Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

14.6.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 14.6.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 10:15 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 502 m
Místní komunikace, dále navazuje na lesní a turistické cesty s travnatým a kamenitým povrchem. V závěru stoupání po lesní pěšince k chatě na Suvhém vrchu.

Ceny pro vítěze

300,- 200,- 100,- + věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Renata Vágnerová
561 67 Mladkov 8
tel. 737 929 824

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2580

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4820
Bielčik Jindřich4019
Pechek František5318
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Šimůnek Jan4915
Marek František4115
Jirásková Eva6414
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Šír Václav4813
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Šimůnek Jan8213
Sadílek Václav5012
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Vodička Jan4511
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Dobšíček Pavel8011
Zdeněk Bílý5911
Koblížek Jindřich4811
Kalousek Jan4110
Tichý Pavel6310
Hejl Jan5310
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Šmída Oldřich4810
Paulů Blanka5410
Keprtová Miloslava4810
Horáček Michal7510
Krupička Miroslav5310
Navrátilová Lucie809
Mannlová Jana809
Špacír Ladislav559
Krejsa Václav529
Vraštilová Miloslava569
Dušková Lenka809
Červ Miloslav509
Krejčí Stanislav639
Šrutek Stanislav589
Vítek Miroslav729
Fejgl Zdeněk429
Krunčík Pavel859
Palko Aleš719

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:10100,53
2MJ1161Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:44:11100,45
3MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3099,02
4MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0092,25
5MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4089,24
6MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5887,88
7MJ3340Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:50:1772,90
8MJ3853Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:53:0060,63
Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:12102,74
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5199,63
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1697,63
4MA458Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:42:5894,28
5MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0393,88
6MA660Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:2791,97
7MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4790,37
8MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5889,49
9MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2487,42
10MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3182,07
11MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3481,83
12MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0479,44
13MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3277,20
14MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5175,69
15MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5575,37
16MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0474,65
17MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:1069,38
18MA3073Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:49:2463,48
19MA3118Šplíchal JanSokol Valteřice8300:49:3662,52
20MA3681Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:52:0850,39
21MA3739Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:4447,52
22MA4263Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:53:3143,77
23MA4591Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:54:0840,82
24MA4623Roleček MilanPěčín7600:54:1939,94
25MA5168Nedoma OndřejDynamobox Svitavy8300:55:3134,19
26MA5430Dušek MartinLibřice7700:55:4732,92
27MA6371Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:58:2919,99
28MA6666Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7901:00:0812,09
Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:37111,30
2MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:52101,56
3MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:1287,14
4MB3936Souček JanŠumperk6500:53:1069,98
5MB4984Belobrad IvanŽamberk6600:54:5762,26
6MB5548Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:5458,15
7MB6043Smrček PavelLedce7300:56:5953,53
8MB6214Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:58:2047,63
9MB6589Křivohlávek PavelNový Malín7000:59:1343,80
10MB7493Vašina VáclavČernošický sršeň6701:04:2521,31
11MB7779Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:4411,28
Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:38106,52
2MC3276Tichý PavelAC Náchod6300:50:07100,62
3MC3583Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:0492,86
4MC4085Kalous Tomᚎamberk6400:53:2587,49
5MC444Vanta JosefSK Hronov6200:53:5785,37
6MC4787Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:2983,25
7MC4831Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:54:4082,52
8MC5610Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:56:1776,09
9MC751Skupieň JosefHranice5701:05:1140,68
Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:40109,07
2MD3480Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:50:34101,61
3MD433Flegl VlastimilBrtev5300:53:4289,32
4MD5077Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:55:0983,63
5MD5335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:3581,93
6MD5727Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:2278,86
7MD615Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1075,72
8MD6424Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5069,18
9MD6746Hejl JanProsport Šumperk5301:01:0160,61
10MD8113Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:08:1432,30
11MD8974Koblížek JindřichŽamberk4801:18:163,00
Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:03:14111,91
2ME7933Marek FrantišekSK Hronov4101:07:2899,32
3ME869Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:11:0188,76
4ME9028Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:2857,68
5ME9225Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:25:2545,93
Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:34114,65
2ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2185,35
Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:28116,65
2ZA7059Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:03:0595,17
3ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1488,18
4ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1178,61
5ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5273,14
6ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:5221,19
Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:08134,00
2ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5890,48
3ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0275,52
4ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2266,94
5ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0953,02
Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:30124,45
2ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0799,45
3ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1576,10
4ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:2549,25
Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:17106,29
2ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:15103,59
3ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0490,12
4ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:2972,22
Trať 9,5 km, 502 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:12102,74
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5199,63
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1697,63
4MA458Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:42:5894,28
5MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0393,88
6MA660Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:2791,97
1MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:37111,30
7MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4790,37
8MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5889,49
1MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:10100,53
2MJ1161Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:44:11100,45
9MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2487,42
3MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3099,02
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:08134,00
10MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3182,07
11MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3481,83
2MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:52101,56
4MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0092,25
12MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0479,44
13MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3277,20
5MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4089,24
14MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5175,69
15MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5575,37
6MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5887,88
16MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0474,65
17MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:1069,38
1MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:38106,52
1MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:40109,07
3MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:1287,14
18MA3073Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:49:2463,48
19MA3118Šplíchal JanSokol Valteřice8300:49:3662,52
2MC3276Tichý PavelAC Náchod6300:50:07100,62
7MJ3340Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:50:1772,90
2MD3480Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:50:34101,61
3MC3583Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:0492,86
20MA3681Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:52:0850,39
21MA3739Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:4447,52
8MJ3853Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:53:0060,63
4MB3936Souček JanŠumperk6500:53:1069,98
4MC4085Kalous Tomᚎamberk6400:53:2587,49
1ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:30124,45
22MA4263Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:53:3143,77
3MD433Flegl VlastimilBrtev5300:53:4289,32
5MC444Vanta JosefSK Hronov6200:53:5785,37
23MA4591Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:54:0840,82
24MA4623Roleček MilanPěčín7600:54:1939,94
6MC4787Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:2983,25
7MC4831Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:54:4082,52
5MB4984Belobrad IvanŽamberk6600:54:5762,26
4MD5077Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:55:0983,63
25MA5168Nedoma OndřejDynamobox Svitavy8300:55:3134,19
1ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:34114,65
5MD5335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:3581,93
26MA5430Dušek MartinLibřice7700:55:4732,92
6MB5548Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:5458,15
8MC5610Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:56:1776,09
6MD5727Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:2278,86
1ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:28116,65
2ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5890,48
7MB6043Smrček PavelLedce7300:56:5953,53
7MD615Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1075,72
8MB6214Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:58:2047,63
27MA6371Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:58:2919,99
8MD6424Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5069,18
9MB6589Křivohlávek PavelNový Malín7000:59:1343,80
28MA6666Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7901:00:0812,09
9MD6746Hejl JanProsport Šumperk5301:01:0160,61
3ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0275,52
2ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0799,45
2ZA7059Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:03:0595,17
1ME7151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:03:14111,91
4ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2266,94
2ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2185,35
10MB7493Vašina VáclavČernošický sršeň6701:04:2521,31
9MC751Skupieň JosefHranice5701:05:1140,68
3ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1488,18
11MB7779Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:4411,28
5ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0953,02
2ME7933Marek FrantišekSK Hronov4101:07:2899,32
4ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1178,61
10MD8113Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:08:1432,30
3ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1576,10
1ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:17106,29
5ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5273,14
2ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:15103,59
3ME869Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:11:0188,76
3ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:0490,12
4ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:2549,25
11MD8974Koblížek JindřichŽamberk4801:18:163,00
4ME9028Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:2857,68
4ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:2972,22
5ME9225Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:25:2545,93
6ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:5221,19
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:41:12102,74
2MA28Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:5199,63
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:1697,63
4MA458Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:42:5894,28
5MA521Herda JanSKP Nymburk8300:43:0393,88
6MA660Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:2791,97
7MB750Palko AlešVSK UNI Brno7100:43:3791,17
8MA811Machotka DominikActivity Lanškroun9400:43:4790,37
9MA92Mareš JiříKerteam8700:43:5889,49
10MJ1090Křivohlávek TomášNový Malín9500:44:1088,54
11MJ1161Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:44:1188,46
12MA1256Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:44:2487,42
13MJ1354Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:44:3086,94
14MA1512Vacek LiborActivity Lanškroun8600:45:3182,07
15MA1664Černý ZdeněkAC Praha 18908500:45:3481,83
16MB1732Kruml KamilHolčovice-Spálené7200:45:5280,40
17MJ1845Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:46:0079,76
18MA1988Matras TomášSK Chrast8000:46:0479,44
19MA2041Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:46:3277,20
20MJ2157Starý MichalSK Nové Město na Moravě9800:46:4076,57
21MA2216Turek MartinŽakis Team8000:46:5175,69
22MA2372Honzíček MichalKRB Chrudim8800:46:5575,37
23MJ2447Bernard Mikulᚊumperk9800:46:5875,13
24MA2567Macháček LukášHOVRCH7900:47:0474,65
25MA2686Janů LiborŠumperk7800:48:1069,38
26MC276Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:48:3867,15
27MD2829Mach FrantišekSKI Club Jablonec nad Nisou5000:48:4066,99
28MB2955Dostálek PetrUhlířský Důl6700:49:1264,44
29MA3073Palla RadovanBystřice pod Hostýnem8000:49:2463,48
30MA3118Šplíchal JanSokol Valteřice8300:49:3662,52
31MC3276Tichý PavelAC Náchod6300:50:0760,05
32MJ3340Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:50:1759,25
33MD3480Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:50:3457,89
34MC3583Hanuš PetrCHT Pardubice6400:52:0450,71
35MA3681Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:52:0850,39
36MA3739Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:52:4447,52
37MJ3853Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:53:0046,24
38MB3936Souček JanŠumperk6500:53:1045,44
39MC4085Kalous Tomᚎamberk6400:53:2544,25
40MA4263Adamec JosefINOB Ústí nad Orlicí8100:53:3143,77
41MD433Flegl VlastimilBrtev5300:53:4242,89
42MC444Vanta JosefSK Hronov6200:53:5741,69
43MA4591Přibyl LiborSquash Club Koruna8300:54:0840,82
44MA4623Roleček MilanPěčín7600:54:1939,94
45MC4787Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:2939,14
46MC4831Fáber ViliamJBL Jablonné nad Orlicí6200:54:4038,26
47MB4984Belobrad IvanŽamberk6600:54:5736,91
48MD5077Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5400:55:0935,95
49MA5168Nedoma OndřejDynamobox Svitavy8300:55:3134,19
50MD5335Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:55:3533,87
51MA5430Dušek MartinLibřice7700:55:4732,92
52MB5548Scheuer JanActivity Lanškroun6600:55:5432,36
53MC5610Sedlák JiříCycloKraus Přelouč5800:56:1730,52
54MD5727Hájek FrantišekFGT Stolany4900:56:2230,12
55MB6043Smrček PavelLedce7300:56:5927,24
56MD615Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:57:1026,29
57MB6214Janoušek PavelActivity Lanškroun7100:58:2020,71
58MA6371Růžička TomášCycling Team Brandýs8500:58:2919,99
59MD6424Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5018,31
60MB6589Křivohlávek PavelNový Malín7000:59:1316,48
61MA6666Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7901:00:0812,09
62MD6746Hejl JanProsport Šumperk5301:01:017,86
63ME7151Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:03:143,00
64MB7493Vašina VáclavČernošický sršeň6701:04:253,00
65MC751Skupieň JosefHranice5701:05:113,00
66MB7779Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:443,00
67ME7933Marek FrantišekSK Hronov4101:07:283,00
68MD8113Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:08:143,00
69ME869Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:11:013,00
70MD8974Koblížek JindřichŽamberk4801:18:163,00
71ME9028Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:21:283,00
72ME9225Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:25:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1444Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:08124,38
2ZC4162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:3091,83
3ZJ5237Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:55:3483,79
4ZA5882Kalousová AlenaAtletika Žamberk8000:56:2880,29
5ZB5942Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:56:5878,34
6ZB6870Fojtíková HanaŽamberk7901:01:0262,52
7ZC6978Jirásková EvaLanškroun6401:01:0762,19
8ZA7059Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8401:03:0554,54
9ZB7222Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:03:2253,44
10ZJ7338Ostřejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9801:04:2149,61
11ZA7665Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9301:05:1446,17
12ZB7875Honsová HanaActivity Lanškroun7901:07:0938,72
13ZA8015Příkopová EvaTěchonín8601:08:1134,70
14ZC8219Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:08:1534,49
15ZD8326Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:1730,42
16ZA8492Strnadová BlankaLanškroun8401:09:5228,15
17ZD857Procházková IrenaTJ Háje5701:10:1526,65
18ZD8734Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:15:047,91
19ZC8852Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:16:253,00
20ZD9120Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:21:293,00
21ZA9394Přibylová HelenaVamberk8601:25:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Úžasná atmosféra. Vše perfektně připraveno.
vaclav001
na Mladkovuj mám letos po dlouhé době zase rekordní čas díky zkrácené trase...jinak skoro všechno dobrý, melouni byli, sušenci prý byli taky..
turistickybezec
dle majitelu chytrejch hodinek byla pry tentokrat trasa o fous delsi (nebyl asfalt na konci, ale posledni serpentina v uvodni casti se tentokrat nebezela "zkratkou") ;-) ...a nekterym dokonce ani to nestacilo tak si zavod v uvodu jeste dobrovolne prodlouzili :-O
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód