31.7.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.7.2014 | Běh na Lysou horu | 141 |
27.7.2013 | Běh na Lysou horu | 137 |
28.7.2012 | Běh na Lysou horu | 141 |
30.7.2011 | Běh na Lysou horu | 168 |
1.8.2009 | Mohelnice - Lysá hora | 140 |
26.7.2008 | Mohelnice - Lysá hora | 117 |
28.7.2007 | Mohelnice - Lysá hora | 150 |
29.7.2006 | Mohelnice - Lysá hora | 121 |
30.7.2005 | Mohelnice - Lysá hora | 144 |
31.7.2004 | Mohelnice - Lysá hora | 130 |
2.8.2003 | Mohelnice - Lysá hora | 129 |
3.8.2002 | Mohelnice - Lysá hora | 140 |
4.8.2001 | Mohelnice - Lysá hora | 128 |
6.8.2000 | Mohelnice - Lysá hora | 146 |
7.8.1999 | Mohelnice - Lysá hora | 124 |
1.8.1998 | Mohelnice - Lysá hora | 121 |
2.8.1997 | Mohelnice - Lysá hora | 93 |
3.8.1996 | Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS | 103 |
5.8.1995 | Mohelnice - Lysá hora | 97 |
6.8.1994 | Mohelnice - Lysá hora | 58 |
7.8.1993 | Mohelnice - Lysá hora | 80 |
1.8.1992 | Mohelnice - Lysá hora | 49 |
3.8.1991 | Mohelnice - Lysá hora | 68 |
4.8.1990 | Mohelnice - Lysá hora | 72 |
5.8.1989 | Mohelnice - Lysá hora | 68 |
6.8.1988 | Mohelnice - Lysá hora | 108 |
8.8.1987 | Mohelnice - Lysá hora | 77 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Javůrek Jiří | 48 | 22 |
Balko Peter | 44 | 20 |
Tučný Jan | 47 | 20 |
Rys Jaromír | 64 | 18 |
Velička Zdeněk | 62 | 16 |
Pavlica Oldřich | 60 | 16 |
Podžorný Ervin | 41 | 16 |
Zikeš František | 28 | 15 |
Groš Štefan | 61 | 15 |
Fejgl Zdeněk | 42 | 15 |
Vodička Jan | 45 | 15 |
Trávníček Rostislav | 68 | 14 |
Holec František | 46 | 14 |
Zátopek Jiří | 60 | 13 |
Kolínek František | 56 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Špacír Ladislav | 55 | 13 |
Kvassay Ladislav | 54 | 12 |
Šokalová Ludmila | 56 | 12 |
Škapa Marek | 71 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Marek František | 41 | 11 |
Les Josef | 47 | 11 |
Wálek Bronislav | 57 | 11 |
Sztymon Pavel | 73 | 11 |
Pechek František | 53 | 11 |
Najdek Bohumír | 55 | 11 |
Svatoš Otakar | 34 | 11 |
Kvita Josef | 51 | 11 |
Březina Ladislav | 61 | 11 |
Šír Václav | 48 | 10 |
Šrutek Stanislav | 58 | 10 |
Vojkůvka Zdeněk | 61 | 10 |
Merta Jaroslav | 35 | 10 |
Bednarz Libor | 80 | 9 |
Vymazal Petr | 75 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Šmída Oldřich | 48 | 9 |
Rinka Erich | 54 | 9 |
Nanke Werner | 38 | 9 |
Macura Jindřich | 43 | 9 |
Kravčík Miroslav | 53 | 9 |
Blaha Tomáš | 76 | 9 |
Wala Petr | 71 | 9 |
Szebesta Pavel | 68 | 9 |
Miencil Miroslav | 45 | 9 |
Polášek Jan | 80 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Kubíček František | 46 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 65 | Titěra Jan | ASK Jablonec nad Nisou | 92 | 00:40:02 | 105 |
2 | MJ | 4 | 49 | Žák Michal | Technika Brno | 91 | 00:40:13 | 93 |
3 | MJ | 11 | 34 | Pinkas Michal | AO Slávia Havířov | 94 | 00:42:03 | 81 |
4 | MJ | 19 | 47 | Marshall Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:43:53 | 72 |
5 | MJ | 25 | 45 | Fousek Jan | LEpus.cz Ostrava | 91 | 00:44:41 | 66 |
6 | MJ | 48 | 33 | Kloda Petr | AO Slavia Havířov | 92 | 00:49:07 | 60 |
7 | MJ | 50 | 48 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:49:08 | 57 |
8 | MJ | 70 | 81 | Ryšavý Jiří | SK OB Ostrava | 92 | 00:52:42 | 54 |
9 | MJ | 119 | 103 | Genserek Michal | Ostrava | 91 | 01:02:42 | 51 |
10 | MJ | 132 | 32 | Chmelík Tomáš | AO Slavia Havířov | 92 | 01:10:28 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 9 | Kolínek František | AK Perná - Břeclav | 56 | 00:42:39 | 105 |
2 | MC | 18 | 38 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:43:43 | 93 |
3 | MC | 26 | 11 | Jasek Tadeusz | EKO INSTA Żywiec | 51 | 00:44:45 | - |
4 | MC | 31 | 6 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:45:41 | 81 |
5 | MC | 39 | 1 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:47:30 | 72 |
6 | MC | 40 | 98 | Jadrníček Petr | Lokomotiva Ostrava | 57 | 00:47:36 | 66 |
7 | MC | 42 | 69 | Líška Ľubomír | AK Žilina | 53 | 00:47:57 | - |
8 | MC | 60 | 17 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:50:37 | 60 |
9 | MC | 64 | 76 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 00:51:06 | 57 |
10 | MC | 69 | 128 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:52:02 | 54 |
11 | MC | 71 | 56 | Kvita Josef | MK Kopřivnice | 51 | 00:52:52 | 51 |
12 | MC | 75 | 120 | Hrabuška Jaroslav | MK Seitl Ostrava | 57 | 00:54:00 | 48 |
13 | MC | 81 | 63 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 00:55:30 | 45 |
14 | MC | 91 | 100 | Skomorowski Stanisław | SBD Energetyk Rybnik | 57 | 00:56:20 | - |
15 | MC | 94 | 28 | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | 58 | 00:56:46 | 42 |
16 | MC | 109 | 80 | Ryšavý Jiří | SK OB Ostrava | 58 | 01:00:21 | 39 |
17 | MC | 117 | 99 | Švrček Jiří | Ostrava | 53 | 01:02:06 | 36 |
18 | MC | 120 | 131 | Urbiš Vilém | Spartak | 54 | 01:02:46 | 33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 19 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:44:14 | 105 |
2 | MD | 31 | 18 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:45:41 | 93 |
3 | MD | 35 | 68 | Sviták Stanislav | AK Žilina | 50 | 00:46:08 | - |
4 | MD | 63 | 57 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 00:50:42 | 81 |
5 | MD | 76 | 8 | Podžorný Ervin | Český Těšín | 41 | 00:54:21 | 72 |
6 | MD | 77 | 23 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:54:34 | 66 |
7 | MD | 82 | 12 | Kachel Zdzisław | Żywiec | 50 | 00:55:32 | - |
8 | MD | 87 | 117 | Procházka Václav | MK Seitl Ostrava | 45 | 00:55:59 | 60 |
9 | MD | 90 | 2 | Šalplachta Jindřich | Fenix OKU Jeseník | 47 | 00:56:14 | 57 |
10 | MD | 93 | 53 | Bednařík Jiří | LBK Kopřivnice | 45 | 00:56:37 | 54 |
11 | MD | 107 | 111 | Beskydský Dědek | Klub Důchodců | 45 | 00:59:58 | 51 |
12 | MD | 108 | 84 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 01:00:15 | 48 |
13 | MD | 110 | 16 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:00:28 | 45 |
14 | MD | 115 | 21 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:01:34 | 42 |
15 | MD | 116 | 130 | Rechtenberg Karel | Frýdlant nad Oslavou | 47 | 01:01:56 | 39 |
16 | MD | 121 | 67 | Holec František | TJ Slezan Frýdek Místek | 46 | 01:03:08 | 36 |
17 | MD | 127 | 55 | Navara Petr | MK Kopřivnice | 45 | 01:05:47 | 33 |
18 | MD | 133 | 42 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:10:29 | 30 |
19 | MD | 135 | 29 | Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 49 | 01:20:58 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 112 | 91 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:00:43 | 105 |
2 | ME | 128 | 36 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:06:01 | 93 |
3 | ME | 134 | 60 | Zikeš František | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28 | 01:20:06 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 84 | 52 | Weissová Gabriela | X-AIR Ostrava | 91 | 00:55:48 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 56 | 122 | Pastorová Petra | Baláš Extream team OV | 77 | 00:50:05 | 105 |
2 | ZA | 83 | 35 | Jerglíková Veronika | AO Kobeřice | 78 | 00:55:40 | 93 |
3 | ZA | 102 | 89 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:58:12 | 81 |
4 | ZA | 114 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:00:45 | 72 |
5 | ZA | 129 | 78 | Krčková Šárka | TJ Liga 100 Olomouc | 88 | 01:06:27 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 100 | 135 | Kočarová Pechková Klára | HO SSK Vítkovice | 72 | 00:57:55 | 105 |
2 | ZB | 104 | 108 | Matalová Jana | Ostrava | 73 | 00:59:04 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 95 | 41 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:57:01 | 105 |
2 | ŽC | 126 | 62 | Šokalová Ludmila | TJ Slezan Frýdek Místek | 56 | 01:05:31 | 93 |
3 | ŽC | 129 | 20 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:06:27 | 81 |
4 | ŽC | 131 | 83 | Budinská Hana | Moravská Slávia Brno | 60 | 01:09:20 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 118 | 10 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 01:02:39 | 105 |
2 | ZD | 125 | 95 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:05:05 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 56 | 122 | Pastorová Petra | Baláš Extream team OV | 77 | 00:50:05 | 105 |
2 | ZA | 83 | 35 | Jerglíková Veronika | AO Kobeřice | 78 | 00:55:40 | 93 |
3 | ŽJ | 84 | 52 | Weissová Gabriela | X-AIR Ostrava | 91 | 00:55:48 | 81 |
4 | ŽC | 95 | 41 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:57:01 | 72 |
5 | ZB | 100 | 135 | Kočarová Pechková Klára | HO SSK Vítkovice | 72 | 00:57:55 | 66 |
6 | ZA | 102 | 89 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:58:12 | 60 |
7 | ZB | 104 | 108 | Matalová Jana | Ostrava | 73 | 00:59:04 | 57 |
8 | ZA | 114 | 30 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:00:45 | 54 |
9 | ZD | 118 | 10 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 01:02:39 | 51 |
10 | ZD | 125 | 95 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:05:05 | 48 |
11 | ŽC | 126 | 62 | Šokalová Ludmila | TJ Slezan Frýdek Místek | 56 | 01:05:31 | 45 |
12 | ZA | 129 | 78 | Krčková Šárka | TJ Liga 100 Olomouc | 88 | 01:06:27 | 42 |
12 | ŽC | 129 | 20 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:06:27 | 42 |
14 | ŽC | 131 | 83 | Budinská Hana | Moravská Slávia Brno | 60 | 01:09:20 | 36 |
6.5.2024 (pondělí), svátek má Radoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.