Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku, 5. ročník

2.5.2003, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku, 5. ročník
  • datum konání: 2.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

Žamberk - start u muzea, cíl u rozhledny
v 17.00 hodin (v minutových intervalech po dvou)

Přihlášky

16.15 - 17.00 hodin v rozhledně

Startovné

10,- Kč

Popis tratě

Nezpevněné parkové cesty, v první části závodu dřevěné schody. Trať je vhodná i pro tretry.
Délka 0,9 km
Převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + dětské a dorostenecké (všichni stejná trať)

Kontakt:

SK Žamberk
Vladimír Kalous
Na Rozálce 1197
564 01 Žamberk
tel. zam. 465 672 371
mobil 732 519 898

E-mailová adresa

kalousv@oez.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku, 5. ročník

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3239

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4417
Matyášová Jana6517
Keprtová Miloslava4816
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Nechvíl Petr9114
Šimůnek Jan4913
Mannlová Jana8013
Šafář Jaroslav5113
Svatoš Otakar3413
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Šimůnek Jan8212
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Šponar Josef4711
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Jirásková Eva6410
Smolák Petr9410
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Exler Ondřej909
Volf Břetislav529
Moravec Martin849
Ducháček Bedřich599
Mikyska Tomáš009
Sejkorová Lenka639
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Bubeníček Jiří519
Vondra Vojtěch989
Gregora Filip029
Jelínek Matěj428
Jelínková Magdalena458
Borek Petr708
Šponarová Lucie918
Šimůnková Pavla778
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Klaclová Šárka938
Razým Jan578
Skalický Jiří508
Stránský Aleš608

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M365155Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:4452,32
2M392165Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:0232,74
3M3101172Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:0924,67
4M31051Řehák AdamKB Letohrad9200:04:1123,01
5M3106307Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:1122,79
6M3107124Siegel JakubAC Choceň9200:04:1122,57
7M3110306Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:1320,69
8M311277Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:1518,25
9M312615Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:2310,07
10M31532Exler LiborŽamberk9200:04:420,00
11M315598Bříza VáclavŽamberk9300:04:440,00
12M315778Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:450,00
13M3158110Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
14M316220Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:490,00
15M3163103Lukes MatějSokol Žamberk9400:04:500,00
16M3168302Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:540,00
17M3172104Hlaváč JanSK Žamberk9400:05:010,00
18M3175164Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:050,00
19M3177198Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
20M317857Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:05:130,00
21M318381Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:05:230,00
22M31893Petrlák DanielŽamberk9200:05:370,00
23M31914Kovář RadimŽamberk9300:05:380,00
24M319523Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:450,00
25M3200310Suchodol Mikulᚎamberk9800:06:490,00
26M3204114Kalous PatrikŽamberk9800:07:310,00
27M32079Morávek PavelŽamberk9900:11:580,00
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž361152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4297,13
2Ž374153Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:5288,34
3Ž389158Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:0179,64
4Ž3101160Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:0972,03
5Ž3103157Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:1170,94
6Ž3109162Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:1369,01
7Ž311717Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:1863,88
8Ž3121166Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:04:2062,33
9Ž314333Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:3647,76
10Ž315179Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3944,65
11Ž316434Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:5034,39
12Ž3169106Drtilová EvaŽamberk9300:04:5628,90
13Ž3171193Faltová Ingridneregistrována9200:04:5926,15
14Ž317330Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:0223,77
15Ž3174115Drtilová PetraŽamberk9200:05:0323,13
16Ž318132Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:197,92
17Ž318231Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:05:207,46
18Ž3185305Novotná DoraŽamberk9700:05:270,87
19Ž3190137Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:370,00
20Ž3193105Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:400,00
21Ž319429Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:440,00
22Ž319524Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:05:450,00
23Ž3199111Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:030,00
24Ž320164Šemberová TerezaŽamberk9700:07:180,00
25Ž3202184Pavelcová LindaŽamberk9500:07:280,00
26Ž3203183Strnadová ZuzanaŽamberk9500:07:280,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM70154Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:4792,73
2ŽM88159Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0080,28
3ŽM12039Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:2062,69
4ŽM130139Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:2756,19
5ŽM132169Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:2855,27
6ŽM135117Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:3052,80
7ŽM142118Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:3548,68
8ŽM148170Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:3945,29
9ŽM150161Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:3944,74
10ŽM156173Festová LucieŽamberk9100:04:4439,89
11ŽM159174Šmídová Lucieneregistrována9100:04:4737,32
12ŽM161133Novotná VendulaŽamberk9000:04:4737,14
13ŽM167109Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:5431,28
14ŽM170136Řeháková BáraŽamberk9000:04:5926,33
15ŽM179135Langerová KristýnaŽamberk9000:05:1512,23
16ŽM180116Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:198,01
17ŽM18494Výprachtická Šárkaneregistrována9000:05:252,79
18ŽM18593Pachlová Veronikaneregistrována9000:05:270,87
19ŽM192112Matějíčková LucieŽamberk9000:05:390,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM62303Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4354,20
2MM7147Faltus LukášKB Letohrad9000:03:4749,12
3MM7248Exler OndřejKB Letohrad9000:03:4848,01
4MM8195Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:5540,82
5MM8245Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:5540,27
6MM8418Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:5837,72
7MM8544Novotný JanKB Letohrad9000:03:5935,84
8MM8646Ďuran TomášKB Letohrad9100:03:5935,62
9MM9140Exler KamilKB Letohrad9000:04:0133,41
10MM11358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:1617,15
11MM118119Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:1814,60
12MM12416Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:2111,50
13MM12711Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:256,97
14MM12919Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:266,19
15MM13935Šembera JiříKB Letohrad9100:04:340,00
16MM165108Hlaváč PetrŽamberk9000:04:530,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS49149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:36102,44
2ŽS56151Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:38100,43
3ŽS131168Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:2756,01
4ŽS152167Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:4043,83
Žáci starší 14-15 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS18150Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1485,95
2MS20145Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:1584,73
3MS2128Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:1584,40
4MS2627Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:1881,08
5MS29146Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:2376,33
6MS33131Červ JakubAtletika Polička8900:03:2573,78
7MS44128Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:3167,15
8MS5043Kristejn LukášKB Letohrad8900:03:3661,17
9MS54127Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:3859,73
10MS93163Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:04:0430,86
11MS9449Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:0529,87
12MS9997Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:04:0925,11
Dorostenci 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10189Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:01100,33
2MD1926Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí8600:03:1485,62
3MD2325Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:1782,52
4MD36125Siegel JosefAC Choceň8600:03:2771,46
5MD5196Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:03:3760,73
6MD5286Novotný MichalATC Nekoř8700:03:3759,96
7MD55141Řemínek MatějAC Choceň8600:03:3859,07
Dorostenky 16-17 let (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9890Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0773,87
2ŽD10088Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:0972,22
Junioři (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4129Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:02:49113,72
Muži A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:02:42102,12
2MA2144Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:02:43101,63
3MA3177Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:02:4796,25
4MA5130Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:02:5488,56
5MA689Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:5488,44
6MA775Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:02:5981,35
7MA859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:0080,62
8MA11300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:0475,24
9MA12176Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:0574,76
10MA13304Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0870,85
11MA1783Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:1365,23
12MA2214Mařík JiříMěP Žamberk7200:03:1760,22
13MA2584Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:1858,51
14MA2791Hartman KarelVSK VUT Brno7700:03:1858,14
15MA2892Bílek LubošZČV FPe Plzeň7900:03:2155,21
16MA30148Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:2352,65
17MA32100Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí7000:03:2550,33
18MA3462Levý TomášSK Žamberk6700:03:2648,74
19MA36102Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:2747,64
20MA3855Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2846,05
21MA3954Doleček RomanCyklo Janoušek7900:03:2945,32
22MA4013Lauterbach PatrikMěP Žamberk7200:03:2945,20
23MA41180Strnad Tomᚎamberk6900:03:3044,22
24MA42175Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:3143,12
25MA43191Exler PavelTETTEX Praha8200:03:3143,00
26MA45194Dytrt AlešBiatlon Letohrad6600:03:3142,75
27MA468Charfreitág MarcelMěP Žamberk7900:03:3340,31
28MA5282Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3734,93
29MA5773Vanický PetrTJ Liboc7300:03:3932,61
30MA58101Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:4031,76
31MA60197Suchodol JosefSK Žamberk6700:03:4229,68
32MA63156Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4327,85
33MA6612Bříza DavidUniversita Pardubice8200:03:4526,14
34MA87190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:04:007,21
35MA204113Kalous Tomᚎamberk6400:07:310,00
Muži B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:01105,50
2MB14123Siegel JosefSpartak Choceň5800:03:0897,41
3MB15120Filip LubošAC Choceň5900:03:0997,09
4MB1621Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:1292,88
5MB2422Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1886,95
6MB47311Novotný LuděkŽamberk6200:03:3568,82
7MB4853Tarant LadislavLíšnice6000:03:3568,50
8MB6441Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:4459,12
9MB73195Krejčí StanislavTěchonín6300:03:4854,15
10MB75147Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:5250,05
11MB7774Vebr JaroslavŽamberk5500:03:5349,51
12MB137192Exler PavelTETTEX Praha5800:04:326,80
13MB145181Novotný PřemyslPastviny5900:04:371,40
14MB147134Novotný JaromírŽamberk6000:04:380,65
15MB14951Velechovský JiříKrálíky5500:04:390,00
Muži C (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC315Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:03:24106,05
2MC34132Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:26103,66
3MC59107Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:4090,30
4MC6850Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:03:4685,05
5MC69309Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4684,57
6MC76196Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:5278,65
7MC8061Koblížek JindřichŽamberk4800:03:5377,60
8MC8365Krumer MiroslavOstrov4900:03:5675,50
9MC9599Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:04:0566,24
10MC97308Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0764,81
11MC103171Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:1161,28
12MC1136Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:1655,93
13MC115142Hubáček PetrNové Město na Moravě4900:04:1755,17
14MC119179Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:1952,97
15MC12867Novotný JiříLetohrad4500:04:2547,06
16MC136187Šponar JosefŽamberk4700:04:3240,66
17MC13842Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:04:3340,09
18MC15410Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:4330,45
19MC15968Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:4726,25
20MC16669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5320,52
Muži D (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10863Bielčik JindřichLichkov4000:04:11108,86
2MD12572Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:04:22101,09
3MD144182Kalousek JanSK Žamberk4100:04:3690,05
4MD17652Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:0667,57
5MD18538Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:2751,19
6MD188126Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:05:3545,10
7MD19736Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:05:4636,41
8MD206301Kalous VladimírŽamberk4300:07:590,00
Juniorky (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7856Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5387,06
2ŽJ96185Šponarová LenkaKB Letohrad8400:04:0675,06
3ŽJ116140Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:1764,62
Ženy A (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA66143Blažková LadaNové Město nad Metují7600:03:45107,17
2ZA7976Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5399,77
3ZA8966Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:04:0193,06
4ZA1117Bečková Lucieneregistrována8100:04:1581,36
5ZA12280Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2176,12
6ZA123122Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:04:2175,77
7ZA140121Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:04:3564,16
8ZA14685Vanická Blankaneregistrována7200:04:3861,41
Ženy B (trať 0,900 km, 40,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13371Novotná EvaLetohrad4800:04:28101,92
2ZB13487Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:29101,11
3ZB14170Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:3596,97
4ZB198186Šponarová MarieSokol Žamberk4900:05:5636,49
Trať 0,900 km, 40,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1178Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:02:42102,12
2MA2144Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:02:43101,63
3MA3177Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:02:4796,25
1MJ4129Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:02:49113,72
4MA5130Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:02:5488,56
5MA689Dobšíček PavelSK Hronov8000:02:5488,44
6MA775Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:02:5981,35
7MA859Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:03:0080,62
1MB960Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:03:01105,50
1MD10189Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:03:01100,33
8MA11300Kalous PetrSK Žamberk7700:03:0475,24
9MA12176Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:03:0574,76
10MA13304Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:0870,85
2MB14123Siegel JosefSpartak Choceň5800:03:0897,41
3MB15120Filip LubošAC Choceň5900:03:0997,09
4MB1621Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:03:1292,88
11MA1783Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:03:1365,23
1MS18150Víšek MartinAtletika Polička8800:03:1485,95
2MD1926Kaláb MilošABK Bravo Jablonné nad Orlicí8600:03:1485,62
2MS20145Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:1584,73
3MS2128Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:1584,40
12MA2214Mařík JiříMěP Žamberk7200:03:1760,22
3MD2325Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:03:1782,52
5MB2422Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:1886,95
13MA2584Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:03:1858,51
4MS2627Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:1881,08
14MA2791Hartman KarelVSK VUT Brno7700:03:1858,14
15MA2892Bílek LubošZČV FPe Plzeň7900:03:2155,21
5MS29146Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:2376,33
16MA30148Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:03:2352,65
1MC315Krsek JaroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5100:03:24106,05
17MA32100Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí7000:03:2550,33
6MS33131Červ JakubAtletika Polička8900:03:2573,78
2MC34132Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:03:26103,66
18MA3462Levý TomášSK Žamberk6700:03:2648,74
19MA36102Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:03:2747,64
4MD36125Siegel JosefAC Choceň8600:03:2771,46
20MA3855Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:2846,05
21MA3954Doleček RomanCyklo Janoušek7900:03:2945,32
22MA4013Lauterbach PatrikMěP Žamberk7200:03:2945,20
23MA41180Strnad Tomᚎamberk6900:03:3044,22
24MA42175Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:03:3143,12
25MA43191Exler PavelTETTEX Praha8200:03:3143,00
7MS44128Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:3167,15
26MA45194Dytrt AlešBiatlon Letohrad6600:03:3142,75
27MA468Charfreitág MarcelMěP Žamberk7900:03:3340,31
6MB47311Novotný LuděkŽamberk6200:03:3568,82
7MB4853Tarant LadislavLíšnice6000:03:3568,50
1ŽS49149Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:36102,44
8MS5043Kristejn LukášKB Letohrad8900:03:3661,17
5MD5196Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:03:3760,73
6MD5286Novotný MichalATC Nekoř8700:03:3759,96
28MA5282Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:03:3734,93
9MS54127Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:3859,73
7MD55141Řemínek MatějAC Choceň8600:03:3859,07
2ŽS56151Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:03:38100,43
29MA5773Vanický PetrTJ Liboc7300:03:3932,61
30MA58101Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:03:4031,76
3MC59107Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:03:4090,30
31MA60197Suchodol JosefSK Žamberk6700:03:4229,68
1Ž361152Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4297,13
1MM62303Vágner AlešKB Letohrad9000:03:4354,20
32MA63156Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6600:03:4327,85
8MB6441Ehrenberger JaroslavLetohrad5500:03:4459,12
1M365155Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:4452,32
33MA6612Bříza DavidUniversita Pardubice8200:03:4526,14
1ZA66143Blažková LadaNové Město nad Metují7600:03:45107,17
4MC6850Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5100:03:4685,05
5MC69309Skalický JiříSokol Žamberk5000:03:4684,57
1ŽM70154Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:4792,73
2MM7147Faltus LukášKB Letohrad9000:03:4749,12
3MM7248Exler OndřejKB Letohrad9000:03:4848,01
9MB73195Krejčí StanislavTěchonín6300:03:4854,15
2Ž374153Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:5288,34
10MB75147Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:5250,05
6MC76196Leicht JiříASPV Těchonín4900:03:5278,65
11MB7774Vebr JaroslavŽamberk5500:03:5349,51
1ŽJ7856Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:03:5387,06
2ZA7976Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:03:5399,77
7MC8061Koblížek JindřichŽamberk4800:03:5377,60
4MM8195Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:03:5540,82
5MM8245Vávra VlastimilKB Letohrad9100:03:5540,27
8MC8365Krumer MiroslavOstrov4900:03:5675,50
6MM8418Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:5837,72
7MM8544Novotný JanKB Letohrad9000:03:5935,84
8MM8646Ďuran TomášKB Letohrad9100:03:5935,62
34MA87190Kaválek OndřejOrel Orlice8300:04:007,21
2ŽM88159Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:0080,28
3Ž389158Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:04:0179,64
3ZA8966Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:04:0193,06
9MM9140Exler KamilKB Letohrad9000:04:0133,41
2M392165Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:0232,74
10MS93163Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:04:0430,86
11MS9449Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:0529,87
9MC9599Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:04:0566,24
2ŽJ96185Šponarová LenkaKB Letohrad8400:04:0675,06
10MC97308Tobiška VáclavSokol Žamberk4400:04:0764,81
1ŽD9890Čechalová HanaTS Letohrad8600:04:0773,87
12MS9997Sobota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:04:0925,11
2ŽD10088Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:04:0972,22
4Ž3101160Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:04:0972,03
3M3101172Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:0924,67
11MC103171Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:1161,28
5Ž3103157Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:1170,94
4M31051Řehák AdamKB Letohrad9200:04:1123,01
5M3106307Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:1122,79
6M3107124Siegel JakubAC Choceň9200:04:1122,57
1MD10863Bielčik JindřichLichkov4000:04:11108,86
6Ž3109162Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:04:1369,01
7M3110306Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:1320,69
4ZA1117Bečková Lucieneregistrována8100:04:1581,36
8M311277Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:1518,25
12MC1136Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:04:1655,93
10MM11358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:1617,15
13MC115142Hubáček PetrNové Město na Moravě4900:04:1755,17
3ŽJ116140Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:1764,62
7Ž311717Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:1863,88
11MM118119Nožka RadekTJ Sokol Žamberk9000:04:1814,60
14MC119179Strnad JosefSokol Žamberk4400:04:1952,97
3ŽM12039Vacková MichaelaKB Letohrad9000:04:2062,69
8Ž3121166Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:04:2062,33
5ZA12280Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:04:2176,12
6ZA123122Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:04:2175,77
12MM12416Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:2111,50
2MD12572Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:04:22101,09
9M312615Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:04:2310,07
13MM12711Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:256,97
15MC12867Novotný JiříLetohrad4500:04:2547,06
14MM12919Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:266,19
4ŽM130139Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:04:2756,19
3ŽS131168Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:2756,01
5ŽM132169Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:2855,27
1ZB13371Novotná EvaLetohrad4800:04:28101,92
2ZB13487Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:29101,11
6ŽM135117Šponarová LucieSokol Žamberk9100:04:3052,80
16MC136187Šponar JosefŽamberk4700:04:3240,66
12MB137192Exler PavelTETTEX Praha5800:04:326,80
17MC13842Suchomel ČeněkKB Letohrad4400:04:3340,09
15MM13935Šembera JiříKB Letohrad9100:04:340,00
7ZA140121Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:04:3564,16
3ZB14170Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:3596,97
7ŽM142118Válková MarcelaSK Žamberk9100:04:3548,68
9Ž314333Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:3647,76
3MD144182Kalousek JanSK Žamberk4100:04:3690,05
13MB145181Novotný PřemyslPastviny5900:04:371,40
8ZA14685Vanická Blankaneregistrována7200:04:3861,41
14MB147134Novotný JaromírŽamberk6000:04:380,65
8ŽM148170Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:3945,29
15MB14951Velechovský JiříKrálíky5500:04:390,00
9ŽM150161Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:3944,74
10Ž315179Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:3944,65
4ŽS152167Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:4043,83
10M31532Exler LiborŽamberk9200:04:420,00
18MC15410Tomeš JaroslavŽamberk4800:04:4330,45
11M315598Bříza VáclavŽamberk9300:04:440,00
10ŽM156173Festová LucieŽamberk9100:04:4439,89
12M315778Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:04:450,00
13M3158110Matějíček MichalSokol Žamberk9300:04:450,00
11ŽM159174Šmídová Lucieneregistrována9100:04:4737,32
19MC15968Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:04:4726,25
12ŽM161133Novotná VendulaŽamberk9000:04:4737,14
14M316220Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:490,00
15M3163103Lukes MatějSokol Žamberk9400:04:500,00
11Ž316434Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:5034,39
16MM165108Hlaváč PetrŽamberk9000:04:530,00
20MC16669Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:04:5320,52
13ŽM167109Kladivová MarkétaSokol Žamberk9100:04:5431,28
16M3168302Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:540,00
12Ž3169106Drtilová EvaŽamberk9300:04:5628,90
14ŽM170136Řeháková BáraŽamberk9000:04:5926,33
13Ž3171193Faltová Ingridneregistrována9200:04:5926,15
17M3172104Hlaváč JanSK Žamberk9400:05:010,00
14Ž317330Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:0223,77
15Ž3174115Drtilová PetraŽamberk9200:05:0323,13
18M3175164Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:050,00
4MD17652Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:0667,57
19M3177198Suchodol JiříŽamberk9200:05:080,00
20M317857Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová9500:05:130,00
15ŽM179135Langerová KristýnaŽamberk9000:05:1512,23
16ŽM180116Drtilová VeronikaSK Žamberk9000:05:198,01
16Ž318132Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:197,92
17Ž318231Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:05:207,46
21M318381Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:05:230,00
17ŽM18494Výprachtická Šárkaneregistrována9000:05:252,79
5MD18538Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:05:2751,19
18Ž3185305Novotná DoraŽamberk9700:05:270,87
18ŽM18593Pachlová Veronikaneregistrována9000:05:270,87
6MD188126Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:05:3545,10
22M31893Petrlák DanielŽamberk9200:05:370,00
19Ž3190137Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:05:370,00
23M31914Kovář RadimŽamberk9300:05:380,00
19ŽM192112Matějíčková LucieŽamberk9000:05:390,00
20Ž3193105Trejtnarová DominikaŽamberk9400:05:400,00
21Ž319429Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:05:440,00
22Ž319524Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:05:450,00
24M319523Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:450,00
7MD19736Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:05:4636,41
4ZB198186Šponarová MarieSokol Žamberk4900:05:5636,49
23Ž3199111Kladivová ŠárkaŽamberk9300:06:030,00
25M3200310Suchodol Mikulᚎamberk9800:06:490,00
24Ž320164Šemberová TerezaŽamberk9700:07:180,00
25Ž3202184Pavelcová LindaŽamberk9500:07:280,00
26Ž3203183Strnadová ZuzanaŽamberk9500:07:280,00
26M3204114Kalous PatrikŽamberk9800:07:310,00
35MA204113Kalous Tomᚎamberk6400:07:310,00
8MD206301Kalous VladimírŽamberk4300:07:590,00
27M32079Morávek PavelŽamberk9900:11:580,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 87%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 73%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Bezvadně zorganizovaný závod, trať, kterou si může zkusit vyběhnout každý i bez tréninku. O tom, že udělat běh tohoto typu byl dobrý nápad vypovídají určitě počty účastníků. Kdo mi zodpoví ale dilema: Je to Rozálka nebo Rozárka ?
astransky
nemá chybu
Dave.03

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód