10.200400:33:1200:04:0568
Velká cena MonakaMA10 km10.10.200400:39:3300:05:481139
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MA14 km03.10.200401:00:3200:11:221122
Hvězda - Praděd [S]MA10 km02.10.200400:46:5700:08:502853
Běchovice - PrahaMA10 km26.09.200400:39:0400:08:212850
Kros po lyž. tratích - Mem. F. JindryMA9 km25.09.200400:42:0200:09:011524
Jilemnice - Žalý [A]MA10 km18.09.200400:51:1400:10:272239
Jablonné n/O - Jamné n/OMA6 km12.09.200400:39:4700:17:231153
Čenkovice - Suchý vrch [A]MA10 km11.09.200400:49:0300:09:361228
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km04.09.200400:35:4900:08:131732
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná [A]MA13 km28.08.200401:05:4200:08:58817
Běh SvinnouMA5 km22.08.200400:19:3300:02:411222
Gerlachov Slovensko, MSR, kvalifikace na MS [S]MA8 km21.08.200400:57:2200:41:324289
Černovírský krosMA5 km15.08.200400:19:1400:02:471318
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMA13 km14.08.200401:15:5600:19:5152100
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km04.07.200400:21:4500:03:461427
Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km03.07.200400:47:3500:10:151638
Běh městem Ústí nad OrlicíMA9 km11.06.200400:31:3000:06:571515
27. Rütlischwur - Gedenklauf, SeelisbergM110 km06.06.200401:28:0800:00:00788
Cressier - ChaumontM113 km05.06.200401:09:1800:00:00311
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník [A]MA7 km16.05.200400:36:3500:07:452141
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť [S]MA7 km15.05.200400:43:1600:11:152654
Běh na RozálkuMA900 m07.05.200400:03:1900:00:311730
Pardubická devítkaMA10 km05.05.200400:36:1400:06:411223
Běh JavorkouMA6 km02.05.200400:22:1800:03:331421
Běh kolem poličských hradeb, 39. ročníkMA4 km01.05.200400:17:0500:02:51714
Memoriál Q. ŠtěpánkaMA8 km25.04.200400:30:5700:06:322229
Horní Maršov - Pomezní Boudy [A]MA15 km24.04.200401:08:2200:11:491835
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA7 km18.04.200400:36:2600:07:171020
Jiřetín - Jedlová [B]MA6 km17.04.200400:30:5700:06:00818
Cena NasavrkMA15 km04.04.200401:01:4700:14:563161
Pětka Obchodní akademie dráha ŠumperkMA5 km31.03.200400:18:0300:02:34814
Litomyšlská dvanáctka, 1. ročníkMA12 km27.03.200400:47:0100:08:162042
Okolo TrusnovaMA10 km20.03.200400:38:3300:06:471530
Modřický pohárMA10 km06.03.200400:42:4700:11:2871127
Rohálovská desítkaMA10 km28.02.200400:42:1300:12:0766121
Klas. závod Pardubického kraje, Česká TřebováMA15 km21.02.200401:06:4300:18:071111
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km03.01.200400:11:4100:02:091328
2003
Vánoční běh Parníkem, 13. ročníkMA5 km13.12.200300:18:3500:02:221619
Malá cena Velké verandy, 11. ročníkMA4 km07.12.200300:18:5700:03:042329
Čertovský běh, 20. ročníkMA4 km06.12.200300:16:5400:02:29917
Úpice - Běh Dlouhými záhonyMA11 km08.11.200300:52:2200:10:131828
Přespolní běh lyžařů - LetohradMA8 km19.10.200300:32:4300:03:20924
Běh Údolím Orlice, 15. ročníkMA10 km12.10.200300:45:5600:03:561212
Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka [B]MA14 km05.10.200300:59:0800:09:10915
Hvězda - Praděd [S]MA10 km04.10.200300:44:4300:06:192032
Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročníkMA9 km27.09.200300:38:1100:05:101115
Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník0 m27.09.200300:38:1100:05:1000
Lhota u Machova - Hejšovina [A]MA9 km21.09.200300:39:3000:04:19911
Čenkovice - Suchý vrch [A]MA10 km20.09.200300:49:3300:09:211531
Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročníkMA6 km14.09.200300:24:3500:02:1558
Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročníkMA9 km13.09.200300:35:2100:03:3955
Sázava - Lázek [B]MA8 km07.09.200300:36:3800:05:121020
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km06.09.200300:33:5300:05:501222
Běh na Kozubovou [B]MA5 km31.08.200300:26:4500:02:52610
Běh Svinnou 2003MA5 km30.08.200300:16:3500:01:1857
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMA13 km23.08.200301:12:1800:15:392440
Černovírský kros, 2. ročníkMA5 km17.08.200300:18:0700:01:4078
Mistrovství Polska v běhu do vrchu - MezihoříMA12 km03.08.2003Nedoběh00
Mohelnice - Lysá hora [S]MA8 km02.08.200300:52:4800:16:273164
Náchod - Dobrošov [B]MA7 km13.07.200300:30:4500:05:541634
Police nad Metují - Hvězda [B]MA5 km12.07.200300:21:1700:04:092243
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km06.07.200300:21:1300:02:451227
Mladkov - Suchý vrch [A]MA10 km05.07.200300:46:4200:07:512038
Tavanasa - Brigels, 8. ročníkM28 km09.06.200300:42:0500:00:0031
Cressier - Chaumont, 29. ročníkMA13 km07.06.200301:10:4100:00:002844
Krajský přebor 5 km dráhaMA5 km24.05.200300:17:3900:01:4366
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME [S]MA7 km18.05.200300:39:4700:08:282437
Běh choceňskými sady, 26. ročníkMA15 km11.05.200300:57:2500:08:09920
Dětřichovský memoriál, 28. ročníkMA8 km08.05.200300:28:0500:02:48812
Běh JavorkouMA5 km04.05.200300:17:2400:01:57917
Běh na Rozálku, 5. ročníkMA900 m02.05.200300:03:0800:00:261013
Běh kolem poličských hradeb, 38. ročníkMA4 km01.05.200300:16:1400:01:571521
Horní Maršov - Pomezní Boudy [A]MA15 km26.04.200301:07:3600:14:242042
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MA7 km20.04.200300:34:4100:06:10410
Jiřetín - Jedlová [B]MA6 km19.04.200300:29:1800:04:36511
Běh Dolním Újezdem, 11. ročníkMA14 km29.03.200300:52:2300:08:201725
5 km na dráze, ŠumperkMA5 km26.03.200300:18:0400:01:54816
Běh olomouckými sadyMA10 km22.03.200300:35:5600:03:141014
Lesní běh u ChotěbořeMA9 km16.03.200300:32:2500:03:2244
Choceňský kros, 12. ročníkMA8 km08.03.200300:30:4000:04:241219
Rohálovská desítka, 10. ročníkMA10 km22.02.200300:38:1000:07:284164
Závod klasickou technikou - Česká Třebová 2003MJ15 km08.02.200300:54:4300:07:3966
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km04.01.200300:11:1500:02:22915
2002
15. r., Silvestrovský běh v Kostelci nad OrlicíMA6 km31.12.200200:21:2300:02:031011
12. ročník, Vánoční běh ParníkemMA5 km08.12.200200:18:2400:02:231823
19. ročník, Čertovský běh, DamníkovMA4 km07.12.200200:16:1000:01:54814
10. ročník, Malá cena Velké verandyMA4 km01.12.200200:19:2700:03:382337
Běh Dlouhými záhonyMA11 km09.11.200200:50:2200:06:491015
3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctkyM8 km26.10.200200:31:0900:03:201212
14. ročník, Běh údolím Orlice v KlášterciMA10 km19.10.200200:46:5600:04:311010
Stará Ves - Alfrédka Stará Ves [B]MA14 km13.10.200200:55:3800:06:01910
Běh na Praděd [S]MA10 km12.10.200200:47:5500:08:451832
3. ročník, Kros po lyžařských tratíchMA9 km06.10.200200:38:0500:03:56818
Čenkovice - Suchý vrchMA10 km28.09.200200:43:5000:03:37710
1. ročník, Královský běh KujebinouMA5 km22.09.200200:17:5900:01:501010
Běh zámeckým parkem v ŽamberkuMA9 km21.09.200200:28:2100:01:2855
16. ročník, O lukavický kahanMA7 km15.09.200200:24:3500:03:001016
16. ročník, Lesní běh Rokytnice v O. h.MA9 km14.09.2002Nedoběh00
Sázava - LázekMA8 km08.09.200200:34:1400:02:42711
Výprachtice - Buková hora [B]MA7 km07.09.200200:31:2400:03:191015
BUFO crossMA9 km25.08.200200:35:3800:05:401314
1. Černovírský krosMA5 km24.08.200200:18:2900:02:04510
Mohelnice - Lysá hora [S]MA8 km03.08.200200:51:2000:14:183276
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka [B]MA8 km28.07.200200:32:1100:04:411319
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [A]MA9 km27.07.200200:46:2000:07:562331
Náchod - Dobrošov [B]MA7 km14.07.200200:29:1800:04:581929
Police nad Metují - Hvězda [B]MA5 km13.07.200200:20:0200:03:221322
Běh na Kozlovský kopec [B]MA5 km07.07.200200:20:5600:03:202030
Mladkov - Suchý vrchMA10 km06.07.200200:45:2600:07:401429
Pastvinský triatlonMA5 km05.07.200200:58:2600:08:471823
Dolní Štěpanice - Žalej [S]MA10 km16.06.200200:57:2200:12:302033
Poniklá - Rezek [A]MA10 km15.06.200200:49:4800:12:243670
Perná u Mikulova - Děvín [A]MA9 km09.06.200200:47:5500:08:251116
Za zlatým klíčem RokytenkyMA15 km26.05.200200:58:1300:07:31814
Běh choceňskými sadyMA15 km12.05.200200:54:4800:06:10714
27. ročník, Dětřichovský memoriálMA8 km08.05.200200:27:5600:02:4758
Šárovcova Lhota - Zvičina [B]MA14 km04.05.200201:01:4400:09:24811
Běh na RozálkuMA900 m03.05.200200:03:0300:00:1756
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200200:15:4400:01:231014
Memoriál Quido ŠtěpánkaMA8 km28.04.200200:28:1100:04:011620
Běh na Kleť [S]MA11 km27.04.200200:49:5200:07:591625
Běh JavorkouMA5 km21.04.200200:17:0600:01:55912
Velká cena Krkonoš [A]MA15 km20.04.200201:29:5200:36:4340134
Domažlický půlmaraton, MČR a MČRVM21 km13.04.200201:17:5000:14:503448
27. cena NasavrkMA15 km07.04.200201:07:1200:21:0871145
Přebor HK a PA kraje v přespolním běhu, HoliceMA6 km06.04.200200:21:4600:01:481111
18. ročník, Běh městem Jarmily KratochvílovéMA15 km31.03.200200:54:0500:08:423042
Běh Dolním ÚjezdemMA14 km23.03.200200:50:1800:06:141115
5. ročník, Jarní cena AquatolluMA8 km16.03.200200:29:2900:02:50710
Choceňský krosMA8 km09.03.200200:29:4800:03:451424
Rohálovská desítkaMA10 km23.02.200200:36:4900:06:283859
Přebor PU a HK krajů v haleMA3 km20.01.200200:09:5100:01:0088
Běh do vrchu na Andrlův chlumMA3 km05.01.200200:10:4600:00:5347
2001
Silvestrovský běh podél Orlice v ŽamberkuMA3 km31.12.200100:09:0200:00:0011
Vánoční běh ParníkemMA5 km09.12.200100:18:0600:01:3789
18. ročník, Čertovský běh DamníkovMJ4 km08.12.200100:16:2000:01:4849
9. ročník, Malá cena Velké VerandyMD4 km02.12.200100:18:4600:00:54421
28. ročník, Běh Dlouhými záhonyMJ11 km10.11.200100:46:5600:06:11520
15. ročník, Běh okolo přehrady KřetinkyMA15 km03.11.200100:52:2500:07:061317
2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctkyMA8 km27.10.200100:25:2500:01:5466
32. ročník, Cross - country PardubiceMA10 km21.10.2001Nedoběh00
Malá cena Špindlerova Mlýna [B]MJ16 km20.10.200101:19:5400:00:00117
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MJ14 km14.10.200101:01:1800:06:17428
Běh na Praděd [S]MJ10 km13.10.200100:44:0700:03:51633
Běh zámeckým parkem - ŽamberkMA6 km06.10.200100:29:5200:02:03316
Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-HoryMJ6 km29.09.200100:25:4600:00:0011
15. ročník, O lukavický kahanMA7 km16.09.200100:24:4100:02:3659
15. ročník, Lesní běh v Rokytnici v O. h.MA9 km15.09.200100:33:0900:00:5433
19. ročník, O pohár města MeziměstíMJ10 km09.09.200100:35:4300:00:00118
7. ročník, Olomoucká pětkaMA5 km05.09.200100:16:5700:01:451215
Sázava - Lázek [B]MJ8 km02.09.200100:35:4300:03:01418
Výprachtice - Buková hora [B]MJ7 km01.09.200100:32:0300:01:04214
Tyršův běh na SokolMA2 km19.08.200100:12:3200:00:4446
Kozákov 2001 [S]MJ8 km18.08.200100:52:3600:06:2479
Janské Lázně - Černá hora MČR [S]MJ9 km11.08.200100:41:0000:05:521056
Mohelnice - Lysá hora [S]MJ8 km04.08.200100:43:5500:03:54224
Šachty - Štěpánka [B]MJ8 km29.07.200100:33:2600:01:33219
Dolní Štěpanice - Žalej [A]MJ9 km28.07.200100:56:5400:03:24533
Běh na Hainberg [B]MJ6 km22.07.200100:29:4200:03:46420
Perštejn - Klínovec [S]MJ9 km21.07.200100:41:4900:06:1322
Běh na Kozlovský kopecMJ5 km08.07.200100:20:4800:01:55424
Mladkov - Suchý vrchMJ10 km07.07.200100:43:5000:00:43218
Poniklá - Rezek [A]MJ10 km17.06.200100:44:5400:02:08423
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [A]MJ9 km16.06.200100:49:0900:07:02532
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník [S]MJ13 km09.06.200101:10:0900:06:17335
Jílové u Děčína - Sněžník [B]MJ7 km27.05.200100:36:1400:00:00110
Jiřetín - Jedlová [B]MJ6 km26.05.200100:28:5800:00:00114
Běh do Zámeckého vrchuMA6 km19.05.200100:24:0900:01:5268
141. Malá cena MonakaMA10 km16.05.200100:42:0000:06:56716
Unipar běh na Radhošť [S]MJ7 km13.05.200100:36:5800:02:41532
26. ročník, Dětřichovský memoriálMJ8 km08.05.200100:27:5600:00:00115
Šárovcova Lhota - Zvičina [B]MJ14 km05.05.200101:02:0900:04:42220
3. ročník - BĚH NA ROZÁLKUMJ900 m04.05.200100:03:0900:00:19215
Běh kolem poličských hradebMA4 km01.05.200100:15:5800:01:481011
Běh na Kleť [S]MJ11 km28.04.200100:50:4900:00:00121
Běh JavorkouMJ5 km22.04.200100:17:0000:01:13313
Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy [A]MJ15 km21.04.200101:02:2300:04:31321
Bambasácká desítkaMJ10 km15.04.200100:38:0200:00:0015
Krajský přebor v přespolním běhuMJ5 km07.04.200100:17:5800:02:0856
CKP cena Nasavrk České podnikatelské pojišťovnyMA14 km01.04.200100:55:0800:10:193857
Běh Dolním ÚjezdemMD6 km24.03.200100:22:0300:01:4233
Běh Olomouckými sadyMJ10 km17.03.200100:36:2500:27:39314
Choceňský běhMJ8 km10.03.200100:28:5400:01:21314
Běh do vrchu na Andrlův chlumMJ3 km06.01.200100:10:5900:00:1625
2000
Vánoční běh ParníkemMA5 km09.12.200000:17:5600:02:221721
Malá cena Velké Verandy 2000MD4 km03.12.200000:18:2500:00:46622
Čertovský běh, 17. ročníkMJ4 km02.12.200000:15:3500:00:03212
Běh dlouhými záhonyMJ11 km11.11.200000:49:0300:07:03630
Copa Gentiana [S]MJ15 km08.10.200001:34:2700:08:05419
Pístovická riviéra [B]MJ6 km07.10.200000:27:0900:02:2135
Cross po lyžařských tratíchMA9 km24.09.200000:38:0700:03:50911
Čenkovice - Suchý vrchMJ10 km23.09.200000:47:1400:00:00124
Loukov - Kelčský Javorník [A]MJ13 km17.09.200001:00:1000:00:00120
Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn [B]MJ5 km16.09.200000:27:1800:01:07215
Sázava - LázekMJ8 km03.09.200000:36:0700:02:15324
Výprachtice - Buková hora [B]MJ7 km02.09.200000:32:4500:00:00121
Šternberk - ECCE - HOMO [B]MJ6 km26.08.200000:23:0000:02:01519
Janské Lázně - Černá hora [S]MJ9 km19.08.200000:46:5900:09:3922102
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka [B]MJ8 km13.08.200000:33:4100:02:38526
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [S]MJ9 km12.08.200000:46:3600:06:181532
Mohelnice - Lysá hora [S]MJ8 km06.08.200000:44:1000:03:21230
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický SněžníkMJ13 km29.07.200001:14:4400:01:41242
Perštejn - Klínovec [S]MJ18 km22.07.200001:27:2200:00:00120
Náchod - Dobrošov [B]MJ7 km16.07.200000:30:0500:03:59543
Běh na Hvězdu [B]MJ5 km15.07.200000:20:0400:01:14424
Běh na Kozlovský kopec [B]MJ5 km09.07.200000:21:1000:01:32332
Česká Třebová - Kozlovský kopecMJ5 km09.07.200000:21:1000:01:32332
Mladkov - Suchý vrchMJ10 km08.07.200000:46:4600:04:29640
Běh na Kleť [A]MJ11 km25.06.200000:51:2600:00:00129
Velká Cena Zadova [B]MJ7 km24.06.200000:32:2900:03:17216
Jilemnice - Žalý [A]MJ10 km18.06.200000:59:3800:11:001142
Poniklá - Rezek [A]MJ10 km17.06.200000:45:4200:05:071044
Běh na Velký Javorník [A]MJ7 km11.06.200000:36:1600:04:28429
Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť [S]MJ7 km10.06.200000:43:2100:06:38560
Běh na Děvín [A]MJ9 km04.06.200000:52:2100:06:26432
Holedná 2000 [S]MJ8 km03.06.200000:46:0600:07:16326
Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročníkMA6 km20.05.200000:27:1100:04:431424
Zelená Lhota - Prenet [B]MJ5 km14.05.200000:27:3700:03:48428
Běh na Čerchov [A]MJ10 km13.05.200000:51:4700:09:01216
Běh na Rozálku, 2. ročníkMJ900 m05.05.200000:03:3300:00:39640
Běh Javorkou 2000MJ5 km30.04.200000:18:5500:02:53331
Memoriál Q. ŠtěpánkaMA5 km23.04.200000:31:0100:07:242036
Velká Cena KrkonošMJ15 km22.04.200001:15:4600:13:10467
Bambasácká desítka, 3. ročníkMA10 km16.04.200000:45:3900:08:22914
Malá cena Monaka 127M10 km12.04.200000:42:1300:07:341525
Běh Dolním Újezdem 8 r.M14 km25.03.200001:00:0900:14:472042
Andrlův chlum, 27. ročníkMJ3 km08.01.200000:11:4800:02:04330
1999
Vánoční běh ParníkemMA5 km11.12.199900:20:0300:03:451827
Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves [B]MJ14 km10.10.199901:06:1300:15:28663
Hvězda - Praděd [S]MJ10 km09.10.199900:51:2700:11:551474
Čenkovice - Suchý vrchMJ7 km25.09.199900:32:4500:02:41530
Copa Gentiana [S]MJ15 km19.09.199901:54:4100:33:08334
Sázava - Lázek [B]MJ8 km05.09.199900:40:0900:07:29546
Výprachtice - Buková Hora [B]MJ7 km04.09.199900:36:2800:08:291659
Šternberk - ECCE - HOMO [B]MJ6 km21.08.199900:24:5300:02:02449
Janské Lázně - Černá hora [S]MJ9 km14.08.199900:49:0500:12:0630283
Náchod - Dobrošov [B]MJ8 km18.07.199900:32:4700:07:331178
Police nad Metují - Hvězda [B]MJ5 km17.07.199900:22:0600:05:021886
Běh na Kozlovský kopecMJ5 km11.07.199900:24:2800:05:56982
Mladkov - Suchý vrch [A]MJ10 km10.07.199900:53:3400:14:091089
Vysoké nad Jizerou - Štěpánka [B]MJ8 km20.06.199900:39:5700:09:33951
Poniklá - Rezek [A]MJ10 km19.06.199900:51:3100:12:451194
Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník [A]MJ7 km30.05.199900:38:4400:07:55963
Běh na Radhošť [S]MJ7 km29.05.199900:47:3200:13:1013125
Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 18.ročníkMD6 km22.05.199900:28:0800:01:04227
Klenčí - Čerchov [A]MJ10 km15.05.199900:57:0300:13:01347
Šárovcova Lhota - Zvičina [A]MJ14 km08.05.199901:09:2900:15:40365
Běh JavorkouMJ5 km01.05.199900:19:5500:01:00321
Běh JavorkouMD3 km01.05.199900:08:3500:00:0722
Memoriálu Q. Štěpánka, 52.ročníkMD3 km25.04.199900:11:1800:01:0255
Běh na Kleť [S]MJ11 km24.04.199901:00:0300:14:421290
Velká cena Krkonoš [A]JM15 km17.04.199901:14:0700:14:35569
1998
Běh na Praděd [S]MJ10 km10.10.199800:53:5800:12:34783
Sázava - Lázek [B]MJ8 km06.09.199800:41:5900:07:27644
Výprachtice - Bukova hora [B]MJ7 km05.09.199800:39:1800:07:321163
ECCE HOMO - Šternberk [B]MJ6 km29.08.199800:25:4200:01:18351
Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky [B]MJ6 km16.08.199800:42:3500:08:561263
Dolní Štepanice - Žalej [A]MJ9 km15.08.199801:02:2300:14:221061
Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu [S]MJ9 km08.08.199800:54:3500:18:1522198
Náchod - Dobrošov [B]MJ8 km19.07.199800:34:0800:10:341681
Police nad Metují - Hvězda [B]MJ5 km18.07.199800:23:1800:05:541882
Mladkov - Suchý vrch [A]MJ10 km11.07.199800:55:3800:14:531198
Kozlov 98M5 km27.06.199800:24:2500:06:231432
Poniklá - Rezek [A]MJ10 km20.06.199800:53:1200:13:061370
Šárovcova Lhota - Zvičina [A]MJ14 km08.05.199801:22:2101:22:2110113
Nové Město na Moravě - nahorů a dolů [S]MJ12 km02.05.199800:38:4100:11:441041
1997
Sázava - Lázek [B]MJ8 km14.09.199700:43:4100:10:13642
Výprachtice - Buková hora [B]MJ7 km13.09.199700:39:1300:08:51755
WMMR, Kitzbühel, Austria 1997JM13 km24.08.199701:51:0800:39:026375
Kozlov 97M5 km28.06.199700:24:2700:06:361626
1994
Kozlov 94M5 km27.06.199400:28:3400:10:271326


Počet závodů: 752 + 9x nedoběhl/a

Přehled pohárových výsledků

RočníkNázev poháruKategoriePořadíPočet bodůStartůRedukce
2018ISCAREX CUP 2018
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA17447,8499/9 závodů
2018MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA47925S:2/42, A:0/0, B:3/50
2018Pekelný kilometr 2018
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA6-400:20:19.13
2017ISCAREX CUP 2017
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA19557,031212/12 závodů
2017MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA153392S:1/21, A:0/0, B:1/18
2017Pekelný kilometr 2017
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA8-500:20:14.82
2016ISCAREX CUP 2016
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA11729,091815/18 závodů
2016MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA68805S:2/18, A:1/32, B:2/30
2016Pekelný kilometr 2016
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA7-500:19:25.92
2015ISCAREX CUP 2015
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA51243,481313/13 závodů
2015MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA163415S:2/6, A:1/14, B:2/21
2015Pekelný kilometr 2015
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA14-400:23:15.63
2014ISCAREX CUP 2014
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA24364,3766/6 závodů
2014MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA343135S:4/12, A:0/0, B:1/1
2013SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA46131S:1/3, A:0/0, B:0/0
2012ISCAREX CUP 2012
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA8993,71412/14 závodů
2012Pekelný kilometr 2012
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA3-500:17:14.21
2012SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA1430712S:5/120, A:2/102, B:5/85
2011ISCAREX CUP 2011
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA31144,762712/27 závodů
2011MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA366325S:9/321, A:8/210, B:8/132
2011Pekelný kilometr 2011
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA2-500:16:04.59
2010ISCAREX CUP 2010
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA71052,592312/23 závodů
2010MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA654331S:11/255, A:8/180, B:11/108
2010Pekelný kilometr 2010
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA3-500:16:43.82
2009ISCAREX CUP 2009
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA9951,342612/25 závodů
2009Pekelný kilometr 2009
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA5-500:17:30.58
2009SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA646928S:10/219, A:7/150, B:11/100
2008FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA19687,742212/22 závodů
2008Pekelný kilometr 2008
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA7206,3243/4 závodů
2008SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA1731929S:8/111, A:8/118, B:13/90
2007ISCAREX CUP 2007
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA23439,961612/16 závodů
2007SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA5112217S:7/51, A:3/24, B:5/47
2006ISCAREX CUP 2006
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA12791,551612/16 závodů
2006SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA2620721S:5/24, A:5/94, B:11/89
2005ISCAREX CUP 2005
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA15676,191712/17 závodů
2005SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA3017815S:4/27, A:5/96, B:5/55
2004Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA1434516S:5/144, A:3/118, B:4/83
2004ISCAREX CUP 2004
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA9802,561912/19 závodů
2003Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA1730817S:4/81, A:4/126, B:4/101
2003ISCAREX CUP 2003
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA6929,692112/21 závodů
2002Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA1434618S:4/117, A:4/138, B:4/91
2002ISCAREX CUP 2002
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA61004,792012/20 závodů
2001Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ245423S:4/231, A:4/144, B:4/79
2001ISCAREX CUP 2001
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ21190,521412/14 závodů
2000Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ345628A:4/158, S:4/222, B:4/76
2000Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
JM1911010 závodů
2000Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA30544 závodů
2000Orlický pohár v běhu do vrchu 2000
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ1401,9264/6 závodů
1999Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ732319S:4/135, A:4/128, B:4/60
1999Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MA54-11 závodů
1999Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
JM33455 závodů
1999Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
DM42644 závodů
1999Orlický pohár v běhu do vrchu 1999
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ49554/5 závodů
1998Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ921613S:3/75, A:4/84, B:5/57
1997Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
výsledky: celkové / závodníka Šimůnek Jan
MJ62292S:0/0, A:0/0, B:2/29


Výsledky podle sezóny

Všechny sezóny, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019