hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh do Zámeckého vrchu

21.5.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 21.5.2011
  • zobrazeno již 18x
  • pořadatel: ACTIVITY Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

děti od 8:30 do 9:25 hodin
dospělí od 8:30 do 11:00 hodin

Startovné

50 Kč (pouze dospělí a dorost)

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně

Ceny pro vítěze

pro první tři v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
Svojsíkova 1088
Lanškroun
tel. 777 595 129

Záštitu nad akcí převzal olympijský vítěz Roman Šebrle.

Na závodě bude prodej obuvi a oblečení zn. Saucony.

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4064

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4614
Matyášová Jana6513
Fajfr František7213
Vacek Martin6913
Dušková Lenka8013
Gregora Jan0012
Šafář Jaroslav5112
Krátká Hana9512
Bielčik Jindřich4012
Král Jindřich7311
Krátký František4311
Vinduška Petr9311
Borek Viktor0411
Mannlová Jana8011
Borková Agáta0211
Volf Břetislav5210
Dostál Ladislav5610
Ožana Václav6410
Vondra Jan0710
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Ženčák Jaroslav6110
Dostálová Viktorie0310
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Gregora Filip029
Dobšíček Pavel809
Krátký Luboš629
Stránská Michaela979
Stránský Aleš609
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Vindušková Barbara018
Gregora Jakub988
Lánová Aneta078
Borek Petr708
Mertová Michaela768
Kubešová Eliška038
Horáček Michal758
Dostál Tadeáš068
Smolák Bedřich038
Šutera Josef798
Marhold Petr788
Resler Filip098
Brychta Jakub088
Sadílek Filip088
Gregorová Monika008

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Predškolní chlapci (trať 90 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1259Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:02-
2C1316Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:02-
3C152Macháček TomášLanškroun0500:00:03-
4C177Vávra MatějLanškroun0500:00:04-
5C1911Dostál TadeášBUDOKLUB Lanškroun0600:00:04-
6C1118Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:05-
7C11367Kristek JanRetia Pardubice0500:00:05-
8C1141Boháč PankrácAC Choceň0600:00:06-
9C11670Jurča FilipTenis Lanškroun0600:00:06-
10C118125Seidl LukášRudoltice0600:00:07-
11C12081Topinka JonášLanškroun0500:00:07-
12C12120Sadílek JakubLanškroun0500:00:08-
13C12333Wolfel MatyášLanškroun0600:00:09-
14C12531Stehlík AntonínLanškroun0500:00:09-
15C12645Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:09-
16C12855Mareš DanielLanškroun0600:00:10-
17C12921Urbanec JaroslavBorovnice0700:00:10-
18C13175Velebný VojtěchLanškroun0500:00:10-
19C13266Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:00:10-
20C13427Seovora SebastiánLanškroun0600:00:11-
21C13529Vondra JanLanškroun0700:00:12-
22C1365Navrátil MatoušLanškroun0600:00:13-
23C13764Daniel FilipLanškroun0600:00:13-
24C13877Kárský MartinLanškroun0700:00:13-
25C13935Krátký JaroslavSazáva0800:00:14-
26C1404Martinec MiroslavLanškroun0600:00:15-
27C14151Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:15-
28C14280Teichann ViktorLanškroun0700:00:16-
29C14354Mareš RomanLanškroun0800:00:17-
30C14443Čada MatějLanškroun0800:00:17-
31C14512Cvejn PetrRudoltice Zámeček0700:00:18-
32C14669Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:18-
33C14738Komrska BartolomějLanškroun0800:00:19-
34C14950Marhold JanChoceň0800:00:20-
35C15139Komrska BenediktLanškroun0800:00:20-
36C15344Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:21-
37C15548Marhold DanielChoceň0900:00:21-
38C15776Kylar OndrášekLanškroun0700:00:22-
39C15936Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:23-
40C16119Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:23-
41C16340Bůžek TomášLanškroun0800:00:24-
42C1659Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:25-
43C16771Rezek MartinČeská Třebová0800:00:25-
44C16973Vincenec AdamLanškroun0900:00:26-

Predškolní dívky (trať 90 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1141Vacková VendulaETAPE0500:00:02-
2D1310Pokorná BarboraVolejbal Lanškroun0500:00:02-
3D1617Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:03-
4D1815Krovická LucieZlín0500:00:04-
5D11068Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:05-
6D11262Kuťáková KláraLanškroun0500:00:05-
7D11530Klementová LuisaLanškroun0600:00:06-
8D11763Pallová TerezaLanškroun0500:00:07-
9D11926Křenková AdélaLanškroun0600:00:07-
10D12256Martinková AnnaOlešnice0600:00:08-
11D12428Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
12D12752Šišánová VeronikaLanškroun0600:00:10-
13D13018Dehnerová DominikaLanškroun0500:00:10-
14D13383Olenočinová AndreaLanškroun0500:00:11-
15D14849Marholdová AnetaChoceň0700:00:19-
16D1506Nováková ElenkaLanškroun0600:00:20-
17D15284Valičková ZdeničkaRudoltice - Zámeček0500:00:21-
18D15461Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:21-
19D15657Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:22-
20D15824Kubešová KláraLanškroun0600:00:23-
21D16023Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:23-
22D16253Dvořáková KateřinaLuková0600:00:24-
23D16437Klabanová MartinaLanškroun0600:00:25-
24D16622Chládková ViolaLanškroun0700:00:25-
25D16874Bednářová AdélaSvitavy0700:00:26-
26D1703Martincová EliškaLanškroun0800:00:27-
27D17132Jokešová JohanaOpatov0900:00:28-
28D17260Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:28-
29D17365Šnýdrová SabinkaLanškroun0900:00:29-
30D17478Vítková AdélaMistrovice0700:00:30-
31D19484Valičková ZdeničkaRudoltice - Zámeček0500:02:32-

Nejmladší žáci I (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11100Boháč ServácAC Choceň0200:00:47107,47
2M12157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5097,44
3M13164Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:5095,09
4M17213Kostelecký JanLanškroun0200:00:5670,42
5M19215Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:5960,26
6M112182Skála Jan HugoORLI Lanškroun0200:01:0150,48
7M114121Pokorný OndřejLanškroun0200:01:0247,19
8M175198Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0535,01
9M117116Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:01:0630,78
10M118162Morávek DominikLanškroun0200:01:0629,96
11M120103Mužík MartinAtletika Polička0300:01:0724,82
12M121158Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:0919,18
13M123130Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:1014,66
14M124230Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:1012,97
15M176139Pavlíček DavidBorovnice0400:01:1012,36
16M126193Dvořák FilipLanškroun0300:01:119,52
17M127199Jaroš PavelTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:118,41
18M177113Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:127,30
19M128170Wolfel VojtěchMoravská Třebová0200:01:126,39
20M178171Wolfel OndřejM. Moravská Třebová0400:01:124,87
21M130134Křevký LukášLanšrkroun0300:01:133,00
22M181136Szlama MarekZámeček0400:01:153,00
23M132188Šišán DominikLanškroun0200:01:163,00
24M134172Krátký ŠtěpánSázava0300:01:173,00
25M135217Jurča TomášLanškroun0300:01:183,00
26M136124Mai LukášRudoltice0300:01:183,00
27M137109Markytán JanLanškroun0200:01:193,00
28M183112Šumbera CyrilSKI Klub Česká Třebová0400:01:193,00
29M184120Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:01:193,00
30M138221Kaarel OndřejLuková0200:01:193,00
31M186145Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:213,00
32M187232Kolomý JonášRudoltice0400:01:223,00
33M140183Skála Max FilipORLI Lanškroun0300:01:223,00
34M189135Vlček PetrLanškroun0400:01:233,00
35M142115Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:01:263,00
36M14494Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:323,00
37M146222Karel JiříRudoltice0200:01:403,00
38M192186Plíhal JiříkLanškroun0400:01:563,00
39M193189Marhold StanislavChoceň0400:01:563,00
40M148226Hepnar JiříLanškroun0200:02:153,00

Nejmladší žákyně I (trať 200 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14132Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:51105,00
2Z15185Škrabalová KristýnaLinhartice0200:00:5398,88
3Z16192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:5396,11
4Z18117Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:00:5879,48
5Z110123Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:00:5973,28
6Z111151Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:0070,55
7Z113147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:0264,08
8Z115142Kulhánková NikolaVO TJ Lanškroun0200:01:0456,88
9Z116141Žerníčková MonikaVO TJ Lanškroun0200:01:0552,11
10Z119143Chládková AnetaVO TJ Lanškroun0200:01:0744,87
11Z122175Bůžková EliškaLanškroun0200:01:0935,13
12Z125194Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:1128,74
13Z179163Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:1322,46
14Z129111Martincová AdélaVO Lanškroun0300:01:1320,19
15Z180140Urbancová RenátaAC Choceň0400:01:1416,46
16Z131176Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:01:1514,92
17Z133150Stejskalová EliškaLanškroun0200:01:168,72
18Z182126Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:193,00
19Z13998Olenočinová KláraLanškroun0200:01:203,00
20Z185197Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:01:213,00
21Z18858Vlčková AnnaLanškroun0400:01:223,00
22Z141127Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:243,00
23Z190144Klabanová MagdalénaVO TJ Lanškroun0400:01:263,00
24Z191214Knápková KláraXCT Horní Heřmanice0400:01:273,00
25Z143146Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:283,00
26Z145195Klírová KateřinaRudoltice v Č.0300:01:323,00
27Z147149Kubešová EliškaLanškroun0300:01:533,00
28Z195163Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:273,00

Nejmladší žáci II (trať 410 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21191Kavín MichaelSebranice0100:01:45103,32
2M22101Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4799,62
3M23153Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4897,07
4M25202Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:01:5093,72
5M28107Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:5583,59
6M210216Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5780,38
7M21295Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:5975,60
8M213196Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:02:0074,36
9M215212Sadovský FilipLanškroun0100:02:0368,31
10M216201Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:02:0466,44
11M219114Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:02:0859,75
12M220119Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:0859,24
13M221227Hrdina ŠtěpánJablnné nad Orlicí0000:02:1055,10
14M223137Szalma DavidZámeček0000:02:1350,06
15M224131Doležal DavidSPS Sázava0000:02:1447,72
16M228211Urban JanLanškroun0100:02:1742,82
17M232223Kaška PetrLanškroun0100:02:2919,02
18M233220Rezek AdamČeská Třebová0000:02:3115,99

Nejmladší žákyně II (trať 410 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24133Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:49102,03
2Z26160Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:50100,92
3Z27165Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5297,05
4Z2996Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:5591,66
5Z211159Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5985,48
6Z214174Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:0181,28
7Z217155Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0672,07
8Z218138Pacholíková MarieZámeček0100:02:0769,69
9Z222180Vavřínová AnnaLanškroun0100:02:1261,41
10Z225225Vacková TerezaLanškroun0100:02:1456,85
11Z226219Chrobáková KarolínaLanškroun0000:02:1556,54
12Z227218Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:1555,98
13Z229228Jánešová MichaelaLanškroun0100:02:2145,01
14Z230181Kollertová NellaLanškroun0100:02:2538,10
15Z23197Konečná ZuzanaLanškroun0100:02:2537,56
16Z234178Drápalová AdrianaTJ Lanškroun0100:02:3421,32
17Z235177Janků MíšaVO TJ Lanškroun0100:02:3715,18
18Z23690Čadová RenátaLanškroun0000:02:563,00
19Z237168Kotková KateřinaOpatov0000:03:233,00

Mladší žáci (trať 570 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:07102,98
2M32148Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:0999,52
3M33102Mužík JanAtletika Polička9800:02:1197,50
4M34166Gregora JakubAtletka Albrechtice9800:02:1197,22
5M36106Volf RomanZámeček9900:02:2083,57
6M38203Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:2181,15
7M310105Kubíček IgorLanškroun9900:02:2477,12
8M313108Jursa MiroslavZámeček9900:02:3264,55
9M314224Calda KubaAlbrechtice9800:02:3560,41
10M316154Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3854,55
11M319167Čada JakubLanškroun9900:02:4446,52
12M32199Bednář MartinHorní Čermná9800:02:4545,01
13M328179Vavřín KarelLanškroun9900:03:173,00

Mladší žákyně (trať 570 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35173Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:16104,85
2Z37156Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2099,07
3Z39204Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:2396,08
4Z311205Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:02:2592,00
5Z312207Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:02:2987,16
6Z315129Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:3775,97
7Z317128Paukertová EliškaLanškroun9900:02:3972,82
8Z318161Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4268,63
9Z320104Kuběnková MarkétaRudoltice9800:02:4465,64
10Z32293Truhlářová LucieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:4761,09
11Z32389Kubíčková AdélaLanškroun9900:02:5648,70
12Z324206Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:02:5647,64
13Z325231Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:0732,39
14Z326118Olbrichová TerezaLanškroun9900:03:0731,64
15Z327190Kopecká GabrielaRudoltice v Č.9900:03:0831,08
16Z329210Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:03:383,00

Starší žáci (trať 750 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41208Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:02:50104,97
2M42169Pavlas JanTJ Albrechtice9600:02:52102,18
3M43209Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:03:0192,85
4M45152Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:03:0883,95
5M49229Kulhavý VáclavHorní Čermná9600:04:363,00

Starší žákyně (trať 750 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4492Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:08119,05
2Z46187Jursová NatálieRudoltice v Č.9700:03:3494,28
3Z47122Pokorná AndreaHK Lanškroun9700:03:4286,67
4Z4891Glaserová EliškaČeská Třebová9700:03:4781,14

Dorostenci (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511583Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:25:42100,00

Dorostenky (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z599519Krátká HanaLanškroun9500:41:43100,00

Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21510Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:27:00120,14
2MJ65511Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:33:0379,86

Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ86527Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:37:58106,58
2ZJ96564Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:40:3293,42

Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1540Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:32106,94
2MA2557Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3398,25
3MA3531Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:23:5794,81
4MA4526Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:5994,49
5MA6559Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:3189,92
6MA8584Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:0385,35
7MA9555Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:2482,42
8MA10561Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:25:3880,38
9MA12516Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:4978,86
10MA13538Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:0476,74
11MA15572Mařík JiříMP Žamberk7200:26:1974,48
12MA16569Šutera JosefAtletika Polička7900:26:2373,93
13MA18504Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:26:2873,20
14MA20562Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:26:5669,32
15MA24571Buriánek TomášSki klub Česká Třebová8900:27:3164,30
16MA26582Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:3863,28
17MA27574Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:27:4662,11
18MA28591Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:28:0159,94
19MA30549Koutník ZdeněkLanškroun7900:28:1657,87
20MA31581Gregora ZdenekLanškroun7300:28:3255,53
21MA36596Purkert MartinStudené Crew9000:29:1948,86
22MA37509Krsek PavkaLanškroun7200:29:2747,68
23MA38512Dehner RobertActivity Lanškroun7500:29:4045,88
24MA41529Sejkora PatrikLanškroun7800:29:4744,82
25MA42534Marhold PetrChoceň7800:29:5543,75
26MA43598Kotas MilošAxia CZ7200:29:5843,24
27MA45573Marek PetrAxia CZ Lanškroun7300:30:0542,20
28MA47513Korejtko PetrLanškroun7600:30:0841,87
29MA50515Marhold LubošChoceň7700:30:2339,62
30MA52545Pavlas JakubLanškroun8700:30:3338,28
31MA53505Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3338,20
32MA60592Skalický PetrTY-GA Praha7300:32:0425,20
33MA61586Netušil MichalLanškroun7600:32:0525,17
34MA64503Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:3221,23
35MA70565Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:33:2513,70
36MA73518Teichmann FrantišekTG tisk7400:34:038,30
37MA81528Klaban PavelLanškroun7400:35:563,00
38MA84605Mikula PetrStudené CREW9100:36:113,00
39MA98594Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:41:233,00

Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5544Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:07111,55
2MB14590Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:26:1794,65
3MB17535Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:2493,80
4MB19550Buriánek RomanČeská Třebová6500:26:4191,49
5MB22507Stříhavka JindřichAC Choceň7100:27:0888,01
6MB23542Ducháček JanVencl tým Ústí nad Orlicí6800:27:2286,25
7MB33546Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4475,50
8MB48524Doležal MartinSPS Sázava7000:30:1663,57
9MB54502Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:4559,72
10MB66603Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:33:0741,28
11MB67517Vacek TomášETAPE7000:33:1040,86
12MB68525Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:33:1240,62
13MB69576Oszwald GünterSokol Damníkov6800:33:1440,33
14MB93589Vacek VítVitis team6900:39:313,00

Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7597Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:49116,21
2MC25520Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:27:3495,84
3MC32568Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:3787,95
4MC40537Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:29:4679,46
5MC56579Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:1368,67
6MC62533Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:0762,06
7MC74514Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:0747,28
8MC75602Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:3244,11
9MC82599Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:5933,39
10MC92558Wendlig MiroslavLuková5300:39:238,24
11MC101536Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:46:233,00

Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29523Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:12105,42
2MD34600Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:46101,58
3MD44570Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:0093,00
4MD58501Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:3682,01
5MD72578Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:33:4966,76
6MD76601Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:3861,12
7MD80554Koblížek JindřichSK Žamberk4800:35:4153,81
8MD94556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:3427,09

Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME83547Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:00105,61
2ME85567Bielčik JindřichLichkov4000:36:52100,97
3ME88595Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:38:1593,42
4ME95588Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:0783,37
5ME103577Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:3715,82

Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35560Vévodová MartinaAK Perná9000:29:11103,19
2ZA39521Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:4199,85
3ZA46563Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:30:0796,96
4ZA55575Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:5491,62
5ZA57552Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:1789,04
6ZA63604Honsová HanaLanškroun7900:32:2781,16
7ZA71506Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:3373,73
8ZA77541Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:34:4266,04
9ZA78530Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:5564,57
10ZA79587Marholdová LucieChoceň8300:35:2661,08
11ZA87585Netušilová LindaLanškroun7900:38:1042,67
12ZA89580Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2740,76
13ZA100548Krsková EvaLanškroun8000:42:1614,99

Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB51539Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:30:31123,52
2ZB59566Mikulecká MarcelaSloupnice7300:31:58115,14
3ZB97532Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:41:1761,34

Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC49543Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:22143,29
2ZC91551Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:39:2296,85
3ZC102553Šternerová HanaHradec Králové6300:46:3159,86

Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD90522Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:39:01100,00

Trať 90 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1141Vacková VendulaETAPE0500:00:02-
1C1259Svatoš MiroslavRudoltice0500:00:02-
2D1310Pokorná BarboraVolejbal Lanškroun0500:00:02-
2C1316Rouchal DominikAtletika Svitavy0500:00:02-
3C152Macháček TomášLanškroun0500:00:03-
3D1617Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:03-
4C177Vávra MatějLanškroun0500:00:04-
4D1815Krovická LucieZlín0500:00:04-
5C1911Dostál TadeášBUDOKLUB Lanškroun0600:00:04-
5D11068Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:05-
6C1118Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:05-
6D11262Kuťáková KláraLanškroun0500:00:05-
7C11367Kristek JanRetia Pardubice0500:00:05-
8C1141Boháč PankrácAC Choceň0600:00:06-
7D11530Klementová LuisaLanškroun0600:00:06-
9C11670Jurča FilipTenis Lanškroun0600:00:06-
8D11763Pallová TerezaLanškroun0500:00:07-
10C118125Seidl LukášRudoltice0600:00:07-
9D11926Křenková AdélaLanškroun0600:00:07-
11C12081Topinka JonášLanškroun0500:00:07-
12C12120Sadílek JakubLanškroun0500:00:08-
10D12256Martinková AnnaOlešnice0600:00:08-
13C12333Wolfel MatyášLanškroun0600:00:09-
11D12428Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
14C12531Stehlík AntonínLanškroun0500:00:09-
15C12645Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:09-
12D12752Šišánová VeronikaLanškroun0600:00:10-
16C12855Mareš DanielLanškroun0600:00:10-
17C12921Urbanec JaroslavBorovnice0700:00:10-
13D13018Dehnerová DominikaLanškroun0500:00:10-
18C13175Velebný VojtěchLanškroun0500:00:10-
19C13266Knápek ŠimonXCT Horní Heřmanice0700:00:10-
14D13383Olenočinová AndreaLanškroun0500:00:11-
20C13427Seovora SebastiánLanškroun0600:00:11-
21C13529Vondra JanLanškroun0700:00:12-
22C1365Navrátil MatoušLanškroun0600:00:13-
23C13764Daniel FilipLanškroun0600:00:13-
24C13877Kárský MartinLanškroun0700:00:13-
25C13935Krátký JaroslavSazáva0800:00:14-
26C1404Martinec MiroslavLanškroun0600:00:15-
27C14151Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:15-
28C14280Teichann ViktorLanškroun0700:00:16-
29C14354Mareš RomanLanškroun0800:00:17-
30C14443Čada MatějLanškroun0800:00:17-
31C14512Cvejn PetrRudoltice Zámeček0700:00:18-
32C14669Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:18-
33C14738Komrska BartolomějLanškroun0800:00:19-
15D14849Marholdová AnetaChoceň0700:00:19-
34C14950Marhold JanChoceň0800:00:20-
16D1506Nováková ElenkaLanškroun0600:00:20-
35C15139Komrska BenediktLanškroun0800:00:20-
17D15284Valičková ZdeničkaRudoltice - Zámeček0500:00:21-
36C15344Jirásek JiříISCAREX Česká Třebová0800:00:21-
18D15461Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:21-
37C15548Marhold DanielChoceň0900:00:21-
19D15657Vlčková ŠtěpánkaLanškroun0700:00:22-
38C15776Kylar OndrášekLanškroun0700:00:22-
20D15824Kubešová KláraLanškroun0600:00:23-
39C15936Hrynečko JacopoLanškroun0500:00:23-
21D16023Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:00:23-
40C16119Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:23-
22D16253Dvořáková KateřinaLuková0600:00:24-
41C16340Bůžek TomášLanškroun0800:00:24-
23D16437Klabanová MartinaLanškroun0600:00:25-
42C1659Kyncl JakubČeská Třebová0900:00:25-
24D16622Chládková ViolaLanškroun0700:00:25-
43C16771Rezek MartinČeská Třebová0800:00:25-
25D16874Bednářová AdélaSvitavy0700:00:26-
44C16973Vincenec AdamLanškroun0900:00:26-
26D1703Martincová EliškaLanškroun0800:00:27-
27D17132Jokešová JohanaOpatov0900:00:28-
28D17260Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:28-
29D17365Šnýdrová SabinkaLanškroun0900:00:29-
30D17478Vítková AdélaMistrovice0700:00:30-
8M175198Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:01:0535,01
15M176139Pavlíček DavidBorovnice0400:01:1012,36
18M177113Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:127,30
20M178171Wolfel OndřejM. Moravská Třebová0400:01:124,87
13Z179163Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:1322,46
15Z180140Urbancová RenátaAC Choceň0400:01:1416,46
22M181136Szlama MarekZámeček0400:01:153,00
18Z182126Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:193,00
28M183112Šumbera CyrilSKI Klub Česká Třebová0400:01:193,00
29M184120Jadrný TomášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0400:01:193,00
20Z185197Bašková ZuzanaTJ Sokol Jaroměř0400:01:213,00
31M186145Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:01:213,00
32M187232Kolomý JonášRudoltice0400:01:223,00
21Z18858Vlčková AnnaLanškroun0400:01:223,00
34M189135Vlček PetrLanškroun0400:01:233,00
23Z190144Klabanová MagdalénaVO TJ Lanškroun0400:01:263,00
24Z191214Knápková KláraXCT Horní Heřmanice0400:01:273,00
38M192186Plíhal JiříkLanškroun0400:01:563,00
39M193189Marhold StanislavChoceň0400:01:563,00
31D19484Valičková ZdeničkaRudoltice - Zámeček0500:02:32-
28Z195163Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:03:273,00

Trať 200 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11100Boháč ServácAC Choceň0200:00:47107,47
2M12157Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:5097,44
3M13164Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:5095,09
1Z14132Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:00:51105,00
2Z15185Škrabalová KristýnaLinhartice0200:00:5398,88
3Z16192Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:00:5396,11
4M17213Kostelecký JanLanškroun0200:00:5670,42
4Z18117Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:00:5879,48
5M19215Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:00:5960,26
5Z110123Dostálová ViktorieBUDO Klub Lanškroun0300:00:5973,28
6Z111151Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:0070,55
6M112182Skála Jan HugoORLI Lanškroun0200:01:0150,48
7Z113147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:0264,08
7M114121Pokorný OndřejLanškroun0200:01:0247,19
8Z115142Kulhánková NikolaVO TJ Lanškroun0200:01:0456,88
9Z116141Žerníčková MonikaVO TJ Lanškroun0200:01:0552,11
9M117116Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:01:0630,78
10M118162Morávek DominikLanškroun0200:01:0629,96
10Z119143Chládková AnetaVO TJ Lanškroun0200:01:0744,87
11M120103Mužík MartinAtletika Polička0300:01:0724,82
12M121158Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:0919,18
11Z122175Bůžková EliškaLanškroun0200:01:0935,13
13M123130Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:1014,66
14M124230Kulhavý MartinHorní Čermná0300:01:1012,97
12Z125194Svatošová JulieZŠ Rudoltice0300:01:1128,74
16M126193Dvořák FilipLanškroun0300:01:119,52
17M127199Jaroš PavelTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:01:118,41
19M128170Wolfel VojtěchMoravská Třebová0200:01:126,39
14Z129111Martincová AdélaVO Lanškroun0300:01:1320,19
21M130134Křevký LukášLanšrkroun0300:01:133,00
16Z131176Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:01:1514,92
23M132188Šišán DominikLanškroun0200:01:163,00
17Z133150Stejskalová EliškaLanškroun0200:01:168,72
24M134172Krátký ŠtěpánSázava0300:01:173,00
25M135217Jurča TomášLanškroun0300:01:183,00
26M136124Mai LukášRudoltice0300:01:183,00
27M137109Markytán JanLanškroun0200:01:193,00
30M138221Kaarel OndřejLuková0200:01:193,00
19Z13998Olenočinová KláraLanškroun0200:01:203,00
33M140183Skála Max FilipORLI Lanškroun0300:01:223,00
22Z141127Krušinová JanaTJ Svitavy0300:01:243,00
35M142115Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:01:263,00
25Z143146Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:01:283,00
36M14494Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:01:323,00
26Z145195Klírová KateřinaRudoltice v Č.0300:01:323,00
37M146222Karel JiříRudoltice0200:01:403,00
27Z147149Kubešová EliškaLanškroun0300:01:533,00
40M148226Hepnar JiříLanškroun0200:02:153,00

Trať 410 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21191Kavín MichaelSebranice0100:01:45103,32
2M22101Boháč BonifácAC Choceň0100:01:4799,62
3M23153Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:4897,07
1Z24133Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:01:49102,03
4M25202Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:01:5093,72
2Z26160Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:50100,92
3Z27165Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:5297,05
5M28107Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:5583,59
4Z2996Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:5591,66
6M210216Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:5780,38
5Z211159Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:5985,48
7M21295Navrátil JonášTJ Svitavy0100:01:5975,60
8M213196Hovorka VojtěchTJ Sokol Jaroměř0100:02:0074,36
6Z214174Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:02:0181,28
9M215212Sadovský FilipLanškroun0100:02:0368,31
10M216201Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:02:0466,44
7Z217155Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:0672,07
8Z218138Pacholíková MarieZámeček0100:02:0769,69
11M219114Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:02:0859,75
12M220119Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:0859,24
13M221227Hrdina ŠtěpánJablnné nad Orlicí0000:02:1055,10
9Z222180Vavřínová AnnaLanškroun0100:02:1261,41
14M223137Szalma DavidZámeček0000:02:1350,06
15M224131Doležal DavidSPS Sázava0000:02:1447,72
10Z225225Vacková TerezaLanškroun0100:02:1456,85
11Z226219Chrobáková KarolínaLanškroun0000:02:1556,54
12Z227218Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:1555,98
16M228211Urban JanLanškroun0100:02:1742,82
13Z229228Jánešová MichaelaLanškroun0100:02:2145,01
14Z230181Kollertová NellaLanškroun0100:02:2538,10
15Z23197Konečná ZuzanaLanškroun0100:02:2537,56
17M232223Kaška PetrLanškroun0100:02:2919,02
18M233220Rezek AdamČeská Třebová0000:02:3115,99
16Z234178Drápalová AdrianaTJ Lanškroun0100:02:3421,32
17Z235177Janků MíšaVO TJ Lanškroun0100:02:3715,18
18Z23690Čadová RenátaLanškroun0000:02:563,00
19Z237168Kotková KateřinaOpatov0000:03:233,00

Trať 570 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:02:07102,98
2M32148Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:0999,52
3M33102Mužík JanAtletika Polička9800:02:1197,50
4M34166Gregora JakubAtletka Albrechtice9800:02:1197,22
1Z35173Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:16104,85
5M36106Volf RomanZámeček9900:02:2083,57
2Z37156Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:2099,07
6M38203Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:02:2181,15
3Z39204Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:02:2396,08
7M310105Kubíček IgorLanškroun9900:02:2477,12
4Z311205Rudolfská DominikaTJ Sokol Jaroměř9900:02:2592,00
5Z312207Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:02:2987,16
8M313108Jursa MiroslavZámeček9900:02:3264,55
9M314224Calda KubaAlbrechtice9800:02:3560,41
6Z315129Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:3775,97
10M316154Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:3854,55
7Z317128Paukertová EliškaLanškroun9900:02:3972,82
8Z318161Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4268,63
11M319167Čada JakubLanškroun9900:02:4446,52
9Z320104Kuběnková MarkétaRudoltice9800:02:4465,64
12M32199Bednář MartinHorní Čermná9800:02:4545,01
10Z32293Truhlářová LucieTJ Sokol atletika Jaroměř9900:02:4761,09
11Z32389Kubíčková AdélaLanškroun9900:02:5648,70
12Z324206Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:02:5647,64
13Z325231Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:0732,39
14Z326118Olbrichová TerezaLanškroun9900:03:0731,64
15Z327190Kopecká GabrielaRudoltice v Č.9900:03:0831,08
13M328179Vavřín KarelLanškroun9900:03:173,00
16Z329210Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:03:383,00

Trať 750 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41208Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:02:50104,97
2M42169Pavlas JanTJ Albrechtice9600:02:52102,18
3M43209Petiška OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:03:0192,85
1Z4492Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:08119,05
4M45152Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:03:0883,95
2Z46187Jursová NatálieRudoltice v Č.9700:03:3494,28
3Z47122Pokorná AndreaHK Lanškroun9700:03:4286,67
4Z4891Glaserová EliškaČeská Třebová9700:03:4781,14
5M49229Kulhavý VáclavHorní Čermná9600:04:363,00

Trať 6,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1540Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:32106,94
2MA2557Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3398,25
3MA3531Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:23:5794,81
4MA4526Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:5994,49
1MB5544Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:07111,55
5MA6559Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:3189,92
1MC7597Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:49116,21
6MA8584Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:0385,35
7MA9555Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:2482,42
8MA10561Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:25:3880,38
1M511583Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:25:42100,00
9MA12516Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:4978,86
10MA13538Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:0476,74
2MB14590Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:26:1794,65
11MA15572Mařík JiříMP Žamberk7200:26:1974,48
12MA16569Šutera JosefAtletika Polička7900:26:2373,93
3MB17535Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:2493,80
13MA18504Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:26:2873,20
4MB19550Buriánek RomanČeská Třebová6500:26:4191,49
14MA20562Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:26:5669,32
1MJ21510Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:27:00120,14
5MB22507Stříhavka JindřichAC Choceň7100:27:0888,01
6MB23542Ducháček JanVencl tým Ústí nad Orlicí6800:27:2286,25
15MA24571Buriánek TomášSki klub Česká Třebová8900:27:3164,30
2MC25520Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:27:3495,84
16MA26582Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:3863,28
17MA27574Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:27:4662,11
18MA28591Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:28:0159,94
1MD29523Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:12105,42
19MA30549Koutník ZdeněkLanškroun7900:28:1657,87
20MA31581Gregora ZdenekLanškroun7300:28:3255,53
3MC32568Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:3787,95
7MB33546Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4475,50
2MD34600Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:46101,58
1ZA35560Vévodová MartinaAK Perná9000:29:11103,19
21MA36596Purkert MartinStudené Crew9000:29:1948,86
22MA37509Krsek PavkaLanškroun7200:29:2747,68
23MA38512Dehner RobertActivity Lanškroun7500:29:4045,88
2ZA39521Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:4199,85
4MC40537Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:29:4679,46
24MA41529Sejkora PatrikLanškroun7800:29:4744,82
25MA42534Marhold PetrChoceň7800:29:5543,75
26MA43598Kotas MilošAxia CZ7200:29:5843,24
3MD44570Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:0093,00
27MA45573Marek PetrAxia CZ Lanškroun7300:30:0542,20
3ZA46563Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:30:0796,96
28MA47513Korejtko PetrLanškroun7600:30:0841,87
8MB48524Doležal MartinSPS Sázava7000:30:1663,57
1ZC49543Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:22143,29
29MA50515Marhold LubošChoceň7700:30:2339,62
1ZB51539Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:30:31123,52
30MA52545Pavlas JakubLanškroun8700:30:3338,28
31MA53505Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3338,20
9MB54502Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:4559,72
4ZA55575Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:5491,62
5MC56579Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:1368,67
5ZA57552Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:1789,04
4MD58501Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:3682,01
2ZB59566Mikulecká MarcelaSloupnice7300:31:58115,14
32MA60592Skalický PetrTY-GA Praha7300:32:0425,20
33MA61586Netušil MichalLanškroun7600:32:0525,17
6MC62533Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:0762,06
6ZA63604Honsová HanaLanškroun7900:32:2781,16
34MA64503Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:3221,23
2MJ65511Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:33:0379,86
10MB66603Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:33:0741,28
11MB67517Vacek TomášETAPE7000:33:1040,86
12MB68525Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:33:1240,62
13MB69576Oszwald GünterSokol Damníkov6800:33:1440,33
35MA70565Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:33:2513,70
7ZA71506Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:3373,73
5MD72578Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:33:4966,76
36MA73518Teichmann FrantišekTG tisk7400:34:038,30
7MC74514Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:0747,28
8MC75602Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:3244,11
6MD76601Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:3861,12
8ZA77541Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:34:4266,04
9ZA78530Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:5564,57
10ZA79587Marholdová LucieChoceň8300:35:2661,08
7MD80554Koblížek JindřichSK Žamberk4800:35:4153,81
37MA81528Klaban PavelLanškroun7400:35:563,00
9MC82599Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:5933,39
1ME83547Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:00105,61
38MA84605Mikula PetrStudené CREW9100:36:113,00
2ME85567Bielčik JindřichLichkov4000:36:52100,97
1ZJ86527Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:37:58106,58
11ZA87585Netušilová LindaLanškroun7900:38:1042,67
3ME88595Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:38:1593,42
12ZA89580Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2740,76
1ZD90522Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:39:01100,00
2ZC91551Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:39:2296,85
10MC92558Wendlig MiroslavLuková5300:39:238,24
14MB93589Vacek VítVitis team6900:39:313,00
8MD94556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:3427,09
4ME95588Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:0783,37
2ZJ96564Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:40:3293,42
3ZB97532Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:41:1761,34
39MA98594Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:41:233,00
1Z599519Krátká HanaLanškroun9500:41:43100,00
13ZA100548Krsková EvaLanškroun8000:42:1614,99
11MC101536Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:46:233,00
3ZC102553Šternerová HanaHradec Králové6300:46:3159,86
5ME103577Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:3715,82

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1540Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:22:32106,94
2MA2557Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:3398,25
3MA3531Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:23:5794,81
4MA4526Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:5994,49
5MB5544Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:0793,34
6MA6559Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:24:3189,92
7MC7597Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:4987,46
8MA8584Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:25:0385,35
9MA9555Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:25:2482,42
10MA10561Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:25:3880,38
11M511583Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:25:4279,88
12MA12516Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:25:4978,86
13MA13538Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:0476,74
14MB14590Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:26:1774,81
15MA15572Mařík JiříMP Žamberk7200:26:1974,48
16MA16569Šutera JosefAtletika Polička7900:26:2373,93
17MB17535Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:26:2473,88
18MA18504Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:26:2873,20
19MB19550Buriánek RomanČeská Třebová6500:26:4171,35
20MA20562Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:26:5669,32
21MJ21510Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:27:0068,64
22MB22507Stříhavka JindřichAC Choceň7100:27:0867,53
23MB23542Ducháček JanVencl tým Ústí nad Orlicí6800:27:2265,60
24MA24571Buriánek TomášSki klub Česká Třebová8900:27:3164,30
25MC25520Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:27:3463,90
26MA26582Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:3863,28
27MA27574Kosek ŠtěpánStudené Crew8900:27:4662,11
28MA28591Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:28:0159,94
29MD29523Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:28:1258,33
30MA30549Koutník ZdeněkLanškroun7900:28:1657,87
31MA31581Gregora ZdenekLanškroun7300:28:3255,53
32MC32568Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:28:3754,77
33MB33546Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4453,81
34MD34600Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:28:4653,56
35MA36596Purkert MartinStudené Crew9000:29:1948,86
36MA37509Krsek PavkaLanškroun7200:29:2747,68
37MA38512Dehner RobertActivity Lanškroun7500:29:4045,88
38MC40537Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:29:4644,96
39MA41529Sejkora PatrikLanškroun7800:29:4744,82
40MA42534Marhold PetrChoceň7800:29:5543,75
41MA43598Kotas MilošAxia CZ7200:29:5843,24
42MD44570Červ MiloslavAtletika Polička5000:30:0042,91
43MA45573Marek PetrAxia CZ Lanškroun7300:30:0542,20
44MA47513Korejtko PetrLanškroun7600:30:0841,87
45MB48524Doležal MartinSPS Sázava7000:30:1640,73
46MA50515Marhold LubošChoceň7700:30:2339,62
47MA52545Pavlas JakubLanškroun8700:30:3338,28
48MA53505Martinek StanislavOlešnice u Rychnova nad Kněžnou7700:30:3338,20
49MB54502Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:4536,51
50MC56579Jandejsek ZdeněkStudené6100:31:1332,48
51MD58501Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:31:3629,26
52MA60592Skalický PetrTY-GA Praha7300:32:0425,20
53MA61586Netušil MichalLanškroun7600:32:0525,17
54MC62533Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:0724,83
55MA64503Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:3221,23
56MJ65511Hřivna JanTJ Sokol Jaroměř9300:33:0316,81
57MB66603Richter PavelSOŠ a SOU Lanškroun6400:33:0716,29
58MB67517Vacek TomášETAPE7000:33:1015,83
59MB68525Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:33:1215,56
60MB69576Oszwald GünterSokol Damníkov6800:33:1415,24
61MA70565Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:33:2513,70
62MD72578Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:33:4910,32
63MA73518Teichmann FrantišekTG tisk7400:34:038,30
64MC74514Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:077,74
65MC75602Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:34:324,07
66MD76601Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:383,32
67MD80554Koblížek JindřichSK Žamberk4800:35:413,00
68MA81528Klaban PavelLanškroun7400:35:563,00
69MC82599Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:35:593,00
70ME83547Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:003,00
71MA84605Mikula PetrStudené CREW9100:36:113,00
72ME85567Bielčik JindřichLichkov4000:36:523,00
73ME88595Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:38:153,00
74MC92558Wendlig MiroslavLuková5300:39:233,00
75MB93589Vacek VítVitis team6900:39:313,00
76MD94556Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:343,00
77ME95588Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:073,00
78MA98594Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:41:233,00
79MC101536Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:46:233,00
80ME103577Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:52:373,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA35560Vévodová MartinaAK Perná9000:29:11103,19
2ZA39521Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:4199,85
3ZA46563Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:30:0796,96
4ZC49543Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:2295,26
5ZB51539Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:30:3194,18
6ZA55575Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:5491,62
7ZA57552Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:1789,04
8ZB59566Mikulecká MarcelaSloupnice7300:31:5884,40
9ZA63604Honsová HanaLanškroun7900:32:2781,16
10ZA71506Stříhavková PetraAC Choceň7900:33:3373,73
11ZA77541Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:34:4266,04
12ZA78530Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:34:5564,57
13ZA79587Marholdová LucieChoceň8300:35:2661,08
14ZJ86527Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:37:5844,03
15ZA87585Netušilová LindaLanškroun7900:38:1042,67
16ZA89580Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:38:2740,76
17ZD90522Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:39:0136,92
18ZC91551Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:39:2234,58
19ZJ96564Rokosz BeataULKS Bystrzyca KC9200:40:3226,62
20ZB97532Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:41:1721,66
21Z599519Krátká HanaLanškroun9500:41:4318,73
22ZA100548Krsková EvaLanškroun8000:42:1614,99
23ZC102553Šternerová HanaHradec Králové6300:46:313,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 83%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Prosíme o přepsání v kategorii nejmladší žáci ll(410 m) Jindřicha Stříhavky s dlouhým í. Děkujeme Stříhavkovi.
jindra.strihavka
Prosíme o opravu: - nejmladší žákyně II. - Kábrtová Pavla na 6. místě a znovu napsána na 10. místě. (Správně doběhla 6., na 10. místě někdo jiný). Výsledky započítány do poháru také 2x - jako 2 závody! Děkuji. Šilarová
Veronika.silarova
Dobrý večer,prosím o opravu u nejmladší žákyně I Martina Derková nikoliv Berková.Není započítáno v poháru. Děkuji Abrahámová
vabrahamova
Prosím o sjednocení bodů u jmen Petra Čerenkova a Petra Čerenková ročník 1998 v závodě běh do zámeckého vrchu na jméno Petra Čerenkova s krátkým A na konci ! . Děkuji Luděk Berka
ludekberka
Koukám, že jsem závod podle výsledků doběhl dvakrát, na 12 a 38 místě. Doufám, že se mi do pohárů přičtou i 3 body za to 38 místo :-) Josef Šutera
pepa007
Děkujeme za upozornění, opraveno
team
Děkuji za snahu o ošetření Alžbětky Pourové.Hlavně děkuji touto cestou paní Vraspírové za odvoz do nemocnice. Děkuji a Alžbětka je již ok. Těší se na další závod.Doporučuji organizátorům udělat opatření na startu při takovém množství dětí - více běhů by bylo lepších a nedošlo by ke strkanicím a zbytečným pádům. Jirka Pour Jaroměř
jiri.pour
Doporučuji trénerům, rodičům ... aby děti ke strkání nenabádali. Vzpomínám si že na nedávném závodě mě zrovna níže uvedená holčička zaujala tím, že na startu měla ruce roztažené tak, že zabrala místo pro další dvě děti. Bohužel nikomu z pořadatelů to nevadilo ...
vilda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód