Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2005

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí881253,041312/13 záv.
2Řemínek MatějAC Choceň861238,371712/17 záv.
3Siegel JosefAC Choceň86957,091212/12 záv.
4Sejkora KarelAtletika Polička88905,3399/9 záv.
5Kubíček JanJiskra Litomyšl87427,2244/4 záv.
6Zapalač MartinX-AIR Ostrava86408,8744/4 záv.
7Černý JaroslavLOKO Trutnov86392,4744/4 záv.
8Večeře TomášAtletika Polička90369,6944/4 záv.
9Řemínek ŠtěpánAC Choceň89342,3644/4 záv.
10Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí89329,844/4 záv.
11Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88283,2233/3 záv.
12Jeníček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí88281,633/3 záv.
13Červ JakubAtletika Polička89258,2933/3 záv.
14Kacálek JaroslavAtletika Polička88248,9533/3 záv.
15Zavřel JiříKOB Choceň89247,9133/3 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí721240,691512/15 záv.
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová791218,241612/16 záv.
3Dobšíček PavelSK Hronov801149,851212/12 záv.
4Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751146,111912/19 záv.
5Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691117,71712/17 záv.
6Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí84990,711612/16 záv.
7Kolek PetrISCAREX Česká Třebová75940,191412/14 záv.
8Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81926,91512/14 záv.
9Adamec JosefATC Nekoř81925,871111/11 záv.
10Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí80906,681212/12 záv.
11Šutera JosefAtletika Polička79835,211010/10 záv.
12Bielčik PetrLichkov71814,461212/12 záv.
13Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69749,831212/12 záv.
14Král JindřichISCAREX Česká Třebová73682,7988/8 záv.
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82676,191712/17 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601290,712212/22 záv.
2Siegel JosefAC Choceň5812371312/13 záv.
3Čechal JaroslavTS Letohrad611107,441812/18 záv.
4Skyba MartinBarnex Sport Brno621023,471312/13 záv.
5Razým JanISCAREX Česká Třebová57977,552012/20 záv.
6Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice62936,841212/12 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63823,421612/16 záv.
8Bílý ZdeněkMK Pardubice59778,321212/12 záv.
9Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59745,281512/15 záv.
10Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová59648,811212/12 záv.
11Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56639,331412/14 záv.
12Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí56593,8788/8 záv.
13Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí64581,188/8 záv.
14Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě64473,9455/5 záv.
15Kynčl StanislavOK Jilemnice64428,4244/4 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí531267,091512/15 záv.
2Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí511245,51312/13 záv.
3Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511172,952712/27 záv.
4Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová481046,272512/25 záv.
5Krsek MiroslavESAB Vamberk49915,7699/9 záv.
6Sadílek OtaAtletika Albrechtice46904,912312/23 záv.
7Koblížek JindřichSokol Žamberk48768,991111/11 záv.
8Velechovský JiříSAZS Králíky55692,221412/14 záv.
9Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53657,2899/9 záv.
10Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49515,562212/22 záv.
11Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48460,3655/5 záv.
12Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice55436,6655/5 záv.
13Špacír LadislavLokomotiva Břeclav55403,4144/4 záv.
14Zajíc JanHvězda SKP Pardubice53378,3366/6 záv.
15Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník47363,8155/5 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátký FrantišekViking Králiky431264,161010/10 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401209,122212/22 záv.
3Jelínek MatějHradec Králové421197,622112/21 záv.
4Marek JiříBK Vysoké Mýto43984,881312/13 záv.
5Novotný JiříKB Letohrad45949,241612/16 záv.
6Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice39567,4577/7 záv.
7Král JosefISCAREX Česká Třebová40422,2455/5 záv.
8Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37397,5744/4 záv.
9Marek FrantišekČervený Kostelec41395,4344/4 záv.
10Kalousek JanSK Žamberk41384,351412/13 záv.
11Lanta JiříOrel Úpice44373,9944/4 záv.
12Linhart MilošAC Náchod44246,133/3 záv.
13Merta JaroslavFenix Ski Team Jeseník35223,3555/5 záv.
14Hrach JanSAK Ložiska Karviná44219,7222/2 záv.
15Leszkow PetrMK Hlinsko44209,1922/2 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová871116,791412/14 záv.
2Schauerová LenkaAtletika Polička88987,81010/10 záv.
3Skybová LucieACP Olymp Brno87888,4399/9 záv.
4Johanidesová LeaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí89764,6677/7 záv.
5Syrová HanaAtletika Albrechtice89433,955/5 záv.
6Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89361,8755/5 záv.
7Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91288,844/4 záv.
8Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91245,4655/5 záv.
9Sárová LucieNové Město na Moravě88221,3722/2 záv.
10Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov88203,5422/2 záv.
11Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě87199,822/2 záv.
12Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová93198,9822/2 záv.
13Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí89196,4633/3 záv.
14Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník86180,2822/2 záv.
15Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91176,6133/3 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí721425,631412/14 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801139,161912/19 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801132,551412/14 záv.
4Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761085,032012/20 záv.
5Bečková LucieAtletika Albrechtice811057,671111/11 záv.
6Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77506,361010/10 záv.
7Kozáková DenisaSKP Nymburk79499,155/5 záv.
8Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78498,2477/7 záv.
9Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84443,5677/7 záv.
10Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 477423,5955/5 záv.
11Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79314,9643/3 záv.
12Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice76278,8333/3 záv.
13Rychtaříková IvaAC Choceň85177,7933/3 záv.
14Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí71177,5222/2 záv.
15Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí80172,7122/2 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701332,572012/20 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641249,022312/23 záv.
3Siegelová MagdalenaAC Choveň651006,011612/16 záv.
4Jorová LudmilaLK Lanškroun62584,4966/6 záv.
5Báčová AnnaLABE TRI CLUB HK460,0444/4 záv.
6Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice63386,9244/4 záv.
7Šádková IrenaAC Pardubice69247,0122/2 záv.
8Čadová RenataDolní Dobrouč66232,1444/4 záv.
9Cihlářová EsterÚstí nad Orlicí190,6222/2 záv.
10Vacková HanaSK Hronov56173,1622/2 záv.
11Klimešová AlenaBukovice63163,2322/2 záv.
12Matyášová JanaDolní Dobrouč65160,9422/2 záv.
13Schneiderová BedřiškaBTK Moravská Třebová65158,822/2 záv.
14Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69105,8422/2 záv.
15Melichová MiloslavaSvatobor56104,3122/2 záv.
Ženy C
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaČeská Třebová481272,31312/13 záv.
2Jelínková MagdaHradec Králové1067,041512/15 záv.
3Novotná EvaLetohrad48811,2377/7 záv.
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54435,8144/4 záv.
5Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice55111,3211/1 záv.
6Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5310011/1 záv.
7Červenková JanaAC Čáslav5599,2611/1 záv.
8Lhotská HanaSokol Žamberk4699,1811/1 záv.
9Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5189,3511/1 záv.
10Janečková AnežkaAK Zlín4788,0611/1 záv.
11Hrozová MilenaLRS - ČD Vyškov65,6211/1 záv.
12Leszkowová IvanaMK Hlinsko5325,9711/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
5.3.2005Choceňský kros81
12.3.2005Litomyšlská dvanáctka73
19.3.2005Okolo Trusnova151
23.4.2005Běh Javorkou305
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
6.5.2005Běh na Rozálku137
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
4.6.2005Knířovský běh112
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
14.8.2005Černovírský kros137
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
28.8.2005Běh Svinnou139
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2005Sázava - Lázek60
10.9.2005Lesní běh Rokytnice v Orlických horách95
11.9.2005Silniční běh Jablonné - Jamné49
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
10.12.2005Vánoční běh Parníkem128

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999