Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

15.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 15.9.2018
  • zobrazeno již 686x
  • místo konání: Králíky
  • GPS: 50.0747119N, 16.7755653E
  • pořadatel: LO TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Chata Amálka, vrch Lískovec, Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

předžáci/předžákyně (2011 a mladší) zdarma
žactvo + dorost = Kč 30,-
juniorské kategorie + dospělí = Kč 80,-

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Popis terénu tratě: krátké tratě do 3 km - mírný terén okraj města; ostatní tratě v lesním terénu vrchu Lískovec. Mapa trasy závodu bude zveřejněna v místě startu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Beřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:39-
2C2336Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:40-
3C2516Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:44-
4C2632Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:46-
5C275Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:51-
6C2819Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:55-
7C2942Vraštil Vojtěch-1200:00:57-
8C21120Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:02-
9C212999Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:25-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2226Skalická NelaLanškroun1100:00:40-
2D2423Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:43-
3D21025Řezáčová Amálie-1300:00:58-
Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1127Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:09115,01
2M1330Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí1000:02:2393,41
3M153Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:2591,58
4M1613Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:2887,55
5M1834Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:3083,78
-M1-17Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí12DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1239Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:09117,10
2Z1435Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2494,89
3Z171Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:02:2988,01
4Z196Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:3579,39
5Z11012Zvercová AdélaSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:4860,44
6Z11128Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:02:5057,41
7Z11214Faltusová ŠtěpánkaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí1000:02:5648,74
8Z11318Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:03:1028,88
Nejmladší žáci II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2131Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:04:40105,67
2M2322Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:47100,66
3M2433Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:5793,67
4M2529Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:04:5893,08
5M21238Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:05:3070,40
6M21411Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0347,56
7M2162Maleček Šimon-0800:08:443,00
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2741Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team ČT0700:05:06108,16
2Z284Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:05:2497,04
3Z2921Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:05:2794,80
4Z21124Skalická NikolActivity Lanškroun0700:05:3093,48
5Z21510Kvačková VikySokol Klášterec nad Orlicí0800:06:0471,56
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M387Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:18:13100,00
Mladší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3215Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:04:45112,86
2Z3640Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:04:59103,62
3Z3108Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:05:3083,52
4Z3139Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:06:0063,77
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:29106,29
2M425Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:0497,15
3M433Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:0696,56
4M4611Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1148,69
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z448Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:05115,64
2Z456Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:09101,71
3Z474Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:3682,65
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5290Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:49100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:21100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:49101,54
2MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2198,46
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20101,23
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21101,10
3MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5097,67
4MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1088,36
5MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2486,70
6MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4684,11
7MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,93
8MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4477,38
9MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,86
10MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5055,56
11MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2630,38
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:32108,82
2MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:56106,07
3MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0485,12
4MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1184,30
5MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4860,14
6MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0851,21
7MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4933,14
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:37104,11
2MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:09101,00
3MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1294,89
4MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0689,64
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9100Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:55142,42
2MD1389Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:50115,47
3MD2391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3042,10
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME587Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27138,48
2ME1482Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:3492,43
3ME1978Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4069,09
4ME2180Bielčik JindřichLichkov4000:32:0957,91
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:35117,58
2ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4582,42
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29107,47
2ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2498,88
3ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5893,65
4ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3288,28
5ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5038,46
6ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2333,23
7ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2414,34
8ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:00100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:24117,81
2ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:50100,97
3ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4281,22
4ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1078,02
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2137Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:00:39-
1D2226Skalická NelaLanškroun1100:00:40-
2C2336Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:40-
2D2423Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:43-
3C2516Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:44-
4C2632Černý TadeášTJ Jiskra Králíky1200:00:46-
5C275Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:00:51-
6C2819Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1300:00:55-
7C2942Vraštil Vojtěch-1200:00:57-
3D21025Řezáčová Amálie-1300:00:58-
8C21120Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:02-
9C212999Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:25-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4110Bukáček MarekAtletika Polička0400:12:29106,29
2M425Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:13:0497,15
3M433Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:13:0696,56
1Z448Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:14:05115,64
2Z456Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:09101,71
4M4611Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1148,69
3Z474Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:16:3682,65
1M387Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:18:13100,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29107,47
1M5290Moravec JanJM Team Letohrad0200:20:49100,00
1ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:00100,00
2ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2498,88
1ME587Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:21:27138,48
1ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:35117,58
3ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5893,65
4ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3288,28
1MD9100Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:22:55142,42
2ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4582,42
1Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:21100,00
1ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:24117,81
2MD1389Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:50115,47
2ME1482Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:3492,43
5ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5038,46
6ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2333,23
2ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:50100,97
7ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:2414,34
3ME1978Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:30:4069,09
3ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:4281,22
4ME2180Bielčik JindřichLichkov4000:32:0957,91
4ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:1078,02
3MD2391Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:3042,10
8ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20101,23
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21101,10
1MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:32108,82
3MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5097,67
2MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:56106,07
4MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1088,36
5MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2486,70
6MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4684,11
7MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,93
8MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4477,38
3MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0485,12
4MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1184,30
9MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,86
1MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:37104,11
1MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:49101,54
2MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:09101,00
2MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2198,46
10MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5055,56
3MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1294,89
5MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4860,14
4MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0689,64
6MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0851,21
11MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2630,38
7MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4933,14
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:28:20100,51
2MA28Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:28:21100,38
3MB316Hejl RadekLetohrad7200:28:3299,11
4MA415Moravec JiříJM Team Letohrad9600:28:5096,94
5MB54Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:28:5696,23
6MA617Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:30:1087,59
7MA725Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:30:2485,93
8MA818Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:30:4683,32
9MA924Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:31:1480,13
10MA1019Petr RadekKrálíky8500:31:4476,57
11MB113Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:32:0474,21
12MB127Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:32:1173,35
13MA1312Kalousek JiříČervená Voda9500:32:3171,03
14MC1423Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:33:3763,28
15MJ1514Moravec JakubJM Team Letohrad9900:33:4961,84
16MC165Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:34:0959,52
17MJ1721Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:34:2158,15
18MA1813Pokorný Lukáš-9000:34:5054,67
19MC1920Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:35:1252,14
20MB2011Vebr MichalČeská Třebová7800:35:4847,97
21MC2122Dostál JiříAMGIS Liga 100 Olomouc6400:36:0645,80
22MB222Hampl AloisOstrov7000:37:0838,58
23MA236Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:38:2629,40
24MB241Vacek JiříDlouhá Třebová7700:39:4919,60
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB184Nováková BarboraSokol Kunvald8300:20:29104,51
2ZC377Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:0099,70
3ZB486Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2495,79
4ZA685Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:3594,01
5ZB781Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:5890,48
6ZB894Vebrová MonikaČeská Třebová7900:22:3285,03
7ZA1093Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:4554,32
8Z51196Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:2148,54
9ZD1292Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:2448,08
10ZB1598Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:27:5034,44
11ZB1697Koubová MarcelaRybník8000:28:2329,13
12ZD1799Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:28:5024,80
13ZB1895Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:249,95
14ZD2079Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:31:423,00
15ZD2283Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:32:103,00
16ZB2388Indrová Martina-7900:37:303,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód