Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10

31.3.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 31.3.2018
  • zobrazeno již 952x
  • místo konání: Atletický stadion Svitavy
  • GPS: 49.751N, 16.46286E
  • pořadatel: TJ Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

100 Kč (10 a 5 km, ostatní zdarma)

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
silniční běh na in-line okruhu Svitavského stadionu a cyklostezce do Vendolí a zpět

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Rostislav STŘÍTESKÝ
tel. 775 395 595

Propozice ve formátu PDF

E-mailová adresa

svitavskadesitka@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M197Veselý JanKlub biatlonu Letohrad1000:02:14103,39
2M1118Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:02:16101,03
3M11453Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:1995,58
4M11513Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2093,96
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z189Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:02:13106,41
2Z11313Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:17101,31
3Z11637Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2392,27
4Z11845Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:2884,55
5Z12051Lipenská Kristýna-0900:02:3279,45
6Z12247Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:3377,70
7Z1231Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:3869,97
8Z12462Rozlívková EmaTJ Svitavy1000:02:4264,72
9Z12535Kaplanová KateřinaSDH Vysoká u Holic1000:02:4658,31
10Z1266Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:1319,39
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Krištof JanAtletika Polička0700:02:01101,86
2M2336Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:0399,23
3M245Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:0398,90
4M2538Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0398,58
5M21758Brýdl Prokopneregistrován0800:02:2563,09
6M21922Kovář JakubČeské Budějovice0700:02:3054,38
7M22130Háp MatoušAtletika Polička0800:02:3350,11
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2228Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:02104,30
2Z2648Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:0599,30
3Z273Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0796,40
4Z21054Ožinská EliškaPolička0800:02:1484,31
5Z21244Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:1780,60
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M314Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:02:58100,45
2M3234Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:58100,34
3M3332Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:5999,21
4M3433Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:0098,88
5M352Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:0197,64
6M3757Brýdl JáchymTJ Svitavy0600:03:2768,57
7M3152Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:20:253,00
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3614Čejková LucieTJ Svitavy0500:03:15112,13
2Z3846Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:3196,74
3Z3924Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:3691,13
4Z31010Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:4087,17
5Z31149Stupková JolanaTJ Svitavy0500:03:4682,04
6Z31240Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:03:4780,68
7Z31326Červená VeronikaTJ Svitavy0600:03:4879,81
8Z31461Havířová NicolTJ Svitavy0600:03:5077,59
9Z31626Červená VeronikaTJ Svitavy0600:29:023,00
Starší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4141Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:42107,01
2M4212Zocias DanielTJ Svitavy0400:03:5497,19
3M4317Kapoun JanAtletika Polička0300:03:5595,80
4M4418Bukáček MarekAtletika Polička0400:04:0190,76
5M4643Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:1380,06
6M41027Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:3362,76
7M41352Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0435,99
8M41717Kapoun JanAtletika Polička0300:21:013,00
9M41843Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:22:253,00
10M41927Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:26:163,00
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4531Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:08108,36
2Z4720Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:2496,05
3Z4811Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:04:2595,59
4Z4959Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:2893,35
5Z41125Červená EliškaTJ Svitavy0400:04:3488,63
6Z41256Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3984,37
7Z41419Němcová AdélaAtletika Polička0400:05:0862,40
8Z41523Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0861,93
9Z41655Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:5128,97
10Z42025Červená EliškaTJ Svitavy0400:26:163,00
Dorostenci (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5270Moravec JanLetohrad0200:21:23100,00
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5315Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:51112,14
2Z5466Mazlová TerezaVyškov0200:22:36105,77
3Z5542Štulpová FilipaTJ Svitavy0200:25:2182,09
4Z5650Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:0167,83
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3325Moravec JakubLetohrad9900:44:39106,38
2MJ344Hajský VojtěchTJ Svitavy0000:44:43106,10
3MJ4843Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:49:0087,52
Juniorky 18-19 let (trať 10 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA241Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:03104,68
2MA555Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:49100,60
3MA760Hochman ZdeněkSK ICA/Orel Blučina8500:37:5494,71
4MA856Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:4689,99
5MA93Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5089,63
6MA1115Šmarda DominikSvitavy9500:39:1187,75
7MA1212Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:2386,62
8MA1330Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:39:3985,24
9MA1418Nováček PetrLinhartice7900:39:5383,96
10MA152Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1681,90
11MA1616Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:40:2381,20
12MA1758Mizerák RadekRun sport team8800:41:1276,84
13MA1935Uher TomášVegan sport club8500:41:3674,60
14MA2059Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:3774,57
15MA2534Dvořáček JanTrailrun.cz7900:42:2869,91
16MA4313Pícha TomášSBS Hlinsko8100:47:2643,00
17MA4517Kovba TomášSokol Česká Třebová8000:48:2637,64
18MA4614Chaloupka JanŠiroký Důl9000:48:3636,74
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB145Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:57101,90
2MB329Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:12100,55
3MB452Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:4497,56
4MB649Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5191,40
5MB2320Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:41:5069,48
6MB2739Dvořák PavelČeská Třebová7500:42:5863,19
7MB2819Pittner RomanSBR TRI-Team Litomyšl7400:43:0862,28
8MB2927Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2161,11
9MB307Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:44:0457,12
10MB4132Wejda VlastimilJanov7800:46:3343,47
11MB4931Šperka PavelSvitavy7300:49:2927,31
12MB5022Němec RadekLitomyšl7700:49:4325,97
13MB5323Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0118,86
14MB5533Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:503,33
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1053Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:54109,78
2MC2154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3996,31
3MC241Boháč ZamotákVysoké Mýto6800:42:0993,91
4MC3142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:1983,29
5MC4047Hruban JanČeská Třebová6600:45:5875,26
6MC5737Rozlívka LiborJavorník u Svitav6800:55:1729,68
7MC5838Janda FrantišekJavorník u Svitav6300:55:1729,65
8MC615Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:513,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:21103,50
2MD3648Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:2099,17
3MD3811Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:4597,33
4MD449Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:2585,53
5MD4650Ráb PavelČeská Třebová5200:48:3684,72
6MD5110Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:1677,30
7MD5961Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:1541,93
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME865Bubeník JiříVyškov4400:28:11103,64
2ME967Jelínek MatějČernilov4200:28:15103,24
3ME1060Bielčik JindřichElma Tým4000:29:4293,12
4ME1269Pecháček MiroslavSK Orel Dolní Čermná4800:30:4086,33
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3762Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:25112,65
2ZA5451Rábová MartinaČeská Třebová9200:51:3387,35
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1821Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:22102,43
2ZB2236Kriklová AlenaJaroměřice7900:41:47100,45
3ZB268Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2997,12
4ZB4228Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0874,91
5ZB6024Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:01:038,42
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3546Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:03109,23
2ZC396Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:48106,04
3ZC5240Šedová Janax7300:50:5084,74
4ZC5663Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:54:3968,58
5ZC6257Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:07:4013,43
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:13118,08
2ZD1139Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0598,87
3ZD1364Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:2783,05
4ZD1468Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:2676,50
Hobby (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P121Kovář MilanČeské Budějovice7400:19:46-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2129Krištof JanAtletika Polička0700:02:01101,86
1Z2228Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:02104,30
2M2336Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:0399,23
3M245Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:02:0398,90
4M2538Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0398,58
2Z2648Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:0599,30
3Z273Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:0796,40
1Z189Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad0900:02:13106,41
1M197Veselý JanKlub biatlonu Letohrad1000:02:14103,39
4Z21054Ožinská EliškaPolička0800:02:1484,31
2M1118Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad1000:02:16101,03
5Z21244Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:1780,60
2Z11313Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:17101,31
3M11453Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:1995,58
4M11513Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:2093,96
3Z11637Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:2392,27
5M21758Brýdl Prokopneregistrován0800:02:2563,09
4Z11845Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:2884,55
6M21922Kovář JakubČeské Budějovice0700:02:3054,38
5Z12051Lipenská Kristýna-0900:02:3279,45
7M22130Háp MatoušAtletika Polička0800:02:3350,11
6Z12247Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:3377,70
7Z1231Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:3869,97
8Z12462Rozlívková EmaTJ Svitavy1000:02:4264,72
9Z12535Kaplanová KateřinaSDH Vysoká u Holic1000:02:4658,31
10Z1266Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:03:1319,39
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M314Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:02:58100,45
2M3234Seidl LukášAtletika Dobruška0500:02:58100,34
3M3332Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:02:5999,21
4M3433Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:0098,88
5M352Boháč PankrácJiskra Ústí nad Oricí0600:03:0197,64
1Z3614Čejková LucieTJ Svitavy0500:03:15112,13
6M3757Brýdl JáchymTJ Svitavy0600:03:2768,57
2Z3846Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:3196,74
3Z3924Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:3691,13
4Z31010Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:4087,17
5Z31149Stupková JolanaTJ Svitavy0500:03:4682,04
6Z31240Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:03:4780,68
7Z31326Červená VeronikaTJ Svitavy0600:03:4879,81
8Z31461Havířová NicolTJ Svitavy0600:03:5077,59
7M3152Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:20:253,00
9Z31626Červená VeronikaTJ Svitavy0600:29:023,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4141Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:03:42107,01
2M4212Zocias DanielTJ Svitavy0400:03:5497,19
3M4317Kapoun JanAtletika Polička0300:03:5595,80
4M4418Bukáček MarekAtletika Polička0400:04:0190,76
1Z4531Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:04:08108,36
5M4643Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:1380,06
2Z4720Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:04:2496,05
3Z4811Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:04:2595,59
4Z4959Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto0300:04:2893,35
6M41027Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:04:3362,76
5Z41125Červená EliškaTJ Svitavy0400:04:3488,63
6Z41256Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:3984,37
7M41352Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:0435,99
7Z41419Němcová AdélaAtletika Polička0400:05:0862,40
8Z41523Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0861,93
9Z41655Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:5128,97
8M41717Kapoun JanAtletika Polička0300:21:013,00
9M41843Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:22:253,00
10M41927Steklý FrantišekTJ Svitavy0300:26:163,00
10Z42025Červená EliškaTJ Svitavy0400:26:163,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P121Kovář MilanČeské Budějovice7400:19:46-
1M5270Moravec JanLetohrad0200:21:23100,00
1Z5315Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:21:51112,14
2Z5466Mazlová TerezaVyškov0200:22:36105,77
3Z5542Štulpová FilipaTJ Svitavy0200:25:2182,09
4Z5650Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:27:0167,83
1ZD763Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:27:13118,08
1ME865Bubeník JiříVyškov4400:28:11103,64
2ME967Jelínek MatějČernilov4200:28:15103,24
3ME1060Bielčik JindřichElma Tým4000:29:4293,12
2ZD1139Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:0598,87
4ME1269Pecháček MiroslavSK Orel Dolní Čermná4800:30:4086,33
3ZD1364Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:2783,05
4ZD1468Jelínková MagdalenaČernilov4500:33:2676,50
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB145Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:57101,90
1MA241Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:03104,68
2MB329Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:12100,55
3MB452Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:4497,56
2MA555Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:49100,60
4MB649Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5191,40
3MA760Hochman ZdeněkSK ICA/Orel Blučina8500:37:5494,71
4MA856Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:4689,99
5MA93Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5089,63
1MC1053Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:54109,78
6MA1115Šmarda DominikSvitavy9500:39:1187,75
7MA1212Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:2386,62
8MA1330Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:39:3985,24
9MA1418Nováček PetrLinhartice7900:39:5383,96
10MA152Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1681,90
11MA1616Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:40:2381,20
12MA1758Mizerák RadekRun sport team8800:41:1276,84
1ZB1821Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:22102,43
13MA1935Uher TomášVegan sport club8500:41:3674,60
14MA2059Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:3774,57
2MC2154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3996,31
2ZB2236Kriklová AlenaJaroměřice7900:41:47100,45
5MB2320Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:41:5069,48
3MC241Boháč ZamotákVysoké Mýto6800:42:0993,91
15MA2534Dvořáček JanTrailrun.cz7900:42:2869,91
3ZB268Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2997,12
6MB2739Dvořák PavelČeská Třebová7500:42:5863,19
7MB2819Pittner RomanSBR TRI-Team Litomyšl7400:43:0862,28
8MB2927Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2161,11
9MB307Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:44:0457,12
4MC3142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:1983,29
1MD3244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:21103,50
1MJ3325Moravec JakubLetohrad9900:44:39106,38
2MJ344Hajský VojtěchTJ Svitavy0000:44:43106,10
1ZC3546Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:03109,23
2MD3648Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:2099,17
1ZA3762Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:25112,65
3MD3811Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:4597,33
2ZC396Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:48106,04
5MC4047Hruban JanČeská Třebová6600:45:5875,26
10MB4132Wejda VlastimilJanov7800:46:3343,47
4ZB4228Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0874,91
16MA4313Pícha TomášSBS Hlinsko8100:47:2643,00
4MD449Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:2585,53
17MA4517Kovba TomášSokol Česká Třebová8000:48:2637,64
18MA4614Chaloupka JanŠiroký Důl9000:48:3636,74
5MD4650Ráb PavelČeská Třebová5200:48:3684,72
3MJ4843Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:49:0087,52
11MB4931Šperka PavelSvitavy7300:49:2927,31
12MB5022Němec RadekLitomyšl7700:49:4325,97
6MD5110Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:1677,30
3ZC5240Šedová Janax7300:50:5084,74
13MB5323Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0118,86
2ZA5451Rábová MartinaČeská Třebová9200:51:3387,35
14MB5533Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:503,33
4ZC5663Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:54:3968,58
6MC5737Rozlívka LiborJavorník u Svitav6800:55:1729,68
7MC5838Janda FrantišekJavorník u Svitav6300:55:1729,65
7MD5961Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:1541,93
5ZB6024Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:01:038,42
8MC615Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:513,00
5ZC6257Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:07:4013,43
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB145Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:35:57100,65
2MA241Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:36:03100,06
3MB329Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:36:1299,29
4MB452Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:4496,29
5MA555Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:36:4995,88
6MB649Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:5190,09
7MA760Hochman ZdeněkSK ICA/Orel Blučina8500:37:5489,85
8MA856Adamec JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí8100:38:4685,02
9MA93Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5084,65
10MC1053Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:5484,27
11MA1115Šmarda DominikSvitavy9500:39:1182,73
12MA1212Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:2381,57
13MA1330Fliedr JiříF-Bike Klub Sádek8000:39:3980,16
14MA1418Nováček PetrLinhartice7900:39:5378,84
15MA152Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1676,74
16MA1616Kramář MichalTJ Sokol Janov9500:40:2376,02
17MA1758Mizerák RadekRun sport team8800:41:1271,56
18MA1935Uher TomášVegan sport club8500:41:3669,27
19MA2059Kapalčík ŠimonMistrovice9500:41:3769,23
20MC2154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3968,99
21MB2320Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:41:5068,03
22MC241Boháč ZamotákVysoké Mýto6800:42:0966,26
23MA2534Dvořáček JanTrailrun.cz7900:42:2864,46
24MB2739Dvořák PavelČeská Třebová7500:42:5861,70
25MB2819Pittner RomanSBR TRI-Team Litomyšl7400:43:0860,79
26MB2927Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná7800:43:2159,61
27MB307Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:44:0455,59
28MC3142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:44:1954,23
29MD3244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:2154,01
30MJ3325Moravec JakubLetohrad9900:44:3952,37
31MJ344Hajský VojtěchTJ Svitavy0000:44:4352,02
32MD3648Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:2048,60
33MD3811Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:4546,29
34MC4047Hruban JanČeská Třebová6600:45:5845,11
35MB4132Wejda VlastimilJanov7800:46:3341,86
36MA4313Pícha TomášSBS Hlinsko8100:47:2636,91
37MD449Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:48:2531,52
38MA4517Kovba TomášSokol Česká Třebová8000:48:2631,43
39MA4614Chaloupka JanŠiroký Důl9000:48:3630,51
39MD4650Ráb PavelČeská Třebová5200:48:3630,51
41MJ4843Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:49:0028,26
42MB4931Šperka PavelSvitavy7300:49:2925,60
43MB5022Němec RadekLitomyšl7700:49:4324,25
44MD5110Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:50:1621,22
45MB5323Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:0117,09
46MB5533Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:53:503,00
47MC5737Rozlívka LiborJavorník u Svitav6800:55:173,00
48MC5838Janda FrantišekJavorník u Svitav6300:55:173,00
49MD5961Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:153,00
50MC615Krátký JosefHvězda Pardubice6501:03:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1821Nováková BarboraSokol Kunvald8300:41:22102,43
2ZB2236Kriklová AlenaJaroměřice7900:41:47100,45
3ZB268Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:2997,12
4ZC3546Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:0384,86
5ZA3762Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:45:2583,12
6ZC396Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:4881,26
7ZB4228Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0874,91
8ZC5240Šedová Janax7300:50:5057,24
9ZA5451Rábová MartinaČeská Třebová9200:51:3353,83
10ZC5663Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:54:3939,02
11ZB6024Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:01:038,42
12ZC6257Svobodová IvaVolejbal Svitavy6401:07:403,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód