18.7.2010, neděle
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 30 |
Stránský Aleš | 60 | 26 |
Zajíc Jan | 53 | 21 |
Šimůnek Jan | 82 | 20 |
Šimůnek Jan | 49 | 20 |
Sadílek Ota | 46 | 20 |
Jirásková Eva | 64 | 19 |
Mannlová Jana | 80 | 19 |
Keprtová Miloslava | 48 | 18 |
Ducháček Bedřich | 59 | 18 |
Kalous Petr | 77 | 17 |
Borek Petr | 70 | 16 |
Vodička Jan | 45 | 16 |
Leszkow Petr | 44 | 16 |
Kebrle Milan | 75 | 16 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Krsek Miroslav | 49 | 16 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Krupička Miroslav | 53 | 15 |
Hofmanová Veronika | 78 | 14 |
Šafář Jaroslav | 51 | 14 |
Matyášová Jana | 65 | 14 |
Sedlák Jiří | 58 | 14 |
Kubišta Oto | 53 | 14 |
Javůrek Jiří | 48 | 14 |
Kostřicová Blanka | 61 | 14 |
Kalousek Jan | 41 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 14 |
Vacarda Vladimír | 59 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 13 |
Razým Jan | 57 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Pilgr Luděk | 76 | 12 |
Šebek Michal | 84 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Merta Jaroslav | 35 | 12 |
Šrutek Stanislav | 58 | 12 |
Zajíc Jakub | 89 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Kubíček Jan | 87 | 12 |
Ráb Pavel | 52 | 11 |
Kalousek Jan | 71 | 11 |
Doleček Josef | 79 | 11 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Stránská Adéla | 91 | 11 |
Král Josef | 40 | 10 |
Novotný Jiří | 45 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 10 | 35 | Trávníček Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 00:20:12 | 35 |
2 | MJ | 19 | 26 | Marshall Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:20:52 | 31 |
3 | MJ | 20 | 79 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:21:13 | 27 |
4 | MJ | 29 | 62 | Hošek Ondřej | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:22:11 | 24 |
5 | MJ | 35 | 70 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 00:22:51 | 22 |
6 | MJ | 36 | 61 | Španihel David | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:22:56 | 20 |
7 | MJ | 37 | 99 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:23:04 | 19 |
8 | MJ | 40 | 27 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:23:18 | 18 |
9 | MJ | 41 | 28 | Zahradník Vojta | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:23:26 | 17 |
10 | MJ | 64 | 52 | Šnýdr Petr | AK Šternberk | 92 | 00:26:27 | 16 |
11 | MJ | 91 | 103 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:29:12 | 15 |
12 | MJ | 106 | 110 | Knápek Matěj | LK Šumperk | 96 | 00:33:22 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 13 | 95 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:20:37 | 35 |
2 | MB | 22 | 72 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:21:18 | 31 |
3 | MB | 25 | 98 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:21:34 | 27 |
4 | MB | 27 | 30 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:21:48 | 24 |
5 | MB | 28 | 74 | Jokel Lubomír | ŠSK Palestra Praha | 64 | 00:22:01 | 22 |
6 | MB | 31 | 55 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:22:18 | 20 |
7 | MB | 47 | 37 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:24:10 | 19 |
8 | MB | 65 | 59 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:26:35 | 18 |
9 | MB | 85 | 51 | Šnýdr Záboj | Kuboj Štenberk | 61 | 00:28:22 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 50 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:14 | 35 |
2 | MC | 17 | 3 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:20:45 | 31 |
3 | MC | 18 | 8 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:20:50 | 27 |
4 | MC | 23 | 81 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:21:21 | 24 |
5 | MC | 34 | 33 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:22:49 | 22 |
6 | MC | 39 | 107 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 00:23:13 | 20 |
7 | MC | 45 | 7 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:24:03 | 19 |
8 | MC | 51 | 42 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:24:45 | 18 |
9 | MC | 54 | 109 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:25:12 | 17 |
10 | MC | 56 | 73 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:25:40 | 16 |
11 | MC | 58 | 71 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:25:48 | 15 |
12 | MC | 60 | 105 | Tománek Pavel | LKVE Veřovice | 55 | 00:26:09 | 14 |
13 | MC | 82 | 45 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:28:03 | 13 |
14 | MC | 97 | 29 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 00:30:16 | 12 |
15 | MC | 110 | 101 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:41:38 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 2 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:22:22 | 35 |
2 | MD | 38 | 1 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:23:08 | 31 |
3 | MD | 57 | 75 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:25:46 | 27 |
4 | MD | 62 | 94 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:26:16 | 24 |
5 | MD | 66 | 111 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:41 | 22 |
6 | MD | 67 | 20 | Stráník Aleš | Blansko | 50 | 00:26:43 | 20 |
7 | MD | 86 | 31 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:28:34 | 19 |
8 | MD | 90 | 24 | Beskydský Dědek | Klub Důchodců | 45 | 00:29:08 | 18 |
9 | MD | 93 | 90 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:29:24 | 17 |
10 | MD | 103 | 14 | Fejgl Zdeněk | BK Vratimov | 42 | 00:32:48 | 16 |
11 | MD | 104 | 16 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:33:09 | 15 |
12 | MD | 108 | 40 | Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 49 | 00:38:22 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 88 | 92 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:28:55 | 35 |
2 | ME | 95 | 34 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:29:40 | 31 |
3 | ME | 98 | 67 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:30:28 | 27 |
4 | ME | 100 | 44 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:31:14 | 24 |
5 | ME | 102 | 77 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček | 39 | 00:31:39 | 22 |
6 | ME | 111 | 47 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:50:58 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 46 | 64 | Černá Kristýna | KB OEZ Letohrad | 93 | 00:24:10 | 35 |
2 | ŽJ | 52 | 54 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:25:00 | 31 |
3 | ŽJ | 53 | 66 | Bílá Tereza | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:25:10 | 27 |
4 | ŽJ | 69 | 68 | Weissová Gabriela | X-AIR Ostrava | 91 | 00:26:45 | 24 |
5 | ŽJ | 72 | 19 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:06 | 22 |
6 | ŽJ | 73 | 106 | Pláničková Lenka | ORRERO | 91 | 00:27:09 | 20 |
7 | ŽJ | 74 | 63 | Kavanová Krystína | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:27:18 | 19 |
8 | ŽJ | 78 | 65 | Vávrová Markéta | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:27:36 | 18 |
9 | ŽJ | 105 | 38 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:33:20 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 26 | 53 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:21:41 | 35 |
2 | ZA | 33 | 93 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 00:22:29 | 31 |
3 | ZA | 42 | 41 | Johanidesová Lea | SKP Jablonec nad Nisou | 89 | 00:23:33 | 27 |
4 | ZA | 43 | 86 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:23:52 | 24 |
5 | ZA | 44 | 13 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:23:57 | 22 |
6 | ZA | 71 | 25 | Macháčková Šárka | AC Moravská Slavia Brno | 83 | 00:26:53 | 20 |
7 | ZA | 75 | 12 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:27:28 | 19 |
8 | ZA | 76 | 17 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:27:32 | 18 |
9 | ZA | 83 | 5 | Tržilová Iva | TJ Maratonstav Úpice | 86 | 00:28:07 | 17 |
10 | ZA | 87 | 97 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:28:34 | 16 |
11 | ZA | 94 | 9 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:29:35 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 69 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:20:42 | 35 |
2 | ZB | 77 | 36 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:27:35 | 31 |
3 | ZB | 84 | 22 | Matalová Jana | Slezská Ostrava | 73 | 00:28:13 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 61 | 96 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:26:11 | 35 |
2 | ŽC | 70 | 11 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:26:47 | 31 |
3 | ŽC | 80 | 15 | Machalická Libuše | Fortex Ski Moravský Beroun | 64 | 00:27:39 | 27 |
4 | ŽC | 96 | 80 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:30:03 | 24 |
5 | ŽC | 101 | 4 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:31:27 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 81 | 18 | Kováříková Pavla | KRB Chrudim | 55 | 00:27:57 | 35 |
2 | ZD | 99 | 60 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 00:30:53 | 31 |
3 | ZD | 107 | 91 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:38:15 | 27 |
4 | ZD | 109 | 76 | Krejčí Inka | Pepa Team Frýdek Místek | 53 | 00:41:28 | 24 |
- | ZD | - | 100 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | DNF | - |
6.5.2024 (pondělí), svátek má Radoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.