Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Lysou horu

26.7.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Lysou horu
  • datum konání: 26.7.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná – Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

Restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje v době od 12:30 do 14:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m
Z Krásné-Nižní Mohelnice po účelové komunikaci Českých radiokomunikací a. s. na Lysou horu

Ceny pro vítěze

První 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, vítěz obdrží navíc pohár; první tři závodníci v Mistrovství Moravy a Slezska obdrží diplom a medaili; pro všechny účastníky hlavního běhu bude připraveno občerstvení, pro účastníky závodu NORDIC WALKING jsou připraveny věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.atletika-karvina.ic.cz

E-mailová adresa

MichalBroda@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2017Běh na Lysou horu102
30.7.2016Běh na Lysou horu123
25.7.2015Běh na Lysou horu109
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Běh na Lysou horu

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 3465

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Groš Štefan6119
Rys Jaromír6418
Pavlica Oldřich6016
Šokalová Ludmila5616
Škapa Marek7116
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Vodička Jan4515
Fejgl Zdeněk4215
Zátopek Jiří6015
Zikeš František2815
Žák Jiří7114
Holec František4614
Pechek František5314
Trávníček Rostislav6814
Les Josef4713
Šrůtek Stanislav5813
Blaha Tomáš7613
Najdek Bohumír5513
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Wálek Bronislav5712
Sztymon Pavel7312
Šmída Oldřich4812
Kvassay Ladislav5412
Březina Ladislav6112
Vraštilová Miloslava5612
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Vojkůvka Zdeněk6111
Polášek Jan8011
Kvita Josef5111
Svatoš Otakar3411
Šír Václav4810
Vacarda Vladimír5910
Wala Petr7110
Merta Jaroslav3510
Budinská Hana6010
Baláž Roman6510
Bednarz Libor8010
Krupička Miroslav5310
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Tešnar Marek759
Rinka Erich549
Nanke Werner389

Výsledky závodu

  • platné k 27.07.2014, 09:42
  • zobrazeno 1733x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1634Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:43:50105
2MJ3391Holoubek JanBeskydští nomádi9600:47:5093
3MJ60126Krupa LubošJanovice9800:51:2881
4MJ6121Weideman DavidUKS Wodzislaw9900:51:42-
5MJ6733Lukša FilipTJ Start Havířov9900:52:3772
6MJ90106Boža VáclavLowell Pro runing team9600:57:4066
7MJ10130Vach JiříTJ Start Havířov9700:59:4260
8MJ1091Gulec JakubTJ JAKL Karviná9501:02:1557
Muži A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:38:26105
2MA246Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5193
3MA34Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:1181
4MA416Ketner KarelSSK Vítkovice9000:39:5272
5MA6132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:0166
6MA757Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:3260
7MA858Novotný ViktorHore dole Olomouc8200:41:5757
8MA1336Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:4954
9MA1529Polášek JanAO Slavia Havířov8000:43:3551
10MA1875Koudelka LukášAK Drnovice8300:44:0748
11MA1980Mareš JiříKerteam8700:44:1745
12MA2192Peter TomášBeskydští nomádi8500:45:0042
13MA2282Turek MartinŽakis Team8000:45:1339
14MA24140Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:4036
15MA26125Blabla TomášJanovice8200:46:0433
16MA28105Kohut RadekStudénka8400:46:3130
17MA30124Mooc FilipX-TRAIL Orlová8600:46:5327
18MA3164Stoszek JanVZS Ostrava7600:46:5524
19MA32129Radomský MarekOstrava8900:47:4421
20MA34107Benesz RadomírČ. Těšín7700:47:5318
21MA36136Žajdlík FilipTřinec7700:47:5915
22MA4074Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:48:1812
23MA41111Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:389
24MA4295Václavík MichaelPržno7600:48:526
25MA4384Karásek JiříBaška team7500:49:003
26MA4452Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:49:103
27MA45144Prouza RobertFrenštát p. R.7700:49:253
28MA4867Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:49:473
29MA4950Goryczka MichalPepa team FM7600:50:093
30MA50141Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:50:173
31MA5689Nohel PetrLichnov9000:50:583
32MA5961Letko MiroslavManin P.B.8100:51:26-
33MA62147Tešnar MarekX-Trail Orlová7500:51:473
34MA6419Bocek DavidCoffee Team7500:52:163
35MA70131Klimánek LukášHO START Ostrava7900:52:583
36MA71102Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:52:593
37MA8024Elischer RadanPraha8700:54:243
38MA85100Poledník MichalCC Beskydy8900:56:083
39MA873Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:56:493
40MA8966Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:57:123
41MA926Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8100:57:583
42MA93115Beremlijski PetrVZS Ostrava7600:58:033
43MA10426Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:00:173
44MA107128Schenk JiříOpava8901:02:143
45MA114143Sýkora LukášAK Olomouc9001:03:233
46MA115130Mildorf LukášHO START Ostrava7901:03:513
47MA1162Smolík MilanBáječné ženy v běhu8201:04:133
48MA12879Šesták PavelOstrava9401:09:313
Muži B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5103Vanko MiroslavTj Obal-Servis Košice7300:40:23-
2MB98Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:58105
3MB1069Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:1193
4MB11101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1681
5MB1783Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:0672
6MB23109Kruml KamilSpálené7200:45:2566
7MB3581Bařina JaromírVrchaři Vrchlabí7100:47:5660
8MB38119Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:48:0957
9MB50110Kněžík RomanHavířov7200:50:1754
10MB63108Vích PetrOlomouc7300:52:1451
11MB6942Chrudina RobertOstrava7300:52:4348
12MB72122Kočara JiříSSK Vítkovice7000:53:0445
13MB7544Jedziniak MichalOstrava7400:53:3242
14MB8251Vernarský JaroslavPepa team FM6700:54:5939
15MB8348Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7200:55:3236
16MB8456Jurášek MichalVertikal 116700:55:4833
17MB8899Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:57:0630
18MB91133Mrajca TomášMK SEITL Ostrava7200:57:5227
19MB9963Kupčík PavelVsetín7200:59:3324
20MB10255Celuch MilanSlavia Havířov6600:59:5221
21MB11120Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:02:1718
22MB11247Šubert PavelHoralové7401:02:1815
23MB11373Štýbar LuděkPorubští rafani6901:02:5012
24MB12393Pach RadomírMK SEITL Ostrava6601:06:019
25MB124118Částečka RomanOstrava7301:06:376
26MB13877Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6501:16:113
Muži C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1215Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:43105
2MC1488Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:1093
3MC2023Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:44:5381
4MC2559Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:45:5172
5MC4628Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:49:2866
6MC68104Maršálek TomášRacing Olešná6400:52:4260
7MC74117Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:53:2657
8MC76142Sýkora JosefSK Hranice6300:53:3654
9MC8122Pilatowski AndrzejJastrzembie6400:54:44-
10MC94127Krupa LubomírJanovice6100:58:0551
11MC9568Groš ŠtefanS.K. Valaškého Království6100:58:2948
12MC9712Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:5445
13MC10617Staněk VladimírOstrava6301:02:0142
14MC11054Kobliha MilanLRS Vyškov5701:02:1639
15MC131137Slamiak StanislavOstrava6201:11:0436
Muži D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2743Jasek TadeuszPZWLA5100:46:22-
2MD5341Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:36105
3MD545Flegl VlastimilBrtev5300:50:4993
4MD55134Vynikal BedřichAVA5200:50:5281
5MD5718Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:0272
6MD6585Krsek MiroslavM.K. Luková4900:52:2466
7MD79120Kvita JosefAK Emila Zátopka5100:54:1860
8MD12165Zastawny RyszardCieszyn4901:05:09-
9MD12287Tučný JanMK Pardubice4701:05:3057
10MD127145Rinka ErichBK Kravaře5401:07:3854
11MD13313Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:12:0951
12MD13594Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:12:2948
13MD14098Švrček JiříOstrava5301:20:5445
Muži E (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11835Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:04:27105
2ME12911Balko PeterSTP Frýdlant nad Ostravicí4401:10:0193
3ME1329Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3901:11:1881
4ME13639Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:5872
5ME13949Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:16:2566
6ME14110Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:51:4260
Juniorky (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5870Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:51:05105
2ZJ7372Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:53:1693
3ZJ7762Solanská MichaelaRožnov pod Radhoštěm9600:53:5281
4ZJ10732Debnárová JanaAO Slavia Havířov9801:02:1472
5ZJ12031Fejková KateřinaAO Slavia Havířov9701:04:5366
Ženy A (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37114Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:48:03105
2ZA4738Šibravová LenkaKerteam8200:49:3293
3ZA52112Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:50:1981
4ZA9890Holoubková HanaBeskydští nomádi8900:59:1372
5ZA10360Řečinská KláraOlomouc9401:00:0666
6ZA105116Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8301:00:5960
7ZA11745Hořínková DitaKB Střelka Brno9401:04:2157
8ZA12578Zbořilová IvanaBK SAK Karviná8201:06:5054
9ZA130135Dirnerová AlžbětaAVA8201:10:2751
Ženy B (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29146Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:46:44105
2ZB3996Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1593
3ZB66121Krausová DarinaAkez Kopřivnice7400:52:2981
4ZB119123Kočarová KláraSSK Vítkovice7201:04:4772
Ženy C (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7876Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:09105
2ZC9627Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:3893
3ZC13425Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:12:1881
Ženy D (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8671Hynštová MarieAK Drnovice5700:56:11105
2ZD10040Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:3993
3ZD12653Dvořáková EvaProstějov5501:07:1481
4ZD13714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:5072
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:38:26105
2MA246Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5193
3MA34Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:1181
4MA416Ketner KarelSSK Vítkovice9000:39:5272
1MB5103Vanko MiroslavTj Obal-Servis Košice7300:40:23-
5MA6132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:0166
6MA757Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:3260
7MA858Novotný ViktorHore dole Olomouc8200:41:5757
2MB98Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:58105
3MB1069Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:1193
4MB11101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1681
1MC1215Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:43105
8MA1336Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:4954
2MC1488Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:1093
9MA1529Polášek JanAO Slavia Havířov8000:43:3551
1MJ1634Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:43:50105
5MB1783Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:0672
10MA1875Koudelka LukášAK Drnovice8300:44:0748
11MA1980Mareš JiříKerteam8700:44:1745
3MC2023Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:44:5381
12MA2192Peter TomášBeskydští nomádi8500:45:0042
13MA2282Turek MartinŽakis Team8000:45:1339
6MB23109Kruml KamilSpálené7200:45:2566
14MA24140Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:4036
4MC2559Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:45:5172
15MA26125Blabla TomášJanovice8200:46:0433
1MD2743Jasek TadeuszPZWLA5100:46:22-
16MA28105Kohut RadekStudénka8400:46:3130
1ZB29146Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:46:44105
17MA30124Mooc FilipX-TRAIL Orlová8600:46:5327
18MA3164Stoszek JanVZS Ostrava7600:46:5524
19MA32129Radomský MarekOstrava8900:47:4421
2MJ3391Holoubek JanBeskydští nomádi9600:47:5093
20MA34107Benesz RadomírČ. Těšín7700:47:5318
7MB3581Bařina JaromírVrchaři Vrchlabí7100:47:5660
21MA36136Žajdlík FilipTřinec7700:47:5915
1ZA37114Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:48:03105
8MB38119Sztymon PavelFC Buškovec Petřvald7300:48:0957
2ZB3996Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1593
22MA4074Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:48:1812
23MA41111Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:389
24MA4295Václavík MichaelPržno7600:48:526
25MA4384Karásek JiříBaška team7500:49:003
26MA4452Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7900:49:103
27MA45144Prouza RobertFrenštát p. R.7700:49:253
5MC4628Jelínek ZbyněkTJ Liga 100 Olomouc6300:49:2866
2ZA4738Šibravová LenkaKerteam8200:49:3293
28MA4867Škuca ZbyněkFrenštát p. R.8700:49:473
29MA4950Goryczka MichalPepa team FM7600:50:093
30MA50141Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:50:173
9MB50110Kněžík RomanHavířov7200:50:1754
3ZA52112Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:50:1981
2MD5341Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:50:36105
3MD545Flegl VlastimilBrtev5300:50:4993
4MD55134Vynikal BedřichAVA5200:50:5281
31MA5689Nohel PetrLichnov9000:50:583
5MD5718Tempír FrantišekSokol Štíty4900:51:0272
1ZJ5870Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:51:05105
32MA5961Letko MiroslavManin P.B.8100:51:26-
3MJ60126Krupa LubošJanovice9800:51:2881
4MJ6121Weideman DavidUKS Wodzislaw9900:51:42-
33MA62147Tešnar MarekX-Trail Orlová7500:51:473
10MB63108Vích PetrOlomouc7300:52:1451
34MA6419Bocek DavidCoffee Team7500:52:163
6MD6585Krsek MiroslavM.K. Luková4900:52:2466
3ZB66121Krausová DarinaAkez Kopřivnice7400:52:2981
5MJ6733Lukša FilipTJ Start Havířov9900:52:3772
6MC68104Maršálek TomášRacing Olešná6400:52:4260
11MB6942Chrudina RobertOstrava7300:52:4348
35MA70131Klimánek LukášHO START Ostrava7900:52:583
36MA71102Siuda StanislavBK SAK Ložiska Karviná8900:52:593
12MB72122Kočara JiříSSK Vítkovice7000:53:0445
2ZJ7372Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:53:1693
7MC74117Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava5700:53:2657
13MB7544Jedziniak MichalOstrava7400:53:3242
8MC76142Sýkora JosefSK Hranice6300:53:3654
3ZJ7762Solanská MichaelaRožnov pod Radhoštěm9600:53:5281
1ZC7876Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:09105
7MD79120Kvita JosefAK Emila Zátopka5100:54:1860
37MA8024Elischer RadanPraha8700:54:243
9MC8122Pilatowski AndrzejJastrzembie6400:54:44-
14MB8251Vernarský JaroslavPepa team FM6700:54:5939
15MB8348Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7200:55:3236
16MB8456Jurášek MichalVertikal 116700:55:4833
38MA85100Poledník MichalCC Beskydy8900:56:083
1ZD8671Hynštová MarieAK Drnovice5700:56:11105
39MA873Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:56:493
17MB8899Krejzl HenrichBK SAK Karviná6600:57:0630
40MA8966Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7800:57:123
6MJ90106Boža VáclavLowell Pro runing team9600:57:4066
18MB91133Mrajca TomášMK SEITL Ostrava7200:57:5227
41MA926Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8100:57:583
42MA93115Beremlijski PetrVZS Ostrava7600:58:033
10MC94127Krupa LubomírJanovice6100:58:0551
11MC9568Groš ŠtefanS.K. Valaškého Království6100:58:2948
2ZC9627Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:3893
12MC9712Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:5445
4ZA9890Holoubková HanaBeskydští nomádi8900:59:1372
19MB9963Kupčík PavelVsetín7200:59:3324
2ZD10040Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:3993
7MJ10130Vach JiříTJ Start Havířov9700:59:4260
20MB10255Celuch MilanSlavia Havířov6600:59:5221
5ZA10360Řečinská KláraOlomouc9401:00:0666
43MA10426Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:00:173
6ZA105116Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8301:00:5960
13MC10617Staněk VladimírOstrava6301:02:0142
44MA107128Schenk JiříOpava8901:02:143
4ZJ10732Debnárová JanaAO Slavia Havířov9801:02:1472
8MJ1091Gulec JakubTJ JAKL Karviná9501:02:1557
14MC11054Kobliha MilanLRS Vyškov5701:02:1639
21MB11120Cupek JiříCoffee Team - Třínec7001:02:1718
22MB11247Šubert PavelHoralové7401:02:1815
23MB11373Štýbar LuděkPorubští rafani6901:02:5012
45MA114143Sýkora LukášAK Olomouc9001:03:233
46MA115130Mildorf LukášHO START Ostrava7901:03:513
47MA1162Smolík MilanBáječné ženy v běhu8201:04:133
7ZA11745Hořínková DitaKB Střelka Brno9401:04:2157
1ME11835Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:04:27105
4ZB119123Kočarová KláraSSK Vítkovice7201:04:4772
5ZJ12031Fejková KateřinaAO Slavia Havířov9701:04:5366
8MD12165Zastawny RyszardCieszyn4901:05:09-
9MD12287Tučný JanMK Pardubice4701:05:3057
24MB12393Pach RadomírMK SEITL Ostrava6601:06:019
25MB124118Částečka RomanOstrava7301:06:376
8ZA12578Zbořilová IvanaBK SAK Karviná8201:06:5054
3ZD12653Dvořáková EvaProstějov5501:07:1481
10MD127145Rinka ErichBK Kravaře5401:07:3854
48MA12879Šesták PavelOstrava9401:09:313
2ME12911Balko PeterSTP Frýdlant nad Ostravicí4401:10:0193
9ZA130135Dirnerová AlžbětaAVA8201:10:2751
15MC131137Slamiak StanislavOstrava6201:11:0436
3ME1329Tomíšek JindřichOREL Horní Moštěnice3901:11:1881
11MD13313Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:12:0951
3ZC13425Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:12:1881
12MD13594Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:12:2948
4ME13639Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:5872
4ZD13714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:5072
26MB13877Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6501:16:113
5ME13949Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov4201:16:2566
13MD14098Švrček JiříOstrava5301:20:5445
6ME14110Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:51:4260
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA197Horák OndřejFortex Moravský Beroun7500:38:26105
2MA246Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:38:5193
3MA34Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:39:1181
4MA416Ketner KarelSSK Vítkovice9000:39:5272
5MA6132Fousek JanMK Seitl Ostrava9100:41:0166
6MA757Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:41:3260
7MA858Novotný ViktorHore dole Olomouc8200:41:5757
8MB98Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:41:5854
9MB1069Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:42:1151
10MB11101Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:1648
11MC1215Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:4345
12MA1336Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:42:4942
13MC1488Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:43:1039
14MA1529Polášek JanAO Slavia Havířov8000:43:3536
15MJ1634Čada MiroslavAO Slavia Havířov9500:43:5033
16MB1783Žák JiříMK Seitl Ostrava7100:44:0630
17MA1875Koudelka LukášAK Drnovice8300:44:0727
18MA1980Mareš JiříKerteam8700:44:1724
19MC2023Elischer IvanAC Ústí nad Labem6000:44:5321
20MA2192Peter TomášBeskydští nomádi8500:45:0018
21MA2282Turek MartinŽakis Team8000:45:1315
22MB23109Kruml KamilSpálené7200:45:2512
23MA24140Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:45:409
24MC2559Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:45:516
25MA26125Blabla TomášJanovice8200:46:043
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29146Pastorová PetraMK SEITL Ostrava7700:46:44105
2ZA37114Krejčíříková DenisaVZS Ostrava8800:48:0393
3ZB3996Delingerová MarieAK Kroměříž7600:48:1581
4ZA4738Šibravová LenkaKerteam8200:49:3272
5ZA52112Krejčiříková IvonaVZS Ostrava8800:50:1966
6ZJ5870Baginská MarkétaBaláž extreme-team Ostrava9700:51:0560
7ZB66121Krausová DarinaAkez Kopřivnice7400:52:2957
8ZJ7372Zádrapová KarolínaAK Drnovice9600:53:1654
9ZJ7762Solanská MichaelaRožnov pod Radhoštěm9600:53:5251
10ZC7876Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:54:0948
11ZD8671Hynštová MarieAK Drnovice5700:56:1145
12ZC9627Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:58:3842
13ZA9890Holoubková HanaBeskydští nomádi8900:59:1339
14ZD10040Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:3936
15ZA10360Řečinská KláraOlomouc9401:00:0633
16ZA105116Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc8301:00:5930
17ZJ10732Debnárová JanaAO Slavia Havířov9801:02:1427
18ZA11745Hořínková DitaKB Střelka Brno9401:04:2124
19ZB119123Kočarová KláraSSK Vítkovice7201:04:4721
20ZJ12031Fejková KateřinaAO Slavia Havířov9701:04:5318
21ZA12578Zbořilová IvanaBK SAK Karviná8201:06:5015
22ZD12653Dvořáková EvaProstějov5501:07:1412
23ZA130135Dirnerová AlžbětaAVA8201:10:279
24ZC13425Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno6001:12:186
25ZD13714Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:14:503

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód