1.5.2004, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.5.2023 | Běh kolem poličských hradeb | 324 |
1.5.2022 | Běh kolem poličských hradeb | 227 |
28.9.2021 | Běh kolem poličských hradeb | 157 |
1.5.2020 | Běh kolem poličských hradeb | - |
1.5.2019 | Běh kolem poličských hradeb | 321 |
1.5.2018 | Běh kolem poličských hradeb | 362 |
1.5.2017 | Běh kolem poličských hradeb | 361 |
1.5.2016 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2015 | Běh kolem poličských hradeb | 384 |
1.5.2014 | Běh kolem poličských hradeb | 339 |
1.5.2013 | Běh kolem poličských hradeb | 351 |
1.5.2012 | Běh kolem poličských hradeb | 353 |
1.5.2011 | Běh kolem poličských hradeb | 255 |
1.5.2010 | Běh kolem poličských hradeb | 265 |
1.5.2009 | Běh kolem poličských hradeb | 297 |
1.5.2008 | Běh kolem poličských hradeb | 247 |
1.5.2007 | Běh kolem poličských hradeb | 269 |
1.5.2006 | Běh kolem poličských hradeb | 224 |
1.5.2005 | Běh kolem poličských hradeb | 294 |
1.5.2003 | Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník | 253 |
1.5.2002 | Běh kolem poličských hradeb | 319 |
1.5.2001 | Běh kolem poličských hradeb | 225 |
1.5.2000 | Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník | - |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Štyndl Miroslav | 57 | 22 |
Večeře Tomáš | 90 | 20 |
Nechvíl Petr | 91 | 20 |
Schauerová Lenka | 88 | 18 |
Sejkora Karel | 88 | 18 |
Šimůnek Jan | 82 | 16 |
Gdula Petr | 61 | 16 |
Šutera Josef | 79 | 16 |
Šimůnek Jan | 03 | 16 |
Pešlová Ivana | 63 | 16 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 15 |
Červ Jakub | 89 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Klepárník Otakar | 57 | 15 |
Šimůnková Pavla | 77 | 14 |
Cvrček Martin | 79 | 14 |
Smolák Petr | 94 | 14 |
Krátká Anna | 69 | 14 |
Ožana Václav | 64 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | 14 |
Frydrychová Eliška | 01 | 13 |
Fiedler Jan | 56 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Jelínek Matěj | 42 | 13 |
Chlubna Jan | 84 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | 12 |
Hubáček Petr | 78 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Matyášová Jana | 65 | 12 |
Lorenc Tomáš | 86 | 12 |
Boháč Bonifác | 01 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Smoláková Valérie | 93 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 12 |
Klímová Ivana | 87 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Dušková Lenka | 80 | 11 |
Svoboda Mojmír | 66 | 11 |
Boháč Pankrác | 06 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Vondra Vojtěch | 98 | 11 |
Lakota Antonín | 95 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 13 | 29 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:20 | - |
2 | Ž1 | 15 | 90 | Dvořáková Kristýna | Polička | 00 | 00:00:21 | - |
3 | Ž1 | 19 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:21 | - |
4 | Ž1 | 21 | 61 | Dvořáková Marie | Polička | 00 | 00:00:23 | - |
5 | Ž1 | 25 | 76 | Kozáčková Karolína | Polička | 99 | 00:00:24 | - |
6 | Ž1 | 26 | 19 | Lněničková Martina | Dolní Počernice | 01 | 00:00:26 | - |
7 | Ž1 | 28 | 89 | Kabelková Petra | Polička | 00 | 00:00:27 | - |
8 | Ž1 | 31 | 18 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:00:30 | - |
9 | Ž1 | 34 | 30 | Flídrová Bára | AC Choceň | 01 | 00:00:31 | - |
10 | Ž1 | 35 | 32 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:32 | - |
11 | Ž1 | 37 | 87 | Šafářová Natálie | Polička | 01 | 00:00:33 | - |
12 | Ž1 | 39 | 69 | Štolová Barbora | Polička | 01 | 00:00:35 | - |
13 | Ž1 | 40 | 77 | Moravcová Rozálie | Polička | 02 | 00:00:36 | - |
14 | Ž1 | 44 | 73 | Štulpová Filipa | TJ Svitavy | 01 | 00:00:44 | - |
15 | Ž1 | 45 | 33 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:45 | - |
16 | Ž1 | 47 | 63 | Pešlová Eliška | TJ Svitavy | 01 | 00:01:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 22 | 50 | Červený Radek | Polička | 00 | 00:00:23 | - |
2 | M1 | 23 | 63 | Boháček Lukáš | Pardubice | 01 | 00:00:24 | - |
3 | M1 | 27 | 44 | Augustin Filip | Polička | 00 | 00:00:26 | - |
4 | M1 | 30 | 49 | Metelka Ondřej | Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:30 | - |
5 | M1 | 32 | 81 | Šafář Vojtěch | Polička | 01 | 00:00:31 | - |
6 | M1 | 33 | 28 | Tropp Marek | Hradec Králové | 01 | 00:00:31 | - |
7 | M1 | 36 | 71 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:33 | - |
8 | M1 | 38 | 92 | Měšťan Ondřej | Praha | 01 | 00:00:33 | - |
9 | M1 | 41 | 60 | Bros František | Polička | 01 | 00:00:40 | - |
10 | M1 | 42 | 79 | Prokopec Radim | Polička | 01 | 00:00:40 | - |
11 | M1 | 43 | 54 | Lajžner Marek | Polička | 02 | 00:00:43 | - |
12 | M1 | 46 | 65 | Valentík Tomáš | Olomouc | 02 | 00:00:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 40 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:16 | - |
2 | Ž2 | 3 | 9 | Bílá Zdeňka | Nový Věk Trusnov | 99 | 00:00:16 | - |
3 | Ž2 | 5 | 86 | Šafářová Kristýna | Polička | 98 | 00:00:17 | - |
4 | Ž2 | 7 | 44 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:18 | - |
5 | Ž2 | 9 | 52 | Hergl Anja | Mnichov | 99 | 00:00:19 | - |
6 | Ž2 | 17 | 81 | Štejdířová Markéta | Polička | 99 | 00:00:21 | - |
7 | Ž2 | 20 | 75 | Štulpová Julie | TJ Svitavy | 99 | 00:00:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 74 | Ondráček Daniel | Litomyšl | 98 | 00:00:16 | - |
2 | M2 | 4 | 55 | Švanda Štěpán | Polička | 98 | 00:00:17 | - |
3 | M2 | 6 | 18 | Mužík Jan | Polička | 98 | 00:00:18 | - |
4 | M2 | 8 | 95 | Šlezinger Jiří | Polička | 98 | 00:00:18 | - |
5 | M2 | 10 | 10 | Šimek Jakub | Polička | 98 | 00:00:19 | - |
6 | M2 | 11 | 9 | Šimek Matěj | Polička | 98 | 00:00:20 | - |
7 | M2 | 12 | 68 | Kozel David | Polička | 99 | 00:00:20 | - |
8 | M2 | 14 | 59 | Bros Václav | Polička | 99 | 00:00:20 | - |
9 | M2 | 15 | 66 | Dvořák Petr | Polička | 98 | 00:00:21 | - |
10 | M2 | 18 | 46 | Teplý Jan | Atletika Polička | 99 | 00:00:21 | - |
11 | M2 | 24 | 84 | Navrátil Tadeáš | Polička | 99 | 00:00:24 | - |
12 | M2 | 29 | 53 | Lajžner David | Polička | 99 | 00:00:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 7 | 54 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:01:48 | - |
2 | Ž3 | 8 | 51 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:49 | - |
3 | Ž3 | 11 | 35 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 00:01:56 | - |
4 | Ž3 | 12 | 21 | Kozlová Karolína | Polička | 97 | 00:01:58 | - |
5 | Ž3 | 13 | 53 | Hergl Mája | Mnichov | 97 | 00:01:58 | - |
6 | Ž3 | 15 | 43 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:02:07 | - |
7 | Ž3 | 16 | 77 | Nehodová Lenka | Polička | 97 | 00:02:08 | - |
8 | Ž3 | 17 | 15 | Tobýšková Kateřina | Polička | 97 | 00:02:09 | - |
9 | Ž3 | 18 | 92 | Vacková Barbora | Polička | 97 | 00:02:11 | - |
10 | Ž3 | 20 | 64 | Roušarová Andrea | Polička | 97 | 00:02:11 | - |
11 | Ž3 | 22 | 71 | Prokopcová Karolína | Polička | 97 | 00:02:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 10 | 69 | Weber David | Polička | 97 | 00:01:51 | - |
2 | M3 | 14 | 51 | Červený Ladislav | Polička | 97 | 00:02:03 | - |
3 | M3 | 19 | 41 | Kouřil Vojtěch | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:02:11 | - |
4 | M3 | 21 | 85 | Dolanský Dominik | TJ Svitavy | 97 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž4 | 1 | 60 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:01:38 | - |
2 | Ž4 | 2 | 38 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:38 | - |
3 | Ž4 | 3 | 1 | Greplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:01:39 | - |
4 | Ž4 | 4 | 59 | Bobková Veronika | Litomyšl | 95 | 00:01:40 | - |
5 | Ž4 | 5 | 42 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:44 | - |
6 | Ž4 | 6 | 62 | Pešlová Zuzana | TJ Svitavy | 96 | 00:01:48 | - |
7 | Ž4 | 9 | 74 | Křesťanová Valérie | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 96 | 00:01:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 5 | 39 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:31 | - |
2 | M4 | 6 | 2 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 00:03:33 | - |
3 | M4 | 7 | 26 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:33 | - |
4 | M4 | 8 | 1 | Roušar Mario | Polička | 95 | 00:03:34 | - |
5 | M4 | 9 | 76 | Omasta Miroslav | TJ - Svitavy | 95 | 00:03:35 | - |
6 | M4 | 12 | 3 | Mysař Tomáš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:46 | - |
7 | M4 | 13 | 6 | Beneš Viktor | TJ Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:54 | - |
8 | M4 | 14 | 83 | Kolena Jan | TJ Svitavy | 95 | 00:03:55 | - |
9 | M4 | 16 | 37 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:01 | - |
10 | M4 | 17 | 80 | Lidmila Ladislav | TJ - Svitavy | 95 | 00:04:07 | - |
11 | M4 | 19 | 77 | Anýž Lukáš | TJ Svitavy | 96 | 00:04:09 | - |
12 | M4 | 24 | 5 | Konečný Matouš | Schmier klub Nové Město na Moravě | 96 | 00:04:19 | - |
13 | M4 | 25 | 78 | Blažejovský Patrik | TJ Svitavy | 96 | 00:04:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž5 | 1 | 3 | Košíková Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:13 | - |
2 | Ž5 | 2 | 80 | Marshallová Petra | Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:14 | - |
3 | Ž5 | 3 | 22 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:03:21 | - |
4 | Ž5 | 4 | 4 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:24 | - |
5 | Ž5 | 10 | 39 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:36 | - |
6 | Ž5 | 11 | 50 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:37 | - |
7 | Ž5 | 15 | 84 | Dvořáková Veronika | TJ Svitavy | 93 | 00:03:58 | - |
8 | Ž5 | 18 | 28 | Slováková Zuzana | Nové Město na Moravě | 94 | 00:04:08 | - |
9 | Ž5 | 20 | 85 | Nemšovská Kristina | TJ Svitavy | 94 | 00:04:11 | - |
10 | Ž5 | 21 | 48 | Kadeřábková Lucie | Mars Svratka | 93 | 00:04:13 | - |
11 | Ž5 | 22 | 20 | Lněničková Michaela | Polička | 94 | 00:04:14 | - |
12 | Ž5 | 23 | 72 | Zajíčková Petra | Žďár - Reinpo | 94 | 00:04:19 | - |
13 | Ž5 | 26 | 92 | Šlezingerová Veronika | neregistrována | 94 | 00:04:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 13 | 47 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:20 | - |
2 | M5 | 16 | 27 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | - |
3 | M5 | 17 | 20 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:25 | - |
4 | M5 | 22 | 40 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:27 | - |
5 | M5 | 28 | 45 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:33 | - |
6 | M5 | 30 | 7 | Holek Martin | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 00:03:35 | - |
7 | M5 | 36 | 90 | Adlt Adam | Žďár - Reinpo | 94 | 00:03:42 | - |
8 | M5 | 42 | 67 | Havran Jan | Litomyšl | 93 | 00:03:45 | - |
9 | M5 | 43 | 87 | Nešpor Jiří | TJ - Svitavy | 94 | 00:03:46 | - |
10 | M5 | 44 | 70 | Pešl Jan | TJ Svitavy | 93 | 00:03:47 | - |
11 | M5 | 47 | 48 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:49 | - |
12 | M5 | 49 | 97 | Hoffmann Hubert | Polička | 94 | 00:03:52 | - |
13 | M5 | 51 | 8 | Jínek Petr | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 00:03:54 | - |
14 | M5 | 52 | 36 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:54 | - |
15 | M5 | 54 | 33 | Vápeník Erik | Polička | 93 | 00:04:01 | - |
16 | M5 | 58 | 57 | Omasta Pavel | Polička | 93 | 00:04:13 | - |
17 | M5 | 59 | 71 | Nehoda Michal | Polička | 93 | 00:04:13 | - |
18 | M5 | 61 | 75 | Sodomka Adam | TJ Svitavy | 93 | 00:04:36 | - |
19 | M5 | 64 | 88 | Bilanský Josef | TJ Svitavy | 94 | 00:04:49 | - |
20 | M5 | 65 | 58 | Omasta Petr | Polička | 93 | 00:05:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 11 | Ostrejš Jan | Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:01 | - |
2 | MM | 2 | 13 | Dostál Mirek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:05 | - |
3 | MM | 3 | 12 | Buchta Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 00:03:07 | - |
4 | MM | 4 | 30 | Propper Miroslav | Sádek | 91 | 00:03:13 | - |
5 | MM | 10 | 38 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 00:03:19 | - |
6 | MM | 15 | 15 | Mrkos Michal | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:24 | - |
7 | MM | 18 | 89 | Pospíšil Dominik | TJ - Svitavy | 92 | 00:03:25 | - |
8 | MM | 19 | 56 | Gdula Lukáš | Hvězda AFK Pardubice | 91 | 00:03:26 | - |
9 | MM | 24 | 100 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:03:29 | - |
10 | MM | 27 | 34 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:31 | - |
11 | MM | 29 | 14 | Janíček Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 92 | 00:03:34 | - |
12 | MM | 33 | 73 | Dvořák Ivoš | Atletika Polička | 91 | 00:03:40 | - |
13 | MM | 34 | 32 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:03:41 | - |
14 | MM | 55 | 93 | Peréz Ondřej | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 91 | 00:04:04 | - |
15 | MM | 62 | 29 | Bednář Miroslav | Sádek | 92 | 00:04:45 | - |
16 | MM | 63 | 49 | Nehoda Petr | Polička | 92 | 00:04:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 10 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:17 | - |
2 | ŽS | 9 | 11 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:18 | - |
3 | ŽS | 12 | 12 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 00:03:19 | - |
4 | ŽS | 25 | 54 | Karlová Veronika | Nový Věk Trusnov | 90 | 00:03:29 | - |
5 | ŽS | 32 | 67 | Vacková Barbora | Žďár - Reinpo | 90 | 00:03:37 | - |
6 | ŽS | 45 | 36 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 23 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:30 | - |
2 | MS | 2 | 43 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:03:32 | - |
3 | MS | 3 | 16 | Schmier Petr | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:03:39 | - |
4 | MS | 4 | 68 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:03:42 | - |
5 | MS | 5 | 91 | Peníz Kamil | SK reinpo Žďár nad Sázavou | 89 | 00:03:50 | - |
6 | MS | 6 | 94 | Koutný Martin | Atletika Polička | 90 | 00:03:54 | - |
7 | MS | 7 | 96 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:03:59 | - |
8 | MS | 11 | 86 | Adel Filip | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 90 | 00:04:20 | - |
9 | MS | 13 | 99 | Sklenář Jakub | Nové Město na Moravě | 90 | 00:04:28 | - |
10 | MS | 15 | 35 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:04:34 | - |
11 | MS | 18 | 17 | Konar Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 90 | 00:04:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 41 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:20 | 99,21 |
2 | MD | 4 | 69 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:31 | 94,23 |
3 | MD | 5 | 22 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:32 | 93,85 |
4 | MD | 6 | 82 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:34 | 92,56 |
5 | MD | 7 | 42 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:49 | 85,74 |
6 | MD | 8 | 51 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:50 | 85,61 |
7 | MD | 9 | 24 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:02 | 80,00 |
8 | MD | 11 | 25 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:09:04 | 51,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 8 | 24 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:04:02 | - |
2 | ŽD | 9 | 13 | Klímová Ivana | Schmier klub Nové Město na Moravě | 87 | 00:04:03 | - |
3 | ŽD | 10 | 14 | Fialová Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:12 | - |
4 | ŽD | 12 | 51 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:20 | - |
5 | ŽD | 16 | 57 | Slonková Iva | Nové Město na Moravě | 88 | 00:04:36 | - |
6 | ŽD | 20 | 66 | Mazlová Markéta | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 88 | 00:05:01 | - |
7 | ŽD | 21 | 68 | Řezníčková Lada | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 88 | 00:05:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 19 | Svoboda Šimon | Schmier klub Nové Město na Moravě | 86 | 00:07:14 | 101,91 |
2 | MJ | 3 | 58 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:07:21 | 98,88 |
3 | MJ | 10 | 54 | Novák Josef | TJ Svitavy | 85 | 00:08:29 | 67,49 |
4 | MJ | 12 | 53 | Brůžek Jan | AC Pardubice | 86 | 00:09:54 | 28,58 |
- | MJ | - | 47 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 60 | Hubáček Petr | Nové Město na Moravě | 78 | 00:14:15 | 102,65 |
2 | MA | 3 | 78 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:14:33 | 98,48 |
3 | MA | 7 | 52 | Horáček Michal | ČD | 75 | 00:15:14 | 89,07 |
4 | MA | 8 | 66 | Klíma Tomáš | Olympo Team Brno | 80 | 00:15:24 | 86,74 |
5 | MA | 9 | 77 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:16:23 | 73,03 |
6 | MA | 12 | 48 | Mocek Tomáš | AC Vysoké Mýto | 79 | 00:16:36 | 70,01 |
7 | MA | 14 | 44 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:17:05 | 63,37 |
8 | MA | 17 | 47 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:17:22 | 59,45 |
9 | MA | 18 | 55 | Vtípil Miroslav | Mars Svratka | 83 | 00:17:27 | 58,36 |
10 | MA | 21 | 59 | Chlubna Jan | Nové Město na Moravě | 84 | 00:17:48 | 53,36 |
11 | MA | 26 | 51 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:18:38 | 41,82 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 86 | Vodehnal Jan | Hvězda Pardubice | 73 | 00:14:31 | 98,87 |
2 | MA | 4 | 61 | Veselský Martin | Nové Město na Moravě | 69 | 00:14:47 | 95,20 |
3 | MA | 5 | 57 | Hudák Hary | RPG Brno | 67 | 00:15:07 | 90,70 |
4 | MA | 6 | 69 | Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 66 | 00:15:09 | 90,07 |
5 | MA | 11 | 3 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 00:16:29 | 71,60 |
6 | MA | 25 | 43 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:18:38 | 41,92 |
7 | MA | 27 | 85 | Chroust Jiří | Škrdlovice | 70 | 00:18:46 | 40,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 16 | 79 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:17:11 | 106,87 |
2 | MB | 19 | 83 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:17:36 | 102,16 |
3 | MB | 24 | 50 | Gdula Petr | Hrochův Týnec | 61 | 00:18:36 | 90,97 |
4 | MB | 29 | 80 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:18:57 | 87,00 |
5 | MB | 32 | 1 | Kopecký Libor | Atletika Vysoké Mýto | 56 | 00:19:23 | 82,10 |
6 | MB | 41 | 62 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 00:20:43 | 67,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 65 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:17:05 | 111,26 |
2 | MC | 22 | 100 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:17:59 | 101,34 |
3 | MC | 31 | 63 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:19:15 | 87,40 |
4 | MC | 33 | 68 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:19:33 | 84,07 |
5 | MC | 34 | 46 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:19:45 | 81,90 |
6 | MC | 35 | 2 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:19:51 | 80,82 |
7 | MC | 40 | 26 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:20:41 | 71,57 |
8 | MC | 47 | 45 | Král Vlastimil | Hvězda SKP Pardubice | 52 | 00:21:37 | 61,23 |
9 | MC | 54 | 67 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:23:13 | 43,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 71 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:18:29 | 111,77 |
2 | MD | 36 | 73 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:19:56 | 97,04 |
3 | MD | 39 | 54 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:20:31 | 91,19 |
4 | MD | 45 | 70 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:21:06 | 85,17 |
5 | MD | 49 | 64 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:22:06 | 75,02 |
6 | MD | 53 | 72 | Frinta Vladimír | Luže | 38 | 00:22:55 | 66,73 |
7 | MD | 56 | 49 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:27:07 | 23,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 14 | 37 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:04:31 | 105,53 |
2 | ŽJ | 17 | 33 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:04:39 | 99,78 |
3 | ŽJ | 19 | 38 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:04:46 | 94,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 42 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:16:24 | 111,22 |
2 | ZA | 13 | 34 | Šupinová Anna | RPG Brno | 81 | 00:16:52 | 105,89 |
3 | ZA | 28 | 40 | Měšťanová Radka | Praha | 74 | 00:18:52 | 82,89 |
4 | ZA | 30 | 9 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:09 | 79,61 |
5 | ZA | 37 | 27 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:20:15 | 66,88 |
6 | ZA | 46 | 33 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:21:12 | 56,02 |
7 | ZA | 52 | 38 | Kramárová Marcela | SK Reinpo Žďár nad Sázavou | 83 | 00:22:47 | 37,64 |
8 | ZA | 55 | 36 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:27:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 20 | 37 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:17:40 | 120,00 |
2 | ZB | 42 | 41 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:20:52 | 87,36 |
3 | ZB | 44 | 30 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:05 | 85,17 |
4 | ZB | 50 | 35 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:22:27 | 71,23 |
5 | ZB | 51 | 32 | Fáberová Valerie | Jablonné nad Nisou | 63 | 00:22:35 | 69,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 38 | 28 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:20:21 | 92,65 |
2 | ŽC | 43 | 39 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:20:59 | 86,14 |
3 | ŽC | 48 | 31 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:21:54 | 76,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 19 | Svoboda Šimon | Schmier klub Nové Město na Moravě | 86 | 00:07:14 | 101,91 |
1 | MD | 2 | 41 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:07:20 | 99,21 |
2 | MJ | 3 | 58 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:07:21 | 98,88 |
2 | MD | 4 | 69 | Hordějčuk Václav | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:07:31 | 94,23 |
3 | MD | 5 | 22 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:32 | 93,85 |
4 | MD | 6 | 82 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:07:34 | 92,56 |
5 | MD | 7 | 42 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:07:49 | 85,74 |
6 | MD | 8 | 51 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:07:50 | 85,61 |
7 | MD | 9 | 24 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:02 | 80,00 |
3 | MJ | 10 | 54 | Novák Josef | TJ Svitavy | 85 | 00:08:29 | 67,49 |
8 | MD | 11 | 25 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:09:04 | 51,81 |
4 | MJ | 12 | 53 | Brůžek Jan | AC Pardubice | 86 | 00:09:54 | 28,58 |
26.4.2024 (pátek), svátek má Oto
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.