15.5.2013, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
24.4.2024 | 2. Pekelný kilometr | 108 |
3.5.2023 | 2. Pekelný kilometr | 149 |
4.5.2022 | 2. Pekelný kilometr | 127 |
5.5.2021 | 2. Pekelný kilometr | - |
6.5.2020 | 2. Pekelný kilometr | - |
24.4.2019 | 2. Pekelný kilometr | 159 |
2.5.2018 | 2. Pekelný kilometr | 136 |
3.5.2017 | 2. Pekelný kilometr | 139 |
4.5.2016 | 2. Pekelný kilometr | 116 |
6.5.2015 | 2. Pekelný kilometr | 99 |
14.5.2014 | 2. Pekelný kilometr | 137 |
2.5.2012 | 2. Pekelný kilometr | 136 |
4.5.2011 | 2. Pekelný kilometr | 122 |
5.5.2010 | 2. Pekelný kilometr | 117 |
27.5.2009 | 2. Pekelný kilometr | 88 |
4.6.2008 | 2. Pekelný kilometr | 45 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Matyášová Jana | 65 | 13 |
Buriánek Roman | 65 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Borek Viktor | 04 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Bureš Josef | 06 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 9 |
Doucha Jiří | 71 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 8 |
Červ Miloslav | 50 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Dejdarová Tereza | 10 | 8 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Pávek Jiří | 69 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Pirkl Vít | 10 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Kačerovský Michal | 98 | 7 |
Burešová Markéta | 04 | 7 |
Turek Martin | 80 | 7 |
Hanik Maxim | 07 | 7 |
Machalíková Veronika | 84 | 6 |
Borková Johanka | 07 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Simon Petr | 72 | 6 |
Čejková Klára | 08 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Lánová Aneta | 07 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Preislerová Elena Marie | 06 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Gregorová Michaela | 04 | 6 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Rybička Dominik | 09 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Kouba Radim | 11 | 6 |
Flídr Nikolas | 14 | 5 |
Kochánek Petr | 87 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 8 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:30 | - |
2 | C2 | 2 | 11 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:00:35 | - |
3 | C2 | 3 | 6 | Janeček Roman | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:00:36 | - |
4 | C2 | 4 | 18 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:37 | - |
5 | C2 | 6 | 9 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:39 | - |
6 | C2 | 8 | 15 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:44 | - |
7 | C2 | 12 | 2 | Pražák Matěj | Česká Třebová | 07 | 00:01:01 | - |
8 | C2 | 13 | 21 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:09 | - |
9 | C2 | 22 | 7 | Janeček Martin | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:36 | - |
10 | C2 | 23 | 5 | Kebrle Matouš | ISCAREX Česká Třebová | 11 | 00:02:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 5 | 1 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:00:38 | - |
2 | D2 | 7 | 22 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:39 | - |
3 | D2 | 9 | 4 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:00:44 | - |
4 | D2 | 10 | 17 | Štěpánová Alena | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:00:47 | - |
5 | D2 | 11 | 12 | Pávková Tereza | Ústí nad Orlicí | 07 | 00:01:00 | - |
6 | D2 | 14 | 20 | Broulíková Nela | Česká Třebová | 09 | 00:01:10 | - |
7 | D2 | 15 | 23 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:15 | - |
8 | D2 | 16 | 16 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:01:17 | - |
9 | D2 | 17 | 19 | Brychtová Veronika | Cerekvice nad Loučnou | 10 | 00:01:18 | - |
10 | D2 | 18 | 10 | Dejdarová Tereza | Česká Třebová | 10 | 00:01:19 | - |
11 | D2 | 19 | 14 | Tutschová Kateřina | Česká Třebová | 09 | 00:01:23 | - |
12 | D2 | 20 | 13 | Typlová Johana | Česká Třebová | 10 | 00:01:25 | - |
13 | D2 | 21 | 3 | Pražáková Michaela | Česká Třebová | 10 | 00:01:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 3 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:32 | - |
2 | M1 | 10 | 1 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 15 | 6 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:54 | - |
4 | M1 | 17 | 17 | Hacura Lukáš | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:57 | - |
5 | M1 | 20 | 20 | Borek Viktor | TJ Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:02:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 4 | 18 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | - |
2 | Z1 | 7 | 13 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:34 | - |
3 | Z1 | 11 | 14 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:42 | - |
4 | Z1 | 14 | 22 | Paarová Martina | Jiskra Ústí nad Orlicí | 05 | 00:01:50 | - |
5 | Z1 | 16 | 8 | Slánská Daniela | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:57 | - |
6 | Z1 | 19 | 10 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:02:02 | - |
7 | Z1 | 22 | 16 | Pávková Kristýna | Ústí nad Orlicí | 05 | 00:02:23 | - |
8 | Z1 | 23 | 23 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:02:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 15 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:22 | - |
2 | M2 | 8 | 11 | Chlup Ondřej | Activity Lanškroun | 03 | 00:01:36 | - |
3 | M2 | 9 | 5 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:01:40 | - |
4 | M2 | 13 | 2 | Ronceraj Roman | Activity Lanškroun | 03 | 00:01:48 | - |
5 | M2 | 18 | 4 | Pávek Colin | Peklák team | 03 | 00:01:58 | - |
6 | M2 | 21 | 19 | Uličný Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 12 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:22 | - |
2 | Z2 | 3 | 7 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:27 | - |
3 | Z2 | 5 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:31 | - |
4 | Z2 | 12 | 21 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:01:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 5 | 4 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:27 | - |
2 | M3 | 9 | 3 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:40 | - |
3 | M3 | 13 | 7 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 7 | 2 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:03:36 | - |
2 | Z3 | 8 | 5 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:39 | - |
3 | Z3 | 11 | 6 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 13 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:40 | - |
2 | M4 | 2 | 12 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:45 | - |
3 | M4 | 3 | 1 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:57 | - |
4 | M4 | 4 | 8 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 10 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:31 | - |
2 | Z4 | 10 | 9 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:43 | - |
3 | Z4 | 12 | 11 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:04:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 36 | Moravec Jiří | JM team Letohrad | 96 | 00:05:31 | - |
2 | M5 | 17 | 15 | Pavlas Jan | Activity Lanškroun | 96 | 00:06:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 19 | 42 | Záveský Jan | Judo Česká Třebová | 95 | 00:06:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 40 | 45 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 33 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 00:05:13 | - |
2 | MA | 3 | 35 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:32 | - |
3 | MA | 5 | 53 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 00:05:46 | - |
4 | MA | 6 | 39 | Havran Jan | Sebranice | 93 | 00:05:56 | - |
5 | MA | 8 | 32 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | 00:06:09 | - |
6 | MA | 10 | 19 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:06:10 | - |
7 | MA | 13 | 52 | Kochánek Petr | JZD Česká Třebová | 87 | 00:06:21 | - |
8 | MA | 21 | 28 | Švub Zdeněk | Česká Třebová | 77 | 00:07:17 | - |
9 | MA | 22 | 23 | Kyncl Tomáš | Česká Třebová | 80 | 00:07:23 | - |
10 | MA | 29 | 22 | Štěpán Pavel | Lokomotiva Česká Třebová | 77 | 00:07:47 | - |
11 | MA | 32 | 13 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:08:06 | - |
12 | MA | 37 | 11 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 00:08:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 49 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:38 | - |
2 | MB | 7 | 14 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:06:02 | - |
3 | MB | 9 | 29 | Pocsai Sándor | Čertík kunčina | 70 | 00:06:09 | - |
4 | MB | 11 | 20 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:06:12 | - |
5 | MB | 12 | 10 | Pávek Jiří | Peklák team | 69 | 00:06:13 | - |
6 | MB | 14 | 9 | Bumbálek Jiří | BC Česká Třebová | 69 | 00:06:31 | - |
7 | MB | 16 | 30 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:41 | - |
8 | MB | 18 | 21 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 00:06:41 | - |
9 | MB | 26 | 40 | Linhart Tomáš | - | 72 | 00:07:39 | - |
10 | MB | 28 | 37 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:07:47 | - |
11 | MB | 30 | 27 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:08:02 | - |
12 | MB | 34 | 24 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:13 | - |
13 | MB | 38 | 31 | Křivohlávek Miroslav | Orlice | 67 | 00:08:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 47 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:06:34 | - |
2 | MC | 20 | 46 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:59 | - |
3 | MC | 27 | 18 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:45 | - |
4 | MC | 30 | 43 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:08:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 51 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:27 | - |
2 | MD | 35 | 7 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:20 | - |
3 | MD | 36 | 50 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:33 | - |
4 | MD | 41 | 16 | Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 52 | 00:08:50 | - |
5 | MD | 43 | 48 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:08:59 | - |
6 | MD | 46 | 17 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:09:37 | - |
7 | MD | 49 | 44 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:10:27 | - |
8 | MD | 50 | 4 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 53 | 2 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:11:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 39 | 1 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:41 | - |
2 | ZA | 45 | 38 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:09:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 34 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:38 | - |
2 | ZB | 44 | 12 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:09:02 | - |
3 | ZB | 51 | 8 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 24 | 41 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:36 | - |
2 | ZC | 33 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:07 | - |
3 | ZC | 52 | 26 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 42 | 5 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:08:52 | - |
2 | ZD | 47 | 25 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:12 | - |
3 | ZD | 48 | 3 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:10:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 13 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:40 | - |
2 | M4 | 2 | 12 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:45 | - |
3 | M4 | 3 | 1 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:57 | - |
4 | M4 | 4 | 8 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:24 | - |
1 | M3 | 5 | 4 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:27 | - |
1 | Z4 | 6 | 10 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:31 | - |
1 | Z3 | 7 | 2 | Šimůnková Tereza | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:03:36 | - |
2 | Z3 | 8 | 5 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:39 | - |
2 | M3 | 9 | 3 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:40 | - |
2 | Z4 | 10 | 9 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:43 | - |
3 | Z3 | 11 | 6 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:03 | - |
3 | Z4 | 12 | 11 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:04:06 | - |
3 | M3 | 13 | 7 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:18 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
2.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Zikmund
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.