10.12.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 137 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
11.12.1999 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 10 |
Zajíc Jan | 53 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Neruda Michal | 93 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Bielčik Petr | 71 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Zajíc Jakub | 89 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Krsek Miroslav | 49 | 7 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Král Josef | 40 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Řemínek Matěj | 86 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Kolář Radim | 69 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Kebrle Milan | 75 | 6 |
Čechalová Hana | 86 | 5 |
Siegel Jakub | 92 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 2 | 21 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:15 | - |
2 | Ž1 | 3 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:16 | - |
3 | Ž1 | 4 | 13 | Štichauerová Eliška | Česká Třebová | 01 | 00:00:17 | - |
4 | Ž1 | 5 | 19 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:22 | - |
5 | Ž1 | 7 | 11 | Kaplanová Aneta | Česká Třebová | 02 | 00:00:23 | - |
6 | Ž1 | 8 | 40 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:00:24 | - |
7 | Ž1 | 12 | 1 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 6 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:12 | - |
2 | M1 | 6 | 5 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:22 | - |
3 | M1 | 9 | 12 | Štichauer Jakub | Česká Třebová | 03 | 00:00:25 | - |
4 | M1 | 10 | 41 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:00:26 | - |
5 | M1 | 11 | 2 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Ž1 | - | 38 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 13 | 16 | Vondra Vojtěch | Z.Š. Ústecká | 98 | 00:01:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 39 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:46 | - |
2 | Ž2 | 4 | 43 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:48 | - |
3 | Ž2 | 5 | 17 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:54 | - |
4 | Ž2 | 7 | 32 | Špičková Natálie | Tenis Česká Třebová | 96 | 00:03:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 7 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:42 | - |
2 | M2 | 2 | 51 | Vávra Lukáš | Dolní Brusnice | 96 | 00:02:42 | - |
3 | M2 | 6 | 3 | Novák Jakub | Hokejbal Česká Třebová | 96 | 00:03:02 | - |
4 | M2 | 8 | 10 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 18 | 24 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:04:32 | - |
2 | M3 | 21 | 15 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 95 | 00:04:39 | - |
3 | M3 | 23 | 23 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:04:56 | - |
4 | M3 | 26 | 22 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:05:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | Ž3 | - | 9 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | DNF | - |
- | Ž3 | - | 25 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 22 | 46 | Pluhařová Sandra | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 00:04:49 | - |
2 | ŽM | 24 | 37 | Bielčiková Michaela | Lichkov | 92 | 00:05:06 | - |
3 | ŽM | 25 | 44 | Izerová Martina | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 00:05:10 | - |
4 | ŽM | 27 | 45 | Flamíková Eva | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:05:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 4 | 26 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:37 | - |
2 | MM | 8 | 47 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:52 | - |
3 | MM | 9 | 18 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:03:55 | - |
4 | MM | 11 | 42 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:03:59 | - |
5 | MM | 14 | 35 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:09 | - |
6 | MM | 15 | 28 | Felgr Daniel | AC Choceň | 92 | 00:04:14 | - |
7 | MM | 19 | 27 | Mucha Miroslav | AC Choceň | 92 | 00:04:36 | - |
8 | MM | 20 | 14 | Mikyska Jan | Česká Třebová Parník | 92 | 00:04:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 12 | 36 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:08 | - |
2 | ŽS | 13 | 16 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:04:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 34 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:03:18 | - |
2 | MS | 2 | 30 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:26 | - |
3 | MS | 3 | 4 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:34 | - |
4 | MS | 5 | 31 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:03:38 | - |
5 | MS | 6 | 33 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:43 | - |
6 | MS | 7 | 29 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:03:44 | - |
7 | MS | 10 | 8 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:03:58 | - |
8 | MS | 16 | 49 | Buřival Ondřej | Česká Třebová | 91 | 00:04:21 | - |
9 | MS | 17 | 50 | Chládek Matěj | Česká Třebová | 91 | 00:04:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 90 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:02 | - |
2 | MB | 13 | 34 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:48 | - |
3 | MB | 18 | 96 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:18:26 | - |
4 | MB | 28 | 69 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:19:09 | - |
5 | MB | 32 | 41 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:19:48 | - |
6 | MB | 34 | 88 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 60 | 00:19:55 | - |
7 | MB | 35 | 81 | Šebek Jindřich | CTC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:19:56 | - |
8 | MB | 38 | 86 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:20:16 | - |
9 | MB | 43 | 94 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:20:38 | - |
10 | MB | 44 | 7 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:40 | - |
11 | MB | 45 | 27 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:41 | - |
12 | MB | 46 | 15 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:20:49 | - |
13 | MB | 49 | 87 | Tomahac Petr | Svitavy | 56 | 00:21:01 | - |
14 | MB | 63 | 82 | Kalandra Stanislav | Svitavy | 60 | 00:23:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 23 | 76 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:18:46 | - |
2 | MC | 25 | 77 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:19:05 | - |
3 | MC | 26 | 33 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:19:07 | - |
4 | MC | 37 | 66 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:11 | - |
5 | MC | 50 | 93 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:05 | - |
6 | MC | 51 | 23 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:21:19 | - |
7 | MC | 53 | 68 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:21:31 | - |
8 | MC | 58 | 44 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:22:09 | - |
9 | MC | 60 | 36 | Lerch Vladislav | UŽST Olomouc | 48 | 00:22:47 | - |
10 | MC | 61 | 40 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:22:51 | - |
11 | MC | 65 | 30 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:23:24 | - |
12 | MC | 67 | 97 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:24:12 | - |
13 | MC | 72 | 83 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:13 | - |
14 | MC | 73 | 56 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:25:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 55 | 74 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:21:50 | - |
2 | MD | 56 | 55 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:58 | - |
3 | MD | 64 | 37 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:23:07 | - |
4 | MD | 75 | 78 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:26:38 | - |
5 | MD | 76 | 65 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:30:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 89 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:04 | - |
2 | ZA | 42 | 6 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:20:29 | - |
3 | ZA | 47 | 95 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:20:54 | - |
4 | ZA | 54 | 19 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:21:37 | - |
5 | ZA | 57 | 42 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:22:00 | - |
6 | ZA | 59 | 99 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:22:47 | - |
7 | ZA | 62 | 32 | Pilgrová Jana | OB Česká Třebová | 82 | 00:22:53 | - |
8 | ZA | 70 | 43 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:24:40 | - |
9 | ZA | 74 | 50 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:26:00 | - |
10 | ZA | 77 | 3 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:42:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 41 | 100 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:20:26 | - |
2 | ZB | 52 | 72 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:21:24 | - |
3 | ZB | 66 | 103 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:50 | - |
4 | ZB | 68 | 47 | Janečková Anežka | AK Zlín | 47 | 00:24:17 | - |
5 | ZB | 69 | 92 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:24:24 | - |
6 | ZB | 71 | 45 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:24:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 6 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:12 | - |
1 | Ž1 | 2 | 21 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:15 | - |
2 | Ž1 | 3 | 20 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:16 | - |
3 | Ž1 | 4 | 13 | Štichauerová Eliška | Česká Třebová | 01 | 00:00:17 | - |
4 | Ž1 | 5 | 19 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:00:22 | - |
2 | M1 | 6 | 5 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:22 | - |
5 | Ž1 | 7 | 11 | Kaplanová Aneta | Česká Třebová | 02 | 00:00:23 | - |
6 | Ž1 | 8 | 40 | Kovářová Jana | Řetůvka | 02 | 00:00:24 | - |
3 | M1 | 9 | 12 | Štichauer Jakub | Česká Třebová | 03 | 00:00:25 | - |
4 | M1 | 10 | 41 | Kovář Lukáš | Řetůvka | 01 | 00:00:26 | - |
5 | M1 | 11 | 2 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
7 | Ž1 | 12 | 1 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 13 | 16 | Vondra Vojtěch | Z.Š. Ústecká | 98 | 00:01:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 7 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:42 | - |
2 | M2 | 2 | 51 | Vávra Lukáš | Dolní Brusnice | 96 | 00:02:42 | - |
1 | Ž2 | 3 | 39 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:46 | - |
2 | Ž2 | 4 | 43 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:48 | - |
3 | Ž2 | 5 | 17 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:54 | - |
3 | M2 | 6 | 3 | Novák Jakub | Hokejbal Česká Třebová | 96 | 00:03:02 | - |
4 | Ž2 | 7 | 32 | Špičková Natálie | Tenis Česká Třebová | 96 | 00:03:17 | - |
4 | M2 | 8 | 10 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:24 | - |
15.5.2024 (středa), svátek má Žofie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Daniel.Felgr